Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Muka- 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nuotolinis patikrinimas ramiai praėjo,susiunčiau popierius ir gerai. ax.gif
Apie anūkus jau tolsta svajonės. ax.gif Dar abejojome ,gal gal mžoji,o ji pareiškė ,mūms vaikų nereikia.Džiaugsimės šanūkais. ax.gif
Atsakyti

O va naujoke idomu aspekta paliete apie anukus.Gal galima placiau ,po menesiu menesius trukusiu dietu ir mez\giniu ,bei apokaliptiniu scenariju netflixe.

Nu mum su vyru po 25 dabar, nusipirkom pirmus namus savo pries pusmeti. Santuokoj du metai. Tai vaiku norim aisku, bet reik namo priestata pastatyti, pradeti remontus. As rugseji dar galvoju eit biski vakarais pasimokint, pasikelt kvalifikacija. Nu yra tokiu visokiu planeliu, kad galvojam dar pora metu plaukt bent kol tas priestatas igaus keturias sienas ir stoga  :D  :D 

 
MSM ar kartiais ne su popieriais dirbi ? Nes dirbi iš namų, tai drįstu spėti . Tau negalima , tu kūrybos žmogus 4u.gif
Apie vaikų gimdymą turiu savo nuomonę. Bet jau pirmą reikia iki 30 susigraibyti ... turiu krūvą dukterėčių is sūnėnų . Sunkiai tuos vaikus po 30 . PS niekam neperšu , tokia tyli mano nuomonė biggrin.gif. Kam kada patogu tongue.gif
Žinau , kad net nuosavi neklausys mirksiukas.gif

Su financais as dirbu, daug skaiciu ir popieriu uztenka  :rolleyes: is mezgimo deja neuzdirbu  :unsure:  :unsure: tai cia jau atgaiva mano sielai po darbo valandu  :rolleyes: 

Nu tai va su tais anukais zyzia zyzia. Vienu momentu jau net balsa keldavo kai pradedavom pasakot apie busimus namo remontus  :hmm: kad ka mes cia per nesamones remontai 'kada vaikai?!'  :lol:

Ai va sestadieni su mano mama pietavom, tai ji kaip tik sako vaikuciai dar palaukit su vaikais, karas nezinia kas cia bus, baisus laikas gimdyt  :lol:  :lol:.

Vakar sakau anytai tai jus vyresni sunu turit gi jo prasykit  :bigsmile: vos ne su mintim kad nu neikalbesi tai jau tikrai  :mirksiukas: bet tada prasidejo 'du metai santuokos, jau laikas'. Aisku as parodziau musu nesantuokini pirma anuka cara Ramzi ilga usi. Ir tada sakau va jau santuokinis antrasis anukas princas Tobis.  :clap: 

Sunervavo, vyrui paskambinau po to, tas ir piktas   :mega_shok: 

Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 02 02, 10:18)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Acqua Alta" data-cid="73040916" data-time="1675330338"><div><p>O va naujoke idomu aspekta paliete apie anukus.Gal galima placiau ,po menesiu menesius trukusiu dietu ir mezginiu ,bei apokaliptiniu scenariju netflixe.</p></div></blockquote><p>Nu mum su vyru po 25 dabar, nusipirkom pirmus namus savo pries pusmeti. Santuokoj du metai. Tai vaiku norim aisku, bet reik namo priestata pastatyti, pradeti remontus. As rugseji dar galvoju eit biski vakarais pasimokint, pasikelt kvalifikacija. Nu yra tokiu visokiu planeliu, kad galvojam dar pora metu plaukt bent kol tas priestatas igaus keturias sienas ir stoga  biggrin.gif  biggrin.gif </p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73040917" data-time="1675330566"><div><p> 
MSM ar kartiais ne su popieriais dirbi ? Nes dirbi iš namų, tai drįstu spėti . Tau negalima , tu kūrybos žmogus vartotojo įkelta nuotrauka
Apie vaikų gimdymą turiu savo nuomonę. Bet jau pirmą reikia iki 30 susigraibyti ... turiu krūvą dukterėčių is sūnėnų . Sunkiai tuos vaikus po 30 . PS niekam neperšu , tokia tyli mano nuomonė vartotojo įkelta nuotrauka. Kam kada patogu vartotojo įkelta nuotrauka
Žinau , kad net nuosavi neklausys vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Su financais as dirbu, daug skaiciu ir popieriu uztenka  rolleyes.gif is mezgimo deja neuzdirbu  unsure.gif  unsure.gif tai cia jau atgaiva mano sielai po darbo valandu  rolleyes.gif </p><p></p><p>Nu tai va su tais anukais zyzia zyzia. Vienu momentu jau net balsa keldavo kai pradedavom pasakot apie busimus namo remontus  hmm.gif kad ka mes cia per nesamones remontai 'kada vaikai?!'  lotuliukas.gif. </p><p>Ai va sestadieni su mano mama pietavom, tai ji kaip tik sako vaikuciai dar palaukit su vaikais, karas nezinia kas cia bus, baisus laikas gimdyt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif.</p><p></p><p>Vakar sakau anytai tai jus vyresni sunu turit gi jo prasykit  bigsmile.gif vos ne su mintim kad nu neikalbesi tai jau tikrai  mirksiukas.gif bet tada prasidejo 'du metai santuokos, jau laikas'. Aisku as parodziau musu nesantuokini pirma anuka cara Ramzi ilga usi. Ir tada sakau va jau santuokinis antrasis anukas princas Tobis.  clap.gif </p><p></p><p>Sunervavo, vyrui paskambinau po to, tas ir piktas   mega_shok.gif </p>


