Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Nu bet is isvaizdos nepasakysi,kad be igilinimo ar netobulai. ax.gif
Atsakyti

As visiems megztukams darau klasikinius igilinimus  :4u:​ 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nuostabus megztukas sūnui.Tikrai labai gražios spalvos.Antras irgi gražus,mano kaklui jau per daug raukšlių matytūsi. ax.gif
Sunki diena,chemija,kraujo tyrimo pridavimas,ilga diena. ax.gif
Vakar ikea nusipirkau didelę vazą(svečiai sudaužė),bet dabar labai aukštą turėsiu ką veikti grįžūsi,puokštę gaminti. mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Ingrida sėkmės ir stiprybės  :4u: 

Mano mėlynas megztukas buvo įkeltas kaip kliurka, ko nereikėtų daryti... 

Neardysiu, sutąsysiu kaime... siūlai babininiai, nebrangūs.

Savaitgalis visai nemezgiminis buvo. O darbo savaitė kad ir trumpa, bet sunki laukia. Šventės išpuola ketvirtadienį. Tai per tris dienas reikia savaitės darbus nudirbti.

Gražios dienos!

Atsakyti
Labos smile.gif

Ingrida visokeriopos sėkmės 4u.gif
Dusia nematau jokios kliurkos ... ir tokį kaimukį ...tai prieš ką čia jau tokie strajai biggrin.gif
Savaitgalis tinginio ax.gif

Atsakyti
Muka , kai prasideda vasara, pas mus kaiman savaitgaliais vis ir važiuoja draugai . O jei vasara lietuviška , tai tas megztukas vakarais užsimesti bus pats tas smile.gif
Kaip tavo sveikata ? Ar kartumas burnoje praėjo ?
Apie megztuką - moteriškoms formoms , ir didesnei dekolte būtinai reiktų įgilinimų ,dėl kai kurių kūno išlinkimų smile.gif Kad tvarkingai gulėtų .
O kai kuriems žmonėms tai be įgilinimo dar reikėtų ir rostoko pamegzti . Su metais nebe stygos .
MSM , tu labai tvarkinga mezgėja 4u.gif Pas mane visko būna biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Toks klausimas - kaip daromas įgilinimas jei mezgama koketė ? Nelabai ieškojau, bet kiek užkluvo akys visur rostokas...
Man pvz šita mezgėja labai gražai mezga . Bet ir jos koketė be įgilinimo ?
https://www.youtube....DariaNekrasovas

Saintlina, kaip Lesiaus sveikata? Tvarkosi pilvelio reikalai papildus geriant ?

Atsakyti

Labas rytas :4u: 

As siandien offise dirbu, tai ankstyvas rytas  :sad: vaziavau siandien i darba, galvoju  ar as cia taip gerai biski anksciau isvaziavau, tokie ramus keliai. Po to tik prisiminiau, kad vaikam atostogos tai niekam nereik lekt vieni kitiem per galvas, kad kuo arciau vartu ta vaika paleist  :hihihi:  :hihihi:  

Atsakyti
Kartumas praėjo, niežėjimas ne (nepagaunu talono pas dermatologe, imunologė rekomendavo), silpnumo jau tokio nėra rytais, tik pykinimas išliko, spaudimas labai šokinėti pradėjo ( šeiministė liepė labai stebėti ir įtariu vaistų dozę didins) ir 15 d. skambins reumatologas dėl atsakymų...vo tep... ir nėra kada mislyti šviečiu, skenuoju dokus VMI...
Atsakyti
Labas rytas,

man irgi vakar rami diena,tokia tinginio.Panerinejau kvadraciuku,nuneriau experimentine panama vasarai is kvadraciuku ir lygios spalvos,spalvos rekiancios,nezinau kas ja deves,gal as sode uzsidesiu,bet kazin.Kadangi buvo experimentine,tai suneriau siulus tokius,kokiu negaila experimentui.Bet experimentas pareikalavo tik vino ardymo,dugneli buvau nusinerus per dideli,tai akiu nesimate is po panamos,nuardziau,susiaurinau dugneli ir gavosi puikiai,esme supratau.
Dusia,nekrasova ir as megstu,ji ne tik graziai mezga,bet ir puikiai aiskina.
Kiek zinau,koketinius mezginius mezga su azijatskij rostok,nes kitu atveju bus negrazus virsus del rasto.Ji reik pradet megzt po kaklo apnaro(rostoka),o kaip tu megzi rasta,jei reiks kokius 10-12 eiliu megzt rostoka,tai va yokiuose,kur rasto neina suderint su igilinimu,daro azijatskij rostok.Gal as klystu,bet esu ziurinejus daug kur.Dar turiu lopopeisiniu aprasu,tai tas pats kas kokete,eisiu paskaityt,kaip jos daro,jei reikia.
Ingridel,apkabinu,stiprybes,kantrybes,kol kas tau gerai einasi,tikekimes ir toliau taip bus. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2023 02 13, 08:24)
Kartumas praėjo, niežėjimas ne (nepagaunu talono pas dermatologe, imunologė rekomendavo), silpnumo jau tokio nėra rytais, tik pykinimas išliko, spaudimas labai šokinėti pradėjo ( šeiministė liepė labai stebėti ir įtariu vaistų dozę didins) ir 15 d. skambins reumatologas dėl atsakymų...vo tep... ir nėra kada mislyti šviečiu, skenuoju dokus VMI...


Man irgi buvo tarpas,kai sokinedavo spaudimas,niekas nepadejo,dozes didint nebenorejau,tai emiau nebematuot spaudimo ,apsimeciau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kad man gerai,ir nematuodavau,kol neimdavo jau visai spaust galva,ir susinormalizavo.Jei jautri esi,tai visos tos reakcijos,psichologiskai didina truputi spaudima,bent man.Nu zinoma,jei tai tapo jau labai aukstas ir ilgam,tada jau kt.reikalas.Seimynistas man yra sakes,jei savaite laiko spaudimas virsutinis nebuna aukstesnis kaip 165,dozes didnt nereikia,Bet mano amzius 20m.didesnis,tau turi but kitos ribos turbut.
Atsakyti
Oi mukute tik nesupyk,bet jei pasigavai mikoplaz\mas ,itariu kondicionierius turkijoje,ar negalejai ir kokiu odos paraz\itu pasigaut?Negali tu kur nors gaut kokio antigrybinio ,antiakaricidinio preaparato? O jei virusinis juostinis herpesas,pas jus inosina israso?
Atsakyti
O kažin visokie parazitai ir grybeliai nepultų abiejų šeimos narių ?

Luety įdomi patirtis su kraujo spaudimu .
Mano aa tetai visos bėdos su kraujo spaudimo šokinėjimu baigėsi kai atėjo senatvinė dimensija. Būdavo pasimatuoja - nepatinka, tada susinervuoja ir dar kyla aukštyn , o tada jau kviečia daktarus ir veža į priėmimą. Parą palaiko ir vėl namo ... Kai atėjo silpnaprotystė pasimatuoti nesugebėdavo , nebesuprasdavo , kad reikia ir viskas buvo puikiai rolleyes.gif
Nėra to blogo , kas neišeitų į gerą
Atsakyti
Dusia,muka skundesi melynem,kas rodo ,kad kraujagysliu sieneliu bukle prasta.Pasoks spaudimas,ir suplys.
Atsakyti