Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Atleisk ,bet jusu santykiai yra komiski ,su anyta biggrin.gif
Tu jiems suni su katinu uz\ anukus,ji tau dez\informacija apie siulu alergiskuma biggrin.gif
Atsakyti
Dabar pas dukrą vežiau mamą parodyti naujo buto,vienintelė vieta lovytei miegamasis.Klausiu o gi čia lovytė netilps?Pusžentis nusijuokė,dukra sako gi spintoje lovytė.Suprantu kieno lovytė spintoje-šanūko,o kur vaiko tilps? ax.gif Nesuauksime,oi nesulauksime mes anūkų. ax.gif
Mukute,suprantu nemilijoninė įmonė,bet visada deda per paširdžius tie patikrinimai. ax.gif
Atsakyti
Mano uošvienė labai valdinga moteris ir aš tokia ... Bet mudvi niekad nesam susipykę per 14 metų . Jei jai nepatikdavo kaip aš auginu vaikus tyliai pasakydavo MB, o jei man netikdavo pasakydavau MB biggrin.gif Negirdėjus pakelto balso. Bet viskas vykdavo pagal ją wub.gif Išmintinga moteris buvo .

Apie tą noriu-nenoriu ... Pagal savo giminės patirtį . Kai virš 30 nebesigauna iš pirmo karto tada toks noras atsiranda... Metami pinigai daktarams, sveikai mitybai ir tt. Dabar mano giminė laukia vasarai pasipildymo . Sukalbu maldelę , kad tik viskas gerai . Ne viskas nuo medicinos priklauso ...
Atsakyti
Pusė gyvenimo su tikrinimais, auditais (ir EK auditais taip pat) praleista. Nu išgyvenama, bet man vis kuo toliau, tuo sunkiau buvo nesinervint. O šiaip projektų buhalteriai atsako už tik buhalteriją, o projekto vadovas už viską. Net ir už nepakontroliuotą buhalterę biggrin.gif Nu taip, gi tu projekto vadovas, viską turi sužiūrėt. O kai kuri buhalterša dar ir gerklę atidaro, jei kas. Mol, aš to nežinojau, reikėjo pasakyt. Pypt, nesikeikus...

Anūkų jau prieš kokius 10-15 metų žinojau, kad nebus. Nenori nuo pat paauglystės. Kol kas taip ir yra, tikiu, kad taip ir bus. Nu, man tai kas. Man tai jų visai nereikia biggrin.gif
Atsakyti

As tai nesuprantu tu anuku didelio noro, kad draugem papasakotum ir fotkes rodytum? Nu gi vistiek tevam juos reiks augint... jie ir turi nusprest, kada ju noret  :rolleyes:  :rolleyes: 

Uzsimotyvavau labai mokslus pradet vel, pirksiu tikriausiai online/remote kursa, veliau ziuresiu aukstesni leveli ar jau eit i koledza. Gal patiks labiau turet mokomus filmukus kur gali kada nori kiek nori ziuret kol daeis i galva  :D 

Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 02 02, 15:17)
<p>As tai nesuprantu tu anuku didelio noro, kad draugem papasakotum ir fotkes rodytum? Nu gi vistiek tevam juos reiks augint... jie ir turi nusprest, kada ju noret  rolleyes.gif  rolleyes.gif </p><p></p><p>Uzsimotyvavau labai mokslus pradet vel, pirksiu tikriausiai online/remote kursa, veliau ziuresiu aukstesni leveli ar jau eit i koledza. Gal patiks labiau turet mokomus filmukus kur gali kada nori kiek nori ziuret kol daeis i galva  biggrin.gif </p>


Sveikintinas noras mokytis 4u.gif 4u.gif
Anytai kita kart pasakyk,kad vaikelius siuncia Dievulis,ir jie ateina tada,kai Dievulis tai nusprendzia. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas

MSM, ką mokysiesi ?
Man tai suprantamas ir pats natūraliausias noras turėti anūkų ... bet žinai, kad po tavęs ne 0. Motulė gamta ne aklavietėje.
Bet aš tikrai niekad nedrįsiu pasakyti vaikams - čia ir dabar reikia. Jų gyvenimai. Aš nenugyvensiu.
Kad neturėsiu anūkų negirdėjau . Maniškiai kai užsilekia ir aš jų klausiu kam to reikia , tai jie juokiaisi , kad prisimink save jaunesnę tongue.gif Arba "atsimušinėja" , kad kada lėkti jei ne dabar ... kai bus šeimos ir vaikai nebus galimybių jau smile.gif Sūnui reiktu pasibaigti mokslus, biški aklavietė su su daktarine dabar, o dukrelė mano dar pati tvirtai nestovi ant žemės smile.gif Kalba , kad norės magistro . O jis bus ne Lietuvoj tai tikrai , nes UK ir lietuviški univerai labai nesiderina. Paprasčiau kokioje Danijoje.
Susipliončinau megzdama paprasčiausias kojines, reikia nuradyti kulną biggrin.gif
Kas būna kai mezgi vėlyvą vakarą .
Mudu su MB vėl pradėjom gerti bičių duonelę. Gal koks trečias kartas nuo rudens . Nuostabus dalykas, negaliu atsidžiaugti . Energija , nuotaikia ir tt.
Gražios dienos 4u.gif