Manau,kad spaust vaikus tokiam zingsniui nekorektiska,anukus augina patys vaikai ir jiems geriau zinot,kada ir kaip.O tuo labiau pykt ar isizeist.Kita vertus,su tais planais doh.gif kartais gaunasi taip,kada planai ivykdyti lelius nebeateina,nesigauna,gamta ima saipytis.Bet kiekvienam savo.
Atsakyti

As nesijauciu pasiruosus vaikams visiskai. Aisku gal as niekada ir nesijausiu taip... As buna sapnuoju, kad laukiuosi ir atsikeliu visa issigandus ir viduj taip dziaugiuosi, kad tai tik sapnas  :unsure:  :D​ 

Atsakyti
Dusia nuotolinis tipo kur parama dedi... blyn tarsi nieks nemato koks pastatas stovi:(
Ingrida jeigu ap;imtys nedidelės o pas mus milijonai .....Et patirties turėsiu ... tik kad va sveikatos jau visia tuoj nebus...
Na maniškei planuoja vaikelius, ale dabar ieško namo.. na aš nesikišu, nes aš dar nepasiruošusi būti baba smile.gif va mano mamukas jazau jai tik duok vaiką ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 02 vasario 2023 - 12:52

Turiu draugę vaikų psichologę, tai jau yra tos terminas: sunkiai gauto vaiko sindromas. Nes vaikas turi turėti vaikystę... kiemais - laukais su draugiais . Alkanas ir murzinas.

Dabar kiemai tušti - vaikai įsikibę telefonus, planšetes ir kompus. Nei alkani, nei murzini - į lauką neišvarysi. Sėdi ant kėdės ir graužia šūdmaistį su Cola.

Gerai, jei tėvai judrūs, patys mėgsta žygius, gamtą, gamtos pramogas, tuomet ir vaikai įgyja kitus įpročius. O jei "ant asfalto", tai ir kiurkso namuose. Net kavinėse visi įsikabinę savo telefonu, nemoka jau bendrauti.

MSM, oho, kokia anyta, dar ir piktai...

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 02 02, 12:05)
Apie anūkus jau tolsta svajonės. ax.gif


pas mus net apie marčią tolsta svajonės, apie anūkus jau tyliu ))) Nors mažėlis, gali būt, vyresnį brolį perspjaus ))
Šiaip aš anūkų visai nepasigendu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 02 vasario 2023 - 13:18
MSM , jauni judu dar visai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Niekada taip nedrįsčiau pasakyti net dukrai . Jau nekalbant apie marčią...
O mudu su MB jau norėtume anūkų. Bet aš visada buvau mamiška, po to kai savų susilaukiau.

Mukute, Vilnius ar vietiniai ?
Užsakymas prieš savivaldos rinkimus ? blink.gif Net neskanu pasidarė ... Kas gali pasakyti , kad ne ?
Kai mano pačia mažiausią įmonėlę tikrino nuotoliniu , tai buvo taip - nusiunčiau žiniaraščius ko prašė... Tai jai per sunku buvo blusinėtis - rašiau visokius paaiškinimus ir tt. Žinau , kad neprivalėjau , bet man taip buvo paprasčiau . Pati supranti , kad ten nebuhalterės dirba.
Kažada operatyvinkui buvo šokas, kad firmoj kur tada dirbau nėra kasos . Sakė taip negalima biggrin.gif Paaiškinau , kad labai baltai dirbam smile.gif
Jiems tikrai gali atrašyti , kad vyr finansininkė serga - kai pasveiks , tada pateiks prašomus dokumentus.
Viktoriuko buhaterės ant biliotenio ilgai sėdėdavo , ir jokios valstybinės institucijos, netgi teismai jų nejudino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 02 02, 12:40)
<p>As nesijauciu pasiruosus vaikams visiskai. Aisku gal as niekada ir nesijausiu taip... As buna sapnuoju, kad laukiuosi ir atsikeliu visa issigandus ir viduj taip dziaugiuosi, kad tai tik sapnas  unsure.gif  biggrin.gif​ </p>


