Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(kukuska007 @ 2023 02 08, 11:33)
pažiūrėjau ta šunidzių kosulį, nu nepanašu, mano kalė 6 metų, neturi ji kontaktų su kitais šunim ir realiai būna tik savo kaime. Toks jausmas, kad jai koks svetimkūnis toj nosy, ji čiaudi, o ne kosti. Pas veta neturėjo galimybes padaryti rinoskopiją iš karto, tai išrašė tuos vaistus, sako gali buti grybelis, bet tai atspėk kad gudrus. 100 eurų į balą ir tiek. Reikės kito veterinaro klausti , ten nepatiko . 


o nespringsta kartais? Maniškis kai turėjo tą 'džaiugsmą' irgi ne tai, kad kosėjo, bet lyg springo, lyg nosy kažkas buvo, lyg atkosėt kažką užstrigusio iš gerklės bandė. Kažkaip labai keistai, bet su nosim tikrai irgi kažkas buvo. Čiaudėjimas tikrai gali būti. Bet taip, gydymas irgi antibiotikais buvo tada. Ir tada daug šunų aplink sirgo. O jeigu pas jus jokių kontaktų neturi, tai gal ir ne tas. Na, jei turėsi galimybę, tai nuvežk pas kitą vet. Vis tiek reik žinot, kas yra, jeigu nepraeina 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 08, 11:59)
Mes su virbalais makaluojamės  ir tai akių  neišsibadom biggrin.gif  tongue.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 08 vasario 2023 - 12:07

Pastas atnese dovanu, reikes dabar imtis kojniu mezgimo. Addi virbalu niekad nesu bandzius, sudomino labai valo spalva  :hihihi: ir ale kad masazuoja delnus kol mezgi  :hihihi:


Pridėta:

Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 02 08, 13:45)
<p>Pastas atnese dovanu, reikes dabar imtis kojniu mezgimo. Addi virbalu niekad nesu bandzius, sudomino labai valo spalva  hihihi.gif ir ale kad masazuoja delnus kol mezgi  hihihi.gif</p>


Addi firmos turiu kojinius. Nebemezgu labai sunkūs ir slidūs dabar atrodo , pirkti senai... Nebepatinka smile.gif
Kokia ta valo spava ?
Geriausi man CHIAOGOO dėl valo . Ir pigiukai kineičiai, kur ne valas o troselis. Tik kad nusidėvi greitai. Vienus jau teko ištvoti , kibti ėmė.

Atsakyti

Addi firmos turiu kojinius. Nebemezgu labai sunkūs ir slidūs dabar atrodo , pirkti senai... Nebepatinka smile.gif
Kokia ta valo spava ?
Geriausi man CHIAOGOO dėl valo . Ir pigiukai kineičiai, kur ne valas o troselis. Tik kad nusidėvi greitai. Vienus jau teko ištvoti , kibti ėmė.

Nu valas tai savo atskira gyvenima gyvenantis kaip ir hiya hiya arba knitpro  :D  :D  nors knitpro dabar padare tuos mindful valus kurie kaip chiaogoo  :wub: 

Bet pats virbalas su tokiais grioveliais, gal ir idomus visai, reiks bandyt kojnes megzt ir ziuret  :rolleyes:​ 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

geros dienos visoms  :wub:​ 

Atsakyti
o, hiacintais pakvipo wub.gif Beveik pavasaris wub.gif
Nors lauke žvarbokas vėjukas. Ėjom su Lesium į darbą, tai vienu momentu buvau jau pagalvojus, kad gal reikėjo geriau mašina važiuot smile.gif
Atsakyti

Va hiacintų kvapo nepernešu. Ir lelijų. O visus kitus kvapius augalus myliu. Hiacintus ir lelijas ištarabundinu iš namų. Prieš gerą mėnesį pražydo hiacintas, Sesutei atidaviau. Pernai kažkas padovanojo, išnešiau į balkoną. Tvarkiau, žiūriu, vazonėlis su jau didžiausiais žiedstiebiais.

Man pavasaris - tai narcizai :)

Atsakyti
Labas rytas,
Pavasaris negreitai šiemet, žada vėlyvą. Bent jau Čepulis su barsuku taip nutarė biggrin.gif
Hiacintai kvepia, o paskui ima smirdėti ir galvą skaudėti. Labai jau intensyvus tas kvapas patalpoj. Baisiau smirda tik lelijos. Ir lelijos man iš karto laidotuvės.
Saintlina, Lesius darbe dėl jo sveikatos būklės ar todėl , kad šeimininkė labai pasiilgsta savo mylimuko iki vakaro ?
MSM, būtinai papasakok apie tuos naujus virbalus, kai išbandysi, ar verti dėmesio wub.gif
Mano megztinio kūnas baigtas, reikia matuotis ( ty valą persisukti ) ir galvoti kaip nuleisti apačią. Ko gero elementariai , nes dėl siūlo struktūros adata nebus gerai . Tiek kartų pratraukus siūlą adata per akis visas pūkas pabėgs. O kai šioks toks pūkas tai visokius gražius nuleidimus maskuoja. Juolab kasdieninis , elementarus mezginys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 09 vasario 2023 - 08:35
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 09, 08:34)
Baisiau smirda tik lelijos. Ir lelijos man iš karto laidotuvės.

Saintlina, Lesius darbe dėl jo sveikatos būklės ar todėl , kad šeimininkė labai pasiilgsta savo mylimuko iki vakaro ?



va dėl lelijų tai man lygiai tos pačios asociacijos )) bet kaime vasaros vakarais tai labai kvepia smile.gif ir dar kas tais vasaros vakarais nerealiai kvepia - tai leukonijos bigsmile.gif specialiai dėl jų sėdžiu kieme sutemus smile.gif

Priprato jis tiesiog jau smile.gif Ryte pradedu rengtis, o jis jau stovi prie durų prilipęs. Tai kadangi niekam netrukdo, tai dabar jau visąlaik su manim dirba smile.gif Pramiega šalia mano kėdės už stalo visą dieną. Jei kas užeina, tai jo net nemato. Kolegos dar įkiša galvą pažiūrėt už stalo, ar yr šuo smile.gif
O ir nueinam pėstute, ir pareinam (5 km į vieną pusę). Dar vakarinis pasivaikšiojimas ir 15 km per dieną susidaro. Abiem į sveikatą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 09 vasario 2023 - 08:46

Man ir leukonijos, ir jazminai, alyvos, frezijos, pakalnutės - viskas kvepia, išskyrus tuos du.

Saintlina - kaniterapija visiems.

Atsakyti
Labos

Epopėja su gleukoma nebaigta,,,vaistai kelis mėnesius nuo akyspūdžio ...paskui galutinis verdiktas, pasilieka prie diagnozės padidėjas akyspūdis ar jau gleukoma...
Dar po pietų pas šeiministę užbaigiam nedarbingumą ir bandysiu krutintis su VMI... Pagalvojau iš namų niekaip nesusidorosiu su dokais geriau jau darbe tai daryti, o ir užtenka įmonės pinigus taupyti Sodros sąskaitą ... juki vistike dirbu... reikia pagalvoti kaip daugiau iš namų dirbti...gal neblogai būtų...ne vieną o jau dvi dienas savaitėje...
Hiacinta tik lauke lelijos irgi 4u.gif Išvis visos tos laaabai kvepainčios tik lauke smile.gif
Atsakyti