Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas, pas mus kaip tik z\iema atejo.
O is kur paprasti pilieciai gali apie tas schemas ir visokius ten gamybos ir kurybos ypatumus z\inot?
Atsakyti
Labas rytas,
Ingrida Vilniuje? Kiek pamenu ... Tikiuosi po visko prisijungs.

MSM , aš irgi labai mėgstu megzti kitiems. Ypač dukrytei . Sau visai nepatinka megzti. Bet darosi labai sunku nusipirkti , kai pradedi studijuoti etiketes smile.gif Tai nutariau sau plonyti ir šiltą prie džinsu nusinaplioti .
Praėjusieji metai buvo kojinių , gal apie 50 porų numezgiau , ir visas išdovanojau biggrin.gif Bandžiau skaičiuoti , paskui supratau , kad net ne visas pavyko nusifotkinti tongue.gif Ir kepuriu megztelėjau . O megztukai tik 4, elementarūs .
Pardavimui megzti negalėčiau , per lėtai mezgu ...
Smagiausia yra pirkti siūlus biggrin.gif Bet nebeleidžiu sau to daryti . Kol bent 50 pr nesumažinsiu. Vadinčiau tai kitu , nepriklausomu nuo mezgimo hobiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Muka kaip tu ? baigėsi Tavo meditacija ?
Sunkus laikas darbine prasme... Einamos ataskaitos, metinės ataskaitos, aktai.
Gražaus ir darbingo pirmadienio 4u.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

Šiandiena baigiasi, nuo ryt stiprus šturmas žarnyno gelbėjimui.Galvoju gal kaip baigsiu gerti tas kartumas išnyks unsure.gif nes dievaž jau pardėjkau mislyti, kad su kepenimis kažkas ne taip...
Vaikelių nedavė dievulis jiems, o labai norėjo verysad.gif Vakar tiek galvą įsiskaudėjo jau senai taip buvo sukosi vis mintys apie bendradarbe....
Aha AA pamislinau apie tave, kaip žiūrėjau orų prognozes...

Atsakyti
Tai jau siandien gali issivirt semenu is linu ar kanapiu,tokio kisieliaus,bet kad ir kaip slykstu tau kuri laika jo reikes .Zodz\iu imam maltas linu ir kanapiu seklas,galima ir misiniu ir uz\pilam verdanciu vandeniu ir biski pavirinam.Kol gleives paleis.Ir geriam.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 02 06, 11:04)
Tai jau siandien gali issivirt semenu is linu ar kanapiu,tokio kisieliaus,bet kad ir kaip slykstu tau kuri laika jo reikes .Zodz\iu imam maltas linu ir kanapiu seklas,galima ir misiniu ir uz\pilam verdanciu vandeniu ir biski pavirinam.Kol gleives paleis.Ir geriam.

o kepinti nereikia linų sėmėnų?
Atsakyti
Ne .reikia nekepintas,isvis linu produktai yra jautrus karsciui.Kanapes atsparesnes,bet irgi nebutina.Sie augalai yra gausus lignanu,labai reikalingu organiz\mui substanciju.
Atsakyti
AA dėl mezgimo : kiek aš žinau tai didžiausia mezgėjų bendruomenė bazuojasi ravelry.com
Dar yra yotubas, forumai visokie ir tt. Yra mokamų schemų , yra nemokamų . Gali pats susikurti , suskaičiuoti ir megzti . Netgi nusipirkes schemą turi pasiskaičiuoti pagal savo išmatavimus ... Matemataika siuvėjoms ir mezgėjoms labai reikalinga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Muka, aš 20 dienų geriau bjauriausia iš man žinomų atibiotikų . Atsistačiau per mėnesį +-. Švari paleo su dideliu kalnu daržovių ( neribojau ) . Morkos , burokėliai buvo savi , kopūstus pirkdavau , pomidoras ne dažovė biggrin.gif Česnako privengdavau ( vampyrams netinka taigi biggrin.gif ), čilius varojau . Sako gerai kepenims. Čilius galima vartoti nedideliais kiekiais, dėti tiek , kas maiste net nesijaučia aštrumo .
Testas man kaip veikia pilvelis - burokėliai .
Priedo gėriau bičių duonelę kas rytą. 35 gr, 70 laipsnių vanduo ... Energijos užtaisas. Mane mokė kad duonelę reikia ne mažiau 14-15 dienų vartoti . Fermentuotas produktas, kiek skaičiau žarnynui labai tinka .
Visokių ten ispaniškų salotų privengiau ... Velnias žino kiek purkšta. Kas žudo vabalą ar grybą ( ty ligos sukėlėją) žudo ir mane.
Tik pasidalinau savo patirtimi . Kas tinka vienam , netiks kitam.