kuo labiau spaus, tuo labiau nenorėsi smile.gif Nemalonus tikrai toks spaudimas. Gal sūnus pats mamai galėtų pasakyti?
Šiaip turbūt geriausia, kai tai įvyksta neplanuotai. Aš, jeigu būčiau svarsčius ir galvojus, tai gal visai nebūčiau prisiruošus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 02, 14:13)
MSM , jauni judu dar visai  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Niekada taip nedrįsčiau pasakyti net dukrai . Jau nekalbant apie marčią...
O mudu su MB jau  norėtume anūkų. Bet aš visada buvau mamiška, po to kai savų susilaukiau.

Mukute, Vilnius ar vietiniai ?
Užsakymas prieš savivaldos rinkimus ?  blink.gif Net neskanu pasidarė ... Kas gali pasakyti , kad ne ?
Kai mano pačia mažiausią įmonėlę  tikrino nuotoliniu , tai buvo taip - nusiunčiau žiniaraščius ko prašė... Tai jai per sunku buvo blusinėtis - rašiau visokius paaiškinimus ir tt. Žinau , kad neprivalėjau , bet man taip buvo paprasčiau . Pati supranti , kad ten nebuhalterės dirba.
Kažada operatyvinkui  buvo šokas, kad firmoj kur tada dirbau nėra kasos .  Sakė taip negalima  biggrin.gif Paaiškinau , kad labai baltai dirbam smile.gif
Jiems tikrai gali atrašyti , kad vyr finansininkė serga - kai pasveiks , tada pateiks prašomus dokumentus.
Viktoriuko buhaterės ant biliotenio ilgai sėdėdavo , ir jokios valstybinės institucijos, netgi teismai jų nejudino mirksiukas.gif

Jo jau išsiuntėm raštą, pridėjome išrašus iš sodros. Lyg Švenčionys pagal telefoną, bet matai čia juk ir Kauno m. sav. projektas na žodžiu mėsmalė....
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 02 02, 13:31)
Jo jau išsiuntėm raštą, pridėjome išrašus iš sodros. Lyg Švenčionys pagal telefoną, bet matai čia juk ir Kauno m. sav. projektas na žodžiu mėsmalė....


Tai man irgi pirma mintis , kai parašei apie paramas - Savivaldybė ir savivaldos rinkimai .
bash.gif gun_smilie.gif


Vaikai planuoti ...
Pirmas baisu, antras ne taip .
Vienintelis "spaudimas" buvo iš mamos , tai toks gražus pokalbais, kad jei sugalvočiau lauktis antro , tai ji labai džiaugusi ir pasimelstų , kad būtų mergytė. Nes kaip aš be dukros ...
Susigraudinu prisiminus.
Atsakyti

MSM , jauni judu dar visai 4u.gif4u.gif4u.gif
Niekada taip nedrįsčiau pasakyti net dukrai . Jau nekalbant apie marčią...
O mudu su MB jau norėtume anūkų. Bet aš visada buvau mamiška, po to kai savų susilaukiau.

kuo labiau spaus, tuo labiau nenorėsi smile.gifNemalonus tikrai toks spaudimas. Gal sūnus pats mamai galėtų pasakyti?
Šiaip turbūt geriausia, kai tai įvyksta neplanuotai. Aš, jeigu būčiau svarsčius ir galvojus, tai gal visai nebūčiau prisiruošus smile.gif

MSM, oho, kokia anyta, dar ir piktai...

Nu va papuole man jau tokia  :rolleyes:  :rolleyes: su iniciatyva savo labai  :D  :D as pamenu megzt leliukui kazkokiam norejau, pasiprasiau, kad man siulu nupirktu merino svelnios vilneles didesnio kiekio lietuvoj nes dare siuntini. Gavau morala, kad leliukai alergiski vilnai ir reikia megzti is baby siulu (zinot tuos kur net ceza kai pasukioji tarp ranku nes vien sintetika  :D  :D  :rolleyes: ). Neklause, merino vilnos nepirko bet priveze gerai man tu baby 'siulu'.  :frusty:​ 

Atsakyti