Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 02 01, 14:14)
tai kad panašią ir turi smile.gif

Gerai būtų ...
Tas megztukas gražiai atrodo ant tokios mergikės kuri yra slyvoms skinti . Aš iš tų katros grumstams daužyti ...
Atsakyti
https://www.supermam...owtopic=1051921
Atsakyti

Katė , netikėtai vakar pavyko nufotkinti ne juodą guzulą. Priedas  received_504872665096119.jpeg   192,73KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Dusia jazau kaip mūsų Moka tik jos ausytės nulenktos ir net kojytės vos vos rainos wub.gif
Ei gazelę nevaryk į neviltį figūros ji neturi blink.gif
Aš gal patylėsiu, nes kartais skaudžiai atrodo įkandama tuomet tris kart perskaitai lyg nieko tokio ...mes čia mergučios visos su skauduliais, nuomonėm ir t.t. ir tai gerai jeigu mes visi būtume vienodi et taigi neįdomu, bet kurios parašytas postas duodą peno pagalvoti..... 4u.gif
Atsakyti

Radau megztuką kurio norėčiau vasarai. Nusimegzti galiu ,bet kur gauti tokią figūrą biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif?
5ab13b8c585b75be16f106c490a1c497828.jpg

O dėl viso kito duokim Ingridai ramybę.

Uj koks grazuolis, man tik visada galvos skausmas ka po tokiais uzsidet kad neerzintu vaizdas. Tik ant liemeneles kazkaip nezinau per mazai vaizduotei vietos lieka  :D  :D  

Dusia37 uj kokia grazuole minkstuole  :wub:  :wub:  :wub:  man taip patinka katinai as negaliu  :D  :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 01, 16:40)
Katė , netikėtai vakar pavyko nufotkinti


Fainuolė wub.gif kaip gera, kai toks murkiantis švelnus kamuoliukas šalia wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na jo,katę norisi paglamžyti,atrodo tokia minkšta,šilta. wub.gif wub.gif
Mano Levukas katinas,kuris vaikšto vienas.Pareina,pamiega verandoje dėžutėje pataliukai pakloti,atmaitinau,kailis blizga,linguoja į šonus,bendraujame per atstumą. ax.gif
Išardžiau beveik pusę megztinio,vakar pradėjau vėl,vėl ardžiau na gal paskutinį kartą.Va kodė man patinka mezgimas,ne siūvimas lengvai gali pasitaisyti. ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Mano katė gyduoė dar. Jei apsergi šalia miega. Jei sveikas esi ne...  meilės ir buvimo kartu visada reikia. O norėjau brituko, todėl, kad jie moka pabūti vieni. Ne to charakterio man papuolė.

MSM man toks megztukas tiktų su maikute apačioj. O Tavo metuose visaip gražiai atrodytų... labai gražios tos plačios rankovės. Bet siauros grakštumo priduoda.

Muka pirkai mėsos šaltienai?

O aš noriu kepto pašteto. Jei gausiu darysiu aviuko.

Turiu vakarykščios daržovinės sriubos su vištiena. Gaminti nereiks šiandien...

Gražios dienos!

Atsakyti

Labas rytas,

aš tokius kiauriukus dėviu su maikyte ant petnešėlių, jos spalvą kiek įmanoma atitaikius pagal siūlų spalvą.

Gražios dienos.

Atsakyti
Ingrida geras katino vardas tongue.gif
Saintlina, kaip Tau Žiedų Valdovo priešistorė? Man visai visai nepatiko ...
Kažkaip nieko gero neberandu pažiūrėti , bo Netfli-sas nebeverčia į rusų kalbą . Tik ukrainiečių biggrin.gif O man su mezginiu geriau patinka rusiškai suklausyti.

Pou , kažkaip pagalvojau apie Tave... Tau labai gerai būtų mezgimas. Truputis kūrybos ir spalvų terapijos šiuo sunkiu metu . Moterims reikia kūrybos. Prigimtis mūsų tokia.


Atsakyti
Kaimynų įdėtas vardas Leopoldas.Man taip šaltai skamba,Levukas,Leonas visai gražus vardas. wub.gif
Rūpi matyt panos nuėjo pas kaimynus Levukas,pagal pėdas sniege matau.
Pas mus bukučiai,strazdai pulkais skraido,išmetėme krūvas vynuogių,o pagal Čepulio pasakojimą,jie labai mėgsta uogas. ax.gif Jau atskrenda ir kitos rūšies zylės,mažesnės nei tradicinės saulėgražų.Va kažkodėl sniegenų nesimato,pernai dvi buvo atklydę. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 02, 09:29)

Saintlina, kaip Tau Žiedų Valdovo priešistorė? Man visai visai nepatiko ...



nepasiryžtu pažiūrėt smile.gif juodaodžiai elfai trukdo smile.gif Dar draugės paklausiau, irgi toli gražu nebuvo sužavėta. Na, kol kas vis atidedu smile.gif

Netflikso mano tv neturi.. o per kompą man nepatinka žiūrėt, tai net nesvarstau galimybės užsisakinėti.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 02 02, 09:35)
Kaimynų įdėtas vardas Leopoldas. Leonas visai gražus vardas. wub.gif



Leo abiem atvejais gaunasi smile.gif
Kaime pas kaimyną Stasys katinas ))
Atsakyti