Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos,
Pavasario dar nejaučiu tik diena ilgesnė. Kitą savaitę reiks bandyti čilius, paprikas, baklažanus ir kokį ankstyvą pomidorą sėti . Raktinis žodis turėtų būti mažiau...
Laiko ir man pamegzti lieka mizeris , nuo kokių 8-9 vakare tik. Vakar pradėjau rankovę. Ir pasibaigė batareikos .
Muka , jau darbe ?
Gražaus penktadienio 4u.gif
Atsakyti
Z\iuriu ir vis stebiuosi,kad net tokia sistema kaip sovietu ,buvo tokia priklausoma nuo vietoves ir personaliju. biggrin.gif
Nenoriu nieko iz\eist ,bet nemanau kad zakrastijonas buvo kazkokios oficialios pareigos biggrin.gif
Ir vel logikos nulis, ir vel nieko iz\eist nenoriu,jei dabar tokios geros salygos motinystei,kokdel niekas nebegimdo? Kai mano anukas gime tai dar 20 km spinduliu aplink galejai susirast darz\elio grupe ir keleta vaiku bendravimui.Dabar tas spindulys maz\daug 80 km.
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 10, 08:51)
Pavasario dar nejaučiu  tik diena ilgesnė. Kitą savaitę reiks bandyti čilius, paprikas, baklažanus ir kokį ankstyvą pomidorą sėti . Raktinis žodis turėtų būti mažiau...


Aš irgi pagalvoju, kad kaip ir laikas būtų sėti. Bet tai kad saulės visai nėr. Nieks neaugs - nei šviesos, nei šilumos.
Atsakyti

Labas rytas,

Ingrida, Vilnius man taip pat labai gražus.

AA, dabar vaikai sėdi namuose, įsikibę telefonus, planšetes ir kompus. Kiemai tušti, nes vaikai nemaka bendrauti, neranda užsiėmimų kieme. Kaip ir suaugę.

O dėl sąlygų: ilgos motinystės atostogos su išmokomis, gimus vaikui, priklausančiomis nuo darbo užmokesčio dydžio, ilgai išlaikoma darbo vieta, tėvystės mėnuo tėčiui, vienkartinės išmokos, gimus vaikui, kasmėnesiniai vaikų pinigai, jei nėra vietų darželyje, dalis apmokama privačiam, gimus vaikui, daug savivaldybių startinį krepšelį padovanoja, vaikams būrelis apmokamas, daug apmokamų vasarą stovyklų, jei skurdžiau šeima gyvena - tikrai daug pagalbos yra (socialinės išmokos, maisto bankas, nemokamas maitinimas). O ir šiaip, daug visokių organizacijų, galų gale FB grupių, kur tėvai atiduoda išaugtus rūbelius, vežimėlius, kėdutes.

Ar tas buvo prieš 40 metų? Tikrai ne.

Atsakyti
Na pou ,as kalbu apie provincija.Ir nez\adu su tavim gincytis,nes tingiu.
Rasau posta apie tikraja nostradamo roz\e, su kuria jis maru sergancius gyde.https://en.wikipedia.org/wiki/Cistus_%C3%97_incanus
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 09, 17:19)
Niekas mokyklose tų temperatūrų nematuodavo biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Kiek aš pamenu. Atvažiuoja komanda, suskiepija konvejeriu ir tiek žinių.
Ir tie skiepai su gyvsidarbiu ,  ne toks jau gėris ...
Pamenu , kai bernai pabėgo iš pamokų bo bijojo skiepytis koks širšalas buvo  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Aišku, nematuodavo. Kartais tiesiog klasėj visus suskiepydavo, net į seselės kabinetą nereikėdavo eit.
Pas mus bėgdavo tik kai pas dantistę vesdavo. Arba dar rūkantys, kai atvažiuodavo plaučių nuotraukų daryt smile.gif tai tada vieni bėgdavo, kiti pieną gerdavo.
O su kuo buvo skiepai, nieks tuo metu nežinojo ir net minties nebuvo aiškintis.
Atsakyti
Ir dar noriu pasakyt ,kad gyvenimas gyvenosi ir pries feisbuka,siaip jau biggrin.gif
Ir labai skirtingai ,skirtingose tos pacios Lietuvos vietose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 10 vasario 2023 - 09:42

