Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Man tai labai truksta zmoniu ,kurie bent kiek logika dar z\ino.Kodel sovietmeciu taip maz\ai jos ,moke, o paskui turbut visai nustojo.Pradejo z\mones priimt savo norus uz\ realybe.
Atsakyti

AA nepakeisi, nėr tai nėr :D !

Luety pavyko  nusipirkti audio knygą?

Ką dabar mezgi?

Aš ryte megzdama pažiūrėjau filmuką apie Azorus. Jau noriu. 

 O apie visą kitą, keliaudama po persisotinusią Europą suprantu, kad kaip gerai, kad raškažius man šiknos neišdrąskė.  

Jei ką, man ir mano vaikams lengviau bus išgyventi. Bo iliuzijų nėra.

Atsakyti
Na ir kas kad cukraus negalima,vistiek kepiau ir kepsiu. ax.gif
Apelsinų pyragas jau kepa,keksiukai keto pakeliui. ax.gif
Kuo panaikinti kvapą cigarečių?Svečiai rūkė viduje,niekas nerūkė niekada,nu ką kaip mažiems vaikams reikės plakatus kabinti,o šitie į juodą sąrašą nukeliaus. ax.gif
Vėdinome,dabar galvoju kvepiančias žvakes pakūrenti,atvažiuos žmonės po kelių valandų,jei nerūkantys tikrai bus nemalonu. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 05, 10:12)
<p>AA nepakeisi, nėr tai nėr biggrin.gif !</p><p></p><p>Luety pavyko  nusipirkti audio knygą?</p><p>Ką dabar mezgi?</p><p>Aš ryte megzdama pažiūrėjau filmuką apie Azorus. Jau noriu. </p><p> O apie visą kitą, keliaudama po persisotinusią Europą suprantu, kad kaip gerai, kad raškažius man šiknos neišdrąskė.  </p><p>Jei ką, man ir mano vaikams lengviau bus išgyventi. Bo iliuzijų nėra.</p>


Beveik,radau,bet reik susikurt paskyra ir is jos klausyt,siust nesiuncia i tavo emaila,tai dar galvoju,ar cia bus gerai.
Mezgu kavos pupeliu kojines,turejau rudu siulu,bet jau taip marudnai einasi,kad baisu,nemegstu lygaus rasto emgzt.
Dar turejau bobutes motyva isbandzius dideli kazkada,sugalvojau nunert telefonui nesiotis toki tasiuka per peti.Kartais eini prie juros,o telefo ir korteliu ner kur det,dideles tases nenori nestis,kitos,per peti irgi tabaluojasi,o cia toks butu visai gerai.
Iliuziju visada yra,vis norisi tiket,kad beprocius izoliuos arba isgydys.Esu naivi turbut.
Atsakyti

Ingrida kepsi tol , kol bus kas valgo. Šiukšlinei nekepsi. Kepdavau kas savaitgalį pyragą. Dabar du kartus metuose, ir vis tik po Kalėdų vaišinau šukšlinę. Gaila produktų ir laiko. Jis man brangus...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 05 vasario 2023 - 13:17
Oi dar turiu kam kepti.Sūnui,marti retai ką iškepa,tai jau jis pasiilgsta naminio maisto. ax.gif Visi bendrai pasiilgsta mano pyragų. ax.gif
Sugalvojau vieną skardą kepti keksiukų namuke,manau kepinys,gal panaikins kvapą? ax.gif
Kevirtą kartą išardžiau dukrai megztinį,pas mane ji coliukė,vis nudauginu storus siūlus.Na gal jau paskutinį kartą?Eilėje dar tik laukia mezginių.........Dusia,ką tu dabar mezgi? mirksiukas.gif
Atsakyti

Ingrida, Sau pilkiuką.  Siūlų babinukę rudenį rodžiau. Toks su pūkeliu.  Pats siūlas su margumu ir tekstūra pasipūtusi, tai lygiu raštu. Pynės mane stambina.  Mano MB jaunystėje labai didelis saldapiciks buvo. Užaugo :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 05 vasario 2023 - 13:56
Atidarem sodo sezona.Dar dapirkau svoguniuku ir pasodinau,bus experimentas,bet manau turetu uzaugt.Nukarpiau pelargonijas visas,sunestas i siltnami,isroviau morkas,likusius burokus,nuvaliau nuo senu geliu lovelius lauke ant tvoros,siltnamyje esancius indelius su braskes nurinkau sausus lapus,smagu sauleta,tik tiek,kad saltas vejas.
Ankstyvi pomikai sudygo 100% ant palanges,kita savaite sesiu kitus.
O as vakar ispildziau sena savo nora,issikepiau ausyciu ar zagareliu aliejuj,kaip jas ten vadina.Kepus buvau paskutini kart gal 1980m. biggrin.gif biggrin.gif Dar yra noras varskes spurgu,bet negreit dar.Reikia ausytes isvaiksciot.Na ispildziau savo nora ir puiku ilgam.Tesla dariau su degtine,tai buvo tokios trapios,o labai norejau trapuciu.
Atsakyti

