Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Gal aš klystu - bet kažkur skaičiau teoriją , kad santuoką sugalvojo žydai ...
Nes joje saugiau auga palikuonys, ir kažkiek garantijos yra , kad tavo genai sėkmingai bus perduoti ateities kartoms.
Pirmykštėse visuomenėse vieniša moteris buvo labai neapsaugota.
Čia gamta, ne socialiniai veiksniai .

Santuoka ir du vaikai , kai beveik tris metus nedirbau labai numuše mano kaip darbuotojos prekinę vertę . Reikėjo poros metų , kad vėl galėčiau konkuruoti ... O jaunystėje tai kieta buvau smile.gif

Dusia, aš nekalbu apie ištakas, kalbu apie dabartį. Dabar vieniša moteris, mama tiek apsaugota, kiek ir būdama santuokoje. Jei tik ji to nori. Nes santuoka nieko daugiau negarantuoja nei kad ji vaikus augintų viena. Santuoka nepririš vyro, jei jis nenori ar jo nepakeis. Tad gali žmogus būti santuokoje, gali ne - pareiga auginti, išlaikyti vaikus išlieka.

Dusia, jei būtum vieniša mama su dviem vaikais, tiesiog ieškotum kitokių išeičių. P.S. kai kurios šalys, kai kurios kompanijos labai vertina darbuotojus, vienus auginančius vaikus - jie lojaliausiai ir labiausiai motyvuoti.

Bet kaip ir visur - yra dvi medalio pusės.

Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 02 03, 10:24)
Ai, Luety, beje, žinau porą, kuri vaikų negimdys, nes žemėj ir taip per daug gyventojų bigsmile.gif. Čia LT, nors gyveno ir kitose ES šalyse. Tai va. Ir manau, kad jie jausis geriau, nepaleidę "perteklinių" žmonių į pasaulį - taigi, egoizmas. Nori, kad tik jiems būtų geriau smile.gif. Nors jie iš tų, kur ir mėsos nevalgo, nes karvės per daug bezda ar kas ten su jom lotuliukas.gif


Supratau.Egoizmas man pasireiskia is supratimo,kad zmogus,nenorintis vaiku bijo sunkumu,bijo iseit is susikurto komforto zonos,na,o dabar dar plius propaganda plauna smegenis.Net sveikatos ministras viesai dziaugiasi,kad gimstamumas mazeja. blink.gif
AA as irgi dar is tu laiku,kai buvo grumojama ,kad tik neparnesk vaiko.Mano vaikai,jau ne.
Brolis vienas,du su puse metu jaunesnis turi sunu 33-vaiku ner ir nenori,jaunelis brolis 15m jaunesnis ,turi sunu 33 ir dukra31,vaiku ner ir nenori.Kas tai?propaganda?Nebeiseina?Nenori?Sunku pasakyt.O kiek dar tokiu yra?Cia tik mano aplinkoj.Mano vaikai du,bet 5 atzalos,manau planas virsytas,bet kiek jo vaikai tures cia jau didelis klaustukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 03 vasario 2023 - 13:10
Pou , laikai pasikeitė. Lygiai taip pat moteris gali "bėgti laukais" , ty meilė trinkteli per galvą , o vaikas lieka vyrui. Paauglys . Po 15 santuokos metų . Mačiau savo akimis ...

Aš esu visai ne romatikė, nieko nesuprantu apie meila ar ką ten. Vienas toks Lietuvos laidų vedėjas - veikėjas , gal ketvirtą ar penktą žmoną jau rodo . Žmonės kalba , kad vaikų jis negali turėti ( na ir neturi ). Tai kam ta santuoka jam ?



Atsakyti

Pou , laikai pasikeitė. Lygiai taip pat moteris gali "bėgti laukais" , ty meilė trinkteli per galvą , o vaikas lieka vyrui. Paauglys . Po 15 santuokos metų . Mačiau savo akimis ...

