Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

oo, kiek aš fb pas kolistus matau visko primegzto )) Per padoriai apaugusio kolio gyvenimą nežinau kiek megztukų išeitų smile.gifbet megztukus iš jų vilnos mezga labai retai. Kas turi, sako, kad per karšta juos vilkėti.
O auksiukas turi poplaukį?
Papildyta:

veltinių tai gal ne ))) bet vis renku, gal kada prisiruošiu išsiųst, kad suverptų. Tik ką paskui su siūlais daryt kai aš nemezgu )))

Buvau tam dvare (tiksliau jo parke) jau ne vieną kartą. O galima jį ir viduj apžiūrėt? Kažkur mačiau, kad šventės ten organizuojamos, tai pamaniau, kad šiaip pavieniai lankytojai gal nelabai laukiami. Jis privatus, kiek suprantu.
O šiaip mano ypač mylimas yr Užutrakio dvaro parkas. Ten važiuoju ir važiuoju, niekad nenusibosta wub.gif

O is kur man zinot ar jis turi? Dar nezinau, kol kas tai grynai pavieniai plaukeliai krenta, bet jei pradedi sukuot tai issima tokiais gabalais, nors su grebliu nieko neissima dar, gal kad mazas dar?  :rolleyes: 

O su siulais tai manau galima gi perleist kazkam kas mezga  :D  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 02 10, 12:15)
O is kur man zinot ar jis turi? Dar nezinau, kol kas tai grynai pavieniai plaukeliai krenta, bet jei pradedi sukuot tai issima tokiais gabalais, nors su grebliu nieko neissima dar, gal kad mazas dar?  rolleyes.gif 


tas ašinis plaukas šiurkštesnis ir ilgas. O poplaukis švelnutis, lengvas, trumpesnis ir taip, tokiais kąsniukais dažniausiai šeriantis išsišukuoja. Kaip pūkas.
Man grėblys nepatiko, aš juo nesinaudoju visai.
Atsakyti
Mano pažintis su avių vilna tokia :
Kai nebuvau gimusi laikė avių . Vilną nukirpo sukimšo į maišus ir sukabino ant aukšto. Ir kabėjo ji neplauta 20 metų ... Kai mergos paaugom ir ėmėm megzti ( tarybiniai laikai , siūlų pirkti lygu 0) išsiplovėm tą vilną ir vežė Latvijon į karšyklą. Kažkiek iškeitė į siūlus , kažkiek karšinio parsivežė ir namie verpė. Kąsdavo mane ta vilna, bet graži norėjau būti . Buvau nusimezgusi žalią megztuką, ale husarišką su anpečiais. Jaučiusi pasipuošusi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif PS dažyti ir kažkur veždavo. Nes namie gerų spalvų nepavykdavo išgauti , esam bandę.
Aš turėjau pasoginę sruogą siūlų - neskabta, tai kandys nepuolė. Bandžiau prieš kokis tris metus išskalbti ir nusivyti - vis tiek jau trūkinėja siūlas. Išmečiau ... nevertas vargo . Matyt patrūnijo nuo stovėjimo .
Atsakyti
aš dar prie kitos temos peršoksiu smile.gif kadangi šiuo metu didelis vajus dėl pensinių fondų. Tai dėl tų fondų nesiplėsiu, bet įdomu pasidarė kitkas. O sodrinės pensijos dydis yr tas pats ir tiems, kuriems į pensijų fondą atskaičiuoja, ir tiems, kur ne? Vakar kažkaip su vyru ta tema kalbėjom, ir supratau, kad iš tiesų ir nežinau smile.gif Atskaičiuoja tai papildomai tiems kaupiantiems, tai logiškai lyg turėtų būti tas pats. Bet kažkada lyg skaičiau kažkur, jog mažesnis.
Atsakyti

Mano Močiutė taip pat laikė avis, karšdavo nežinau ar pati, bet verpti, tai tikrai verpė ir mane išmokė. Bet siūlai buvo tik kojinėms. Anksčiau gal ir didesnius mezginius mezgė, pasivilkdavo ką nors, kad taip nekąstų. Turiu dabar vilnonį pilkį, na taip kanda, rupkė.

O pusbrolis dabar laiko juodagalves, bet abejoju ar kerpa, mėsai parduoda.

Atsakyti

Pou, kerpa jei lietuviškos avys. Numirtų nekirptos. Yra veislių dabar nekerpamų. Vilna šiai dienai niekam nereikalinga....