Atsakyti
Labas rytas:)

Ingrida jo ar nuliukų daugiau ar mažiau vistiek tikrai sveikatos nedade tikrinimai.
Na tėvukai po metų apie anūkus pradėjo klausinėti, bet mes jau ir taip planavome tai ilgai klausytis nereikėjo, bet va dėl antro iki dabar mina..ai ką aš pasakosiu..tegu galvoje, kad nenorėjome.
Tiesa anksčiau labai retai būdavo porų, kur nenori vaikų, kažkaip viskas natūraliai...bet va dabar ir tarp pažįstamų ir tarp dukters draugų labai daug porų apsisprendė neturėti vaikų....
Jau liko tik 4 dienos ax.gif Nikead negalvojau, kad antibiotikai šitaip mane veiks ....
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 02 03, 08:20)
Labas rytas:)

Ingrida jo ar nuliukų daugiau ar mažiau vistiek tikrai sveikatos nedade tikrinimai.
Na tėvukai po metų apie anūkus pradėjo klausinėti, bet mes jau ir taip planavome tai ilgai klausytis nereikėjo, bet va dėl antro iki dabar mina..ai ką aš pasakosiu..tegu galvoje, kad nenorėjome.
Tiesa anksčiau labai retai būdavo porų, kur nenori vaikų, kažkaip viskas natūraliai...bet va dabar ir tarp pažįstamų ir tarp dukters draugų labai daug porų apsisprendė neturėti vaikų....
Jau liko tik 4 dienos  ax.gif Nikead negalvojau, kad antibiotikai šitaip mane veiks ....

Labas rytas,

greiciau tau pasibaigtu tie kankinantys vaistai.Svarbu,kad priduotu sveikatos. 4u.gif 4u.gif
Del poru,apsisprendusiu neturet vaiku,...taip ir isnyks tauta.Skaitau,kad tai labai egoistiska.Kol jauni mano taip,pasens grausis gal pirstus.Nu bet neilysi.Kiekvienas mato savo gyvenimo prasme kitur.
Pas mus purskia,nei lyja nei nelyja,bet slapia,8 silumos.

Ingrida Goncharovo knygas skaito,ar neisvadins taves vatnyke?? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 03 vasario 2023 - 10:31
QUOTE(Luety @ 2023 02 03, 10:30)
Del poru,apsisprendusiu neturet vaiku,...taip ir isnyks tauta.Skaitau,kad tai labai egoistiska.Kol jauni mano taip,pasens grausis gal pirstus.Nu bet neilysi.Kiekvienas mato savo gyvenimo prasme kitur.

Tai ne tik lietuvių tauta išnyks smile.gif. Žinau iš gyvenančių kitur, kad toks apsisprendimas dabar gana dažnas.
O dėl egoistiškumo... Manau, kad visi esam egoistai. Ir jei ką darom dėl kitų, tai tik tam, kad jaustumėmės patys gerai / būtų sąžinė rami / etc.
Atsakyti

Labas rytas visoms  :4u: penktadienis  :wub:  :wub:

 

Vakar po darbo prikepiau lietiniu su kumpiu, suriu ir pievagrybiais. Siandien ramu bus, galesiu megzt  :D

 

Labas rytas

MSM, ką mokysiesi ?
Man tai suprantamas ir pats natūraliausias noras turėti anūkų ... bet žinai, kad po tavęs ne 0. Motulė gamta ne aklavietėje.
Bet aš tikrai niekad nedrįsiu pasakyti vaikams - čia ir dabar reikia. Jų gyvenimai. Aš nenugyvensiu.
Kad neturėsiu anūkų negirdėjau . Maniškiai kai užsilekia ir aš jų klausiu kam to reikia , tai jie juokiaisi , kad prisimink save jaunesnę tongue.gifArba "atsimušinėja" , kad kada lėkti jei ne dabar ... kai bus šeimos ir vaikai nebus galimybių jau smile.gifSūnui reiktu pasibaigti mokslus, biški aklavietė su su daktarine dabar, o dukrelė mano dar pati tvirtai nestovi ant žemės smile.gifKalba , kad norės magistro . O jis bus ne Lietuvoj tai tikrai , nes UK ir lietuviški univerai labai nesiderina. Paprasčiau kokioje Danijoje.

Mokinsiuosi Buhalterija, noriu veliau ACCA quolified buti, tai dabar pasibaigsiu AAT (Cia angliskai accounting kursai) ir tada siek tiek egzaminu uz juos man ACCA uzskaitys, tada ziuresiu kaip bus, bandysiu toliau mokintis ACCA jei viskas gerai bus  :rolleyes:

Na mes su vyru vaiku norim, niekad neesam sake, kad nebus. Nezinau kodel jie galvoja, kad jei daugiau paklausines tai sakysim uoj gerai einam daryt...  :D

Atsakyti