Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety, kojai dabar jau kitus vaistus išrašė? Šitų dar nenaudojai?

O žiurkėms nuodai turėtų suveikti. Negyvų ir nerasit, ne taip staiga suveikia.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.Luety,tai kas toliau,ziurkiu antpludis,o paskui pagal zinoma algoritma eina buboninis maras.Su kuo ir sveikinu.Kvailiai jo pilnai nusipelno.
Kaukazo slyvos jau beveik tinkamos tkemali padazo gamybai.Darau tesiog is slyvu,cesnaku ir petrazoliu.Su ilgaisiais pipirais.Cia mano receptas,nes tie su kinza man neskanu.Ilgieji pipirai tai kazkokie zirgineliai kazkokio indijos alksnio.Labai skanu ir stiprus.https://www.google.com/search?q=long+pepper+benefits&oq=long+peper&aqs=chrome.2.69i57j46i10i512j0i10i512l7.7742j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Atsakyti
Labas rytas,
Gismeteo žada , kad birželio mėnesį nelis. Mano poros arų daržai tai dzin ...
Kieme ir sode žolė ruda. Kaune gazonai rudi . Ekstremali vasara. Tai šalčiai , tai sausros .
Luety, įdomi diagnostika pas jus ligų . Be jokių tyrimų . Kažkokie viduramžiai .
Muka , kaip mano augalai, ar prigijo ? Mačiau juozažolės dar pridygę. Reikės išsodinti kažkur , ilgai žydi ir bitės labai ją myli . Vis vienas kitas lašas šviežo nektaro . O šalavijai visai išprotėjo - keliauja į pieva. Žolę nugali , nes jiems sausra tinka . Kai nebepatiks mažinsiu trimeriu. Myli bitutės juos. Reikia ir man mylėti tongue.gif Užleidus kokia pusę ha šalavijais gal turėčiau šalavijų medaus biggrin.gif ? Būna žibučių medus ( bitininkai juokauja ) , tai pas mane būtų šalavijų .
O medus kurio norėčiau paragauti yra viržių. Retas reiškinys Lietuvoje , kad viržiai skirtų nektarą. Ir išsukti nepavyksta, kita technologija., korių gadinimas. Amšiejus sakė nesuka , pavasarį liepia bitėms sumaišyti su rapsiniu:)

Pou meškinukas tikriausiai jau minga vasaros miegui ? Maniškiai nužydėjo , jau lapai vysta.

Luety mano česnakai jau po truputi kelia žiedus . Ant Jonų skinsiu ir malsiu . Krapus per daug išravėjau , petražolės vienos nedygsta , kitos ruošiasi žydėti . Su kuo čia juos reikės maišyti nebežinau .
Tos miesto žiurkės man labai šlykštūs padarai . Kaip ir miesto balandžiai . Ligų platintojai . Brr. Dukra pasakojo , kad balandžiai pralaimi kovą prie šiukšlinių žiurkėms Kembridže. Mano kieme gyvena nemenkai laukinių kačių ... Tokios kovinės, netgi kirą buvo patiesę vidury kiemo . Skelpuke pelės nesu sutikusi niekada. Matyt tos laukinės katės savo darbą padaro ...
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 09 birželio 2023 - 05:56
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Dusia, va su meškinuku nesu tikra, kas atsitiko. Papuolė į šalnos šuorą, tokia juosta nuėjo per du daržo lopinius, skirtingose sklypo pusėse: šparagines nušalo, agrastai, melisa, meškinukas, vynuogės, o kitam svogūnai ir agurkiukų daigus pakabino. O vėliau sausra užkaitino. Nebuvau ilgą laiką, vyras vis palaistydavo, bet dabar lapai nudžiuvę.

