Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 08, 13:27)
<p>Gimtadienis mano tik kabake.  Gero maisto kasdienybėje pavalgo, gali būti šventė? Tie laikai praėjo... Graži suknelė, blakstiena padažyta, jokiu puodų bliūdų , jei šventė mano.... 

Mamontovas man patiko kaip dainininkas ir kaip asmenybė. Kol bezdalų  su Sebu nepradėjo skaičiuoti. Talentas baigėsi, o valgyti norisi ?</p>


aš irgi jau jokių balių nedarau. Bet šventimai būna cieli trys )))) Su vaikais į kabaką, su mb į Nidą ir su draugėm trijų/keturių dienų kelionė kur nors smile.gif

Ai, į tarpusavio aiškinimusis aš net dėmesio nekreipiu. Aplamai asmeninių peripetijų neseku nei vienos viešinamos asmenybės. Neįdomu. O talentas gal baigtis negali? Man atrodytų, jis yra arba jo nėra. Na, gal su balsu gali kas nutikt. Bet čia lyg tvarkoj. Tai tegu nors padainuoja tas jaunystės dainas taip kaip anksčiau, ir bus labai valio.
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 06 08, 13:35)
Va ir pasakyk,kad pensininkai blogai gyvena Lietuvoje.Turi lesu namo dazymui,baliu kelimui  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif



aišku, kad neblogai. Na, gal ne visi. Bet kiek matau aplink, neblogai.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 06 08, 12:30)
Nuejau,apziurejo,isciupinejo,isklause,nufotkino ir paleido.Pasitars su kolegom,nes sunku nusorest kas cia yra.Laukt skambucio.Kaukiu nebera,visi daktarai be kaukiu,tik kas nori devi.Valio!!!!! bigsmile.gif  bigsmile.gif
Paprasiau,kad paskirtu compresines kojines,sake pasitars su kolegomis,jei jie pritars,paskirs seseles taloneli ismatuot,nusprest kokias ir kur gaut.

O gal yra kokia istaiga,kur dirba ne protiskai atsilike medikai,ar as cia per daug noriu?



Kai luety istiko ta kojos liga as nutariau jokiu trepinejimu su baliais ,nes butent jie labiausiai nuvargina.O kur dar visas nesveikas maistas ir gerimai.Man mano sveikata svarbiau.
Ir taip talentas yra.Kaip jis gali baigtis.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 06 08, 11:45)
O gal yra kokia istaiga,kur dirba ne protiskai atsilike medikai,ar as cia per daug noriu?
Kai luety istiko ta kojos liga as nutariau jokiu trepinejimu su baliais ,nes butent jie labiausiai nuvargina.O kur dar visas nesveikas maistas ir gerimai.Man mano sveikata svarbiau.
Ir taip talentas yra.Kaip jis gali baigtis.

Normaliai nori. biggrin.gif visi susirge to nori,bet deja deja.Nu nors gydytojas be kaukes,net pagyriau,kad galiu matyt jo mimika,o ne memo kauke.
Bet,kaip jis apziurinejo mane si syki,negaliu noret kazko.Zinoma,but buve idealu,kad butu nuejes i kitus kabinetus,pasikvietes kolegas(yra teke tokia situacija turet sovietu laiku medicinoje),visi apziureje,nueje pasitart ir nusprende kas ir kaip,paaiskine man.Dabar visi kolegos nagrines foto.Nu gal is foto geriau matyt.Bet jis zino,kad yra du sukietejimai virs raudonos driuzes,kas rodo,jog yra ir tromboflebitas taip pat.Jei tai egzema,tai ja ivare netinkamu gydymu.Nu laukiu kol kas.
Mamontovas man niekada nepatiko.Man kazkokia atmetimo reakcija i jo dainas.As per sena ju klausytis,nors ir jis ne jaunas jau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 08 birželio 2023 - 13:09

Mamontovas mano laikų dalininkas.  Laužo šviesa , atgimimas...

Balsą galima prarasti, o įkvėpimas baigiasi... balso neprarado, o naujo nieko užvedančio nebeparašo... tai eina bezdalų reklamuoti.

Luety  :4u:.  

Kaune karšta, kaime visai normaliai būna.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 08, 14:35)
<p>Mamontovas mano laikų dalininkas.  Laužo šviesa , atgimimas...</p><p>Balsą galima prarasti, o įkvėpimas baigiasi... balso neprarado, o naujo nieko užvedančio nebeparašo...


parašo šį bei tą. "Miestas iš sapnų" visai neseniai pristatyta. Tiesiog mums artimesnės tos dainos iš jaunystės. Naujas jei ir rašo, mes gal tiesiog jų negirdim. Nebent specialiai paieškau youtube.
Ar išvis daug klausaisi naujos kartos muzikos? Pas mane tai net radijo stotis Gold fm nustatyta, kur jaunystės laikų dainas groja ))
Atsakyti

