Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Na po dusios nusiskundimo apie Galynski -VOlynsky netflixa,galiu nudz\iuginti ,kad jei dabartine valdz\ia isliks ,tuoj gausit eksperimentini Dia (ukrainos talonu sistema)
Brutuali tiesa,ne as tai sugalvojau ,ne mano tai kalte.Bet jei nusausit kurjeri ,tai nenaujiena ,vienok biggrin.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

AA nieko gavome portugalu IMAS, ISAF, ISAFT ir t.t. gal atlaikysime ir ta DIA.
Sodinio katino vardas Raūlis nes pradžioje buvo Rainis ale kaip užkniaukė MB davė vardą Raūlis taip ir liko biggrin.gif
Dusia dar tik ruošiuosi eiti mėsos išgėriau meditacinę piliulę ir vėl pykina....

Atsakyti
Tai jei ateis tai cia jau nebe siauriems interesantams, o visiems nuolankiesiems,kaip dabar va netflixo klientams biggrin.gif Galvojau ,kad tie netflixai tai kaip cia pasakius sioks toks lygis biggrin.gif
O pasirodo ,tame lygyje pirmiausia ivyko ,ukrainiz\acija.Na su tuo ir sveikinu.
Toms kam neteko sovietines pabaigos socialiniu reitingu sistemos ,teks maloni staigmena - pirmo karto gyvenime. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 02 02, 07:35)
Kaimynų įdėtas vardas Leopoldas.Man taip šaltai skamba,Levukas,Leonas visai gražus vardas. wub.gif
Rūpi matyt panos nuėjo pas kaimynus Levukas,pagal pėdas sniege matau.
Pas mus bukučiai,strazdai pulkais skraido,išmetėme krūvas vynuogių,o pagal Čepulio pasakojimą,jie labai mėgsta uogas. ax.gif Jau atskrenda ir kitos rūšies zylės,mažesnės nei tradicinės saulėgražų.Va kažkodėl sniegenų nesimato,pernai dvi buvo atklydę. ax.gif

Labas rytas,

Ingrida ,kaip smagu kaime paukscius stebet,mmm,geris.Mieste pas mus vyrauja zuvedros.Niekas ju nemegsta,del triuksmo rytais,dienomis,del siukslinimo,istampo maisus is siuksliadeziu.Na dar yra varneles. bigsmile.gif bigsmile.gif Esam prisijaukine.Per zuvedru triuksma varneliu triuksmo nesigirdi,o ir nera tokios mases ju,kad nulemtu.Viena varnele prisipratinem,atskrenda,atsitupia ant vartuku ir ziuri i virtuves langa,kada sersi.Bet ji baili,isnesi maisto jai,o ji nuskrenda ir ziuri,laukia ar bus saugu ta maista pasiimt.Kol ji laukia,atskrenda zuvedra,o jos visada budi ant stogu,ir sueda viska,nespeji net nubaidyt.Zaidziam su ja,dedam visur,daznai pavyksta jai pirmai pastvert maista,ir kuo toliau,tuo drasesne darosi.Mums ir tai atrakcija. biggrin.gif biggrin.gif
Sudygo paprikos lidlines tos raudonos ilgos,matysim kaip augs.Jau pasejau ankstyvus toro ir Belmonto pomikus,dar nelenda,bet jau kita savaite turetu pasirodyt.
Siaip si ryta silta,6 silumos,lyg saule zada islyst.Smagu jau darosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 02 vasario 2023 - 10:29

Labas rytas suraitytas visoms  :4u:  :4u:  medituoju su kava, ir gi nuo galvojimo apie darba pykina  :rolleyes: noriu antibiotiko pavadinimu 'Atostogos'  :vacation1:  :aciuks: 

Atsikeliau pikta, vakar uzmigau ir gi pikta. 

Anyta pasiskambino vakar paplepet ir anuku prasyt  :nono:  :mastau:​ 

Atsakyti
https://vk.com/jakka...109621130_66563

kaciu megejoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 02 vasario 2023 - 10:56
Mukute, tu su paslaugomis dirbi , bet dar yra i-Vaz.
O viršūnė visko GPAI-sai . Lūžtanti sistema , kurioje reikia pateikti tieeeeeeek nesąmoningų duomenų. Ne buhalterio darbas, bet žinai kaip būna... Ten kur dirbu tik duomenis pasiimu deklaracijai. Už šitą nesąmonę reiktų į kalėjimą sodinti .
AA - bus, nebus . Gyventi reikia šiandien. Vakar jau nėra, rytojaus dar nėra. Kam save užgrūzinti ? Tarybiniai žmonės išradingi , vėl ras 15 apėjimo būdų kaip ir su GP.
Buvo talonai iš vargo , bus iš raškažiaus...

Luety daigelių pavydžiu 4u.gif Geras jausmas . Bet man dar anksti .

