Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas, 

Dėkui Ingrida!

Valentinkės nešvenčiam.  Amžius toks, kai kiekviena diena gali būti kaip Valentino :D  :P  Tegul jaunimas kažką įrodinėja. 

Kiek mano vaikai gamina,  nepasakysiu. Sako gamina. Sūnų gerai ir pigiai maitina darbe. Tai kiek vakare reikia užkąsti. Dukra moka skaniai, turi nuojautą... bet pagal pasakojimus žinau, kad draugas daugiau gamina. Jaunimas Boltus užsakinėja, senimas pusfabrikačius iš parduotuvės valgo. Kažin kas geriau?

Aš gamindavau visada... gal išmokiau kažko? Šeimyna sako, kad skanu.  Pabandytų kitaip  :D

Žinau, kad vištienos per daug valgo. Tai kai namo parvažiuoja stengiuosi kokio jaučio pagaminti. Teisingesnis mėsos. 

Kol jauni gali valgyti viską. Nepakenks... 

Atsakyti
O as manau ,kad butent tai kad nebereikia taisyt tris kart per diena valgyt ir gimdyt bei augint vaiku ir yra tikroji seksualine revoliucija ir krepostnoje pravo(vergijos)pabaiga.Valio.Pagaliau.
O del maisto tai kosmaras kaz\koks.Mes megstam skaniai pavalgyt.Anksciau dar visas maistas buvo visai nieko.Paskui is turkijos pirkdavom.O dabar reikia jau vaiksciot po daugybe kioskeliu ,mazu parduotuveliu ,kad bent ka skanesnio nusipirkt.Paskutine kulinarijos laida z\iurejau kai kaz\koks robertas su sviesaus atminimo sapranausku kaz\kada.Itariu ,kad praeitame tukstantmetyje biggrin.gif
Kava ,kaip tavo vaiku sveikata,dave kokiu rez\ultatu gydymo istaigu lankymas?
Atsakyti
Labos smile.gif

Na dukra kažkiek gamina, bet labai nedaug išvis jos meniu mano akiai skurdus daržovių nevalgo, sriubų irgi galėtų gyva būtų vien ant makaronų...ir kas kaltas unsure.gif nežinau mes išvis valgom tik namie ir tik naminį maistą...bet va dukra.... gal atsivalgė be E621 biggrin.gif
Ingrida pritariu tikrai reikia švęsti kasdien 4u.gif
Atsakyti
Del visokiu meslungiu tai labai gerai veikia pavalgyt spinatu,pasedet ant saulutes ir isgert kopustu ar is bedos ir raugintu agurku rasalo.Beigi aviz\u .Poto jau galima z\vengti ir traukti pluga biggrin.gif
Atsakyti
Valgom visaip.
Jei šventės - ty gimtadieniai kokie mano ar MB nueinam į kavinę smile.gif Su kultūra.
Kai keliaujam valgom tik kavinėse...
Mes mes tokie mažavalgiai ir neišrankūs . Paprastas maistas. Kuo mažiau primakaluota, perdirbta tuo geriau. Kelionėse dažnai būna kartą dienoj maistas smile.gif Mano MB iš tų žmonių , kad gali pamiršti pavalgyti . Abu vaikai į jį biggrin.gif O aš linkusi kaupti atsargas ant šlaunų , tai prisitaikau su džiaugsmu .
Pastaruosius 10 metų neperku jokių ten pusfabrikačių , pagamintų salotų ir kt parduotuvių produkcijos. Ir aplamai jei produkto sudėtyje daugiau negu 3 komponentai , aš jo neperku ...
Būna , kad grįžtam iš kaimo , o aš nusikalus kaip ciūcikas. MB pasiima kokia picą ar sušių , o aš praustis ir gult biggrin.gif
Ir aplamai man maisto gaminimas labai daug laiko neužima smile.gif Sriubos išverda pačios... ir tt. Niekada nestoviu su samčiu prie puodo maišydama biggrin.gif Pas mane multitaskingas. vaikai , darbai ir dar visokių veiklų gyvenime turėjau ... teko išmokti . Aų sugebėdavau po darbo per 20 minučių išvirti sriubą, kol ji verda nusiprausti persirengti ir išlėkti su mergom vyno paragauti smile.gif Ir MB su šilta vakarienė ir man gerai .
E621 ne pats blogiausias dalykas maiste. Kaulai stipresni bus... Yr blogesnių priedų. Sėklų aliejus ir kukuruzų sirupas tikrai blogiau .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 14 vasario 2023 - 09:31
Kaip kas švenčia Valentino dieną - vakar parduotuvėj mergina pirko du pakelius tų greit paruošiamų makaronų ir paprašė pardavėjos prie tų makaronų vyno rekomenduoti )) Smagu būt jauniems smile.gif
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2023 02 14, 09:29)
Kaip kas švenčia Valentino dieną  - vakar parduotuvėj mergina pirko du pakelius tų greit paruošiamų makaronų ir paprašė pardavėjos prie tų makaronų vyno rekomenduoti )) Smagu būt jauniems smile.gif


