Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Muka mane labai veikia antibiotikai . Brrr... Gerai suprantu tave 4u.gif

Turiu provokuojantį klausima - kam reikalinga santuoka jei neturėsi vaikų ?
Galiu suprasti žmonės kurie ne santuokoje vaikų susilaukia. Bet ženyjasi turėdami nuostatą - neturėsim vaikų ? Kokia prasmė?
Šiap tai aš už vėlesnę tėvystę. Vyrams iš viso iki 30 per anksti vaikai ...
Atsakyti

Muka mane labai veikia antibiotikai . Brrr... Gerai suprantu tave 4u.gif

Turiu provokuojantį klausima - kam reikalinga santuoka jei neturėsi vaikų ?
Galiu suprasti žmonės kurie ne santuokoje vaikų susilaukia. Bet ženyjasi turėdami nuostatą - neturėsim vaikų ? Kokia prasmė?
Šiap tai aš už vėlesnę tėvystę. Vyrams iš viso iki 30 per anksti vaikai ...

Dusia, keistas klausimas. Jei santuoka tik tam, kad įteisinti vaikų turėjimą, tai nieko nekeičia. Vaikų galima turėti ir nesusituokus ir viską formalizuoti pas notarą.

Ar žmonės gali tuoktis tik dėl to, kad turėti vaikų? Turtiniai, socialiniai santykiai dabar puikiausiai formalizuojami ir be santuokos instituto.

Aš tuokiausi su vyru, nors tikrai žinojau, kad vaikų mes neturėsime. Ir ką?

Atsakyti

Muka mane labai veikia antibiotikai . Brrr... Gerai suprantu tave 4u.gif

Turiu provokuojantį klausima - kam reikalinga santuoka jei neturėsi vaikų ?
Galiu suprasti žmonės kurie ne santuokoje vaikų susilaukia. Bet ženyjasi turėdami nuostatą - neturėsim vaikų ? Kokia prasmė?
Šiap tai aš už vėlesnę tėvystę. Vyrams iš viso iki 30 per anksti vaikai ...

Maniskis sake dar jauciasi biski per jaunas bijo, kad nezinotu ka su tuo vaiku daryt  :lol:  :lol:

Santuoka tikriausiai del formalumo, kiti gal bijo kad turtu po to negales pasidalint  :lol:

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 02 03, 10:30)

Del poru,apsisprendusiu neturet vaiku,...taip ir isnyks tauta.Skaitau,kad tai labai egoistiska.Kol jauni mano taip,pasens grausis gal pirstus.Nu bet neilysi.Kiekvienas mato savo gyvenimo prasme kitur.


Ne Tauta o baltųjjų rasė ...
Musulmonai šioje evoliučiojos atkarpoje laimi prieš katalikybę .
Yra tas eksmerimentas su pelėmis statinėje .
https://www.15min.lt...jas-1290-656599

Išpautos smegenys yra baisiau negu visokie skiepai , labiau kenkia ...



Atsakyti
Galiu pasakyt kodel labiau i islama ar net cia ne religijos klausimas,tesiog paprociai tokie.Anytos turi teise reikalaut ,bet jos paskui tuos anukus ir augina kuri laika.Ir tesiog tokie paprociai.Ir augina vyro mama,vyro gimine.Mano kaimyne,nei ji mususlmone,nei jos anukai gime afganistano kaime,vaz\iavo i vokietija anuku augint,dviems metams.Ir visos cia taip.Tesiog tokie paprociai,vaikas yra gimines,netgi kaimo,nes turi but geras ir kaimynu anukams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 02 03, 10:54)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73041242" data-time="1675414079"><div><p>Muka mane labai veikia antibiotikai . Brrr... Gerai suprantu tave vartotojo įkelta nuotrauka

Turiu provokuojantį klausima - kam reikalinga santuoka jei neturėsi vaikų ?
Galiu suprasti žmonės kurie ne santuokoje vaikų susilaukia. Bet ženyjasi turėdami nuostatą - neturėsim vaikų ? Kokia prasmė?
Šiap tai aš už vėlesnę tėvystę. Vyrams iš viso iki 30 per anksti vaikai ...</p></div></blockquote><p></p><p>Dusia, keistas klausimas. Jei santuoka tik tam, kad įteisinti vaikų turėjimą, tai nieko nekeičia. Vaikų galima turėti ir nesusituokus ir viską formalizuoti pas notarą.</p><p>Ar žmonės gali tuoktis tik dėl to, kad turėti vaikų? Turtiniai, socialiniai santykiai dabar puikiausiai formalizuojami ir be santuokos instituto.</p><p>Aš tuokiausi su vyru, nors tikrai žinojau, kad vaikų mes neturėsime. Ir ką?</p>