Atsakyti
Siap tai svogunai ,cesnakai ir melisa net siberijoje perziemoja sekmingai.
luety,va iseitis,isiveiskit katinu.O tai tikrai buboninio maro sulauksit su savo viduamziu gyvenimo stilium.
O ,ingrida kokie franko anglo saxo pusryciai.Tokie tresome.
Atsakyti
Pou meškinis nušalti negalėjo , nebet tu laikei jį šiltnamyje iš manęs pasiėmus. Laukinis augalas iš laukinio miško. Nepasirodys pavasarį - sakyk iškasiu kitą .
Gal nori paprastos fioletinės aukštos ežuolės ? Pas mane pribyra sėklų ir pridygsta... Galiu iškasti . Kai prasidės lietūs, nes dabar savižudybė sodinti.
Visai ne katino Luety reiktų, o kokio takso biggrin.gif Medžioklinio šuns vienžo ... Ir dar kitas pliusas- vaikščioti reikėtų ... Pas ją sode tokie atstumai , kad kaunasi tas pats trepsėjimas kaip virtuvėje...
Nuodai tie kur aš perku ima veikti po 3 dienų . Naujo maisto visa populiacija nevalgo , yra žemiausia kasta- ragautojos. Jei suėdę iš karto numirs, kitos nelies . Ir dar reikia nepalikti atviro vandens. Jei nebus vandens o nuo nuodų labai troškina išeis vandens ieškoti ir nustips kitur .
Luety , Tau jau ne pirmas karas su žiurkėmis? Kai turėjot vištų buvo antplūdis ?
Kaip mažiukė ? Jau laksto ?
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 09, 07:57)
va su meškinuku nesu tikra, kas atsitiko. Papuolė į šalnos šuorą, tokia juosta nuėjo per du daržo lopinius, skirtingose sklypo pusėse: šparagines nušalo, agrastai,


Agrastai nušalo? blink.gif net pas mus nė vienas agrastėlis nenukentėjo, visi penki krūmai aplipę uogom. Aš jau seniai nutariau, kad agrastams pofig šalnos.

Atsakyti
Taigi luety nuomojam bute gyvena,gali neleist jokio suns.O kates gali pacios sau sode gyvent.Bet jau isivaizduoju kontroles maniakiu reakcija biggrin.gif
Taiva naujiena turiu - neveikia ta kontrole ,kuri yra dabar.Baigia kojos nuput ir ziurkes suest.Ot graziai skamba.
Muka,kaip tavo gyvenimas,gal jau kiek pagerejo sveikata,gal jau gali bent du kilometrus nueit?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 09, 08:38)
Visai ne katino Luety reiktų, o kokio takso  biggrin.gif  Medžioklinio šuns vienžo ...  Ir dar kitas pliusas- vaikščioti  reikėtų ... Pas ją sode tokie atstumai , kad  kaunasi tas pats trepsėjimas kaip virtuvėje...



terjero smile.gif bet vienas kartais atvažiuojantis šuo problemos neišspręs.
reiktų į kažkokią tarnybą kreiptis vis dėlto. Arba nuodus dėti visiems tų sodų šeimininkams, nes vieni nieko nepadarys.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 06 09, 08:48)
terjero  smile.gif  bet vienas kartais atvažiuojantis šuo problemos neišspręs.
reiktų į kažkokią tarnybą kreiptis vis dėlto. Arba nuodus dėti visiems tų sodų šeimininkams, nes vieni nieko nepadarys.


Labai gražus buvo Godos J. straipsnis apie šunis ir kates Turkijoje. Kai buvau , tai tikrai stebino .
PS šunų dar mačiau Ukraioje miestuose. Dideli , miega parkuose diena. Bet jie bandomis po 3-4. Geriečiai.
Atsakyti
O terjerai labai judrūs,manau geriau taksų giminė,lėtesni?Kiek nusmanau iš laikytų. ax.gif
Vat ko nemėgstu konservuotų pupelių,ne man pusryčiai.
Nustebino pupos,pabėriau tokius džiuvesėlius nuo kalėdų likusiais ir sudygo taip gražiai,kad net laistyti ėmiau. mirksiukas.gif
Vat aviliai pasirodo iš Kauno,
beePRO įmonė vadinasi. bigsmile.gif Tikiuosi šiandien atveš?Kankinasi bitutės spietynėse.Aplamai bitėms protas maišosi,vaikštau dieną su bitininko kepure,kaip priskrenta viena,vakar gavau į kaklą. bigsmile.gif
Rytoj mūsų kaimelyje amatų diena.Kaimynė pakvietė į šventę su mezginiais. ax.gif
Atsakyti