Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Darbai baigti, mokslu gerai iveikiau siandien, visa norma pirmo assesment padaryta, kita penktadieni assessment due to dabar turesiu visa savaite tiesiog pasiskaitinet, praktikuotis. 

Siandien jau kaip ir galojau patvirtino, kad nuo 27tos reik ofise pradet menesiuka, nes naujokai pradeda dirbt, reiks pas mama vel menesi gyvent. As stipriai kaip ir neliudziu, nei gamint, nei skalbt - vyras namie vienas gyvens, bet gi garsiai nesakysi to vyrui  :D  :D

Kaip tik galesiu ruostis ramiai pas mama savo pirmam egzaminui, man atrodo Balandzio pradzioj jau reiketu pirmaji laikyti...  :unsure:

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MSM pagarba dėl mokslų. 4u.gif 4u.gif
Gera svečiuose,bet namie geriausia. ax.gif
Susiradau azijetskij rostok,visai gerai mezgasi nuo viršaus. mirksiukas.gif
Lauke,oras bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif makaluojasi,vėjas baisulingas.
Atsakyti

Labas rytas,

Lyja, sninga, vėjas , vienžo baisuma Kaune. Vakar pataikėm su oru išvažiuodami kaiman. Pasipirtinom , tai  kaip naujai gimus šiandien. Miegojau kaip kūdikis po pirties. 

Gražaus savaitgalio!

Atsakyti
Planavau šiandien į kaimą važiuoti, bet žiūriu per langą ir galvoju, ar tikrai labai noriu smile.gif nors man ar kaime, ar mieste vistiek šunį reik vedžiot, tai nuo oro nepasislėpsiu.
MB nusipirko garažą. Mirė šalia esančio garažo savininkas, diedukas, vaikams nieko nebereik, tai net daiktų jokių nepasiėmė, taip ir perdavė su viskuo. Tai vakar parnešė man ten rastą 'Naujosios Romuvos' žurnalų krūvelę 1932-38 m, Kaune leistą. Skaičiau visą vakarą wub.gif kaip įdomu wub.gif Ir straipsnį radau, kad reiktų su Lenkija santykius atnaujint, kad Vilnių atgaut. Ir gyventojų surašymo duomenis, jog 2,15 mln gyventojų ir 85 proc lietuvių. Ir dar liko skaitymėlio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 02 11, 08:37)
Planavau šiandien į kaimą važiuoti, bet žiūriu per langą ir galvoju, ar tikrai labai noriu smile.gif nors man ar kaime, ar mieste vistiek šunį reik vedžiot, tai nuo oro nepasislėpsiu.
MB nusipirko garažą. Mirė šalia esančio garažo savininkas, diedukas, vaikams nieko nebereik, tai net daiktų jokių nepasiėmė, taip ir perdavė su viskuo. Tai vakar parnešė man ten rastą 'Naujosios Romuvos' žurnalų krūvelę 1932-38 m, Kaune leistą. Skaičiau visą vakarą  wub.gif  kaip įdomu  wub.gif  Ir straipsnį radau, kad reiktų su Lenkija santykius atnaujint, kad Vilnių atgaut. Ir gyventojų surašymo duomenis, jog 2,15 mln gyventojų ir 85 proc lietuvių. Ir dar liko skaitymėlio  bigsmile.gif


Labas rytas,

na pas mus kol kas be saules,bet 7 silumos,tai nera taip baisu jau.
Oi,Saintlina,kaip smagu tokius skaityt.Dar lietuviskus.Kazkada MB ,kai remontavo kazkokiam zmogui palepe,rado 1905m Londone leistu laikrasciu kruva,paprase,kad atiduotu tas savininkas,ar duotu paskaityt,tai tas zmogelis nepriestaravo.Skaitem ir buvo labai idomu,kas tada vyko,o cia apie Lietuva,tai isvis geris.
Daug musu buvo jau ,dabar ko gero maziau.
Eisiu kazkiek gyvaciu pavaikyt,laikas jau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 11 vasario 2023 - 10:56
QUOTE(Luety @ 2023 02 11, 10:56)
Oi,Saintlina,kaip smagu tokius skaityt.Dar lietuviskus.

Daug musu buvo jau ,dabar ko gero maziau.


Labai smagu thumbup.gif čia kultūros leidiniai, tai įvykių nėr daug, bet vis tiek įdomu labai.