Na pou ,as kalbu apie provincija.Ir nez\adu su tavim gincytis,nes tingiu.
Rasau posta apie tikraja nostradamo roz\e, su kuria jis maru sergancius gyde.https://en.wikipedia...stus_Ɨ_incanus

AA, manau, dėl gimstamumo kiti aspektai veikia. Galų gale, pasislinkimas moterų/ vyrų rolėse. Vėlyvos motinystės, mažiau vaikų - priimami apsisprendimai manau ne dėl valstybės sudaromų sąlygų.

O dėl provincijos - yra savų niuansų. Mano sesuo augina 4 vaikus, vienas jau suaugęs, o mažoji - antrokė. Gyvena priemiestyje, teisingiau, administracinis vienetas - kaimas. Palygint galiu.

Kiekviena turi savo nuomonę ir patirtį, pastebėjimus. Ginčytis ir nėra ko.

Atsakyti
Pou ,man jau atrodo ,kad mane iz\eidei.Jei pries daug metu nebuvo maisto banku,ivairiu feisbuko grupiu ir kitu dabar esanciu organiz\aciju ,ir isvis interneto,tai manai nebuvo viens kitam padedanciu z\moniu ir labdaros ir geradariu?
Mano atz\vilgiu tu ir esi tas vaikas internete gyvenantis.Ir taip ,tose vietovese is kur tu kilusi ,z\moniu pagalba z\mogui buvo kitokio formato,bet negaliu sakyt kad ir ten geru z\moniu nebuvo.Telaimina juos dievas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 10 vasario 2023 - 10:01
Apie skiepus - pamenu , kad buvo legenda, kad nuo jų suserga vėžiu biggrin.gif Todėl bernai ir bėgo laukais nuo skiepų
O kaip šlykštu budavo tie skiepai mokykloje, uniformos nepatogios, kad petį ištraukti .

Gimdo - negimdo. Evoliucija ir tiek., Negali pykti ... Nusprendė neturėti vaikų ? Vadinasi tokia atšaka, nulinė. Ko čia pykti ? Jei išplovė smegenis , nedaug ir buvo . Mažasmeganių linija nebus tęsiama... Gal ir mano atšaka nulinė? Va todėl ir noriu anūkus pačiupinti biggrin.gif
Nebegimdo , nes gyvena gerai , kaip pelės statinėje ...
Mano jaunystėje visos mergos svajojo ištekėti biggrin.gif Vyrukai baidėsi . Dabar atvirkščiai. Jei pavyksta mergicą nuvilioti į zaksą ir prišnekinti vaiką pagimdyti - džiaugsmas begalinis. Jaunam kolektyve dirbau , daug vaikinų . O aš tai moku pašnekinti juos ...

Asocialiai kaimuose gimdo ... Ir daug . Matau daug vaikų Paparčių kaime. Kaune mažiau smile.gif
Atsakyti

AA, pas mus tokiu nebuvo, taip, kad Pou čia ne prie ko. Kiekvienas su savo potyriais

Pas mus montu darė visiems su viena adata, tokiu kaip pistoletu 😳

O kai klasioko mama susirgo gelta, kokiu tėvų neklausę visus i užpakalius subadė. O žiauriausia man, kai seselė neatsiklausus kelnes atkėlus žiūrėjo ar plaukai ten želia, kosmosas kažkoks 

Atsakyti
Sakai tuberkulioz\e yra fainiau nei peti istraukt biggrin.gif O tempore , o mores
Cia cigonai irgi daug gimdo,pasalpas gauna,maisto bankas ir visa kita.Tie kurie ima.Kaz\kaip but fainiau kad butu ir tu duodanciu daugiau ,nei tik tu imanciu.Bet cia mano turbut utopija.
Atsakyti