Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 02 14, 10:21)
o tik neseniai kažkas tvirtino, jog visiška nesąmonė tie pre/probiotikai.. ))

Rankrasciai nedega,margarita.Prasau surast ir irodyt teigini.
Atsakyti
Labas rytas,

atejus atrodo,kad i ligonine patekau biggrin.gif biggrin.gif Nepykit sergancios,bet gal jau amzius toks musu visu,kad daug kalbam apie ligas ir kaip jas gydyt. 4u.gif 4u.gif
Esu gal 3x UK uzsisakius fish and chips ir kelis kart picos i namus ir tai anuku pageidavimu,o siaip viska gaminam patys,anksciau dazniau eidavom kur pavalgyt sventadieniais,dabar isvis niekur,net kavos nebeinam isgert i kavines.I kavines neinu nuo tada,kai pamaciau,kaip puodelius plauna nuo kavos.Ikiso i bliuda,pateliuskavo,ir viskas.Ir dar pastebejau,kai tik kavinej isgeri kavos is ju puodeliu,taip man gerkle ima saudet,sloga.Is popierinio gert man isvis kosmaras,neskanu,tik extra atvejais,tai va,atsirado tokiu priciudu,tai namie geriausia.Zinoma,kokioj progoj susirenkam gimine kokiam restorane,bet kuo toliau,tuo reciau.
Apie Zoja,gal pries du metus Anglijoj buvo bumas.Visi pirko,gere ir patys dauginosi ja.Buvo net grupe FB kaip gamintis.Na,as sena ir ant tokiu marketingu nepasikabinu kazkaip,arba man nereikia tokiu priemoniu,tai ir nesidomiu.Zinau,kad visi rase apie baisia jos smarve. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ,bet gere vistiek
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 02 14, 09:14)
Del visokiu meslungiu tai labai gerai veikia pavalgyt spinatu,pasedet ant saulutes ir isgert kopustu ar is bedos ir raugintu agurku rasalo.Beigi aviz\u .Poto jau galima z\vengti ir traukti pluga biggrin.gif

Hm turiu rasalo kopūstų net raudono nuo burokėlių.Bet vėl gi pilvą pus?O kai negalima,kaip norisi.Sunkvežimį suvalgyčiau uogų ,vaisių,daržovių.Matyt organizmas netenka vitaminų.Vakar bent vieną kriaušę suvalgiau,žinau pučia pilvą,braškių du indelius prarijau tiesiog,šiandien šilauogės eina į trasą.Uogos juk nepūčia pilvo gal?Kivių nemėgau vakar tris suraičiau.
Po spinduluotės pašliaužiojau po parduotuves,nieko becukrio,jokių pyragų,na kažkiek šventinė diena,norėjau dukros šeimą palepinti.Ir nekepk namie.Ledus ūkininkų parduotuvėje radau veganiškus,mažulytis indelis-3.5 euro.Ir vėl prieiname prie to namie gaminti pigiau ir sveikiau,maža ką jie ten rašo ant indelio. bigsmile.gif Grįšiu rytoj namo ,keksiukai eisi į trasą ko gero becukriai. bigsmile.gif
AA,o iš avižų košė,ar kokį kisielių virti? ax.gif
Atsakyti

Labas rytas  :4u: vakar parlekem su sese namo, dar vyno prie TV isgerem, po to dusas, arbata ir as jau uzluzau ant sofos  :D  :D siandien nereikejo i ofisa vaziuot, tai ciut ilgiau pamiegojau  :yahoo: 

Ai valentino dienos nesvenciam mes niekad, geliu vyras uz valentynke atnese sekmadieni  :D graziu tulpiu raudonu si karta, vis kitaip nei tos rozes  :wub: 

Klausimas didmieščių mamoms.Jūsų vaikai gamina namie maistą?Vakar nuvažiavome pas sūnų arbatos vakare,pakraupau vien boltai su maistu į namus.Klausiu dukros,čia kas?Niekas namie nebe gamina?Sako gi sekmadienis. bigsmile.gifTai ką tingėjimo diena?Pilnas fb receptų,aišku tv jaunimas nebe žiūri,ten pilna kulinarijos laidų,tik gamink. bigsmile.gifbigsmile.gif
Žiūriu ir dukra su pusženčiu,kai tingi,mistas į namus.
Užsakydavau ir aš tolimais laikais,kai į turgus važinėjome,bet čia jau kai nebe buvo jėgų ir laiko namie gaminti. ax.gif

As galiu uz jaunimo dali pasisakyt?  :hihihi: Mano mama niekada negamindavo, reikdavo arba paciai sugalvot ka pavalgyt, arba pas mociute vaziuot (cia dar kol LT gyvenom), kai jau persikelem i uk tai mama dirbo kavinej pradzioj, tai parnesdavo maisto is ten. 

As kai isejau gyvent pati pradejau gaminti, ir iki siol gaminu... pagrinde valgom namini maista. LT labai skanuuuuu visur, nezinau gal ir as ta Bolta naudociau  :ax: cia net ir norint pasilepint nieko labai skaniai nepavalgysi... nebent shudmaistis  :( 

Atsakyti
Kad nepustu pilvo nuo tu visu raugu ,tesiog nereikia uz\siraugt pilve tos skabaputros. biggrin.gif
Verciu i z\moniu kalba- kai isgeri,suvalgai biotiko ,jokiu budu nevalgai jokiu angliavandeniu ,cukru,uogu.Galima kiausini,mesa,z\uvi,sieringas darz\oves - kryz\maz\iedz\ius.
Tas virskinimo procesas ilgai netrunka,ryta suvartojus biotika galima jau po kokiu 4 valandu ir kaz\ka su angliavandeniais.
Esme ,kad nenumarint tu bakteriju ,todel grudiniai turi but organiniai ,kad bent teoriskai negautu glifosatu.
Ir bakterijoms butinai reikia lastelienos- dz\iovintos slyvos,jos dar ir kaulus stiprina,figos,mangai,jeruzales artisokai.Ex ,z\monele,sugrisk.Kaz\kaip su tais artisokais prisiminiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 14 vasario 2023 - 10:47
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 02 14, 10:23)
Rankrasciai nedega,margarita.Prasau surast ir irodyt teigini.


temos 604 psl.
Tai tik biznis, kuriuo nieks netiki, išskyrus mane ir Pou.
Atsakyti
Jokių cukrų ,angliavandenių nebėra meniu.
Blondinei-kas yra sieringos daržovės,kryžmažiedžiai?Uogas gal galima,neturi tiek fruktozės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 02 14, 10:23)
Apie Zoja,gal pries du metus Anglijoj buvo bumas.Visi pirko,gere ir patys dauginosi ja.


kas ta Zoja?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 02 14, 10:42)
kas ta Zoja?

Na z\ojka,kur5 buvo tata ir raimondelis.Cia turbut irgi praeitame tukstantmetyje biggrin.gif
Atsakyti
Zija,kur kavute imete nuoroda ir dar cia https://www.facebook...s/zoevartotojai
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 02 14, 10:49)
Zija,kur kavute imete nuoroda  ir dar cia https://www.facebook...s/zoevartotojai


nebuvau girdėjus smile.gif
Atsakyti

Su šv. Valentino diena :wub: 

Atsakyti