Taip, ir čia tie 2,15 mln dar be Vilniaus krašto.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 02 11, 09:16)
Labai smagu thumbup.gif čia kultūros leidiniai, tai įvykių nėr daug, bet vis tiek įdomu labai.

Taip, ir čia tie 2,15 mln dar be Vilniaus krašto.


Oho,gana daug.Idomu,kur tiek zmoniu dingo.Pagal tokia statistika musu turetu but kokie 5 mln dabar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 11 vasario 2023 - 11:32

Labas rytas  :4u:

Vakar leidau sau pamegzti vakare, pradejau megztuko atnara, liks tik rankoves  :bigsmile: ir aisku reiks nuspeti kiek siulu reik pirkt tom rankovem  :ax:

Kuri esat vyram mezgusios plius minis kiek tu kamuoliuku gali sueit i rankoves? Siulai aran storio.

MSM pagarba dėl mokslų. 4u.gif4u.gif
Gera svečiuose,bet namie geriausia. ax.gif
Susiradau azijetskij rostok,visai gerai mezgasi nuo viršaus. mirksiukas.gif

:4u: Va va  :unsure: savaitgaliais jei ka leksiu namo pailset  :D realiai penktadieniais as is namu, galeciau ketvirtadieni po darbo sest i traukini ir parlekt namo iki sekmadienio  :rolleyes: 

kaip tas azijietiskas rostok atrodo? Manau busiu nemacius tokio dar 

Atsakyti

Luety milijonas išvažiavo iš Lietuvos nepriklausomybės metais. Tai labai daug tokiai mažai šaliai. GalimA pykti ant valdžios, galima ant išvažiavusių,   bet tango šokamas dviese...  tak ta stala, pasakytų ukrainietis. Neturiu nuomonės kas kaltas. Mano vaikai po mokslų grįžo... bo LT gyvenimas irgi geryn ėjo. Kas bus rytoj nežinom...

 

Azijietiškas rostokas, tai toks mezgimo būdas , kai nedaromas kaklo įgilinimas . Mezgimas reglanas, atskyrus rankoves pamezgama nugara 4 ar 6 cm ilgesnė, ty pirmyn - atgal ir to gana. Gražiau guli įgilinus.  Man :P 

Saintlina, kaip smagu tokius žurnalus skaityti!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 11 vasario 2023 - 11:46
https://www.youtube....
MSM va tokį aprašymą radau ,man rusų kalba geriau.
Dusiuk,įmesk su įgilinimu,jei turi,dabar tokį išbandysiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 02 11, 09:16)
Labai smagu thumbup.gif čia kultūros leidiniai, tai įvykių nėr daug, bet vis tiek įdomu labai.

Taip, ir čia tie 2,15 mln dar be Vilniaus krašto.



QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 11, 09:45)
<p>Luety milijonas išvažiavo iš Lietuvos nepriklausomybės metais. Tai labai daug tokiai mažai šaliai. GalimA pykti ant valdžios, galima ant išvažiavusių,   bet tango šokamas dviese...  tak ta stala, pasakytų ukrainietis. Neturiu nuomonės kas kaltas. Mano vaikai po mokslų grįžo... bo LT gyvenimas irgi geryn ėjo. Kas bus rytoj nežinom...</p>
<p> </p>
<p>Azijietiškas rostokas, tai toks mezgimo būdas , kai nedaromas kaklo įgilinimas . Mezgimas reglanas, atskyrus rankoves pamezgama nugara 4 ar 6 cm ilgesnė, ty pirmyn - atgal ir to gana. Gražiau guli įgilinus.  Man tongue.gif </p>
<p>Saintlina, kaip smagu tokius žurnalus skaityti!</p>

Nu milijonas isvaziavo,o galejo dar 4 mln likt,kur jie?Nesidauginom nuo 1932m? biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(IngridaB @ 2023 02 11, 09:48)
https://www.youtube....
MSM va tokį aprašymą radau ,man rusų kalba geriau.
Dusiuk,įmesk su įgilinimu,jei turi,dabar tokį išbandysiu. mirksiukas.gif


https://www.youtube....
siaip kiekvinam mezginiui reik issiskaiciuot individualiai,cia tik principas.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 02 11, 11:58)
Nu milijonas isvaziavo,o galejo dar 4 mln likt,kur jie?Nesidauginom nuo 1932m?


Karas gi buvo. Kiek žuvo, kiek pabėgo. Po to trėmimai.
Atsakyti