Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Lesiui sveikatos 4u.gif Atsistatys , jaunas dar wub.gif
Manau spec .maistas mažiau "darbo " kepenims. O jos taigi sveiksta tik tada , kai tinginiauja smile.gif

Ingrida, dabar mezgu tik nuo viršaus. Ir tik su įgilinimu , azijatskij rostok man nepatinka. Neguli taip gražiai kaip įgilinus. Pirmus pora megztukų mezgiau be įgilinimo, pagavau kas kaip , ir dabar jau daugiau mažiau moku pasiskaičiuoti . PS liemenę mezgiau nuo apačios ratu, siuvau tik pečius ir rinkau akis kaklo bei rankovių apdailai .
Nebenoriu net prisiminti mezgimo gabalais, siuvimo , apdailos ...
Gal kada nors dar teks, kas nors užsiprašys kokio ten mandro modelio smile.gif Žmonės kalba , kad geriau guli tongue.gif
Mezgimas nuo viršaus yra geras tuo, kad visada gali pasimatuoti ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 08, 09:32)
Lesiui sveikatos  4u.gif  Atsistatys , jaunas dar wub.gif
Manau spec .maistas mažiau "darbo " kepenims. O jos taigi sveiksta tik tada , kai tinginiauja smile.gif


dėkui 4u.gif turbūt kad taip, mažiau darbo visai virškinimo sistemai.
Ai, dar vetė sakė, kad nukirmint šunį būtina kas tris mėn, bet atlikus visus tyrimus - nieko nerasta. Tai kam tas kepenis nuodyt taip dažnai?
Atsakyti

sveikos gyvos

užejau padėkoti Dusiai, pagaliau pasinaudojus patarimu normaliai jautieną iškepiau, pasirodo kepti po 3 min neužtenka, po folga palaikyt reikia, nes tik iškepus kraujas lėkštėj pasileisdavo. kaip sakydavo močiutė, visą gyvenimą mokaisi, o durnas numiršti 😏

Saintlina, sveikatos Lesiui, aišku gali būti nuo vaistų, greito jam atsistatymo. Mano šuo tokį patį kursą sugėrė, pagerėjo, bet nepasveiko, kažkas su nosim viduje jai netvarkoj, čiaudi ir trina ir kvėpuoja negražiai

Kalbėjot apie buhalteriją, tai auditoriai net labai gerai laikosi, gal verta keisti profilį

Ingridai sveikatos ir stiprybės, ir navigacijos telefone linkiu

Dusia apie azorus svajoja, mes tai madeirą aplankėm, iš londono bilietai po 10 svarų į vieną pusę, baltas pavydas. varyčiau dar kelis kartus tikrai

Atsakyti

Bet kokią mėsą kepant reikia jai duot pailsėt. Plutelė sulaiko sultis viduje, o ją badant, išteka ir kepinys ne toks sultingas belieka.

Saintlina, o ką kepenims rekomendavo? Žmonėms yra kas padeda, va su cūcikais nežinau kaip kas.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 08, 07:32)
Lesiui sveikatos  4u.gif  Atsistatys , jaunas dar wub.gif
Manau spec .maistas mažiau "darbo " kepenims. O jos taigi sveiksta tik tada , kai tinginiauja smile.gif

Ingrida, dabar mezgu tik nuo viršaus.  Ir tik su įgilinimu , azijatskij rostok man nepatinka. Neguli taip gražiai kaip įgilinus. Pirmus pora megztukų mezgiau be įgilinimo, pagavau kas kaip , ir dabar jau daugiau mažiau moku pasiskaičiuoti .  PS liemenę mezgiau nuo apačios ratu, siuvau tik pečius ir rinkau akis kaklo bei rankovių apdailai .
Nebenoriu net prisiminti mezgimo gabalais, siuvimo , apdailos ...
Gal kada nors dar teks, kas nors užsiprašys kokio ten mandro modelio smile.gif Žmonės kalba , kad geriau guli  tongue.gif
Mezgimas nuo viršaus yra geras tuo, kad visada gali pasimatuoti ...

