Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(kavasucitrina @ 2023 02 06, 12:24)
Gautum nuo pomidorininkių velnių biggrin.gif
Veislės naujos. O gal hibridai. O rūšis viena ir ta pati - pomidoras tongue.gif


Gerai kad as dar nesirgau piktu pomidorininkiu laikais. ax.gif biggrin.gif biggrin.gif Negasdink,nebijau.
Zinoma,kad veisles,hibridu turiu,sodinau pernai,nepatiko.Man atrodo toro yra hibridas.O visos kitos pirktos-veisles.


QUOTE(Acqua Alta @ 2023 02 06, 12:28)
Va dar viena priklausomybe praejo - z\iuret ir pirkt visokias seklas.
Dabar samokslo tez\e- galima pacioms rinkti seklas.Aisku spalvu ir formu gali but ivairiu ir netiketu,bet derlingumas nenukencia.

Nesubrendau dar rinkt,o pirkau ivairiu po 10 seklu,nes nebeturejau nieko gero.Pomidoru seklos daigios ilgai,tai man buvo ne beda ju nusipirkt daugiau,virenas siuntimas is LT.
Atsakyti
Luety prakuokinai su tuo kąąą megztiiii biggrin.gif
Megzk ko reikia , ir kas bus smagu 4u.gif Liemenė dar guli ? mirksiukas.gif
Pomidorų hibridų yra gerų ... Man . Rudeninim derliui ypač, kai veislės nebeskanios darosi .
AA turiu aš labai sunkių hobių , pvz bitininkavimas...

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 06, 13:28)
Luety prakuokinai su tuo kąąą megztiiii  biggrin.gif
Megzk ko reikia , ir kas bus smagu  4u.gif Liemenė dar guli ?  mirksiukas.gif
Pomidorų hibridų yra gerų ...  Man . Rudeninim derliui ypač, kai veislės nebeskanios darosi .
AA turiu aš labai sunkių hobių , pvz bitininkavimas...


Nebaigta liemene,bet man nesinori jos megzt dar ax.gif ax.gif tongue.gif nu nekyla dar rankos,rastas nuobodus,sunku rankose laikyt dideli mezgini,ai tyyyngiu as ja megzt. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Luety matyt liemenės nereikia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kokio ten storio siūlai , kad sunkūs ? Kai normalūs virbalai rankos nevargsta, aš kardus dar gerai pamenu tongue.gif Prieš Kalėdas išmečiau pasoginius bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.
Atidirbau dieną.5 valandas atlašino,7 butelaičius,10 minučių pašvitino.Rytoj važiuosiu švytinti jau pati. ax.gif
Vakar vaikai visi su antromis pusėmis susirinko,pas dukrą,gerai suėjo mano pyragas,keksiukai.Ir visi atėjo su maišiukais mano maistu šiai dienai,kaip susitarę,dar aš pati nusipirkau,na tai valgiau atsisėdųsi ir skaičiau. mirksiukas.gif Apetitu nesiskundžiu. ax.gif
Atsakyti

Sveikos merginos.
Atidirbau dieną.5 valandas atlašino,7 butelaičius,10 minučių pašvitino.Rytoj važiuosiu švytinti jau pati. ax.gif
Vakar vaikai visi su antromis pusėmis susirinko,pas dukrą,gerai suėjo mano pyragas,keksiukai.Ir visi atėjo su maišiukais mano maistu šiai dienai,kaip susitarę,dar aš pati nusipirkau,na tai valgiau atsisėdųsi ir skaičiau. mirksiukas.gifApetitu nesiskundžiu. ax.gif

Ingrida, labai džiaugiuosi, kad viskas lengvai. Apkabinu. Žingsnis po žingsnio.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 06, 15:28)

Pomidorų hibridų yra gerų ...  Man . Rudeninim derliui ypač, kai veislės nebeskanios darosi .


visiškai pritariu drinks_cheers.gif

Vežiau šian Lesių pas veterinarą aiškintis, ko tas šuo vis viduriuoja. Ir tyrimai parodė bėdas su kepenim.. kategoriškai uždraudė bet kokią mėsą, vien sausas ir eilė papildų. Atseit, nuo mėsos ir kilo problemos, kuo man sunku patikėti.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 02 06, 16:18)
Sveikos merginos.
Atidirbau dieną.


smagu girdėt, kad gerai jautiesi wub.gif
Atsakyti
Labos
Saintlina, man kažkodėl nesitiki , kad nuo natūralaus maisto kepenys sugriuvo ... Gal kitos nuomonės reikia ?

