Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Tai kad Lenkijoje ir kuras pbrango ir viskas aplamai.Vakar per žinais kaipo tik rodė lenkai sukilo,pusė milijono deminstarcij išėjo į gatves jau. ax.gif
Pas mus birželio 15 rodo jau lietų.Tai dekadą dar laistyti laistyti.Bet kik laiko atima tas darbas. blink.gif O dar kiek gali nusikelti tas lietus neaišku. bigsmile.gif
Sodinsiu arbūzus šiandien bus kaip bus. ax.gif
Sodinčiau ir vienmetes gėles,bet jkaip sausakaip prilieti,kad prigytų? bigsmile.gif
Atsakyti
Bulgarija irgi .Gyvenu prie vienos pelkes,uz ES lesas bandomos paversti pramogu parku ,via pontica.Na Roziniai flamingai tai grazus.O pramogos kazkaip neivyko,turbut kazkas babkes pavoge.
Del uodu cia grieztai,poilsio ir pensiniku rojus,o va sita segmenta jie vysto ir stipriai poziciuonuoja.Labai gerai elgisi su pensinikais ,visokios pensininku programos igyvendinamos.Va tas tikrai veikia.Kas reta,kad kas veiktu.
Del pelkiu tai valstybes kurejas,DR Basanavicius cia Devnios pelkes nusausino,tuo labai sumazindamas maliarijos atvejus.Tokie zmones kure valstybes visur.
Mano kraste pelkes buvo vadinamos lieknais. O kai kurie zmones -liekno pizdukai.
Dabar jau vandens lygis labai krinta,teluro laukai keiciasi,O dar tas rytu vejas ir krituliu trukumas ,negerai nei zmonems nei augalams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 06 birželio 2023 - 09:09
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 06, 09:54)
Pas mane ant kalno , vėjuota visada, jokių pelkių tai tų uodų visada mažai . BUvo išlindę, kai atšalo visi pasislėpė ...



tai pas mus irgi visad vėjuota ir jokių pelkių ar vandens telkinių šalia nėr. O uodai yr )) aš irgi dar burbėjau, iš kur tie uodai kai šalta ir sausa. Miške išvis pilna buvo, prie namų mažiau.
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 06 06, 10:08)

Del uodu cia grieztai,poilsio ir pensiniku rojus


nori pasakyt, kad uodų nėr Bulgarijoj? Jei dar negrįžtų karštis, rimtai pradėčiau mąstyt kaip prie tų lenkų pensininkų prisidėt )))
Atsakyti
Yra tie uodai ,bet savivaldybes purskia,gyventojams duodami chemikalai,na kas zemes turi,man net del upelioko duoda ,nuo erkiu reikia pirktis,bet pigu.Beto gi supranta visi jei nepurksi gi moskes mygom sues,o paskui dar maliarija gausi.Beje pernai gavau su kazkokia invazine bite.Gerai kad skiepyta kazkada labai seniai.Zodziu nejuokai cia.
O karsciai budavo ,gal vel bus.Dabar tai salta.
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2023 06 05, 14:45)
<p>Saintlina, kai pamato, tai gali pavaikyti lapiuką, bet jai labiau patinka rudasis draugelis ir paukščiukai, tuos tai vaiko 😂</p><p>O šiaip jau jaučiasi, kad paseno sune mūsų, seslesne, pagulet jau norisi.


rudasis draugelis tai kas toks?
O kiek metų šunei?
Maniškis dabar irgi ne toks aktyvus, bet čia jau dėl šilumos, mislinu. Kaime visą dieną miega kambary, ten vėsu. Išeina, pavaikšto ir stovi prie durų, kad įleistume.
Mieste rytais kol vėsu palaksto valandą, o dieną po penkiolikos minučių jau namo eina. Bute dar neprikaito, kol naktim šalta. Visus langus laikau plačiai atvertus, kad per naktį atvėstų padoriai smile.gif mb šian burbėjo, kad sušalė )))
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 06 06, 10:20)
Yra tie uodai ,bet savivaldybes purskia,gyventojams duodami chemikalai,na kas zemes turi,man net del upelioko duoda ,nuo erkiu reikia pirktis,bet pigu.Beto gi supranta visi jei nepurksi gi moskes mygom sues,o paskui dar maliarija gausi.B


