Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Acqua Alta @ 2023 02 07, 08:32)
Bet tai kiek reikia energijos ir pasisventimo paskui isiulyt ar parduot tiek mez\giniu.
Ir dar joks pavasaris toli graz\u neprasideda.
Paz\iurejau ,kad dabar jau paset kelias paprikas ankstyvam derliui.Gera menulio faz\e.
Dusia,jei kuri nors astriau kokia samokslo teorija pakomentuos ,vel lunatikem apsauksi?

As niekam nesiulau ir jokio pasisventimo siulyt nereikia.Energijos daug neeikvoju mezgimui,tik siulus ir begaline meile. biggrin.gif biggrin.gif Sudedu i ebay,juda neblogai,zinoma sezonine preke,bet isperka.Kas lieka,dovanom,visiem patinka ax.gif
Pavasaris prasideda pas mus,pagal narcizus speju,saules atokaitoj jau zydi. biggrin.gif biggrin.gif
Taip kad kiekvienam savo. 4u.gif biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 07 vasario 2023 - 10:58

Labas rytas  :4u: Sia savaite dirbu nuo 9 tai galiu ilgiau ciut pamiegot  :D

 

Vakar pradejau mokslus, tikiuosi lengvai informacija i galva eis  :D  :rolleyes: nusprendziau po dvi valandas po darbo skirti, ir tada dar liks bent laiko vienai mezginio eilutei, kad stipriai saves nenuskriaust  :rolleyes: aisku dar ir savaitgaliai. Zodziu tikiuosi neperdegt  :hmm:  :D

 

Vis seku naujienas apie vaikinuka dingusi  :unsure: tikiuosi vis dar, kad atsiras bet tikriausiai jau mazeja sansai  :cray: tevai tikriausiai is proto eina, kad tik greiciau atsirastu  :cry2:

 

Ingrida labai tikiuosi, kad ir siandien jauciates gerai  :4u: apetito buvimas labai geras zenklas  :mirksiukas:  :bigsmile:

Labos
Saintlina, man kažkodėl nesitiki , kad nuo natūralaus maisto kepenys sugriuvo ... Gal kitos nuomonės reikia ?

Ingrida, kaip šiandien diena?

Luety , gal Tau persimezgimas biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif, kad nebežinai ką megzti biggrin.gif. Man tai būna, jei savaitgalis namie ir ilgiau pamezgi ... Porą dienų paguli mezginys ir vėl smagu akeles dėlioti .

Kas pietums? Pas mane kepti avies ( ėriuko ) šonkauliukai ir šiltų burokėlių salotos bigsmile.gifIr dar labai noriu raugintų burokelių sriubos kur vietoj bulbų salieras...
Senatvė ar kas, sriubas galiu valgyti kiekvieną dieną.

Pietums siandiena koteltukai grybu su morkom padaze, bulviu kose ir pirktiniai pomidorai su smulkiai pjaustytu svoguniuku ir grietine (neapmetykit akmenim uz svoguna  :bigsmile:  :lol:)

