Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ingrida, yra Vilniuje becukrio maisto :
PVZ Biržų duonos ...
https://www.birzuduo.../keto-gaminiai/
https://www.birzuduo.../keto-gaminiai/
O kodėl Tu negali pas dukrą kažko iškepti ?
Aš pvz pas sūnų UK barake sugebėjau balandėlių puodą pagaminti smile.gif Visus vaišino tongue.gif

Ir dar, pagal mano supratimą kuo tavo nedraugas maitinasi: tai jei gydimas sėkmingas turėtumei žiauriai norėti saldumynų , vaisių , uogų ir tt. Nedraugas minta lengvais angliavandeniais... Lašiniai jam ne maistas biggrin.gif

Luety , nu nemačiusi , kad taip plautų indus nei Lietuvoje , nei keliaudama ...
O iš kitos pusės- imuninė sistema turi dirbti . Dabar žiauriai daug virusinių susirgimų , bo du metus uždaryti , nebendraujantys , kaukėti , bijantys... Imuninė sistema atsotogose. O visi virusiukai alkani . Per daug "išsiprausus" imuninė sitema sugalvos kovoti su kiaušinio baltymu, pieno baltimu ir tt. Arba su savo nuosavu organizmu : autoimuninės ligos prasidės.
Juo steriliau augina vaikus, juo daugiau alergiškų .
Vėlgi - tai tik mano nuomonė.
Dėl viso kito - žmonės nieko nenori keisti - bet nori stebuklingos piliulės, gėrimo ar maisto . Sveikata nepagerės vartojan ( nebent kol vartosi ) , ji pagerės kažko atsisakius...

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 02 14, 10:40)
temos 604 psl.
Tai tik biznis, kuriuo nieks netiki, išskyrus mane ir Pou.

Zojka yra naujas biz\nis, geras is esmes,kaip kitaip tiems kur is kebabiniu maitinasi ta geraja bakterija isiulysi ,jei i grazu buteli neipilsi ir brangiai nepaprasysi.
Dar visai geras maistas yra vedarai kraujiniai is gyvuliu z\arnose.Vistik kaz\kas ten lieka.Dar desros fermentuotos,skilandz\iai.Visi sie produktai pagal ideja turejo but fermentuoti laktobakteriju,kad palengvintu ju virskinima ir isisavinima.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 14, 09:05)
Ingrida, yra Vilniuje  becukrio maisto :
PVZ Biržų duonos ...
https://www.birzuduo.../keto-gaminiai/
https://www.birzuduo.../keto-gaminiai/
O kodėl Tu negali pas dukrą kažko iškepti ?
Aš pvz pas sūnų UK barake sugebėjau balandėlių puodą pagaminti smile.gif Visus  vaišino  tongue.gif

Ir dar, pagal mano supratimą kuo tavo nedraugas maitinasi: tai  jei gydimas sėkmingas turėtumei žiauriai norėti saldumynų , vaisių , uogų ir tt.  Nedraugas minta lengvais angliavandeniais... Lašiniai jam ne maistas  biggrin.gif

Luety , nu nemačiusi , kad taip plautų  indus nei Lietuvoje , nei keliaudama ...
O iš kitos pusės-  imuninė sistema turi dirbti . Dabar žiauriai daug virusinių susirgimų , bo du metus uždaryti , nebendraujantys , kaukėti , bijantys... Imuninė sistema atsotogose. O visi virusiukai alkani . Per daug "išsiprausus" imuninė sitema sugalvos kovoti su kiaušinio baltymu, pieno baltimu ir tt. Arba su  savo nuosavu organizmu : autoimuninės ligos prasidės.
Juo steriliau augina vaikus, juo daugiau alergiškų .
Vėlgi - tai tik mano nuomonė.
Dėl  viso kito - žmonės nieko nenori keisti - bet nori stebuklingos piliulės, gėrimo ar maisto . Sveikata nepagerės vartojan ( nebent kol vartosi ) , ji pagerės kažko atsisakius...


