Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 06, 12:10)
Tikrinom...
Ir ne man, o jam natūraliai iškilo klausimas, nes  kolektyvas tai didelis . Kiti papuola jis ne ?
Aš irgi nepatikėjau smile.gif Išnaršiau jo paskyrą , viska matau - išmokas, įmokas ir tt.  Reikia skambinti ir klausti, tą suprantam ... Tik kažin ar reikia  biggrin.gif

dar gali būti, kad nenuėmė kokios varnelės, kaip jis mokinosi UK juk dokus pristataei kad PSD nemokėi.
Atsakyti
Muka , dokumentai būdavo ligonių kasoms pristatomi , netgi ne sodrai .
Nedarbimumą tai mokėjusi ir ne kartą sodra , per tuos 4 metus . Pensijos metus skaičiuoja smile.gif
Mano vaikas raštingas , ne iš tų kur nežino kas su kuo . Jam natūraliai ne pirmą kartą kilo klausimas... Su kolegomis pasikalba. Trečiai pakopai su įmonės pagalba kaupia smile.gif Pati patikrinau - akurat, antros nėra smile.gif
Kelis šimtai darbuotojų per mano rankas praėjo , tokio dalyko negirdėjusi ...


Atsakyti

Labas rytas  :4u: Savaitgalis bego ir prabego  :unsure:

Ech man kazkaip svieciasi, kad kova menesiuj gali tekt gryzt i darba ofise menesiui, nauju zmoniu ateis, reiks kazkaip apmokinti  :frusty: neprivazinesiu kasdiena, teks pas mama apsigyvent  :lol:

 

MSM , aš irgi labai mėgstu megzti kitiems. Ypač dukrytei . Sau visai nepatinka megzti. Bet darosi labai sunku nusipirkti , kai pradedi studijuoti etiketes smile.gifTai nutariau sau plonyti ir šiltą prie džinsu nusinaplioti .
Praėjusieji metai buvo kojinių , gal apie 50 porų numezgiau , ir visas išdovanojau biggrin.gifBandžiau skaičiuoti , paskui supratau , kad net ne visas pavyko nusifotkinti tongue.gifIr kepuriu megztelėjau . O megztukai tik 4, elementarūs .
Pardavimui megzti negalėčiau , per lėtai mezgu ...
Smagiausia yra pirkti siūlus biggrin.gifBet nebeleidžiu sau to daryti . Kol bent 50 pr nesumažinsiu. Vadinčiau tai kitu , nepriklausomu nuo mezgimo hobiu biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif
 

Uoj siulu kaupimas cia tikriausiai pas visas atskiras hobis nuo mezgimo  :dry2: as nusipirkus esu 4kg nedazytu kojniniu siulu sruogu, bet neprisiruosiu padazyt ir 1kg su silku merino sau megztukui kokiam, bet ir dar neprisiruosiau nieko  :oh:​ 

 

Tai jau siandien gali issivirt semenu is linu ar kanapiu,tokio kisieliaus,bet kad ir kaip slykstu tau kuri laika jo reikes .Zodz\iu imam maltas linu ir kanapiu seklas,galima ir misiniu ir uz\pilam verdanciu vandeniu ir biski pavirinam.Kol gleives paleis.Ir geriam.

Uj man kai su skrandziu blogai buvo kazkas parekomendavo ta kisieliu. Toks slykstukas, kazkiek laiko prisiverciau gerti, bet tai paversti iprociu nesugebejau...  :unsure:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merginasumezginiu: 06 vasario 2023 - 11:40
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 06, 12:37)
Muka , dokumentai būdavo ligonių kasoms  pristatomi , netgi ne sodrai .
Nedarbimumą tai mokėjusi ir ne kartą sodra , per tuos 4 metus . Pensijos metus skaičiuoja smile.gif
Mano vaikas raštingas , ne iš tų kur nežino kas su kuo . Jam natūraliai ne pirmą kartą kilo klausimas... Su kolegomis pasikalba.  Trečiai pakopai su įmonės pagalba  kaupia smile.gif Pati patikrinau - akurat, antros nėra smile.gif 
Kelis šimtai darbuotojų per mano rankas praėjo , tokio dalyko negirdėjusi ...

Na stebuklų šalis....
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 02 06, 11:54)
Na stebuklų šalis....