Atsakyti
Kil kas viskas gerai,ačiū.
Laba diena.
Kalbėjau su spinduliavimo gydytoja,sakė blogumas gali pasireikšti šiandien vakare.Liepė nusipirkti nuo viduriavimo tablečių,taip ir padariau po dviejų savaičių prasidės viduriavimas. ax.gif Po 5 savaičių gydymo,guldysis kartą į savaitę keturis kartus su narkoze spinduliavimas jau stiprus.Vienu žodžiu dviems mėnesiams gydymas. ax.gif
Ryte vėl nuklaidžiojau važiuodama,Gariūnuose atsiradau,kol išvažiavau vėl į aplinkelį.Tik suktelk šonan,o ryta dar tamsu,sunku orentuotis. ax.gif
Daugiau gyvenimas gražus,oras pasaka,pavaikščiojau dar aplink pušynus,dukra gražioje vietoje gyvena. wub.gif
AA,ačiū už kapsules,prirodytas,parodžiau gydytojai kai spinduliuos su narkoze,tada gerai jas bus gerti. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 07 vasario 2023 - 11:36
O kodel manai kad svogunai kaz\kas blogo? Kaip tik labai naudingas produktas.
Pas mus narciz\ai ir snieguoles jau seniai islinde,bet tai jokiu budu nereiskia ,kad pavasaris.
Jei per anksti priseju ,tai paskui prasideda pasodniku tasymas ,nes naktys saltos,baisu ,kad nusals.
Siaip tai pomidoru jau sesiu ,ant ju kazkaip matosi tas savaiciu skirtumas.Bet ant papriku tai nelabai.
Kalbant apie rasoda,tai arteja Saturno ,juodosios saules pirmas gimtadienis.Oi vokalistas jis pasmus.Tokio plataus diapaz\ono staugimo,inkstimo,dainavimo iki siol dar girdejus nebuvau.Siaip jis toks biski tevu uz\guitas,va ka reiskia su mama ir tevu gyvent biggrin.gif
Bet pats graz\iausias ir tipiskiausias auksaspalvis is visu triju. biggrin.gif
Atsakyti
AA nieko lunatikėmis nesu išvadinusi biggrin.gif
Nei vienos sąmokslo teorijos nesu bandžiusi paneigti ar dėl jos galvos sukusi ...
Apie visas sąmokslo ir anti sąmokslo teorijas - taigi jos iš vienų lūpųsmile.gif Kad tik žmonės bijotų .
Ai ir dar ginčytusi ... skaldyk ir valdyk.
Galvą reikia turėti ant pečių ne tam , kad lietus neprilytų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tiesa apie varlių galiu pasakyti tik tiek , kad aš jo teksto nesuvokiu. Google vertėjo lietuvių kalba iki mano smegenų nedaplaukia. 5 minutės ir man nervas sukyla, dėl kalbos darkymo .
Bet tai tik mano nuomonė smile.gif

MSM , svogūnų pas mus nevalgo tik Saintlina biggrin.gif
Aš tik česnakais nepiknaudžiauju - dėl limfos , imuniteto ir gerųjų žarnyno gyventojų . Šiandien aviena su daug česnako tongue.gif Kartais galima smile.gif Vėl gi - dėl česnako - tai tik tokia mano pasirinkta teorija smile.gif Svarbu tikėti biggrin.gif
Buvau senajam darbe ... Treti metai eina, kai nedirbu , o vyrai dar manęs nepamiršta. Visi nori pasitarti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Gal aš ne toks jau baisiai nejautrus žmogus esu mirksiukas.gif

Ingrida 4u.gif
Vis pagalvoju kaip Tau . Ir ar turėčiau tiek stiprybės...
Dėl pasiklydimo - taigi navigaciją mieste su garsu pasileisk ... Man geriausiai veikia ! Kai kažkur keliaujam MB mėgėjas išjungti garsą- bet jei tik koks nusukimas iš pagridinio kelio visada įjungiu jam , ir garsiai smile.gif Pasijungi telefoną ir keliauji kur nori , mašina, kojomis, autobusu ar traukinu ... Nuo taško A į tašką B be galvos sukimo nuveda.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 07, 08:42)
Saintlina, man kažkodėl nesitiki , kad nuo natūralaus maisto kepenys sugriuvo ... Gal kitos nuomonės reikia

Senatvė ar kas, sriubas galiu valgyti kiekvievieną dieną


Dabar kraujo tyrimai rodo kepenų nepakankumumą, su tuo nepasiginčysi. Gydymas bet kokiu atveju. Kai susigulės kažkiek, ieškosiu kitos nuomonės, kaip elgtis toliau.

Sriubos ir pas mus valgomos smile.gif ne senatvės požymis turbūt, nes sūnelis irgi mėgsta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 07 vasario 2023 - 12:33

Ingrida  :4u:  :4u:  :4u: 

Saintlina, pritariu. Gydyk, nes jei rodo, tai rodo.

Vyras makaluoja baltą mišrainę, užsimanė. Ot.

Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 02 07, 11:14)
<p>Vis seku naujienas apie vaikinuka dingusi  unsure.gif tikiuosi vis dar, kad atsiras bet tikriausiai jau mazeja sansai  cray.gif tevai tikriausiai is proto eina, kad tik greiciau atsirastu  cry.gif</p>



Aš irgi seku, tik kad tos naujienos vis liūdnos.. ir paėjėt krantine ėjom. Ir taip norisi tikėt, kad nieko tam vandeny neras, kad kažkur kitur gyvas tas vaikas, tik kad jau trys dienos praėjo, ir tie daiktai išmėtyti..

Ir šiaip dar tos merginos Vilniuj užpultos nuptaikos meprideda. Kaimynė su mopsu jau bijo vakare vaikščiot, kviečia kartu eit smile.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 02 07, 11:35)
Kil kas viskas gerai,ačiū.



4u.gif 4u.gif 4u.gif

Dėl klaidžiojimo pritariu Dusiai - junk navigaciją. Tik, aišku, būna atvejų, kai suklaidina ir ji smile.gif bet link Santariškių tai tikrai neturėtų smile.gif
Atsakyti
Saintlina, aš ne diagnoze suabejojau , o jos priežastimis kurias vet. klinikoje nurodė ... Mėsa?
Abejoju , bet nekomentuoju nes neišmanau nieko apie šunis.

Dėl to vaiko, gal su kažkokia ne tokia kompanija buvo susidėjęs ... Mano Šilainių kaime man žinomos nelaimės , tai negeros kompanijos. Vaikinukas iš mano vaikų mokyklos, ar tas padegtas butas. Taigi visi visus rajone žino ... Jei susidedi , paskui neišeisi .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 07 vasario 2023 - 13:36
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 07, 13:36)
Saintlina, aš ne diagnoze suabejojau , o jos priežastimis kurias vet. klinikoje nurodė ... Mėsa?
Abejoju , bet nekomentuoju nes neišmanau nieko apie šunis.

Dėl to vaiko, gal su kažkokia ne tokia kompanija buvo susidėjęs ...  Mano Šilainių kaime man žinomos nelaimės , tai negeros kompanijos. Vaikinukas iš mano vaikų mokyklos, ar tas padegtas butas. Taigi visi visus rajone žino ... Jei susidedi , paskui neišeisi .


Dėl priežasties ir aš kažkaip abejoju, sutinku su tavim.

Nieks nežino. Gal ir atsitiktinė kompanija kelyje pasitaikė. Bet kuriuo atveju labai baisu kai va taip nutinka..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 07 vasario 2023 - 13:57

Saintlina, aš ne diagnoze suabejojau , o jos priežastimis kurias vet. klinikoje nurodė ... Mėsa?
Abejoju , bet nekomentuoju nes neišmanau nieko apie šunis.

Dėl to vaiko, gal su kažkokia ne tokia kompanija buvo susidėjęs ... Mano Šilainių kaime man žinomos nelaimės , tai negeros kompanijos. Vaikinukas iš mano vaikų mokyklos, ar tas padegtas butas. Taigi visi visus rajone žino ... Jei susidedi , paskui neišeisi .

uoj tas degantis butas sena istorija kokia, bet kaip baisu  :blink:  :blink: man draugai ir siek tiek tada atsimenu ten pasakojo, kad lyg sudege tam bute kazkas ten  :unsure:  mano mociute viena silainiuose gyveno netoli prie to namo, baisu labai.

Del kompaniju blogu tai pritariu, susideda su netais ir suziurek veliau  :huh2: 

Man penktadieni baigiant darba kazkokie vaikai atejo duris spardyt. Bajeris jiem, paspardo garsiausiai ir bega sleptis  :hmm:  vyras isejo paieskot tai bega dabar tolyn vis pamate. Tai gerai kad nesusimasto bajerio masina padauzyt ar dar ko... Va tau ir vaikai, veiklos susigalvoja  :D  :rolleyes: visa gatve sake jau zino, jiem tapati daro  :oh:​ 

Atsakyti
MSM , kodėl nutarei mokytis toje srityje - lietuviškai būtų buhalterijos ?
Nežinau , kaip pas jus, bet Lietuvoje pagal atsakomybes ir darbo krūvius, tai atlyginimai neblizga. NeBadas, bet ir atsakomybių daug.
Atsakyti