Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos ,
Gražus šitas bijūnas ir man labai . Žiedų 10 ir vienas neprasiskleidęs. Sodintas prieš 3 metus iš vazono . Pirsiukas toks buvo . O žiedai kaip du mano kumščiai . Teko krūmą surišt nes nelaiko kotai .

Ingridėl iki pavasario parsiduosi tą medų . Aš pernais 300+ parsidaviau. Jokių turgų . Jau nenorėčiau tiek medaus sukti vėl šią vasarą...

Kažkada žiūrėjau Vantos lapą , tai gėrė braškių taurėlapių arbata... Džiaugėsi kaip skanu . MB liepė man pridžiovinti smile.gif Jei rankos daeis ir nepamiršiu.
AA ar ne tu kažkada rašei , kad labai gerai gerti šilkmedžio lapų arbatą ? Ypač tokiom asabom kaip aš , kurios mėgsta kaupti riebaliuką juodai dienai ? Eisiu pasidaryti ...

Apie politiką nepasakysiu nieko . Neturiu laiko sekti , kaime gyvenu biggrin.gif Nemy*** į batus pirma laiko . Nuo mūsų niekas nepriklauso ...
Jei ne lenkai , jau Ukrainos nebūtų. Vokičiai su rusais juos tiek kartų išdūrė , kad belieka pasitikėti tik Amerika. Ir pamiršti nuoskaudas Ukrainai. O jų buvo iki karo...

Ps jei dėl linksmumo , galima jauną pumpotaukšlį sudžiovinti ir parūkyti . Linksma būna biggrin.gif Sužinojau pernais per kursus, kad deda į dūminę kai bitės pirktos ir nori užmigdyti ... O kas turi daugiau veža Danijon parduoti biggrin.gif Verslo palanas . Augalas nedraudžiamas Lietuvoje tongue.gif


Atsakyti
Man jusu kompanija jau itartina darosi,pinaviju arbata ,kad skatintu estrogenu sekrecija diedams,kita siulo kukurbezdelius rukyt. Gal galima i prota sugrizti? Man jau baisu jusu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 06 07, 07:54)
Man jusu kompanija jau itartina darosi,pinaviju arbata ,kad skatintu estrogenu sekrecija diedams,kita siulo kukurbezdelius rukyt. Gal galima i prota sugrizti? Man jau baisu jusu biggrin.gif

Zinai,kartais gerai butu ka nors panasaus parukyt,kai protas ima vaziuot nuo visokios info.Yra sakoma nepasitikek niekuo,net paciu savimi,viska tikrink.Tik kur to laiko gaut tiems tikrinimams.
Ta baninama spauda kai pasiklausai,tikrai ne kas pasidaro,bet fishka tame,kad viskas pildosi ,ka istransliuoja ta baninama spauda.Anksciau ar veliau. ax.gif As jau ja seku nuo 2020m.
Bet siuo metu sauleta,grazu,pats geliu zydejimas ir ,kaip sakp Dusia:Nem...m i batus.Viskas Dievo valioj,o mes tik laikini keleiviai siuo laiku sioje zemeje.
Labas rytas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
O as kuo toliau,tuo labiau pradedu itart,kad man kojoj roze.Nors eiga visai netipine pradzioj buvo,jokios temperaturos,joks vabzdys neikando,nu bet niezedavo,kasydavausi,tu virusu,bacilu dabar tiek daug visur,kad gal ir uzmesiau koki streptokoka,kas cia dabar zinos.Gereja trumpam,nuo minkstinamojo kremo,kuri jis paskyre,steroidu nepriima,degina.Vakar bulve tarkuota dejau,nurimo kazkiek,per nakti su minkstinamuoju kremu ,paryciais jis susigere,jau eme kaist vel.Gal reik vel ji atakuot,jauciu jis ir pats nezinojo diagnozes,todel ir skyre dvejopus vaistus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 07 birželio 2023 - 09:19
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 06 07, 09:54)
Man jusu kompanija jau itartina darosi,pinaviju arbata ,kad skatintu estrogenu sekrecija diedams,kita siulo kukurbezdelius rukyt. Gal galima i prota sugrizti? Man jau baisu jusu biggrin.gif


Cha, galvojau tu drąsesnė biggrin.gif
Kukurbezdalių parūkisim , pinavijų arbata užgersim - parakas ne moteriškės mes tongue.gif

Kaip ten su Šilkmedžio lapų arbata yr ? Galiu gerti , ar nuodas ?