Tiesiog pajuryje iejus i kavinuke kavos,buvo atv iros durys i ju pagalbines patalpas,matau,stovi bliudas,ploveja paeme puodelius,imete i bliuda,pamakalavo ir istrauke,atnese ant kavos aparato dziut.Apsisukau ir isejau. bigsmile.gif bigsmile.gif
Lietuvoj sanepid stotis daznas svecias maitinimosi istaigose,o cia metuose karta,kad nustatyt food higienos sertifikatui.Ir yra teke viesbuty,pabe matyt virtuves,tai ojojoj.Uztai ir nesinori nieko uzsisakinet,geriau savo.
Kai nebegeriu kavos kavinese ir sloga neatmenu kada sirgau biggrin.gif
Atsakyti
Už naminius kraujinius vėdarus atsiduočiau nedraugavus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Paskutinį kartą valgiau Latvijoje, edukacija- eksursija buvo ... Kažkokioj pily.
Gal 10 metų atgal . Bet vis tiek ne mamos kepti .
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 02 14, 08:40)
temos 604 psl.
Tai tik biznis, kuriuo nieks netiki, išskyrus mane ir Pou.


pas mane tik 206 psl. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jau dabar indaploves namuose net beveik visi cigonai turi ,o kad maitinimo istaiga kas leistu atidaryt be jos tai kaz\kaip menkai isivaiz\duoju.
Nebent kokie neatsakingi vaikai taip dare.
Atsakyti
Dusiuk,žinau kelią Santariškės-Lazdynai.Tai kokios parduotuvės aplink ir apšliaužioju,mašiną pastačiųsi.Toliau bijau važiuoti,arba dukra vežioja. ax.gif
Labai kištis nesinori į virtuvę ne savo,o ir mano visi įrankiai namie.O ir pietūms sojos kukulius grybų padaže ruošiasi gaminti,aš su soja nemoku draugauti. ax.gif Jie vistiek abu dirba iš namų,tai ir gamina per pertrauką. mirksiukas.gif
Šimtas metų kraujinių vėdarų nevalgius,taip užsimaniau,o ir nesimato bepirkti. ax.gif
Aplamai labai gerai baigėsi mano valgymai prieš miegą,nepatogu per daug landžioti,nukris kg,gal įlysiu į sarafaną,seniai pirktą? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Luety , taigi visai steriliai gyvenant imuninė sistema nebedirba biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
MSM pagarba Tau. Kai kurie žmonės gimsta išmintingi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pagal metu Tau dar vėjai turėjo būti galvoj biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Aš 25 tokia "užaugus" nebuvau. Gyvenau viena, retai gamindavau , daug dirbau ir daug gastroliuodavau biggrin.gif Vaikas mane pasodino ant žemės ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 14, 11:15)
Už naminius kraujinius vėdarus atsiduočiau nedraugavus  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


išvis nesu ragavus biggrin.gif
Atsakyti

Kraujinių nedarydavo niekuomet vėdarų, ne mūsų krašto/ giminės valgis. Tik paprastus bulvinius.

Mano mama namuose gamina maistą, tad ir mes su Sese gaminam. O ir mano Vyras gamina. Šūdmaisčiai pasitaiko, bet retai. Na vyras koldūnus mėgsta, o aš kažkaip jų negaminu. 

Pro + prebiotikai turi būti. Gerosios bakterijos su maisteliu joms, kad žarnyne turėtų ką valgyt ir nenusikokoškintų. 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 02 14, 11:48)
išvis nesu ragavus biggrin.gif


O aš bulvinių paragavau primą kartą 20+ metų . Ir nesupratau , kam tą skanų tarkį į žarnas sukišo. Tai tas vienintelis kartas ir buvo kai ragavau ...

O aš tikra kaimietė ir kraujinai vėdarai skanu ir kiaulės smegenys keptos skanu būdavo. Dabar smegenų kažin ar praryčiau .

Vaikystėje visas maistas kažkaip natūraliai būdavo priimamas. Niekas cackintis neturėjo laiko - neskanu - nevalgyk ...
Atsakyti
Sukiso tam ,kad is z\arnu gautum geruju bakteriju.
Kraujiniai vedarai yra gana iprastas sez\oninis maistas bulgarijoje.UK yra black puding - kraujiniai vedarai ir white puding - zelcas ,jei kas toki atsimena.
Atsakyti