Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mukute,jei pajundinsi smegenis,jos nenukris.Nerauk tu bulviu.Jos uzaugs, o su agurkais dar nezinia kaip bus su tavo sekme.Kiek jum dviem tu agurku reikia? Pas mane prastai su agurkais irgi.Bet apsdirbsiu butinus darbus tada atsesiu vietoje kokiu salotu.O nebus tai nebus.Burokeliu dafiga jau yra.Zirniu yra.Ziurek paprasciau i viska.Prasau.Nerauk bulviu. biggrin.gif
Atsakyti
O aš šian vėl vairuotoju dirbu. Atvežiau tėvus iki akių klinikos, palikau. Sakau, paskambinkit truputį iš anksto, kada privažiuot paimt. Nulėkiau šuniui mėsos. Skambina mama - kur esi? Atlekiu, ten toj vietoj žiauriai nėr vietos kur parkuotis, mašinų pilna. O ji tašes deda į mašiną ir eina atgal. Sakau - aš negaliu čia stovėt. Kaip tai negali??
Tai vėl nuzyliojau kažkur, kur radau vietą, laukiu skambučio kada vėl važiuot į tą užkimštą akligatvį smile.gif

Sakiau, pas mus dirikas keičiasi, pabaikit jau lakstyt dėl kiekvieno pirstelėjimo po daktarus, abo manęs jau nieks neišleis kas savaitę visai dienai jūsų vežiot.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 06 05, 10:04)
Mukute,jei pajundinsi smegenis,jos nenukris.Nerauk tu bulviu.Jos uzaugs, o su agurkais dar nezinia kaip bus su tavo sekme.Kiek jum dviem tu agurku reikia? Pas mane prastai su agurkais irgi.Bet apsdirbsiu butinus darbus tada atsesiu vietoje kokiu salotu.O nebus tai nebus.Burokeliu dafiga jau yra.Zirniu yra.Ziurek paprasciau i viska.Prasau.Nerauk bulviu. biggrin.gif

naaaa reikės rauti... nes iš jų neišauga padoriai tokios kaip napierstkai būna, bet va savaiminius moliūgus, na tuos kur nežinia kas išaugs, tai perkelsiu nes ir anų pilnas daržas...čia jau sliekai nesuvalgė o MB pavasarį kompostą išnešiojo ax.gif

Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2023 06 05, 10:49)
O aš šian vėl vairuotoju dirbu. Atvežiau tėvus iki akių klinikos, palikau. Sakau, paskambinkit truputį iš anksto, kada privažiuot paimt. Nulėkiau šuniui mėsos. Skambina mama - kur esi? Atlekiu, ten toj vietoj žiauriai nėr vietos kur parkuotis, mašinų pilna. O ji tašes deda į mašiną ir eina atgal. Sakau - aš negaliu čia stovėt. Kaip tai negali??
Tai vėl nuzyliojau kažkur, kur radau vietą, laukiu skambučio kada vėl važiuot į tą užkimštą  akligatvį smile.gif

Sakiau, pas mus dirikas keičiasi, pabaikit jau lakstyt dėl kiekvieno pirstelėjimo po daktarus, abo manęs jau nieks neišleis kas savaitę visai dienai jūsų vežiot.

Saintlina jooo čia geruliai su tuo vežiojimu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
per langa ziurint,karstas oras,dangus grazus vejelis vos vos,isejau i kiema,striukes reikia.Nu kokie idomus metai su savo orais.
AA rasiu,jei reiks tu trucu,kol kas susitvarkau.Aciu uz rupesti.
Dabar galvoju,ka dar pasodint buvusiam bulviu sklype,kad ziurkem nepatiktu ir spetu isaugt.Kaimyne pasodino kukuruzus,po paros rado tik sakneles.Sake kasdien po ziurke randa spastuose.Eda viska,kas ju kelyje pasitaiko.Zodziu orda kazkokia musu gale tu ziurkiu.
Saintlina,kai nebegalesi veziot ir baigsis veziojimai,tures derint su tavim is anksto,o negalesi,tai ka,nebevaziuos.Jiems atrakcija islekt is namu,kad ir i ligonine.O kur daugiau,turgus arba daktarai,musu seneliams buvo. ax.gif ax.gif biggrin.gif
Smagu,Mukute,kad sveikatos reikalai kazkiek gereja,po maza zingsneli i prieki.
Pavydziu visoms gamtos kuriniu koncertu,galeciau vepsot,klausyt valandu valandas.
Vaziuosiu sodan,ten mano atrakcijos visos.
Atsakyti