Pou - nieko wub.gif Visi mes skirtingi 4u.gif
Nes aš tikrai nebūčiau tekėjusi , jei ne vaikai . TY gyvenusi ir taikiusis prie žmogaus 30 metų . Kaip ir jis prie manęs biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Mano nuomone vaikai turėtų augti saugesnėje aplinkoje, šeimoje. Ir ta sąvoka šeima , tai nebūtinai popierius. Kaip kam patogu .
Aš iki sūnaus gimimo po mokslų 4 metus gyvenau viena.
Taip , kad žinau ir kitą medalio pusę tongue.gif Vienai lengviau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Pou - nieko wub.gifVisi mes skirtingi 4u.gif
Nes aš tikrai nebūčiau tekėjusi , jei ne vaikai . TY gyvenusi ir taikiusis prie žmogaus 30 metų . Kaip ir jis prie manęs biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifMano nuomone vaikai turėtų augti saugesnėje aplinkoje, šeimoje. Ir ta sąvoka šeima , tai nebūtinai popierius. Kaip kam patogu .
Aš iki sūnaus gimimo po mokslų 4 metus gyvenau viena.
Taip , kad žinau ir kitą medalio pusę tongue.gifVienai lengviau biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Aš gyvenau ir viena, ir netekėjus, ir santuokoje.

Mano principinis dalykas - poroje turi būti lengviau. Ir ne visi dalykai poroje yra pamatuojami pragmatiškais dalykais. Jei poroje yra sunkiau nei kad būnant vienam, tuomet kažkas yra negerai toje pusiausvyroje - kažkas poroje per daug antklodę patraukė į savo pusę.

Čia mano toks požiūris, pas mus santuokoje jis veikia. 

Atsakyti
Pou , žmonių patirtys skirtingos 4u.gif
Dabar sutinku - dviese smagiau ir lengviau. O kai kas vienam iš viso neįmanoma, bet mudu dviese tai ir suskūrėm. Bet ar būčiau tai kūrusi jei ne vaikai ? kažin...
Atsakyti

Pou , žmonių patirtys skirtingos 4u.gif
Dabar sutinku - dviese smagiau ir lengviau. O kai kas vienam iš viso neįmanoma, bet mudu dviese tai ir suskūrėm. Bet ar būčiau tai kūrusi jei ne vaikai ? kažin...

Galiu klysti, bet manau, kad gerbūvį būtum sukūrus, net jei vaikus būtum auginusi ir viena. 

Aš kažkaip piniginių dalykų poroje labai neakcentuoju. Visų pirma, man tai yra psichologinis komfortas, na o vėliau jau rutuliojasi ir gerbūvis, veiklos ir t.t.

Žmogus turtingesnis visomis prasmėmis gyvendamas poroje, jei randą tokį partnerį, su kuriuo jam gera.

O santuoka socialiniu, turtiniu požiūriu yra labai sutartinis dalykas. Visai kitas požiūris yra religiniu aspektu.

Atsakyti
Ai, Luety, beje, žinau porą, kuri vaikų negimdys, nes žemėj ir taip per daug gyventojų bigsmile.gif. Čia LT, nors gyveno ir kitose ES šalyse. Tai va. Ir manau, kad jie jausis geriau, nepaleidę "perteklinių" žmonių į pasaulį - taigi, egoizmas. Nori, kad tik jiems būtų geriau smile.gif. Nors jie iš tų, kur ir mėsos nevalgo, nes karvės per daug bezda ar kas ten su jom lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 03 vasario 2023 - 12:24
Gal aš klystu - bet kažkur skaičiau teoriją , kad santuoką sugalvojo žydai ...
Nes joje saugiau auga palikuonys, ir kažkiek garantijos yra , kad tavo genai sėkmingai bus perduoti ateities kartoms.
Pirmykštėse visuomenėse vieniša moteris buvo labai neapsaugota.
Čia gamta, ne socialiniai veiksniai .

Santuoka ir du vaikai , kai beveik tris metus nedirbau labai numuše mano kaip darbuotojos prekinę vertę . Reikėjo poros metų , kad vėl galėčiau konkuruoti ... O jaunystėje tai kieta buvau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 03 vasario 2023 - 12:34
Na apie 1990 musu dievo metus buvo dar ta pirmykste bendruomene biggrin.gif
O siaip tai galima teigti,kad pagaliau pasistumejom per milimetra is jos biggrin.gif Nes dukra jau nesigedijo ,kad ji vienisa motina,o man deja teko dar pirmykste netolerantiska visuomene.
O dievas ir religija opcijos but laimingas ir suteikt laime isvis nenumato.Sovietmeciu apie tai irgi mazai kas z\inojo,viskas buvo grindz\iama skolos ir kaltes principu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 03 vasario 2023 - 12:45