Girdėjau tą dainelę... hitas nebus :B

Ai nežinau, kaip ten yr su tuo talentu... aš netalentinga :D 

Tai ir pavydžiu pinigų už reklamą  :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 08, 15:28)
<p>Girdėjau tą dainelę... hitas nebus cool.gif


tai nė vienas nėr toks laimingas, kad vien hitus kurtų smile.gif na, gal koks Sheeranas ten juos vieną po kito kepa )
Laužo šviesos jau nepakartos, o ir karta nebe ta, ir laikai kiti. O kūrybinio parako jis turi. Kai reikėjo, net Eurovizijai hitą iškepė ))
Atsakyti
Luety ,tau tik judejimas gali tikrai padet,nes veninis kraujas juda tik kai raumenys juda.Vaiksciojimas ,kad ir letas ,bet ilgus atstumus,kepenims kazko is takazoliu,diosminas kraujagysliu tonusui ir sienelems.Jokiu astriuju pipiru,kol kas.Kajeno ar ka ten turi.Negalima.
Nes cia tokia paprasta liga, o visi durniais apsimeta.
Rytais tikro karciuju migdolu spiritinio extracto ,vakare puse litro vandens.Cia fizika.Nueik i papludimi,pabraidyk,per akmenukus pavaisciok.
Atsakyti
https://www.dailymail.co.uk/news/article-12...-says.html'
As neplatinu dezinformacijos,aninanda,jau nuspresta,kad bus taikos ivedimo opeacija,nebent kazkas vistik kazka issideres.
Atsakyti
Pas mus jau irgi rašo. Kad suteiks leidimą atskiroms šalims. Nelabai tikisi, kad net ir lenkai skubės pasinaudot tuo lei
dimu. Nprs fig znaet. Mūsų tai visad vperedi parovoza.


Luety, neatskambino tau med.įstaiga?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 08 birželio 2023 - 19:35
Tai va praturtėjau , kol į Kauną suvažinėjau ...
Spiečius atvarė ir tiesiai į avilį . Žimoma į patį prasčiausią , labiausiai patręšusį. Ryt eisiu žiūrėti kas ten darosi viduj . Pamaitinsiu , dėl fiziologijos ir duosiu perų korį .
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 06 08, 14:25)
Luety ,tau tik judejimas gali tikrai padet,nes veninis kraujas juda tik kai raumenys juda.Vaiksciojimas ,kad ir letas ,bet ilgus atstumus,kepenims kazko is takazoliu,diosminas kraujagysliu tonusui ir sienelems.Jokiu astriuju pipiru,kol kas.Kajeno ar ka ten turi.Negalima.
Nes cia tokia paprasta liga, o visi durniais apsimeta.
Rytais tikro karciuju migdolu spiritinio extracto ,vakare puse litro vandens.Cia fizika.Nueik i papludimi,pabraidyk,per akmenukus pavaisciok.


Aciu,labai labai.Tik karciuju migdolu spirito extrakto tai jau ne,nes nei migdolu neturiu tokiu,nei spirito.O spirito cia ir negausi,geriausiu atveju absoliuto buteli.Bet ir to nebematau pardavime,nors ir nesidomejau. 4u.gif 4u.gif


QUOTE(saintlina @ 2023 06 08, 18:34)
Pas mus jau irgi rašo. Kad suteiks leidimą atskiroms šalims.  Nelabai tikisi, kad net ir lenkai skubės pasinaudot tuo lei
dimu. Nprs fig znaet.  Mūsų tai visad vperedi parovoza.
Luety, neatskambino tau med.įstaiga?




Rasiau zinute ir parasiau,kad nepaskambino,bet berasant paskambino.Konsiliumas vistik galvoja,kad man varikozine egzema,kiek suprantu nera 100% tikri.Liepe naudot kazkoki stipru aliejini steroidini krema ir informuot,kaip viskas eisis.Plaut skaudama vieta pries kiekviena kart tepant ta alieju.Ryt vaistai bus vaistinej.
Buvom sode,laistem laistem,laistem.
Is penkeriu spastuku beliko trys,vienu vel neradom,buvom padeje braskese,o braskes apdengtos tinklu su lankais,tai isplesus tinkla ir isvarius su visais spastukais.NUodai visi suesti,sudejom paskutinius ryt vel reiks pirkt,tik nezinau kiek jie veiksmingi,nes pastipusiu nematyt.Kaimynu darze braskes apdengtos tokiu stipriu tinklu tankiu tankiu,tai ant jo brezdejo dvi ziurkes,kaip katinai,issipeneje.Tai tokiai mano spastukai,kaip lengvas dusas.Zadu skambint i pets control,klaust ka daryt.Nuede visas vakar paliktas pusiau issirpusias braskesmo zalias paragave ir numete.Nu zodziu asaros byra,nebezinau ka daryt.Zinoma,cia ne greitas procesas,bet kad bent rezultatas butu.
Atsakyti