Kažkada buvo kaime priklydęs katinas , kurim MB įdėjo vardą VON. Nespėjai atsisėsti , jau ant kelių susirangė ... paeiti negali tarp kojų sukas kaip vilkelis . Ryškiai kažkas išmetė. Paskui kažkur išėjo . Taigi laukiniai katinai bele kiek tų šeimininkų gali turėti biggrin.gif


Atsakyti
Prie visų sveikatos gėrių šiandiena gavau laišką iš VMi apie operatyvinį patikrinimą... ot turėsiu papildomo darbo ....
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 02 02, 11:16)
Prie visų sveikatos gėrių šiandiena gavau laišką iš VMi apie operatyvinį patikrinimą... ot turėsiu papildomo darbo ....

O tai negali pasakyt ,kad dabar rimtai sergi ir esi nedarbingume? Ka padarys? Nusaus? Visai nebaisu.Kankins? Cia jau ne taip malonu.
O va naujoke idomu aspekta paliete apie anukus.Gal galima placiau ,po menesiu menesius trukusiu dietu ir mez\giniu ,bei apokaliptiniu scenariju netflixe.
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 02 02, 11:16)
Prie visų sveikatos gėrių šiandiena gavau laišką iš VMi apie operatyvinį patikrinimą... ot turėsiu papildomo darbo ....


nesikeikiant...
Kurios ?
Operatyviniai tai kai turi Kasos aparatą, nepranešę ateidavo . Paskutinį ilgai atminsiu. Mokėjimas meluoti praverčia. Per akis ... Yra toks pasakymas mano kraštuose, meluoja per akis . Man tuo metu adrenalinas, rami kai šimtas belgų . Paskui kerta per sveikatą, kai stresas praeina. Čia tas pats kai pirmykštis žmogus nuo meškos bėgdavo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

MSM ar kartiais ne su popieriais dirbi ? Nes dirbi iš namų, tai drįstu spėti . Tau negalima , tu kūrybos žmogus 4u.gif
Apie vaikų gimdymą turiu savo nuomonę. Bet jau pirmą reikia iki 30 susigraibyti ... turiu krūvą dukterėčių is sūnėnų . Sunkiai tuos vaikus po 30 . PS niekam neperšu , tokia tyli mano nuomonė biggrin.gif . Kam kada patogu tongue.gif
Žinau , kad net nuosavi neklausys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 02, 09:36)
nesikeikiant...
Kurios ?
Operatyviniai tai  kai turi Kasos aparatą, nepranešę ateidavo . Paskutinį ilgai atminsiu. Mokėjimas meluoti praverčia. Per akis ... Yra toks pasakymas mano kraštuose, meluoja per akis . Man tuo metu adrenalinas, rami kai šimtas belgų . Paskui kerta per sveikatą, kai stresas praeina. Čia tas pats kai pirmykštis žmogus nuo meškos bėgdavo  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

MSM ar kartiais ne su popieriais dirbi ? Nes dirbi iš namų, tai drįstu spėti . Tau negalima , tu kūrybos žmogus  4u.gif
Apie vaikų gimdymą turiu savo nuomonę. Bet jau pirmą reikia iki 30 susigraibyti ...  turiu krūvą dukterėčių is sūnėnų . Sunkiai tuos vaikus po 30 . PS niekam neperšu , tokia tyli mano nuomonė  biggrin.gif . Kam kada patogu  tongue.gif
Žinau , kad net nuosavi neklausys  mirksiukas.gif


Zinoma,kad neklausys.Musu karta neplanavo,kada atejo tada.Musu vaikai planuoja,bet planai ne visada pildosi.Sunus 29 buvo,kai sulauke pirmo,o dukra 39,bet vos vos,su visokiu daktaru pagalba.Ir galiu isivaizduot,kokia tragedija butu buvus seimoj,jei butu nepavyke.O tokiu at eju vis daugeja.
Man atrodo,kaip Dusia sako,pirmas iki 30 butinas.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 02 02, 11:43)
Zinoma,kad neklausys.Musu karta neplanavo,kada atejo tada.Musu vaikai planuoja,bet planai ne visada pildosi.Sunus 29 buvo,kai sulauke pirmo,o dukra 39,bet vos vos,su visokiu daktaru pagalba.Ir galiu isivaizduot,kokia tragedija butu buvus seimoj,jei butu nepavyke.O tokiu at eju vis daugeja.
Man atrodo,kaip Dusia sako,pirmas iki 30 butinas.


Luety , tai aš jiems nieko ir nepasakoju ...
Mudu su MB tyliai pasikalbam, kad anūkai ir pensija kaip miražas, vis tolsta ir tolsta...
Ir kas blogiausia tas +- 30 galioja moterims... Diskriminacija.
Va ministras apie 60 metų būdamas su 28 žmonele atžalos susilaukė ramiai. Tikiuosi be paštininko ar kaimyno pagalbos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Jūsų Borkia panašiai .
Turiu draugę vaikų psichologę, tai jau yra tos terminas: sunkiai gauto vaiko sindromas. Nes vaikas turi turėti vaikystę... kiemais - laukais su draugiais . Alkanas ir murzinas.
Atsakyti