Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

MSM , kodėl nutarei mokytis toje srityje - lietuviškai būtų buhalterijos ?
Nežinau , kaip pas jus, bet Lietuvoje pagal atsakomybes ir darbo krūvius, tai atlyginimai neblizga. NeBadas, bet ir atsakomybių daug.

Ai kazkaip nezinau, mama buhaltere, tai tikriausiai del to. As uzaugus tarp popieriu, mama tvarkydavo firmom tai vaikas budavau su popieriais zaizdavau  :D turbut kazkaip prilipo man tai  :4u: Algos cia uk nezinau ar blizga, nebadas, darba galima susirast, tai va taip kazkaip  :rolleyes:

Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 02 07, 16:26)

<p>Ai kazkaip nezinau, mama buhaltere, tai tikriausiai del to. As uzaugus tarp popieriu, mama tvarkydavo firmom tai vaikas budavau su popieriais zaizdavau  biggrin.gif turbut kazkaip prilipo man tai  4u.gif Algos cia uk nezinau ar blizga, nebadas, darba galima susirast, tai va taip kazkaip  rolleyes.gif</p>


Supratau , vaikystėje tekdavo PVM agentus žaist 4u.gif
Kaip ir mano vaikams ax.gif
Atsakyti
http://talpix.lt/upl...e2b012f2edd.jpg
Nepanašu į ligonę?
Taip gerai pasportavome su šanūku Vingio parke,oras pasaka.Dukra vis klausia ar nebloga,ar nepykina? mirksiukas.gif
Vaikai vis kvietė atvažiuoti,dabar gavosi atostogos pas vaikus. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 07 vasario 2023 - 22:14

Ingrida, puikiai atrodai. Labai džiaugiuosi, kad taip lengvai. Linkiu taip ir toliau ❤️

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

gražios dienos.

Ingrida, mintimis su Tavimi. Bučkis.

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 02 07, 22:11)
http://talpix.lt/upl...e2b012f2edd.jpg
Nepanašu į ligonę?
Taip gerai pasportavome su šanūku Vingio parke,oras pasaka.Dukra vis klausia ar nebloga,ar nepykina? mirksiukas.gif
Vaikai vis kvietė atvažiuoti,dabar gavosi atostogos pas vaikus. wub.gif


oho, ant slidžių bigsmile.gif Šaunuolė thumbup.gif Kaip čiuožėsi? Man tai toks bjaurus kietas sniegas dabar atrodo.
Vingio parkas man labai patinka, dažnai ateinam. O ypač rami ta dalis, kur vokiečių karių kapinės. Visada ten prasieinu, krūva egzistencinių minčių apima.

Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2023 02 08, 07:45)


Pou, pasakyk man kaip farmaceptikoj daugiau suprantanti. O ar negalėjo kepenų nepakankamumą sukelti antibiotikai+priešuždeginimiai? Geriami buvo. Plius pati veislė yra genetiškai jautri vaistams.
Atsakyti

Pou, pasakyk man kaip farmaceptikoj daugiau suprantanti. O ar negalėjo kepenų nepakankamumą sukelti antibiotikai+priešuždeginimiai? Geriami buvo. Plius pati veislė yra genetiškai jautri vaistams.

Priklausomai, kokie vaistai buvo skirti. Jei sutrumpintoj vaisto charakteristikoj nurodyta galima nepageidaujama vaisto reakcija (kuo net nežinodama, kokie vaistai buvo vartoti galiu pasakyt, kad tikriausiai taip) - tai žinoma, kad galėjo.