Aš esu visai ne romatikė, nieko nesuprantu apie meila ar ką ten. Vienas toks Lietuvos laidų vedėjas - veikėjas , gal ketvirtą ar penktą žmoną jau rodo . Žmonės kalba , kad vaikų jis negali turėti ( na ir neturi ). Tai kam ta santuoka jam ?

Taip, pritariu. Dėl to ir sakau, kad žmonės tuokiasi ne dėl vaikų.

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 02 03, 13:08)
Egoizmas man pasireiskia is supratimo,kad zmogus,nenorintis vaiku bijo sunkumu,bijo iseit is susikurto komforto zonos,na,o dabar dar plius propaganda plauna smegenis.

Manau, kad jei nori vaiko, tai negalvoja apie sunkumus. O jei ir pagalvoja - viskas gyvenime turi pliusų ir minusų. Ir žmogus renkasi, kur tų pliusų daugiau, kaip JAM bus geriau. Net ir mano minėtame pavyzdyje, kai negimdo, nes ir taip žmonių per daug - negimdydami jausis prisidėję prie gero darbo ir JIEMS nuo to bus geriau. Aš tai taip suprantu ir užtai įvardinu visus žmones egoistais.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 02 03, 13:43)
Manau, kad jei nori vaiko, tai negalvoja apie sunkumus. O jei ir pagalvoja - viskas gyvenime turi pliusų ir minusų. Ir žmogus renkasi, kur tų pliusų daugiau, kaip JAM bus geriau. Net ir mano minėtame pavyzdyje, kai negimdo, nes ir taip žmonių per daug - negimdydami jausis prisidėję prie gero darbo ir JIEMS nuo to bus geriau. Aš tai taip suprantu ir užtai įvardinu visus žmones egoistais.


Tai va,kai tau 20,atrodo jura iki keliu ir vaiko auginimo sunkumu net neisivaizduoji.O kai jau arteji link 30-40,imi svert,kas kaip.Todel ir sakau,kad gimdyt reik iki 30. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Parsivežiau pačios tikriausios lietuviškos kiaulės atliekų - kojų, pusgalvį, ausį, kepenų, kaulų, taukinių. Geros mėsos neduoda. Tik kai išrūkins, dar lašinių gausiu su toookia minkšta skūrele, toookių kvepiančių... wub.gif Tai dabar biškį darbo laukia biggrin.gif

Ir šiandien lydėdama asmenį vienoj nemažoj gydymo įstaigoj sąmoningai nesidėjau kaukės. Labai laukiau, kad kas užkalbintų - buvau nusiteikus diskusijai biggrin.gif . Nu ir figuški... Niekam neįdomi buvau. Beje, visai nemažai žmonių be kaukių, o ir personalo taip pat.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na kur aš vakar buvau,visi su kaukėmis. ax.gif
Bet kokia priežiūra,puiku.Valandą prasedėjau pas gydytoją kabinete,viską išklausinėjau.Duoti telefono numeriai skambinti ,kad ir su durnais klausimais,jei taip atrodytų,kiaurą parą.Visi malonūs.Laukėme pas gydytoją,viena netoli moteriškė taip sėdėjo,kip susiraukųsi,pro šalį gydytojas ėjo,sustojo ,paklausė kaip jaučiatės?Pas mus,kad kas sustotų,klaustų?

Vaistai jau išrašyti ir pasiimti nuo pykinimo ir leidžiami ir geriami,kaip gydytoja sako ar matėte pas mus apsivėmusius? biggrin.gif Mūms jūs rūpite. mirksiukas.gif
Pirmadienį prasidės visa darbo diena,lašinimas kelioms valadoms,vaistai skiedžiami,kad išsivaiščiotų po organizmą,labai skiedžiami,už tai ilgai lašinama. ax.gif Paskui spinduliavimas,kiekvieną pirmadienį,kraujo tyrimas,kaip veikia kraują,tada pas gydytoją,lašinimas ir spinduliuoti,kitomis dienomis tik spinduliavimas. rolleyes.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Ingrida, žingsnis po žingsnio. Bučkis. 