Labas rytas,

Ingrida,saunuole,o jau lieknute kokia,uztai ir energijos kibirais.
Sekmingo gydymo tau ir kuo greitesnio pasveikimo. 4u.gif
Mukai irgi atrast ir isgydyt savo bedas. 4u.gif 4u.gif
Lesiui sveikatos,grazuoliui tam musu. 4u.gif 4u.gif
Dusia,kad tam azijatskij rostok nieko nereik skaiciuot,kai issimezgi iki pazastu,nugara pramezgi gryztamosiom eilem kokius 3-4 cm,tiesiog pailgini,tada pridedi akiu popazastinem rankovem,jungi ir vel aplink zemyn.Vat pridejimas akiu aplink kakla vos tik nusimezgus apykakle,tai cia yra reikalu.Nu bet jau jau mazdaug susigaudau kas kam priklauso.esu jau mezgus ir taip.bet tas azijietiskas tinka tada,kai rastai nesutampa nugaros ir priekio.Jei prieki rastas,o nugara lygi,tinka,bet jei rastas vienodas ir nugaroj ir prieky,jau tada niekaip.
pas mus vel saltos naktys ,si ryta minus1.nors diena buna iki 8 silumos.
Atsakyti
Labos smile.gif
Ingrida šaunuolė 4u.gif tik nepersisteng gerai 4u.gif
Lesiui ir man mintis kirbėjo, kad nuo antibų kepenai, bet svarbu šeimininė rūpinasi ir surado greičiau nei liga kita atėjo 4u.gif
Pou širduke kaip mažiukė, gal rado alternatyva kitą? O kaip tu pati ? nepamiršk tavęs labai reikia šeimai 4u.gif
O aš ką ruošiuosi tyrimui pas oftamologą, sena bėda vis reikia prižiūrėti, kad toliau gleukoma nesivystytų ir ne tiesa ligos neturi amžiaus aš jau nuo 35 metų stebima... ryt jau verdikto daktarės, labai gera gydytoja Gudaitienė, kažkada iš chazaniščių pasidalino kontaktu 4u.gif berods elinga/burbuliukė smile.gif
Žinot nėra taip bloga, pykina mažiau ir kartumas vos vos, tikiuosi nebus kaip lesiui unsure.gif Ryt uždarau nedarbingumą, lipą ant galvos VMI, jau ir terminą nukelti prašom, atsakymas 0, tai nutariau ryt uždarau, matysiu kaip penktadienį išjudėsiu ryte biggrin.gif Tiesa nuo metilprednezelono tiek veidas ištino, kaip pripumpuotas, kaži nueis? Ai ir plaukai labai trupėti pradėjo ėjau iki kirpyklos, ji arti namų, tai nurėžė gerai kasas sako kitaip toliau trupės...tai išvis kaip mongolas....bet plaukai ne ausis kaip sakau ataugs biggrin.gif
Luety kalbi apie kosmosą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jooo ilginimai trumpinimai ....
Kukuska007 žinok netaip lengva įeiti į jų klaną, bandžiau prieš gerus 15 metų oho kaip sukruto..gal dabar lengvaiu nežinau...panašei buvo kaip po magistro pasiūlė daktarą gintis o, kad jūs būtume matę kaip profesūros elitas sujudo dėl kėdžių....net bandė sukirsti gynimą...bet dėja patiems teko raudonuoti ax.gif Ech kur Muka tavo užtaisas dabar...
Oi oi oi Sata su gemtadieniu wub.gif AA įmesk ką nuotraukų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 08 vasario 2023 - 11:01
QUOTE(Pou @ 2023 02 08, 10:24)
</p><p></p><p>Saintlina, o ką kepenims rekomendavo? Žmonėms yra kas padeda, va su cūcikais nežinau kaip kas.</p>


ne tai kad rekomendavo ) būtinai liepė ) Pavadinimai turbūt nieko nesakys, nes čia šuniški preparatai. Vienas, anot anotacijos, skirtas gydant lėtines kepenų ligas/apsinuodijus vaistais. Kitas kaip aš suprantu kažkoks papildas su daug ląstelienos ir skaidulų sudėty.
Ciucikams irgi platus pasirinkimas visko smile.gif

Papildyta:
QUOTE(kukuska007 @ 2023 02 08, 10:05)
Mano šuo tokį patį kursą sugėrė, pagerėjo, bet nepasveiko, kažkas su nosim viduje jai netvarkoj, čiaudi ir trina ir kvėpuoja negražiai


Labas, Kukuska smile.gif seniai bematyta smile.gif
O nuo ko taviškiui gert reikėjo? Pagal požymius - negalėjo būti šunidžių kosulys?
Lesius apkandžiotas stipriai buvo, užtat daug vaistų gavo.
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2023 02 08, 10:57)


kažkoks netikęs periodas pas tave, iš visų pusių nelabai gerai 4u.gif Bet praeis, jau neužilgo apvirs ir tavo kieme sunkvežimis su meduoliais 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 02 08, 10:27)

pas mus vel saltos naktys ,si ryta minus1.nors diena buna iki 8 silumos.


nieko ten pas jus nešalta. Man jau akyse stovi tavo minėti žydintys narcizai wub.gif užsimerkiu ir matau wub.gif aišku, ir pievutės žalios jau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 08 vasario 2023 - 11:09