Saintlina, tai tu juos iš kaimuko iki Vilniaus iš vakaro prigriebk, vakare po darbų nuvežk atgal, jei neišeina kitaip. Na o jau Vilniuje, jei reikia, tegu patys su viešuoju transportu važiuoja. Pernakvos naktį pas jus. Kai nebus taip patogu, supras, kad reik planuotis vizitus, kad į tą vieną dieną kelis susiplanuoti, jei išeina.

Tų ligų daugėja ir poreikis atsiranda, nieko nepadarysi - nejaunėja. Tik tiek, kad pasiplanuot, pasiderint reik ir su tavimi.

O tu vienturtė?

Sveikos, mergicos!

Atsakyti
Muka, bet rimtai Tau sutino kojos... Man jei sutinsta tai dienai . PVZ ilgiau pasėdėjus kelionėje . Pakratau , pavaikštau daugiau ... palakstau į tulika ir vėl gerai .
Saintlina, toks laikas dabar Tau . Geriau jau nebus tik sunkiau 4u.gif
O jau kaip gaila Tavo augalų 4u.gif Košmaras ... Kaip visada šalnos Utenoj, Varėnoj ir Vilniuje. Po smėliu Jūs geležies rūdos turite ?
Luety , nežinau ko pelės neėstų . Aš porais dalinausi žiemą su pelėnais. Sandėliavau šiltnamyje užklojusi durpe. Visų nesurijo , liko man. Pirkčiau kokį atbaidymo prietaisą toms pelėms. Pakraunama saulės baterija. Tau ir paukščius atbaidytų ir lapes . Su nuodais sunku dėl jų proto bus. Gudrios jos ... Lietuvoje ne karvę kainuoja ir nuodytojų firmos. O UK tokių nėra ?

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 05, 08:57)
Muka, bet rimtai Tau sutino kojos... Man jei sutinsta tai dienai . PVZ ilgiau pasėdėjus kelionėje . Pakratau , pavaikštau daugiau ... palakstau į tulika ir vėl gerai .
Saintlina, toks laikas dabar Tau . Geriau jau nebus tik sunkiau  4u.gif
O jau kaip gaila Tavo augalų  4u.gif  Košmaras ... Kaip visada  šalnos Utenoj, Varėnoj ir Vilniuje. Po smėliu Jūs geležies rūdos turite ?
Luety , nežinau ko pelės neėstų . Aš porais dalinausi žiemą su pelėnais. Sandėliavau šiltnamyje užklojusi durpe. Visų nesurijo , liko man. Pirkčiau kokį atbaidymo prietaisą  toms pelėms. Pakraunama saulės baterija. Tau ir paukščius atbaidytų ir lapes . Su nuodais sunku dėl jų proto bus. Gudrios jos ... Lietuvoje ne karvę kainuoja  ir nuodytojų firmos. O UK tokių nėra ?

Yra tu nuodytoju firmu ir cia,beda ta,kad jie nesikisa i laukine gamta.Jei butu invazija namuose,tuoj atlektu,o cia sodai,nuoma,gamta.
Kiek kas pirko tuos atbaidymus kurmiam,niekas nepadejo,laikinas reikalas.Eisiu paieskot ar yra ziurkem kokiu atbaidymo irenginiu.
Beja,kai atsirado ziurkynas,pelynas,kurmiai nebeateina.
Siltnamyje pomidorus rijo tokie ilgi raudoni viksrai.Isesdavo visa vidu iki pat odos,palikdavo kabet tik odele.Pernai atsirado besibaigiant pomidorams,jei atsiras siemet anksti puse derliaus suris,nes ju sunku rast,kur jie laikosi,o ryja kosminiu greiciu.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 06 05, 11:19)
Yra tu nuodytoju firmu ir cia,beda ta,kad jie nesikisa i laukine gamta.Jei butu invazija namuose,tuoj atlektu,o cia sodai,nuoma,gamta.
Kiek kas pirko tuos atbaidymus kurmiam,niekas nepadejo,laikinas reikalas.Eisiu paieskot ar yra ziurkem kokiu atbaidymo irenginiu.
Beja,kai atsirado ziurkynas,pelynas,kurmiai nebeateina.
Siltnamyje pomidorus rijo tokie ilgi raudoni viksrai.Isesdavo visa vidu iki pat odos,palikdavo kabet tik odele.Pernai atsirado besibaigiant pomidorams,jei atsiras siemet anksti puse derliaus suris,nes ju sunku rast,kur jie laikosi,o ryja kosminiu greiciu.