Mano vaikai juos vadina bomžpakiais...
Reikia stipraus alaus prie jų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Mano įdomus pastebėjimas apie maistą ... Kai dirbau didesniam kolektyve- tai visa vadyba ir buhalterija su dėžutėmis, o sandėlys maitinasi taip - gavo algą : kebabai ir tt Boltu , savaitė iki algos badas... Jei kažkas iš sandėlio nešiojasi dėžutes yra vilties , kad galima bus išsimokyti iki vadybininko biggrin.gif . Vyriškas kolektyvas buvo . Sakyčiau 30 pr. maistą į tas dėžutes gamina žmonos, kitas 70 pr. patys...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 14 vasario 2023 - 09:39
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 02 14, 08:40)
Kava ,kaip tavo vaiku sveikata,dave kokiu rez\ultatu gydymo istaigu lankymas?

Nedavė. Arba sveika, arba kai kur nelabai, bet gydymas be rezultatų.
Alta, sakyk prašau, ką manai apie šitą reikalą?
https://labaisveiki....2BoCMkwQAvD_BwE

Dėl tų vaikų mitybos tai vis tiek nesupratau, ar vaikai, ar mamos iš didmiesčių, bet nesvarbu. Maniškės kur begyventų, net ir labai didmiestyje, gamina tik namie. Dažniausiai apsiperka savaitei pagal planą ir gamina.
Atsakyti
Kavute,aisku kad kaz\kas jau numarino pilvo mikrobioma,kad tokiu dalyku klausi.
Is esmes tai tas pats rasalas,skabaputra,graz\iai ipakuota ir paskaninta.Marketingas .
Ir vel vergo sindromas pas mane islindo,bet visdelto galima internete nusipirkti lactobacillus acidophilus crispatus ,tai bakterija,kuri jau praejo konroliuojama randomiz\uota tyrima ir turi irodytos medicinos suns medali.Durnai cia verciasi i lietuviu kalba,bet panasiai .Z\odz\iu nusipirkus tos bakterijos kulturos ,galima prisidaryt is aviz\u kibirus to probiotiko.
Bet svarbiausia visgi valgyt tik organinius grudu produktus,nes - nes as taip sakau. biggrin.gif
Bulgarijoje roz\iu ir vyno ,trifon zarezan diena.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 02 14, 09:52)
Kavute,aisku kad kaz\kas jau numarino pilvo mikrobioma,kad tokiu dalyku klausi.
Is esmes tai tas pats rasalas,skabaputra,graz\iai ipakuota ir paskaninta.Marketingas .
Ir vel vergo sindromas pas mane islindo,bet visdelto galima internete nusipirkti lactobacillus acidophilus crispatus ,tai bakterija,kuri jau praejo konroliuojama randomiz\uota tyrima ir turi irodytos medicinos suns medali.Durnai cia verciasi i lietuviu kalba,bet panasiai .Z\odz\iu  nusipirkus tos bakterijos kulturos ,galima prisidaryt is aviz\u kibirus to probiotiko.
Bet svarbiausia visgi valgyt tik organinius grudu produktus,nes - nes as taip sakau. biggrin.gif
Bulgarijoje roz\iu ir vyno ,trifon zarezan diena.

Galai žino, numarino ar ne. Be viso kito kažkas ir virškinimui yra. Tai bile ko imamės. Kad ir nepadės, bet gal ir nepakenks.
O kažin, kur tos kultūros pirkt? Randu tik kapsulių. Nu bet vėliau paieškosiu, gal ir kultūros rasiu. Ačiū tau.
Atsakyti
Gerai ir kapsules jei randi ,tai ir pirk.Sios bakterijos tikrai nepakenks.
Atsakyti
o tik neseniai kažkas tvirtino, jog visiška nesąmonė tie pre/probiotikai.. ))
Atsakyti