nieko sau. Galėtų ir pas mus tuo užsiimt. Bet kaip tai netikiu. Jeigu jau net šš.. Decio nebegalima nusipirkt, tai ką svajot.
Nuo moškių anksčiau pildavo kažkokius chemikalus į Nemuną, dabar ir to nedaro. Tai prie uodų ir kitokio 'gėrio' vasarą dar moškių pilna.
Atsakyti
Pas mane dabar bus uodų kokią savaitę ar dvi . Pakui dings. O tada antra vada rudeniop ...
Išbandžiau šiandien ryte špokų atbaidytuvą . Nei vieno špoko toje sodo pusėje nebuvo ... Gal pavyks braškes ir trešnes apsaugoti ? be dengimų ? Pakaruoklių ?
Atsakyti
Muka , o pas tave sode nėra špokų ?
Pas Saintlina tai uogų nėra tongue.gif ax.gif wub.gif
Ingrida, o kaip tu saugai vyšnias- trešnes ?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 06, 12:13)
Muka , o pas tave sode nėra špokų ?
Pas Saintlina tai uogų nėra  tongue.gif  ax.gif  wub.gif
Ingrida, o kaip tu saugai vyšnias- trešnes ?

na gal ir yra, bet ir mažai uogų būna, tai nepastebėjau, kad jau labai puola medžius ax.gif Žodžiu nesaugome smile.gif
Oi labos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 06 06, 11:25)
na gal ir yra, bet ir mažai uogų būna, tai nepastebėjau, kad jau labai puola medžius  ax.gif Žodžiu nesaugome  smile.gif
Oi labos  tongue.gif


Pas mane braškes, trešnes ir vyšnias labai puola. Reikia dengti ... O trešnės jau didelės sunku. Ir dar pasikaria špokai tuose tinkluose. Gal atbaidymas suveiks ? Gailiu uogų ...

Šlanga pirkom kercher firmos . Puiki , neužsilenkia ir lengva tampyti ... MB nuolaidą išsikaulino kaip visada. Darbas jo toks...
Atsakyti
Trešnes kiek spėjame nuvalgyti.Vyšnios pas mane vėlyvos jau būna atsivalgę.Braškes dengsiu,kitaip neįmanoma.
Pas mane varnėnų jau nebėra,strazdai čia viską nulesa.Jau skraido laukia.Serbentų raudonų ir getonų nepalieka,agrastus pabaigia. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 06 birželio 2023 - 11:50
QUOTE(IngridaB @ 2023 06 06, 12:49)
Trešnes kiek spėjame nuvalgyti.Vyšnios pas mane vėlyvos jau būna atsivalgę.Braškes dengsiu,kitaip neįmanoma.
Pas mane varnėnų jau nebėra,strazdai čia viską nulesa.Jau skraido laukia.Serbentų raudonų ir getonų nepalieka,agrastus pabaigia. blink.gif


Va serbentų neliečia , agrastų irgi . O ir trešnė ta kuri geltona ir vėlyva ne visada jiems matoma.
Yra mano varnėnai dar. Vakariais matau, vaikšto po pievelę . O ryte jau špokų govėda tikrina ar kas neprinoko ... daug jų , gal 50 ?
Atsakyti

rudasis draugelis tai kas toks?
O kiek metų šunei?
Maniškis dabar irgi ne toks aktyvus, bet čia jau dėl šilumos, mislinu. Kaime visą dieną miega kambary, ten vėsu. Išeina, pavaikšto ir stovi prie durų, kad įleistume.
Mieste rytais kol vėsu palaksto valandą, o dieną po penkiolikos minučių jau namo eina. Bute dar neprikaito, kol naktim šalta. Visus langus laikau plačiai atvertus, kad per naktį atvėstų padoriai smile.gifmb šian burbėjo, kad sušalė )))

Rudasis tai tas kur su kanopom, vis dar labai mylimas 😂

o sunei 6, nebe jauniklė 

Maniske kai karšta guli arba po medžiu pavėsy, arba voljere, matyt ant plytelių vėsiau 

Muka, spoku baidytuva į scena, gal ir aš kada turėsiu tresniu , tai reikia ruoštis iš anksto 😂

Atsakyti