Yra dar gydytojų, kurie kaip išmaldą dalina, jautiesi tuo mažyčiu taškeliu. Bet daug kas keičiasi.

Atsakyti
Labos
Ingrida visi tokie daktarai turėtų būti. Žodis gydo 4u.gif
Norėčiau sėdėti ir megzti visą dieną, nes galų gale turiu smagų mezginį. Bet... atsikėlę susitvarkėm bendrom jėgom namus. Popiet vaikas su drauge atvažiuos. Gaminsiu balandėlius. Kas čia temoje balandėlių virusą paleido ?
Gražaus šeštadienio 4u.gif
Atsakyti
Labos smile.gif
Virusą paleidau tai aš lyg tais ax.gif
Ryt laidotuvės ...bendradarbės vyra apie 40 per tris savaites..karščiavo...savaitė ligoninėje nieko nerado, gryžo namo po trijų dienų su greitukę į klinikas, ten dirbtina koma ir... ryt urna verysad.gif Galva plyšta, širdį spaudžia, gumulas gerklėje...
Tiesa MB gamina cepelinus, man ni ni prie puodų ....
Ingrida džiaugiuosi kad aplink tave tiek daug gerų žmonių 4u.gif geri traukia gerus smile.gif
Bučkas saugokite save 4u.gif
Atsakyti

Labutis  :wub:

Vyras ryte gryzo is darbo, kavos padare atnese i lova. Tai ramiai isgeriau pascrolinau instagrame/tiktoke  :wub: senai toki ryta turejau sestadienio nes vis arba kazkur lekt varyt arba dirbt. Dabar ramiai prisedus buvau pamegzti.

Vakare sakem uzsisakysim pica, senai valgem tai poilsinis savaitgalis bus  :yahoo: galvoju ryt daryt chenakus  :rolleyes: 

siandienos planas padaryt nuotrauka kokia instagramo postui “pasirodyt” su vyro megztuku  :D matau, kad siulu truks.

supykus esu ant Katia pirkt siulu nenoriu, bet reiks tai galvoju gal visgi pasiimt tuos cashmina ju tam megztukui kuris turi nemokama ju aprasyma   :oh:  :ax:

Mokslus vakar uzsisakiau, pirmadieni atveza knygas - startuosiu. Nusipirkau nauja grazia uzrasu knyga, kad galeciau vestis uzrasus. Tikiuosi motyvuos mokytis  :lol:

Labos
Ingrida visi tokie daktarai turėtų būti. Žodis gydo 4u.gif
Norėčiau sėdėti ir megzti visą dieną, nes galų gale turiu smagų mezginį. Bet... atsikėlę susitvarkėm bendrom jėgom namus. Popiet vaikas su drauge atvažiuos. Gaminsiu balandėlius. Kas čia temoje balandėlių virusą paleido ?
Gražaus šeštadienio 4u.gif

As ir praeita sekmadieni pamacius dideliu kopustu uzsimaniau balandeliu, bus dabar ramu siek tiek laiko  :D 

Labos smile.gif
Virusą paleidau tai aš lyg tais ax.gif
Ryt laidotuvės ...bendradarbės vyra apie 40 per tris savaites..karščiavo...savaitė ligoninėje nieko nerado, gryžo namo po trijų dienų su greitukę į klinikas, ten dirbtina koma ir... ryt urna verysad.gifGalva plyšta, širdį spaudžia, gumulas gerklėje...
Tiesa MB gamina cepelinus, man ni ni prie puodų ....
Ingrida džiaugiuosi kad aplink tave tiek daug gerų žmonių 4u.gifgeri traukia gerus smile.gif
Bučkas saugokite save 4u.gif

Uj tokiu dalyku paskaicius supranti ir susimastai koks gyvenimas trapus ir kaip viska reikia vertinti  :unsure: stiprybes bendradarbei  :4u:​ 

Atsakyti