Ingrida, kaip šiandien diena?

Luety , gal Tau persimezgimas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , kad nebežinai ką megzti biggrin.gif . Man tai būna, jei savaitgalis namie ir ilgiau pamezgi ... Porą dienų paguli mezginys ir vėl smagu akeles dėlioti .

Kas pietums? Pas mane kepti avies ( ėriuko ) šonkauliukai ir šiltų burokėlių salotos bigsmile.gif Ir dar labai noriu raugintų burokelių sriubos kur vietoj bulbų salieras...
Senatvė ar kas, sriubas galiu valgyti kiekvieną dieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 07 vasario 2023 - 08:42

Laba,

laukiu žinių iš Ingridos.

Pietums kotletai su burokėliais ir daržovienė su pievagrybiais. Aš sriubą taip pat labai dažnai gaminu. Bet mūsų šeimoje įprasta, tiek aš, tiek vyras valgom sriubas. Anyta nemėgsta sriubų, bet uošvis labai mėgo ir kol buvo gyvas, visuomet būdavo ir pas juos. Dabar anyta sau neverda, bet maniškis jau įpratęs valgyt. O aš visą laiką buvau sriubinė.

Atsakyti
Labas rytas,

nu ir temperaturu svyravimai pas mus.Vakar buvo 8 silumos,si ryta 0,tai jau aiskiai laukuos,sode b uvo minusas matyt,nors prognoze nerodo minuso naktimis,sia savaite apsiniauke 6-7 dienomis ,nakti 2-3,o nuo sekmadienio savaitei lietaus,dienomis iki 8 naktimis 4.Va toks pavasaris prasideda.
Sode narcizai islinde,bet nezydi,jacintai kisa galvutes ziedu,tulpes lenda irgi.
Sriubu nemegstu,nors musu seimoj,kai augau vaikas,vyravo sriubos.MB sriubu megejas,o as ne,man mesos , biggrin.gif biggrin.gif bulbos biggrin.gif biggrin.gif ir daug saldumynu biggrin.gif biggrin.gif bet vakar viriau raugintu kopustun troskini su kiauliena,tokia lyg ir sriuba,lyg troskinys,liko siandienai dar.
Del mezginio man buna persisotinimas,nu bet negaliu sedet ir nemegzt.Jei tik atsisedu,butinai mezginys turi but rankose.Pradejau vakar sportines kojinytes,man jos grazios,sudetingos,bet atrodo pasiimtiems siulams netiks rastas.Dar galvoju.Bet neturiu daug laikao siuo metu mezgimui.Vakarai tik.
Atsakyti
Labos smile.gif

Ingrida labai labai laukiame žinių 4u.gif rūpi gi ax.gif
Šiandiena irma diena be meditacinės tabletės, klijukai jau padaryti, vakar gėriau visia nieko dar ir MB įkišau puodelį, gal jam kiek palengvės su skrandžiu. Kartumas nenyksta, kas kažkiek neramina... bet tik pirma diena tongue.gif
Šiandiena dar be įdėjų pietums ai košelenos dar yra ... tiesa mama įvertino 8 o kas labai labai gerai ana pas moneis griežtoka biggrin.gif Sriubos mano aa močiutės buvo favoritas nė dienso be sriubos, o va aš gal norėčiau ale MB nelabai mėgsta tai va ant sauso davinio gyvenam...nors niekad neatsisako mano mamos virtos sriubos... hm susimąstymui Mukai:hmm: hmm.gif , gal neskanias verdi?
Dėl Lesiaus nu ne kažką... gal tikrai kito vet pasiklausti....
Kada Ate sėji pomikus ansktyvus, ir kada merkiam sėklas paprikom?
Atsakyti
Bet tai kiek reikia energijos ir pasisventimo paskui isiulyt ar parduot tiek mez\giniu.
Ir dar joks pavasaris toli graz\u neprasideda.
Paz\iurejau ,kad dabar jau paset kelias paprikas ankstyvam derliui.Gera menulio faz\e.
Dusia,jei kuri nors astriau kokia samokslo teorija pakomentuos ,vel lunatikem apsauksi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 07 vasario 2023 - 10:35