Atsakyti

Sveikos,

aš tai ieškau senovinio bijūno, sodriai bordo spalvos, storakočio, kuris nekvepia. Tulpės kvapo, toks va joks.

Nojuje esu prieš porą metų pirkus bordo bijūną, mažutė šaknis buvo, šįmet pirmas žiedas bus, dar nepražydo.

Bijūnai dažnai naudojami homeopatiniuose preparatuose.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 07, 11:14)
<p>Sveikos,</p><p></p><p>aš tai ieškau senovinio bijūno, sodriai bordo spalvos, storakočio, kuris nekvepia. Tulpės kvapo, toks va joks.</p><p>Nojuje esu prieš porą metų pirkus bordo bijūną, mažutė šaknis buvo, šįmet pirmas žiedas bus, dar nepražydo.</p><p></p><p>Bijūnai dažnai naudojami homeopatiniuose preparatuose.</p>

HOMŚOPATHIC MATERIA MEDICA
by William BOERICKE, M.D.
Presented by Médi-T




PAEONIA OFFICINALIS
Peony
(PAEONIA)

The rectal and anal symptoms are most important. Chronic ulcers on lower parts of body, leg, foot, toe, also breast, rectum.

Head.--Rush of blood to head and face. Nervous. Vertigo when moving. Burning in eyes and ringing in ears.

Rectum.--Biting, itching in anus; orifice swollen. Burning in anus after stool; then internal chilliness. Fistula ani, diarrhśa, with anal burning and internal chilliness. Painful ulcer, oozing offensive moisture on perineum. Hćmorrhoids, fissures, ulceration of anus and perineum, purple, covered with crusts. Atrocious pains with and after each stool. Sudden, pasty diarrhśa, with faintness in abdomen.

Chest.--Sticking pain in left chest. Heat in chest. Dull shooting from front to back through heart.

Extremities.--Pain in wrist and fingers; knees and toes. Weakness of legs, inhibiting walking.

Sleep.--Terrifying dreams, nightmare.

Skin.--Sensitive, painful. Ulcers below coccyx, around sacrum; varicose veins. Ulcers in general, from pressure, bedsores, etc. Itching, burning, as from nettles.

Relationship.--Compare: Glechoma-Ground Ivy--(rectal symptom). Hamam; Sil; Aesc; Ratanh (great constriction of anus; stools forced with great effort).

Antidotes: Ratanh; Aloe.

Dose.--Third potency.



Copyright © Médi-T 1999

Home
Atsakyti
O tu JTM , jatararai koks nuodas tas bijūnas.
Geriau ir linksmiau kukurbezdalai . Auga mano sode, nei valgau nei džiovinu kažkodėl smile.gif
Pou senovinio ieškok turguje .
O šiap jei tik 1 žiedas trečiais metais tai alkaną laikai bijūną. Trašų duok . NPK . Taigi ne dažovė , saugoti nereikia . Ir tręšti galima visą vasarą. Ne kaip medžius iki Joninių . Ėdrūs yra bijūnai . Ir palaistau ir pabarstau tom trąšom ... Negi gaila. Per tris metus iš pirskio krūmas su 11 žiedų .
Beveik kaip rabarbaras- kiek supaups šaknyse energijos tokio grąžumo ir bus 4u.gif


Papildyta:
Saintlina, svarbiausio dalyko nepaklausiau - kaip mažiukas jaučiasi po egzo ? Kada kitas ?
Atsakyti

Dusia, homeoapatinių simomas - gydyti priežastį. Įdomus. Didelės dozės sukelia, o mažučiausios - gydo.

Persodinau aš jį pernai vasarą, nemėgsta jis sodinimų. Tai naujoj vietoj jam tinka, pats krūmelis gražesnis, vešlesnis, žiedas iškeltas ant storo koto. Condito gavo, ilgai gros. O pirkau - viena šaknytė, vienas pumpurėlis atsprogęs buvo, vėlyvas ruduo, įkišau, ten, kur neužšlampa, pernai rugpjūtį persodinau, šiemet jau atsidėkoja. Akivaizdžiai tinka. Dar tamsiai rožinių krūmą perkėliau. Naujoj vietoj taip pat vienas pumpuras, o va kerelis paliktas senojoj gal 15 daugiažiedžių žiedynų iškėlė.  Sesei daviau, taip pat džiaugiasi. Pernai rudeniop gėlyną kiek reorganizavom, tai šįmet kai kur geriau, kai kur prasčiau, metai kiti - atsigaus.

