Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Siaip tai ant karstos mesos pilt salta vandeni nelabai reikia,kontrastas sukietina kolagena,geriau vengti.As nepilu salto padaz\o ant kepamos mesos keptuveje,visada pasildau.
Bet saltiena yra ilgo virimo produktas ,gal nieko neatsitinka.Siaip as subproduktus tai numirkau visada,paukscius irgi.
Mano hobis buvo tai is cemento kurinius daryt.Ivertinimu tau visokiu susilaukiau,bet z\inau ,kad mano stilius labai isskirtinis,vadinasi <civilizacijos griuvesiai > tai labi nesiparinu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 02 01, 13:23)
Siaip tai ant karstos mesos pilt salta vandeni nelabai reikia,kontrastas sukietina kolagena,geriau vengti.As nepilu salto padaz\o ant kepamos mesos keptuveje,visada pasildau.
Bet saltiena yra ilgo virimo produktas ,gal nieko neatsitinka.Siaip as subproduktus tai numirkau visada,paukscius irgi.
Mano hobis buvo tai is cemento kurinius daryt.Ivertinimu tau visokiu susilaukiau,bet z\inau ,kad mano stilius labai isskirtinis,vadinasi <civilizacijos griuvesiai > tai labi nesiparinu biggrin.gif

ir aš galvojau ale mama taip daro... man išvis nupilti pirmą vandenį nelabai patinka geriau nugraibau putas...o numirkai paprastam vandenyje ar pili kokio acto?
Oi įdomu pamatyti tavo meną.... man gražu tie vazonai, bet aš su rankdarbiais visia susipykusi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 01 vasario 2023 - 12:27
Siuvinėti niekad nemėgau .
Biški moku siūti , bo mama siuvėja buvo .
Raštuotas pirštines megzdavo mama ir baba. Tai iš jų išmokau . Esu sau studijų metais keletą megztukų nusimezgusi , vaikams kai į darželį ėjo kepures plono vaikiško merino suraštavusi iš žurnalo. Pamenu , kad vaikiški siūlai buvo žiauriai brangūs pagal algas ir visiška naujiena.
Gaila nuotraukų neturiu .

MSM šaltiena galima šaldyti . Paskui ištraukus reikia perkaitinti ir vėl turi bliūdą .
Atsakyti
Actas tai seno gyvulio mesai ,bet dabar jau nebera tokiu gyvuliu.
Dabar yra visokiu vaisiu actu ,galima saslyka,kepsniuka pamarinuot.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 02 01, 13:41)
Actas tai seno gyvulio mesai ,bet dabar jau nebera tokiu gyvuliu.
Dabar yra visokiu vaisiu actu ,galima saslyka,kepsniuka pamarinuot.

o nežinojau kad seno gyvylio mėsai ax.gif aš mislinau kad nutraukina geriau...
Atsakyti

Oi nešikas būtinas 4u.gif
MSM morkas dedamos vėliau maždaug prieš 40 min., po pirmo užvirimo nupilu ir dar kartą užpilu šaltu vandeniu tik užvirė mažini kaitrą iki tol kol vos vos burbuliuos ir verdi 3-4 valandas, pvz česnaką dedu žalia jau į mėsą supjaustyta, kiti verda. Svogūną metu cielą paskui išimu ir išmetu.
Nors pamsilinau mano dukrai irgi ne kažką būtų su šaltiena, išvis jai su gaminimu nelabai sękasi.. ale žentui gerai valgyti parduotuvinius koldūnus ax.gifšeštadienį MB darys cepelinus tai ir mamukas su tata užkviesti ir dukra su žentu... na maytisme kaip jam čia seksis sakė manęs į virtuvę neileis ax.gif

As viena kart ant sito vyro bajerio jau buvau uzsirovus  :oh:  :lol: Sako davai darysiu cepelinus, draugu uzkviete (pries tai uosviene buvo tai 'ismokino' ji daryt tuos cepelinus). As dar taip paziurejau pasisukiojau sakau davai gal as kazka lengvesnio greitesnio biski gal kugeli sakau iskepam. 

Prikviete tu draugu pradejo tuos cepelinus daryt ir nusiplove... likau as blyn su tais cepelinais zaist  :lol:  :oh: daugiau sakiau gyvenime nieko nekvieti cepam nebent uosviene atvaziavus  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti

Aš svogūną ir česnakus išgriebiu prieš pabaigą. Ir visuomet, jei verdu, tai padalinu tėvams, anytai, sesei ir dar į šaldiklį sumetu keletą dėžučių. Verdu išties didelį puodą, daug gaunasi, nes su mažai neprasidedu - ilgas grojimas.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 01, 12:11)
O tu paskaityk kelis ps atgal.
Yra uždara temos kur galima koliotis ir įžeidinėti .
Šitoje prašyčiau išlaikyti pagabą !
Kažin kodėl visos kitos dyyydelės supermamų temos sugriuvo ? Ar reikia ir šitą temą sugriauti ?