Aha... pasirodo Sodroje yra pilkų zonų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
MSM , kaip įdomu , Tu dar ir dažai siūlus 4u.gif . Žinau vieną siūlų krautuvės savininkę, kuri dažo Kaune. Kažkada mano rajone buvo jos krautuvė, dabar išsikraustė . Užeidavau spalvų terapijos pas ją ...
Papildyta:
Ir dar , vakar sugalvojau kokio snudo noriu :
https://www.youtube....
Nors šiap man jie nepatinka, bet gal tas bus visai nieko .
Atsakyti

Aha... pasirodo Sodroje yra pilkų zonų biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif
MSM , kaip įdomu , Tu dar ir dažai siūlus 4u.gif. Žinau vieną siūlų krautuvės savininkę, kuri dažo Kaune. Kažkada mano rajone buvo jos krautuvė, dabar išsikraustė . Užeidavau spalvų terapijos pas ją ...

apmezga tikriausiai, Lietuvoj apart jos man atrodo daugiau niekas nedazo  :4u:  as tai ne tokiais kiekiais  :D biski sau, biski kai atsiranda upo padazau pardavimui ikeliu i savo Etsy parduotuvele, bet dabar nuo atsikraustymo i situs namus kazkaip vis neprisiruosiu. Laukiu geresniu oru, kad butu galima greit lauke isdziovint  :rolleyes:  

Mane sviesios pastelines uzvalde, as dazniausiai tokius dazau  :)​ 

Atsakyti
MSM taip, apie ją kalbėjau ... Ir aplamai man pas ją siūlai labai kokybiški kiek pirkusi ir mezgusi .
Kai parduotuvė buvo šalia , laiko megzti neturėdavau ax.gif
Kiek turiu siūlų kažin ar per metus sumegzčiau megzdama po 8 val per dieną biggrin.gif Bet padejuoti reikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 06 vasario 2023 - 13:27
Labos,

AA,ar nuo taves toli tas zemes drebejimas?Jus nejautet?
Baigiau kavos pupeliu kojines,isploviau,dziusta.Gerai,kad ie baigesi,nes buvo labai nuobodu megzt.Siaip netaip vakar Varlino klausydama pabaigiau.
Ka megzt toliau nezinau.Radau MSM etsy shopa,yra kojiniu patternu,saunuole.Man tai kosmosas kaip parasyt angliskai schema.Atrodo ir kalba moku ir kaip wordu naudotis,nu bet esu bandzius,ne labai.
Nebent rasyt kas eilute kaip megzt.
O ka man megzt dabar??Kad but ne nuobodu ir greitai,nes jau saule vis aukstyn,mezgimui bus amen tuoj,tik vakarais.Siandien saueta 8 silumos.Reik eit zemiu isinest,susildyt,ryt sukist pomikus.O dar problema,naujos rusys,nezinau kokius atsirinkt. ax.gif
Atsakyti
Buvo ir arciau ,bet ne pilno sugriovimo stiprumo.
Turkijoje ta jau tikra nepaprastoji padetis paskelbta,net istambulo aerouostai atsaukia daug skrydz\iu,baisoka zodz\iu.
Dabar galvoju ,kad mano hobis buvo fiziskai gan sunkus darbas,todel maz\esnis pavojus patapti priklausoma biggrin.gif
Dabar turiu daug wisterijos vaiku ,kurie turi uzaugint saknis iki pavasario.Uz\sisake jau z\mones.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 06 vasario 2023 - 14:18
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 02 06, 12:11)
Buvo ir arciau ,bet ne pilno sugriovimo stiprumo.
Turkijoje ta jau tikra nepaprastoji padetis paskelbta,net istambulo aerouostai atsaukia daug skrydz\iu,baisoka zodz\iu.


Svarbu,kad ne arti jusu.Vargsai zmogiukai,be pastoges,be maisto,nuogi basi ir labai daug zuvusiu,o kiek dar atkas negyvu.Siaubas.

Isejau zemiu isinest,tuo paciu langus is kiemo puses nusivaliau,saule ispinga,nera matyt ryskiai jos,o taip norisi,kad ji sildytu ir sviestu kuo ryskiau ir ilgiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 06 vasario 2023 - 14:19
QUOTE(Luety @ 2023 02 06, 14:02)
O dar problema,naujos rusys,nezinau kokius atsirinkt. ax.gif

Gautum nuo pomidorininkių velnių biggrin.gif
Veislės naujos. O gal hibridai. O rūšis viena ir ta pati - pomidoras tongue.gif
Atsakyti
Va dar viena priklausomybe praejo - z\iuret ir pirkt visokias seklas.
Dabar samokslo tez\e- galima pacioms rinkti seklas.Aisku spalvu ir formu gali but ivairiu ir netiketu,bet derlingumas nenukencia.
Atsakyti