Labai man Conditas pasiteisino, pavasarį apibarsčiau viską, stipriai pagražėjo.

Tai va, kad reik į turgų ir ežiuolių, ir bijūnų, ir ramunių noriu, šilokų, šilingių - kažkaip iš ryto nepasitaiko ten nuvažiuot, o popiet, vakarop ir neužtinku. Na dabar mėnuo buvo iškritęs iš gyvenimo. Gal išprašysiu vyro kada pametėt.

Atsakyti
Pou ,gi tu zinai ,kad homeopatija ne diletantams.Nes tai itin toksiskos substancijos naudojamos.Ir visada reikia antrojo buteliuko - antidoto.
O zolininkai kurie teigia ,kad silageles galima augint darzeliuose iskart turetu ijungt atsarguma.Bet jums sprest.Jau kasdien isitikinu,kad ismintis,zinios,patirtis yra niekam nereikalinga,visi ir taip gudrus.Va luety sakiau diosmino isigyt,jis netoksiskas ir pakenkt gali retai.O padeda.Kai sakai kam amigdalino biski rytais,kad pravaikyt uzsistovejusi krauja,padet sirdziai ,tai baisu kad nenusinuodytu.Zodziu totali sistemine krize.Belieka kukurbezdelio uzsirukyt.
Atsakyti

Pou ,gi tu zinai ,kad homeopatija ne diletantams.Nes tai itin toksiskos substancijos naudojamos.Ir visada reikia antrojo buteliuko - antidoto.
O zolininkai kurie teigia ,kad silageles galima augint darzeliuose iskart turetu ijungt atsarguma.Bet jums sprest.Jau kasdien isitikinu,kad ismintis,zinios,patirtis yra niekam nereikalinga,visi ir taip gudrus.Va luety sakiau diosmino isigyt,jis netoksiskas ir pakenkt gali retai.O padeda.Kai sakai kam amigdalino biski rytais,kad pravaikyt uzsistovejusi krauja,padet sirdziai ,tai baisu kad nenusinuodytu.Zodziu totali sistemine krize.Belieka kukurbezdelio uzsirukyt.

Žinau. Mokėjau gaminti. Žinau, kas gerai diagnozuoja ir skiria. Žinau, kur profesionaliai gamina. Mano namų vaistinėlėje yra homeopatinių vaistų.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 07, 13:47)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Acqua Alta" data-cid="73078812" data-time="1686137523"><div><p>Pou ,gi tu zinai ,kad homeopatija ne diletantams.Nes tai itin toksiskos substancijos naudojamos.Ir visada reikia antrojo buteliuko - antidoto.
O zolininkai kurie teigia ,kad silageles galima augint darzeliuose iskart turetu ijungt atsarguma.Bet jums sprest.Jau kasdien isitikinu,kad ismintis,zinios,patirtis yra niekam nereikalinga,visi ir taip gudrus.Va luety sakiau diosmino isigyt,jis netoksiskas ir pakenkt gali retai.O padeda.Kai sakai kam amigdalino biski rytais,kad pravaikyt uzsistovejusi krauja,padet sirdziai ,tai baisu kad nenusinuodytu.Zodziu totali sistemine krize.Belieka kukurbezdelio uzsirukyt.</p></div></blockquote><p>Žinau. Mokėjau gaminti. Žinau, kas gerai diagnozuoja ir skiria. Žinau, kur profesionaliai gamina. Mano namų vaistinėlėje yra homeopatinių vaistų.</p>

Zinau zinau ,daug kas cia baisiai paslaptingos ,daug zino,bet nieko nesako,tik uzsimena.Siaip gyvenime viena kart isgirdus tai ,nutraukiu santykius.O va SM priklausomybe negaliu susitvarkyt. biggrin.gif
Atsakyti

AA, na bet tu ir keista. Juk to mokina LSMU pagal pagal vaistininko programą. Tai kaip aš galėčiau nemokėti? Ar nežinoti?

Atsakyti