https://pigu.lt/lt/s...ija?id=40324073
Gal kažkas tokio veiktų ?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 05, 09:32)


Buvau googlej,ieskot kaip ju atsikratyt,tai buvo klausimas ar visokie ultrasonikai veikia ziurkes,peles,atsakymas buvo ne.Tik laikinai ir po to jos pripranta ir vel gryzta.Jau buvau nusiziurejus pirkt,paskaiciau apzvalgas,niekam nepasiteisino.
Labai gerai atbaido pipirmeciu aliejus,pipirai cayeno pipiras,blyciaus kvapas,kavos tirsciai ir spastukai,bei nuodai dezutese,del ateities kontroles.
Teks uzsiimt grieztai. ax.gif
Atsakyti
Seriuosly? Ziurkes jonizuojancia radiacija neblogai atlaiko.O cia su restorano meniu zadi baidyt,Ir reikia saukt sodininku susirinkima,tuo klausimu ir samdyt profesionala.Nes panasu kad jau uisplito.Yra biologiniu priemoniu dabar joms naikint.TY iveis gyvaciu biggrin.gif
Atsakyti

Luety, ten pomidoruose, greičiausiai, kažkokio drugelio vikšrai. Dėk ant langų, durų tinkliukus. Neįskris, nepridės kiaušinukų - nebus ir vikšrų.

Kiekvieną pavasarį šiltnamyje krapus užpuola rubuiliai žali vikšrai. O ėdrūs. Baltuko, citrinuko? Reiktų tinklelį visur pristepleriuot, pasibaigs bėdos. Kitais metais reiks keisti plėvelę, perdaryt langiukus, nes jau mediena išsiklaipė, tai reiks išspręsti ir šią bėdą. Nes vasaros pabaigoj dar būna ilgakojo uodo vikšrai, va jie pomidorus graužia ir dar taip sugeba pasislėpt, kad nesimato.

Sode šalna prabėgus, agurkų daigelius kai kur nuvirinus, šparagines pupeles. Anytos šiltnamy keturi pomidorų daigai kaput. Čia aną savaitę kažkurį rytą. Šuorais. Palaistė vyras svogūnus su druske, nes jau kai kur gelsta. Matyt, svogūninė musė. Obelys anksčiau šalnos pabučiuotos, Bogatyrius pumpurus numėtė, kur ne kur obuoliukai. O dar obelis ta kandis apipuolus - kur voratinklis, o viduj vikšriukai. Nepurškiam, tai visko ir yra. O va agrastukai šįmet pasodinti, buvo šalnos nuvirinti, o kaip gražiai atsigavę. Pavaikščiojau vakar po trupinį, visur rankų reik.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 05, 10:38)
<p>Saintlina, tai tu juos iš kaimuko iki Vilniaus iš vakaro prigriebk, vakare po darbų nuvežk atgal, jei neišeina kitaip. Na o jau Vilniuje, jei reikia, tegu patys su viešuoju transportu važiuoja. Pernakvos naktį pas jus. Kai nebus taip patogu, supras, kad reik planuotis vizitus, kad į tą vieną dieną kelis susiplanuoti, jei išeina.


Nesigaus. Nevažiuos iš vakaro, abo vištų palikt niekaip. Antra - neužlips tėvas į penktą aukštą.
Kad kelis vizitus į vieną dieną planuotų jau sakiau.
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2023 06 05, 10:07)
naaaa reikės rauti... nes iš jų neišauga padoriai tokios kaip napierstkai būna


Pas mus tai puikiai užauga tos savaiminės. Didžiulės ir žymiai anksčiau būna.
Atsakyti