Atsakyti
Dusia ačiū už pasidalinimus 4u.gif
AA ok bandysiu gerti smile.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Muka, šiek tiek papildysiu AA.

Mus senoviškai vaistų gamyboje mokino atitinkamu santykiu užpylus ne visai verdantį vandenį (toks čiut iki virimo 96-98 laipsn.) ant linų sėmenų (nemaltų)  palaikyt šiek tiek ir plakti butelyje, dabar maišoma arba gaminamos gleivės ultragarso, magneto pagalba.

Jei tų gleivių negali dėl konsistencijos gerti, tada šaukštelį linų sėmenų makt į burną ir kramtyk, kol paleis gleives, ir nuryk. O paprasčiausias, ne tiek daug naudos duodantis kaip grynos gleivės, bet vis tiek nemenka pagalba - ant maisto barstyk maltus linų sėmenis, jie gleives paleis jau virškinimo trakte ir apvels gleivines.

O šiaip, gerk probio su prebiotikais, vartok fermentuotus produktus ir dar bent gerą mėnesį pagerk margainį kepenims.

Atsakyti
Muka pasidalink įžvalgomis , kaip tai galėjo atsitikti:
mano sūnus nepapuolė į antrą kaupimo pakopą. Neatsisakė niekada . Pats stebisi . Tikrai raštingas , pats juokauja , kad yra sodros pilkojoje zonoje. Gal todėl , kad darbo sutartis pagal ES projektą ? Nesugalvoju , pagal viską jau du kartus turėjo įtraukti biggrin.gif Klaida?
Apie antrą pakopą tai visi LT aleekonomistai dabar žviegia , kad labai negeras kaupimas biggrin.gif
Nu aš suprantu , kad gyventi be valstybės pašalpų yra nusiklatimas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ateitis taigi raudona tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 06, 11:41)
Muka pasidalink įžvalgomis , kaip tai galėjo atsitikti:
mano sūnus nepapuolė į antrą kaupimo pakopą. Neatsisakė niekada . Pats stebisi . Tikrai raštingas , pats juokauja , kad yra sodros pilkojoje zonoje. Gal todėl , kad darbo sutartis pagal ES projektą ?  Nesugalvoju , pagal viską jau du kartus turėjo įtraukti  biggrin.gif  Klaida? 
Apie antrą pakopą tai visi  LT aleekonomistai dabar žviegia , kad labai negeras kaupimas biggrin.gif
Nu aš suprantu , kad  gyventi be valstybės pašalpų yra nusiklatimas biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Ateitis taigi raudona  tongue.gif

manau reikia pažiūrėti sodros paskyroje pirmiausiai, paskui kas darbdavys, gali būti ne LR juridinis vienetas, sodros dar paskyroje pasitikrinti kokios įmokos mokamos...tiek įžvalgų..Taip II pakopa labai daug kainuoja žmogui nes labai didleius mokesčius administravimo ima. O apskritai nesisitebėsiu jeigu nusavins tuos pinigus valdžia. Kaip tik pardėjau kaupti buvo, kad viską galėsi pasiimti, paskui sukauptus pinigus paveldės artimieji... dabar jau anuitetai įsigyti...turiu mažą nuojautą nusavins....
Pou ačiū 4u.gif aaš geriu silymariną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 06 vasario 2023 - 10:58
QUOTE(Muka @ 2023 02 06, 10:51)
manau reikia pažiūrėti sodros paskyroje pirmiausiai, paskui kas darbdavys, gali būti ne LR juridinis vienetas, sodros dar paskyroje pasitikrinti kokios įmokos mokamos...tiek įžvalgų..Taip II pakopa labai daug kainuoja žmogui nes labai didleius mokesčius administravimo ima. O apskritai nesisitebėsiu jeigu nusavins tuos pinigus valdžia. Kaip tik pardėjau kaupti buvo, kad viską galėsi pasiimti, paskui sukauptus pinigus paveldės artimieji... dabar jau anuitetai įsigyti...turiu mažą nuojautą nusavins....
Pou ačiū  4u.gif aaš geriu silymariną.


Tikrinom...
Ir ne man, o jam natūraliai iškilo klausimas, nes kolektyvas tai didelis . Kiti papuola jis ne ?
Aš irgi nepatikėjau smile.gif Išnaršiau jo paskyrą , viska matau - išmokas, įmokas ir tt. Reikia skambinti ir klausti, tą suprantam ... Tik kažin ar reikia biggrin.gif
Atsakyti