Ko gero ir šita tema bus uždaryta pasiekus maksimalų nejautrumo , įžeidinėjimo aiškinimo kaip gavoti , rašyti , sakyti , gyventi ir tt kiekį.

Man kaip senbuvei skaudus Luety postas  ax.gif tiek metų atlikėm temoje, nors labai dažnai nuomonės būdavo priešingos ...

O bet tačiau, jojio įžeidinėjimo neįžvelgiu. Kiekvienas pasisakymas pagrįstas. Juk visi turim savo nuomonę ir turim teisę ją mandagiai išsakyti ir pparodyti. Pvz- Ex pasisakymui pritariu visu 100%.
Čia tikrai nepiktai. Čia mano nuomonė. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 02 01, 12:18)
Siaip as savo bedu neivardinu ,nes jau esu savo atsiemus biggrin.gif Uz\daruose ir atvirose temose.
O per nekonformistinius postus atsiskleidz\ia z\mogaus skausmas ,baimes,patirtys.Ir per ex posta jos skausmas issitransliavo.Kaip kiekvienos prijomnikas jos posta prieme,taip matuojamas gilumas.Arba 40 psichologijos akademiniu valandu. biggrin.gif

Po dviem paskutiniais AA postais galiu padėti wub.gif
Neesu iškalbinga.
Papildyta:
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 02 01, 12:32)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Acqua Alta" data-cid="73040489" data-time="1675243809"><div><p>Vaikeli ,na kaip galima bijot saltiena virt.Abejojant ar sustings,gi galima zelatinos idet .</p></div></blockquote><p>mano mama net saltienos nevire, tai kaip man virt pasiryzt?  lotuliukas.gif​ </p>

Tyliai, tyliai ir pradėk. Nusipirk .ėsytės nuplauk, sudėk į puodą ir virk nugraibius putas. Jei nori kad būtų skaidri- virk pradengtą ir labai lėtai. Kad nekunkuliuotų. Užvirus nugraibyk putas. Kai taisysi skonį, pačioj pabaigoj, truputį persūdyk
nes atvėsę patiekalai skoniu būna nedasūdyti. Kai išjungsi- įspausk česnako, įdėk lauro lapą ir uždengus dar palik kokiom 15 min. Tada jau graibyk mėsytę, pjaustyk ir užpilk perkoštu sultiniu kuriame virė. Sėkmės. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 01 vasario 2023 - 13:30
Mergina, tavo metų aš irgi šaltienos dar neviriau biggrin.gif Bet va megzt tai mezgiau ir daug. Ir žakardus. Ir vienas megztinis, kuriam jau koks 100 metų visus 99 metus mėtosi spintoj, bet išmest gaila - tiek žakardo iš plonų siūlų, man jis toks gražus biggrin.gif. Ir parduotuvei vienai mezgiau, ir mano mezginius labai greitai nupirkdavo - man net pinigus iš karto atiduodavo, nes pradžioj tik po to, kai nupirkdavo. Nu va - ir aš pasigyriau bigsmile.gif
Beje, galvojau, kad jauniklės dabar nelabai mezgimais užsiima. Bet tai jau matau, kad klydau rolleyes.gif
Atsakyti

Manau, kad tiesiog nesusikalbėjimas gavosi.

Tiesiog visų kalbos raidės yra kitokios ir tiek. Kai Dusia sako, kad "viskas bus gerai", išvertus tai reiškia - jei tik reikės kokio patarimo ar pagalbos - sakyk, padėsim, kuo galėsim.

Ex, suprantu, nes ji praėjo šituos kelius, skaudulius ir visa ši situacija yra aidas pragyvento. 

Išversčiau, kad jei žmogus tyli, tai nereiškia, kad jis nieko nesako.

Aš taip pat esu dukra, marti, dukterėčia su tokiomis patirtimis. Ir kaip mama ėjau kelius, kai atmetinėjo diagnozes. Ir esu pati girdėjus tokią diagnozę, po peiliu guliausi su ja, tik tiek, kad man tuo metu tas laimingas bilietas buvo ištrauktas, kad diagnozę atšaukė po opercijos. Bet minu keliukus dažnai, nes esu didelėj rizikoj. Ir dabar minu, vis ką pakrapšto, ištiria. Po pusmėnesio taip pat krapštys, nes kažką pamatė, ko neturėtų.

Greičiausiai, kad visos turim tas patirtis, bet esam skirtingos ir skirtingai žinią priimam, skirtingai reaguojam ir skirtingus žodžius norim išgirsti. Svarbiausia, kad visos čia temoj esam ne priešai, ne tuščios raidės ir viena kitai tikrai norim tik gero.

Atsakyti
Radau megztuką kurio norėčiau vasarai. Nusimegzti galiu ,bet kur gauti tokią figūrą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ?
vartotojo įkelta nuotrauka

O dėl viso kito duokim Ingridai ramybę.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 01, 13:54)
Radau megztuką kurio norėčiau vasarai. Nusimegzti galiu ,bet kur gauti tokią figūrą


tai kad panašią ir turi smile.gif
Atsakyti