Papildyta:

Labas, Kukuska smile.gifseniai bematyta smile.gif
O nuo ko taviškiui gert reikėjo? Pagal požymius - negalėjo būti šunidžių kosulys?
Lesius apkandžiotas stipriai buvo, užtat daug vaistų gavo.

tai ir gėrė dėl tos nosies, pažiūrėjau ta šunidzių kosulį, nu nepanašu, mano kalė 6 metų, neturi ji kontaktų su kitais šunim ir realiai būna tik savo kaime. Toks jausmas, kad jai koks svetimkūnis toj nosy, ji čiaudi, o ne kosti. Pas veta neturėjo galimybes padaryti rinoskopiją iš karto, tai išrašė tuos vaistus, sako gali buti grybelis, bet tai atspėk kad gudrus. 100 eurų į balą ir tiek. Reikės kito veterinaro klausti , ten nepatiko . 

Skaičiau apie Lesių, šaunu, kad laimingai. Atstatysit ir dabar manau

Atsakyti
Luety mano pirmi mezginai nuo viršaus buvo azijatskij rostok... Negula kaklas taip gražiai ir nėra smagu nešioti kaip padarius įgilinimą. Siuvėjos dukra, nieko nepadarysi.
Mezgiau pas Ievute su rašteliu įgilindamą. Sutvarkoma ir tai .
O skaičiuoti man visada reikia, kiek akių , kaip pasikirstyti, koks takelis, kiek rankovę platinti ...
Ne visad tinka /3 ir kas antroj eilėj platinti . Man.
kukuska007, svarbu gavosi 4u.gif Myliu steikus ax.gif
Biški per sena aš eiti į auditorius. Ir iš viso bėgčiau nuo tos buhalterijos kuo toliau. Bet ... susiskaičiuoji ir žinai , kad toje srityje kol kas yra geriausia.

Muka 4u.gif
Kada tie savivaldos rinkimai ? Jei Tapinas Veryga remia ... pasaulio pabaiga nebetoli vadinasi biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif Bijo mirksiukas.gif

Luety, turiu net keletetą kūdų draugių ... Nebepavydžiu nei vienai . Jau geriau aš su savo kumpiais , bet su normalia sveikata. Cholesteroliai , cukrūs, sąnarių bėdos, cypimai ausyse, širdelės kalatojasi ir tt. Kadangi niekas į kūna neina, tai jos kemša pyragus ir vaikšto pas daktarus. Yra pliusų žmonėms , kurie pabuvę šalia šokolado storėja biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Saintlina, pavadinimai vaistų gal ir nesakys, bet dažnai būna tie patys kaip ir žmonių , tik dozės kitos. Žmonių gal švaresni ? Gamybai daugiau reikalavimų ? Gali parašyti veikliasias medžiagas , beveik garantuota , kad tos pačios žmonių vaistams vartojamos. Žinoma jei įdomu , kaip jie veikia... Pou pas mus profesionalė 4u.gif Pakomentuos.
Atsakyti

Labas rytas visoms  :4u: 

Ingrida puikiai atrodot, slides man visada toks  :wub: esu bandzius slidinet. Visa sita experience prisimenu is to, kad labai subine skaudejo po tiek kritimu  :lol:  :lol: 

Siandien jau jauciu nuovargi, vakar biski uzsisedejau, nei pamezgiau nieko iskart variau miegot, dabar atsikeliau kavos pasidariau ir vel prie kompo dirbt  :oh: 

Siandien pietums vistos i orkaite ikisiu ir tikesiuosi kad nereiks daug nieko daryt daugiau, salia bulviu. Greit pagarint brokoliu su kalfijorais ir bus ready  :ax: 

Savaitgali varysim tikriausiai pas mama, tai gal pavyks nulekt antakius susitvarkyt. As gi gruodi gerai buvau nusisvilinus antaki su blakstienom vienos puses. Tai gerai, kad viskas sekmingai baigesi  :oh:  :lol:​ 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 08, 11:39)

Saintlina, pavadinimai vaistų gal ir nesakys, bet dažnai būna tie patys kaip ir žmonių , tik dozės kitos. Žmonių gal švaresni ?


tai va, kad dozės kitos, sunku apskaičiuot. Bet patarimas geras. Pažiūrėsiu sudėtis ir jeigu ką, parašysiu Pou asmeniškai, kad čia jau visoms nesimakaluot smile.gif
Atsakyti
Saintlina, makaluokis kiek nori 4u.gif Niekam nekliūva , tema pakeli viršun ir tiek.
Mes su virbalais makaluojamės ir tai akių neišsibadom biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti