Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Acqua Alta @ 2023 02 13, 11:47)
Oi mukute tik nesupyk,bet jei pasigavai mikoplaz\mas ,itariu kondicionierius turkijoje,ar negalejai ir kokiu odos paraz\itu pasigaut?Negali tu kur nors gaut kokio antigrybinio ,antiakaricidinio preaparato? O jei virusinis juostinis herpesas,pas jus inosina israso?

na dėl juostinio herpeso rašo pas mus aciklovirą, žinau mama sirgo iki reanimacijos daėjom. O va dėl grybelinių ligų juk buvau pas dermatologą unsure.gif diangnozė dilgelinė....
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 13, 12:45)
O kažin visokie parazitai ir grybeliai nepultų abiejų šeimos narių ?

Luety įdomi patirtis su kraujo spaudimu .
Mano aa tetai visos bėdos su kraujo spaudimo šokinėjimu baigėsi kai atėjo senatvinė dimensija. Būdavo pasimatuoja - nepatinka, tada susinervuoja ir dar kyla aukštyn , o  tada jau kviečia daktarus ir veža į priėmimą.  Parą palaiko ir vėl namo ...  Kai atėjo silpnaprotystė pasimatuoti nesugebėdavo , nebesuprasdavo , kad reikia ir viskas buvo puikiai rolleyes.gif
Nėra to blogo , kas neišeitų į gerą

na MB tai jokių niežėjimų...
Spaudimas tai nuo nervų jaučiu...
Atsakyti
Net paguglinau kas ta dilgėlinė ... Vienžo nuo visko blink.gif

Mano nuosavos kraujagyslės irgi labai silpnos. Kiek save pamenu visada su mėlynėmis vaikštau .
Spaudimas gal geras, nei turiu namie aparato nei žadu pirkti ... o pas daktarų daugiau kaip metus nebuvau .
Jei ką , manęs nervinti negalima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 13, 10:07)
Saintlina, kaip Lesiaus sveikata?  Tvarkosi pilvelio reikalai papildus geriant ?


iš vienos pusės tvarkosi, nebeviduriuoja. Iš kitos pusės - man toks vaizdas, kad jis to naujo maisto pašalina daugiau nei suėda smile.gif Ir pagal mane tai kūdėja jis. Šiandien jau skambinau vetui klaust, ar čia normalu.

Ingrida, Muka, laikykitės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 13, 12:25)

Spaudimas  gal geras, nei turiu namie aparato nei žadu pirkti ...


pas mane MB turi tokį, tai ir aš kartais pasimatuoju iš neturėjimo ką veikt smile.gif užtat žinau, kad bent kol kas šitų bėdų nėr.

Man prieš naujuosius mamogramą darė, tą profilaktinę pagal programą. Tai rezultato net nežinau, nieks nepaskambino. Tai manau, kad viskas gerai, nes na gal kitaip informuotų?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 02 13, 12:35)

Man prieš naujuosius mamogramą darė, tą profilaktinę pagal programą. Tai rezultato net nežinau, nieks nepaskambino. Tai manau, kad viskas gerai, nes na gal kitaip informuotų?


Mano patirtis prieš metus su mamograma tokia : mano mažoje klinikoje jos nedaro , tai ėjau darytis kitur. Buvo klausimas - ar ateisiu atsiimti atsakymo ar siųsti paštu . Siuntimas paštu kainuoja 2 Eur, turiu susimokėti . Tie du eurai , man kaip buliui raudonas skuduras. Yra sistema , ko negali atsakymų sukelti ? Kadangi netoli, tai pasiėmiau atsakymus pati , ir nešiau į savo klinika. Ant atsakymų lapo buvo kampe parašyta -rekomenduojama atlikti exoskopiją. Mano gydytojas norėjo nematyti to užrašo , kol pati nepeprašiau. Pamykė, bet parašė siuntimą. Dariausi ir exoskopiją. Amžius paauglystės, ramiau miegosis... Jei kažką rimto ras, gal ir paskambins. O jei kokia rekomendacija - abejoju . Labiau nuo gydytojo priklauso . Ir net nežinau , kad turi sužiūrėti , šeimistas ar gineklogas?

Lesiui didžiausi linkėjimai .
Negerai svorio kritimas...
Kaip mano gydytojas sako , jei svoris kris be priežasties - skubai bėk pas mane. Vadinasi liga puola. O jei pasiguodžiu , kad auga, liepia mažiau valgyti ir daugiau judėti ... stebuklo nebūna.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 13, 13:21)
Jei kažką rimto ras, gal ir paskambins. O jei kokia rekomendacija - abejoju . Labiau nuo gydytojo priklauso . Ir net nežinau , kad turi sužiūrėti , šeimistas ar gineklogas?

Lesiui didžiausi linkėjimai .


sužiūrėti tai šeimistė turėtų, nes jai tie atsakymai pareina (ji siuntė mane ten). Pabandysiu prisijungt prie sistemos, gal netyčia ten kas įkelta.

Perduosiu, ačiū smile.gif

Ui, prisijungiau prie e-sveiktaos. Kokių įdomybių radau ))) kad man rekomenduota mesti rūkyti ir padidinti fizinį aktyvumą )) o aš šiaip gyvenime nerūkiau. Siuntimas mamogramai įrašytas, apie atlikimą ir atsakymą jokių įrašų nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 13 vasario 2023 - 13:49
QUOTE(saintlina @ 2023 02 13, 13:35)
sužiūrėti tai šeimistė turėtų, nes jai tie atsakymai pareina (ji siuntė mane ten). Pabandysiu prisijungt prie sistemos, gal netyčia ten kas įkelta.

