Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pilanaties netaikiau niekam biggrin.gif Kam reikia , pasimatuoja pačios biggrin.gif Pilnatis yra faktas. Mėnulis danguje ir tiek tongue.gif

Luety - man tarybinių laikų skiepai labai primena koronos vakcinaciją biggrin.gif Salė , daktarai , paklausinėja, padedi parašą po anketa ir viskas. Tada nedėdavom parašo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O tėvai net nežinodavo , kad skiepyja.
Tik biški privatumo - ne bendroj salėje duria smile.gif Palapinėje. Tarybiniais laikais visi pusnuogiai bendroj patalpoj. Fek... O paaugliai taigi adatų bijo , kai kas aplsta.

Rimčiausiai skiepyjo mano vaikus. Gydytoja pasižiūri į kortelę - kada sirgo, kokie vaistai vartoti , patikrina gerklę. Temperatūros nematuodavo ax.gif. Kažkaip manimi pasitikėjo , kad sergančių vaikų neskiepysiu. Ir tikrai ne kartą atidėdavo skiepus , liepdavo ateiti vėliau . Kai ką dviems savaitėms , kai ką ir ilgiau .
Atsakyti
Mano Pūkutis pradeda pavasarinį šėrimąsi smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 10 vasario 2023 - 11:29

saintlina, veltinius gaminsi? 😁

O aš rekomenduoju kai atšils aplankyti trakų vokės dvarą. Buvau neseniai , labai patiko, reiks pakartot kai gamta sužaliuos. Tiškevičių dvaras, labai panašus i Palangos. Tarpkitko i snd temą vaikų turejo nemažai, bet blogą lemtį irgi, vyrai mirdavo jauni, vos per 40

Atsakyti

Labas rytas  :4u: Vakar neturejau jegu skaityt ir bendraut, jauciu ir mane slegis paveike  :D  net miegot nuejau anksciau nes nesupratau nieko ka skaiciau, viskas pro sali.... 

Del tu mano Addi virbalu kur pirkau - valas atskira gyvenima gyvena  :D  :D - va https://www.addineed...dles-3504-p.asp

Ar ten masazuoja delnus kol mezgi dar pasakyt negaliu, cia taip as ju puslapi perskaiciau. Tikriausiai reklaminis triukas  :D  :D nors nu paimiau i delna gal ir jauciasi kazkas, visgi nera lygus virbalas  :rolleyes: daugiau galesiu pasakyt kai kojnes kokias pamegzt galesiu su jais. Bet dabar reik paskutinius du kamuoliukus vyro megztini sumegzt, tada uzsisakyt daugiau.... suletejo mano mezgimai su mokslais.  :rolleyes: 

Atsakyti

Saintlina - dar nesenai tarp kitko kazkur maciau megztuka kuris buvo numegztas is suns plauku surinktu per jo visa gyvenima. Labai gerai atrode. As bijau pagalvot kaip musiskis sersis... meta savo baby hair dabar ir tai tie plaukai VISUR.

Atsakyti
Labos smile.gif
Jau darbe iiilgai ruošiausi oi ilgai ale išsiruošiau biggrin.gif
Saintlina eina sau tikrai veltinius gali velti tongue.gif
Į temą apie sovietus žinau ir ne vieną žmogų kuriam prie sovietų buvo rojus, tik laisvė atėmė viską iš jų... ir ką gali ginčytis su tokiais... na jiems gerai buvo viskas tiko, patiko, visko užteko ...Kurpaliaus vieno nėra....
AA nepatikėsi kokį serialą pradėjau žiūrėti ogi Lost blink.gif
Tiesa visai nieko tas linų sėmenų kisielius man net skanus ax.gif
Aš gal savaitgalį kišiu sėkliukes...
Ingrida džiaugiasi mano širdis už tave wub.gif
Apie Ex cucika ir aš vis pamislinu...o mažne gal grįžo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 10 vasario 2023 - 11:49
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 02 10, 11:39)
<p>Saintlina - dar nesenai tarp kitko kazkur maciau megztuka kuris buvo numegztas is suns plauku surinktu per jo visa gyvenima. Labai gerai atrode. As bijau pagalvot kaip musiskis sersis... meta savo baby hair dabar ir tai tie plaukai VISUR.</p>


