Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

tiesa ta, kad gimstamumas koreliuoja ne su išmokom, o su išsilavinimu 

Atsakyti
Na gerai dabar jau jau aisku.Kadangi turiu tris dukras ir anuka, tai pagal temos statistika turbut mano issilavinimas z\emiau absoliutaus nulio.Tesiog kaz\kokia dauginimosi masina.
Oi kukuska,sveikatos linkiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 02 10, 10:11)
Na gerai dabar jau jau aisku.Kadangi turiu tris dukras ir anuka, tai pagal temos statistika turbut mano issilavinimas z\emiau absoliutaus nulio.Tesiog kaz\kokia dauginimosi masina.
Oi kukuska,sveikatos linkiu biggrin.gif


Turi gerą sveikatą , kad sugebėjai tris vaikus išnešioti , pagimdyti ,užauginti ...
Pagarba.
Ir laikai biški kiti buvo .
Nelyginkim dabartinių laikų , su laikais kai mes ( aš ) gimdėm.
Atsakyti

Na gerai dabar jau jau aisku.Kadangi turiu tris dukras ir anuka, tai pagal temos statistika turbut mano issilavinimas z\emiau absoliutaus nulio.Tesiog kaz\kokia dauginimosi masina.
Oi kukuska,sveikatos linkiu biggrin.gif

na tik nereikia taip susireikšmint, mano labai išsilavinę kelios draugės turi ir po 3 ir. 4 vaikus.

Kalbu bendrąja prasme apie vaikų skaičių ar arabų šalyse , ar toj pačioj Lietuvoj iki sovietijos. Kai moterys gavo teisę balsuoti, siekti mokslo, karjeros, tada ir atsirado vaikų skaičiaus planavimas ar išvis jų turėjimas 

AA sveikatos ir tau

Atsakyti
O šiaip tai ant dangaus pilnatis... Ir dar kažkokios ten audros .
Atsakyti
Ir vel menuli kaltini ,dusia.Manai ,kad turi sidabro kulka mane nusauti?
Tesiog paz\istu ir paz\inojau daug labdariu ,kai jie dar taip nesivadino ir tai nebuvo feisbuke nei maisto bankuose. Ju vardu sakau,pagalba ir gerumas egzistavo/
Tik tiek.
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif 4u.gif

skaitau ir galvoju,reiskia arba musu kraste seseles saziningesnes buvo,arba musu laikai geresni buvo. biggrin.gif Atvaziuodavo net pediatre kartu,kai budavo skiepijimu diena.Bet cia i ta amziaus tarpsni,kai jusu dar nebuvo,1958-1965 mazdaug.Arba vaiku tiek gal nebuvo.Sunku pasakyt.Visada klausdavo,ar nera karsciuojanciu,arba seimoj kas serga.
Vesdavo varu pas dantiste,bet ir as slepdavausi nuo jos,nes grezimo aparatura budavo koja minama,kazkoks kosmaras man.
Visada daugiavaikes seimos buvo niekinamos.Musu visa gimine buvo skeptiska mano sunaus seimos atzvilgiu-4 vaikai.O jam dzin,jis visada sake,kad nores turet daug vaiku.Vaikystej jis ir leles mego,o dukrai nupirkau lele,tai guledavo nelieciama,zaide mazai.Velai pabudo motinystes instinktas,kada jau pelenai eme byret.O dabartine karta daugiau egoistiska savo atzvilgiu.Ar tai gerai ar blogai?Is vienos puses,kada gyvent,jei ne jauniem,is kitos puses mes viska suspejom ir vaikus isaugint ir pakeliaut ir net mokslus baigt auginant vaikus.
Atsakyti

Luety, va būtent, mes kalbam apie pasirinkimo laisvę, ar ji gera, ar bloga, tik laikas parodo.

AA, o kodel tu Dusios mėnulį sau prisitaikei? gal jis man skirtas buvo?

Atsakyti
Mes su ex sutuoktiniu is skirtingu vietu Lietuvoje,tai tie paparciai ,kur dusia mini,mane nustebino.O buvo tas pats sovietmetis,bet gyvenimas labai skyresi.Zmones labai skyresi.Beje kur ex,negi neatlaike atmosferos?
O pilnati dusia mini ne pirma karta ,kai tema iseina ir sacharino saldumo i truputi astresnio pipiro lygi.Ir tai labai jau svelnu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 10 vasario 2023 - 10:34

Beje kur ex,negi neatlaike atmosferos?
O pilnati dusia mini ne pirma karta ,kai tema iseina ir sacharino saldumo i truputi astresnio pipiro lygi.Ir tai labai jau svelnu biggrin.gif

Ex, ar suniukas atsirado? 

Dusia gal jaučia pilnatį, aš tai ne, labiau gal pms kartais. Kas kam svarbu, ta tą ir pastebi, ir tai normalu

Atsakyti
Aiktu ,z\iurek ,mano wilkolakio nagai ir islenda per pilnati biggrin.gif
Atsakyti

Pou ,man jau atrodo ,kad mane iz\eidei.Jei pries daug metu nebuvo maisto banku,ivairiu feisbuko grupiu ir kitu dabar esanciu organiz\aciju ,ir isvis interneto,tai manai nebuvo viens kitam padedanciu z\moniu ir labdaros ir geradariu?
Mano atz\vilgiu tu ir esi tas vaikas internete gyvenantis.Ir taip ,tose vietovese is kur tu kilusi ,z\moniu pagalba z\mogui buvo kitokio formato,bet negaliu sakyt kad ir ten geru z\moniu nebuvo.Telaimina juos dievas.

AA,  na juk supranti, kad nieko nenoriu įžeisti. Žmonės yra vienodi, tik jų poelgiai gali būti blogi arba geri. Čia mano mantra Sūnui, kuris vis klausdavo ar jis blogas, nes vaikų darželyje jį vadino blogu.

Visais laikais buvo geradarių, o ir anksčiau visi drabužiukai, vežimėliai buvo perduodami kitai gimdyvei šeimoje, giminėje. Aš tik pastebėjau, kad dabar nepaisant to, kad finansinė paskata šeimai iš valstybės nėra jau tokia maža, groja visai kiti dalykai.

Aš kilusi iš Kauno, bet tėvai iš skirtingų Lietuvos vietų, tad kokią kilmę turi minty?

Mano šaka nudžius su Sūnumi. Sesers šakos likimas taip pat labai neaiškus, nepaisant to, kad ten keturi pumpurai.

Yra kaip yra.

Atsakyti