Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Saintlina, protingas Tavo vaikas dėl stojimo 4u.gif
Maniškis jau supranta, kad draugai kurie dirba IT sistemoje lengviau gyvena negu jis.

Dėkui dėl batų . Žinosiu .


Atsakyti
Siaip tai jo,conversai eit lygiais keliais.Bet ju ant kojos nesijaucia.
Jus galit tuos lapus valgyt,paskui paziurekit gal koks silkverpio efektas atsiras biggrin.gif
O rimtai tai tie lapai veikia taip- privalgai lapu,tada atsisedi sauleje,tada kune issiskiria peroksidas,kuris turi uzmusti kenksmingus darinius,na cia kaip ikisus mieziu siaudu i baseiniokus,nesiveisia zalesiai.Na gal supratot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 06 08, 08:52)
O,mano dukros specialybė.Sėkmės kituose egzaminuose. 4u.gif


tai ir mūsų vyresnėlio taip pat smile.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 06 08, 08:45)
[

Labas rytas.
Dusia,nepatiko šilkmedžio lapų arbata?Man tai saldi,visai nieko.Kiek žinau nuo debeto tinka? ax.gif
Aš dar pamenu dėdė nusipirko žiguliuką,visi važiavome tetai į Latviją hemeopatinių vaistų.Tais laikais didelė kelionė buvo. ax.gif


Arbata geriama, bet kad labai skani būtų nepasakyčiau . Su mėta pamaišiusi skaniau man ...
Į Ryga, Jalgavą, Eliją važiuodavom dažnai , autobusais. Nuo Joniškio kas ten yra. Buvo geriau Latvijoje su pramoninėmis prekėmis ... Kai reikėdavo batų ar kt.
Man akinukus gamindavo Rygoje. Arčiau , be to lietuviai nelebai mokėjo ... Kažkokių mandrų reikėjo . Vilnius du kartus toliau ...
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 06 08, 08:57)
Siaip tai jo,conversai eit lygiais keliais.Bet ju ant kojos nesijaucia.
Jus galit tuos lapus valgyt,paskui paziurekit gal koks silkverpio efektas atsiras biggrin.gif
O rimtai tai tie lapai veikia taip- privalgai lapu,tada atsisedi sauleje,tada kune issiskiria peroksidas,kuris turi uzmusti kenksmingus darinius,na cia kaip ikisus mieziu siaudu i baseiniokus,nesiveisia zalesiai.Na gal supratot biggrin.gif

Sakai siūlų pasigaminsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 08 birželio 2023 - 08:07
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 08, 08:55)
Saintlina, protingas Tavo vaikas dėl stojimo  4u.gif
Maniškis jau  supranta, kad draugai kurie dirba IT sistemoje lengviau gyvena negu jis.


tai čia brolis gi pavyzdys smile.gif
tiek, kad brolis programuotojas nuo dievo, jis tuo gyvena, jo ne tik darbas, bet ir poilsis toj veikloj. O šitas nėra toks.. užtat aš nesu tikra, ar jam šita specialybė tiks.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 08, 09:08)
Sakai siūlų pasigaminsiu  biggrin.gif


bet tik siuvinėjimui, ne mezgimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 06 08, 09:10)
tai čia brolis gi pavyzdys smile.gif
tiek, kad brolis programuotojas nuo dievo, jis tuo gyvena, jo ne tik darbas, bet ir poilsis toj veikloj. O šitas nėra toks.. užtat aš nesu tikra, ar jam šita specialybė tiks.
Papildyta:
bet tik siuvinėjimui, ne mezgimui  biggrin.gif


Antras vaikas , niekada nebus toks pareigingas kaip pirmagimis biggrin.gif


O siuvinėti nemoku , nenoriu , nepatinka . Nevalgysiu aš tų lapų , ne vikšras biggrin.gif
Atsakyti
Aš ryt į Mamontovo koncertą einu. Tikiuosi, vakarop nors kiek pravės.. abo kai aš tokia karščių mėgėja, tai iškepsiu.
O šeštadienį dalyvausim intelektualiniam motociklų ralyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 06 08, 10:29)
Aš ryt į Mamontovo koncertą einu. Tikiuosi, vakarop nors kiek pravės.. abo kai aš tokia karščių mėgėja, tai iškepsiu.
O šeštadienį dalyvausim intelektualiniam motociklų ralyje  biggrin.gif

Labos
Aš labai nusivyliau šiuo koncertu verysad.gif aišku arenoje buvo, gal suskambės kitaip Vingio parke.
Aš visus savaitgalinius vizitus gimtadienius ir t.t. atšaukiau likau nesuprasta, bet man jau dzin noriu ramybės ax.gif savaitgalį gal vėsenį žada pabaigsiu daržus sodinti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 06 08, 09:41)
Aš labai nusivyliau šiuo koncertu verysad.gif aišku arenoje buvo, gal suskambės kitaip Vingio parke.



nieko sau blink.gif labai tikiuosi, kad atviroj erdvėj suskambės.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 06 08, 10:46)
nieko sau  blink.gif  labai tikiuosi, kad atviroj erdvėj suskambės.

man labai pasirodė arogantiškas Mamontovas, orkestras viskas OK labai net gerai, o pats Mamontovas tai ne ...povas ...toks be dūšios ir dainos visos senos...nežinau netiko man...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 08 birželio 2023 - 08:51
QUOTE(Muka @ 2023 06 08, 09:51)
man labai pasirodė arogantiškas Mamontovas, orkestras viskas OK labai net gerai, o pats Mamontovas tai ne ...povas ...toks be dūšios ir dainos visos senos...nežinau netiko man...


kad dainos senos, gal man ir ne minusas )))
Na, matysim vietoj kaip ten atrodys. Aprašymas skamba įspūdingai. Kažkokia naujoviška garso sistema, 3d garsas, orkestras, Foje dainos. Nusiteiksiu, kad bus smagu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 08 birželio 2023 - 09:01

Labas rytas,

AA, aš juk vaistininkė, ne gydytoja ir tokia neapsimetinėsiu. Ligą diagnozuoja gydytojai. Homeopatai dažniausiai diagnostiką atlieka Folio metodu ir pagal tai skiria gydymą. Tai kas tinka man - absol netiks kitiems. Šis gydymas individualus.

Doc. Bagdonavičius yra super.

Atsakyti