oo, kiek aš fb pas kolistus matau visko primegzto )) Per padoriai apaugusio kolio gyvenimą nežinau kiek megztukų išeitų smile.gif bet megztukus iš jų vilnos mezga labai retai. Kas turi, sako, kad per karšta juos vilkėti.
O auksiukas turi poplaukį?
Papildyta:
QUOTE(kukuska007 @ 2023 02 10, 11:33)
<p>saintlina, veltinius gaminsi? 😁</p><p>O aš rekomenduoju kai atšils aplankyti trakų vokės dvarą. Buvau neseniai , labai patiko, reiks pakartot kai gamta sužaliuos. Tiškevičių dvaras, labai panašus i Palangos. Tarpkitko i snd temą vaikų turejo nemažai, bet blogą lemtį irgi, vyrai mirdavo jauni, vos per 40</p>


veltinių tai gal ne ))) bet vis renku, gal kada prisiruošiu išsiųst, kad suverptų. Tik ką paskui su siūlais daryt kai aš nemezgu )))

Buvau tam dvare (tiksliau jo parke) jau ne vieną kartą. O galima jį ir viduj apžiūrėt? Kažkur mačiau, kad šventės ten organizuojamos, tai pamaniau, kad šiaip pavieniai lankytojai gal nelabai laukiami. Jis privatus, kiek suprantu.
O šiaip mano ypač mylimas yr Užutrakio dvaro parkas. Ten važiuoju ir važiuoju, niekad nenusibosta wub.gif
Atsakyti
O šuns vilna tinka vėlimui ? Taigi ne visokia vilna tinka + sukaršti reikia vėlimui.
Iš siūlų su šuns vilna esu mezgusi kojines. Labai šiltos, šiltesnės už 100 pr. avies. Grynos šuns vilnos siūlų nemačiusi pirkti . Kad sukaršti ir suverpti maišo su avies vilna. Kvapą turi bent jau tie kur aš pirkau . Bet man ir tikros vilnos siūlai kvapą turi . Visokie merinai , kašmyrai ir kitas gėris jau nebe. Kai parsinešiau šuns vilnos siūlus namo tai katė pasiuto biggrin.gif Visą vakarą kovojo su siūlų sruoga. Manau jautėsi šunį nugalėjusi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 10 vasario 2023 - 12:03

Saintlina, lankomas vidus, yra bilietai manau simboliška kaina, savivaldybe Vilniaus valdytojas. Su gide buvom, tai labai patiko. Dar ten rūsy vaikams edukacijos vyksta

Man dar labai patiko Taujėnų dvaras, ten jaučiu privatus, bet su bilietais irgi lankomas

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 10, 12:01)
O šuns vilna tinka vėlimui ?

Kai parsinešiau šuns vilnos siūlus  namo tai katė pasiuto biggrin.gif Visą vakarą kovojo su siūlų  sruoga. Manau jautėsi šunį nugalėjusi  biggrin.gif


supratimo neturiu. Žinau, kad verpia. O kaip paruošia, nežinau. Ir taip, rekomenduoja maišyti. Kaip man verpėja sakė, idealiausia su alpaka.

prisijuokiau iš tavo katės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

As tai turiu savo avių vilnos karšinio ir siūlų, vėžiau vilną i ukmergę, kad sukarštų ir suverptų

Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2023 02 10, 12:04)
Saintlina, lankomas vidus, yra bilietai manau simboliška kaina, savivaldybe Vilniaus valdytojas. Su gide buvom, tai labai patiko.

Man dar labai patiko Taujėnų dvaras, ten jaučiu privatus, bet su bilietais irgi lankomas


reiks kada aplankyt ir vidų smile.gif

Taujėnų dvaro parkas nerealus, labai patiko. O viduj tik tiek buvom, kiek reikėjo pereiti į kiemą. Aš, kaip visada, su šuniu gi smile.gif Mes kai važiavom, vartai buvo uždaryti, praeiti praleido per pačius rūmus. Už parko lankymą irgi mokėjom. Bet tai mes ir po tą parką gal tris valandas vaikštinėjom.
Atsakyti