Sveikos  :4u:

Ilsiuosi visa savaitgali, nieko neveikiu, mezgu, dar su Tobiuku lauke buvom ilgam pasivaoksciojimui 

 

Dusia37, 05 Vas 2023 - 07:13, parašė:  MSM aš megztiniui perku siūlus pagal metražą, ne pagal gramus... o aplamai, aš LT tai babininių siūlų bele kiek. Pigiau žymiai. Didžioji dalis pas mane siūlų babinomis. Nuomonių apie juos visokių.yra. Gražios dienos :4u:

Tai va ir pirkau pagal metrus ir as. Bet kazkaip labai prastai apskaiciuota  :unsure:

 

ai va pridedu megztuko parodyt procesa 


Pridėta:

Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 02 05, 16:14)
<p>Sveikos  4u.gif</p>
<p>Ilsiuosi visa savaitgali, nieko neveikiu, mezgu, dar su Tobiuku lauke buvom ilgam pasivaoksciojimui </p>
<p> </p>
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73041986" data-time="<a href=">Dusia37, 05 Vas 2023 - 07:13, parašė:  MSM aš megztiniui perku siūlus pagal metražą, ne pagal gramus... o aplamai, aš LT tai babininių siūlų bele kiek. Pigiau žymiai. Didžioji dalis pas mane siūlų babinomis. Nuomonių apie juos visokių.yra. Gražios dienos 4u.gif</blockquote>
<p>Tai va ir pirkau pagal metrus ir as. Bet kazkaip labai prastai apskaiciuota  unsure.gif</p>
<p> </p>
<p>ai va pridedu megztuko parodyt procesa </p>


Ejau i nauja versija telefone paziuret tavo mezginio.Labai grazi spalva,ripsas,tik nesupratau,lyg megzta nuo virsaus su reglanu-pagonu,ar kaip?
Atsakyti
MSM labai dailus darbas 4u.gif Kaip matau ripsas , o jis valgo siūlo.
Šaunuolė tu brangiausiam mezgi wub.gif . Aš esu gyvenime gal du megztinius MB numezgusi , jaunystėje ... Dabar neturiu laiko biggrin.gif
Luety pavydžiu sodo darbų. Buvom iki kaimo nulėkę ir mudu . Sniego nemažai tuose kraštuose lyginant su Kaunu . -4 rodė, bet jokio vėjo ,tai visai smagus oras.
Atsakyti

Ejau i nauja versija telefone paziuret tavo mezginio.Labai grazi spalva,ripsas,tik nesupratau,lyg megzta nuo virsaus su reglanu-pagonu,ar kaip?

Megzta nuo virsaus pagal Stephen West aprasyma. Labai idomi konstrukcija ten, dviguba akykakle nusimezga, tada nusimezga peciu juostos, ir tada gryztamom eilem pradzioj prieki, po to nugara gryztamom eilem pamezgi. Ir tik tada susijungia viskas i rata, akys susirenka ir mezgasi dar kazkiek ratais lygiai, po to per viena eile dadedi akis praplatinimui ir vel viskas lygiai ratu. As pati taip neismastyciau, tikrai idomi konstrukcija. 

Ripsas joo siulo daug valgo, del to ir truks man gerokai ju. Tai gal prie to pirkimo ir tu cashmina pasiimsiu  :lol: 

MSM labai dailus darbas 4u.gifKaip matau ripsas , o jis valgo siūlo.
Šaunuolė tu brangiausiam mezgi wub.gif. Aš esu gyvenime gal du megztinius MB numezgusi , jaunystėje ... Dabar neturiu laiko biggrin.gif
Luety pavydžiu sodo darbų. Buvom iki kaimo nulėkę ir mudu . Sniego nemažai tuose kraštuose lyginant su Kaunu . -4 rodė, bet jokio vėjo ,tai visai smagus oras.

As nelabai megeja megzt jam, pora kojniu esu numezgus ir dabar va megztuka. Man seip patinka megzt kitiem. Tik, kad pasakytu kazkas va noriu to ir to pagal sita aprasyma tai ir galeciau megzt. O cia ieskot rodyt, dar patinka ar ne klausinet… Va pabaigsiu, pliusiuka uzsidesiu  :ax: 

Atsakyti