Atsakyti
Labos,
Ingrida slidės nemeluoja 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vadinasi gerai jautiesi . Smagu wub.gif
Saintlina, mano durnu supratimu ir po vieną tie vaistai galėjo kepenis pažeisti ...
Be kepenys atsistatantis organas... Vėlgi, žinau apie žmones visas tas teorijas, susidūrusi artimoj aplinkoj. Apie šunis nežinau nieko ax.gif
Muka, kaip sveikatos šiandien? Lengviau be vaistų ?
Galvojau , po pirmadienio sunakaus sporto labiau raumenis skaudės. Bet tik lengvai primena , kad turiu smile.gif
Nieko naujo mano padangėje , darbas, sportas, mezginys biggrin.gif Greitai leidžiasi megztuko kūnas žemyn, tuoj atnara. Reikia jau matuoti ilgį natūroje. Nes tokius pūkuotus siūlus ardyti bus kančia jei pasiilginsiu.
Gražios dienos 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 02 08, 09:01)
Priklausomai, kokie vaistai buvo skirti. Jei sutrumpintoj vaisto charakteristikoj nurodyta galima nepageidaujama vaisto reakcija (kuo net nežinodama, kokie vaistai buvo vartoti galiu pasakyt, kad tikriausiai taip) - tai žinoma, kad galėjo.


dėkui 4u.gif tai va čia greičiausiai ir bus ta priežastis.


Papasakosiu, kaip aš vakar kibinus kepiau. Kadangi šuniui nebegalima mėsos, liko kalakutienos šviežios. Kažką reik pagamint. Sugalvojau kibinus su kalakutiena iškept. Suspjausčiau smulkiai, dedu prieskonius, imu pipirus, klest porąkart iš įpročio. Žiūriu - kažkaip labai daug pribiro ir ne visai pipirai. Pasirodo, sūnelis nusipirkęs tokios pat firmos identiškos formos indelį su cinamonu ir pastatęs jį toj vietoj, kur pipirai stovėjo ))) tai ploviau ploviau aš tą cinamoną ir vistiek kibinai cinamonu dvelkia ))
Atsakyti
Saintlina,gerai čiuožėsi,kiek kietokas,bet buvo vėžios jau padarytos. ax.gif Kita dukra visi šalia parko gyvena,tai dar arbatos pas ją. wub.gif
Šiandien net gėda vaikams sakyti vėl prašokau įvažiavimą,važiavau pro Bukiškes,kaimais,bet neskambinau sūnui,su paklausimais dviejų žmonių ,išvažiavau.Pas mane net gėda sakyti nėra inetreneto telefone,na bet jaučiu reikės statyti navigaciją. ax.gif Visada pas mb yra navigacija,jis ir veža. ax.gif
Dusiuk,mezgi nuo viršaus?Nesu mezgųsi nuo viršaus,reiktų pabandyti kada? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 08, 09:12)
Saintlina, mano durnu supratimu ir po vieną tie vaistai galėjo kepenis pažeisti ...
Be kepenys atsistatantis organas... Vėlgi, žinau apie  žmones visas tas teorijas, susidūrusi artimoj aplinkoj. Apie šunis nežinau nieko  ax.gif


ir gavo jis jų daug..

Tiesa, taip ir sakė, kad turėtų atsistatyt, bet tai užtruks. Po kelių mėn kartos tyrimus ir žiūrės, ar kas keičiasi. Šiaip turbūt veikia gydymas, nes šuo labai energingas ir ypač geros nuotaikos. Kieme šunininkai vakar sakė pasižiūrėt, kas ten pašaro sudėty, gal kokių grybukų įdėta ))

Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 02 08, 09:17)
Saintlina,gerai čiuožėsi,kiek kietokas,bet buvo vėžios jau padarytos. ax.gif Kita dukra visi šalia parko gyvena,tai dar arbatos pas ją. wub.gif

Pas mane net gėda sakyti nėra inetreneto telefone,na bet jaučiu reikės statyti navigaciją. ax.gif


smagumėlis thumbup.gif Gera nuotaika garantuota thumbup.gif net ir skaityt labai smagu wub.gif

Tikrai geras daiktas ta navigacija, žinoma, kad statyk. Arba telefoną atnaujink. Internetas dabar gi visur reikalingas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 08 vasario 2023 - 09:30