Perduosiu, ačiū smile.gif


O tu pasiskambink , pasiklausk šeimistės...
Atsakyti

Man, kai darė mamogramą, iškart darydama pakomentavo, plius palaukiau pas gydytoją, jis viską dar peržiūrėjo. Taip pat liepė echoskopiją papildomai kitą dieną skubiai padaryt. O po echoskopijos grįžau, dar kartą peržiūrėjo ir atsakymą gavau.

Bet man ne pagal programą, o su siuntimu ėjau pas gydytoją ėjau, nes užčiuopiau guziuką. Vizito laukiau porą mėnesių, bet paskui pilnas ištyrimas per porą dienų. Labai sunku pakliūti tik pas jį - vieną dieną per savaitę konsultuoja porą valandų. O jei reik dar papildomų tyrimų, atsakymo jau į skyrių reik nubėgt.

Atsakyti
Kiek viena ausimi girdėjau nuo pernai jau visus pagal programą siunčia ne tik mamogramai,bet ir echoskopijai krūtų.Man išrašė siuntimą,užsiregistravus jau buvau,bet teko atšaukti dėl gydymo Vilniuje. ax.gif
Saintina naujoje ligoninėje šūniukų dar nebuvote Lazdynuose?Šanūkas mano jau profilaktiškai pasitikrino,skiepus susirinko,manikiūrą pasidarė.Jiems kaip gerai visai šalia namų. mirksiukas.gif Jei kas vėl netikėto atsitiktų nereikia toli važiuoti.O visko pasitaiko,kaip pernai surijo tamponą dukros,gerai,kad yra kas dirba kiaurą parą. bigsmile.gif
Kad jūs matytumėte kokios eilės Vėžio institute,kiek serga žmonių.Kraujo tyrimo ir pas gydytoją pralaukiau 3 valandas.Gavau palaiminimą gerti magnį ir kalcį,nes mėšlungis koją pradėjo siaubingai traukti.Į slidžių batus kai aviausi iš viso abi sutraukė,dabar net einant pradeda mausti.Sakė gydytoja kitą pirmadienį pažiūrės kraujo tyrime magnį.Sakė kraujo sudėtis šiek tiek pasikeitė.Reikės įlysti į e -sveikatą,gal bus tyrimas?
Jūs dėkite mezgimo pamokas,aš viską seivinuosi.Reikia pataisyti pusženčio megztinį,kaip taisymui rankos nekyla,bet reikia susikaupti,prisversti. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Klausimas didmieščių mamoms.Jūsų vaikai gamina namie maistą?Vakar nuvažiavome pas sūnų arbatos vakare,pakraupau vien boltai su maistu į namus.Klausiu dukros,čia kas?Niekas namie nebe gamina?Sako gi sekmadienis. bigsmile.gif Tai ką tingėjimo diena?Pilnas fb receptų,aišku tv jaunimas nebe žiūri,ten pilna kulinarijos laidų,tik gamink. bigsmile.gif bigsmile.gif
Žiūriu ir dukra su pusženčiu,kai tingi,mistas į namus.
Užsakydavau ir aš tolimais laikais,kai į turgus važinėjome,bet čia jau kai nebe buvo jėgų ir laiko namie gaminti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 02 13, 18:40)
Klausimas didmieščių mamoms.Jūsų vaikai gamina namie maistą?


Vyresnis kažką gaminasi smile.gif bet turbūt visus produktus užsisakinėja. Jaunėlis mielai naudojasi Bolt paslaugomis ))
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 02 13, 17:25)
Saintina naujoje ligoninėje šūniukų dar nebuvote Lazdynuose?Šanūkas mano jau profilaktiškai pasitikrino,skiepus susirinko,manikiūrą pasidarė.Jiems kaip gerai visai šalia namų. mirksiukas.gif

Kad jūs matytumėte kokios eilės Vėžio institute,kiek serga žmonių.Kraujo tyrimo ir pas gydytoją pralaukiau 3 valandas.


Nea, nebuvom. Mums šiaip irgi visai netoli, 10 min pėstute. Bet su rimtom problemom važiuoju ten, kur patikrinta. Skiepai tik gegužę, manikiūrą pati darau kas savaitę.

Aš tėvą periodiškai vežu, tai žmonių visai beveik nebūna. Bet jei kraujo tyrimo atsakymų laukia, tai irgi pora valandų praeina.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 02 13, 18:40)
Klausimas didmieščių mamoms.

A kudė kaimų mamos ignoruojamos? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 02 13, 23:08)
A kudė kaimų mamos ignoruojamos? rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tai kad pas mus provincijoje vežioja Boltas maistas,na bet taip masiškai dar neteko matyti. blink.gif blink.gif
Dukrą šeštadienį dar išgasdino Boltas,veržėsi girtas į namus su maistu,pusženčio nebuvo.Turbūt sumaišė namus.Iš pradžiu apačioje draskė duris,paskui kažkas įleido tai buto duris draskė.Šanūkas staugia,dukra grasina policija.Paskui parašė bolto administracijai laišką,atrašė išsiaškins. blink.gif
Tai ką merginos su meilės diena,daug daug gėliš,širdučių,meškiukų. wub.gif Nors mes turime savo meilės dieną,vaikai per ją švenčia gegužę,Mildos diena.Kasdien reikia švęsti. wub.gif
Atsakyti