Saintlina apie pensijų antrą pakopą parašysiu kai prie kompo būsiu... ilgos dainos telefonu.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 10, 13:07)
Saintlina apie pensijų antrą pakopą parašysiu kai prie kompo būsiu... ilgos dainos telefonu.


tu daug nerašyk ir kai prie kompo būsi smile.gif trumpai ir nesivargindama smile.gif
Daug geriau apie vilną ir bites. Ir apie pomidorus.
Atsakyti

Vis gi tiesa, kad rytas protingesnis uz vakara. Siandien atsisedau prie to paties teksto ir lyg viskas aiskiau deliojasi jau lyg ir supratau kas vakar visai isblaske  :D  :D 

Ryt kaip sakiau leksim pas mama, tai vyras pades sstoga apsildint, as tai sakiau nusimuilinsiu antakiu tvarkyt, tada gal kokio pyragelio su kava letai  :wub:​ 

Atsakyti
Pagaliau sureguliavo MB ausinukus.Ir jokio vargo,atejai,sedi du su kaukem,daktarai,seseles laksto su kaukem.Mudu nesidejom,tada ziuriu ir viena moteriske nusieme,diedukas nusieme,nu galvoju,dabar jau ateis personalas ir paprasys uzsidet.Nesiginciju su sistema,uzsidedu,jei praso,bet ne,nepaprase,Atliko patikrinima ir jokiu problemu,priekaistu ar dar ko nors.Dave leidima ateidinet,kai reikes,idet i voka,uzrasyt davinius ir palikt tel.nr.dezuten sudet viska ant stalo padeta,paskambins kada bus gatavi ir jokiu problemu.O jei priduosi ryte,gali pasedet,palaukt,grazins greit.O ant duru pranesimas bauginantis,kad be talonelio neieiti.Kam tai?Paklausiau,sypsosi ir suprask.
Oras geras,9 silumos,saulyte,tik vejas saltas labai ir toks nemazas.Pasivaiksciojom po miesta,po pardes,nu bet tusuma baisi,spalvu gamos rekiancios,ismieros kudenoms,nieko naujo ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Mano kaime šviečia saulė šiemet :D . Geriu popierinę kavą priepietyje ant terasos. Su paltu ir kepure,  bet pirštinių nereikia. Gal jaučiasi pavasaris  :wub:​ 

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 02 10, 09:18)

Nenoriu nieko iz\eist ,bet nemanau kad zakrastijonas buvo kazkokios oficialios pareigos biggrin.gif


Tai aišku pensijai neužsidirbo iš tokių pareigų.Gavo tik dalinę pensiją apie 40 rublių.babytė -nulį,bet gi pragyveno ir be tų pensijų mieste? bigsmile.gif
Oi pas mus saulė visą dieną.Važiuojant iš sostinės ir į pūgą buvau pakliuvųsi ir saulė,įdomus oras. mirksiukas.gif
Pas mane visa šeimyna išlindo iš miško visos 8 stirnos.Buvau nuėjųsi ir iki miško aviečių stumbų sūniukui,pamiškėje užuovėja,iš viso pavasariu kvepia. wub.gif
Nurėžiau kasas,lengviau galvai. mirksiukas.gif
Kiekvieną kartą iš sostinės važiuoju netoli Taujėnų,vis laiko nėra,per radiją girdėjau dabar pas juos ledo skuptūrų festivalis. 4u.gif
Patalynė vėjyje vėl išdžiuvo kvepenti. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 10, 15:42)
<p>Mano kaime šviečia saulė šiemet biggrin.gif . Geriu popierinę kavą priepietyje ant terasos. Su paltu ir kepure,  bet pirštinių nereikia. Gal jaučiasi pavasaris  wub.gif​ </p>


Na nee, dar ne toks pavasaris, kad norėčiau lauke arbatą gert biggrin.gif nors ir pas mus buvo saulė išlindus bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 02 10, 17:26)
Pas mane visa šeimyna išlindo iš miško visos 8

Kiekvieną kartą iš sostinės važiuoju netoli Taujėnų,vis laiko nėra,per radiją girdėjau dabar pas juos ledo skuptūrų festivalis. 4u.gif


Kad mums taip išlįstų.. Mano Lesiui gyvenimo džiaugsmas dešimteriopai pakiltų ))

Tu būtinai sustok ir užeik. Dėl savęs, neskubėdama. Juk neilgai tos skulptūros tebus, vėliau nebesigaus pamatyt. Ten gi visai šalia kelio, nereik kaži kur važiuot.
Atsakyti