Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Siaip as savo bedu neivardinu ,nes jau esu savo atsiemus biggrin.gif Uz\daruose ir atvirose temose.
O per nekonformistinius postus atsiskleidz\ia z\mogaus skausmas ,baimes,patirtys.Ir per ex posta jos skausmas issitransliavo.Kaip kiekvienos prijomnikas jos posta prieme,taip matuojamas gilumas.Arba 40 psichologijos akademiniu valandu. biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas visoms  :4u:  kava baigineju, reiks eit nudirbt darbelius ir biski pamegzt, nors mezgimas siuo metu virtes tiesiog siulo mazgu ieskojimu  :oh:  :oh: 

Saltienos kaip noreciau  :bigsmile: bet bijociau dar kazkaip as ja virt...  :ax:

neuzpulkit as tai valgysiu issvajotus koldunus siandien  :lol: savaitgali gi buvom LT pardei tai radau net ir tu su bulviu idaru  :wub:  tai va juos ir valgysiu siandien issisiepus  :D  :rolleyes: 

Baigime,per daug man dėmesio,jau nepatogu net. ax.gif
http://masonmak.es/s...KX1h3HMnF2gzAEY
Net nepagalvočiau apie tokius megztinius.Ryšku,ji mėgsta būti ryški,plaukai kaskart kitokios spalvos,nuo mažumės. ax.gifKo norėti tėvas ankščiau vis dažydavo plaukus,jaunystėje nikas buvo pankas,dabar baltas baltas,jau tuoj nebus juodų plaukų.Aš irgi jei nadažyčiau būčiau kaip obelis pavasarį. mirksiukas.gif

Grazus megztukas, o ir veiksmo daug bus prie jo  :bigsmile: bus puikus uzsiemimas siek tiek mintis kitur sufokusuot  :bigsmile: Mano svajone ismokt megzt zakarda, tik biski vis prisibijau  :ax:​ 

Atsakyti
Vaikeli ,na kaip galima bijot saltiena virt.Abejojant ar sustings,gi galima z\elatinos idet .
Atsakyti

Vaikeli ,na kaip galima bijot saltiena virt.Abejojant ar sustings,gi galima z\elatinos idet .

mano mama net saltienos nevire, tai kaip man virt pasiryzt?  :lol:​ 

Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 02 01, 11:23)

kava baigineju, reiks eit nudirbt darbelius ir biski pamegzt, nors mezgimas siuo metu virtes tiesiog siulo mazgu ieskojimu  doh.gif  doh.gif </p><p></p><p>
Saltienos kaip noreciau  bigsmile.gif bet bijociau dar kazkaip as ja virt...   
Mano svajone ismokt megzt zakarda, tik biski vis prisibijau  ax.gif​ </p>


Nekokybiškas siūlas papuolė ?

Apie 2 ir 3 norą pasakysiu - dar jauna išmoksi 4u.gif
Aš žakarą mezgiau jauna būdama. Kažkiek.
Prieš du metus atsiradus daugiau laiko mezgimui nepabandžiau ar prisimenu dar ...
Atsakyti
Mesa su daug kaulu ir kremzliu ilgai letai verdama vandenyje,kad kolagenas pasileistu.Kuo silpnesnis karstis ,tuo geriau.Jei buljonas nepalieka lipnaus jausmo ant pirstu deti z\elatinos,paprasta.Prieskoniai ir druska pagal skoni.
Atsakyti
Saintlina žinok mislinau ir aš taip MB nusiųsti, ale kaip pardė beveik kieme tai nuslinksiu o man pačiai bus ale pramoga smile.gif
MSM tikrai jeigu mėgsti šaltiena laisvai gali išsivirti tik va bėda bais jos daug išeina..
Ir koldūnus labai paprasta gaminti ax.gif ypač su bulvių įdaru 4u.gif
Atsakyti

Nekokybiškas siūlas papuolė ?

Apie 2 ir 3 norą pasakysiu - dar jauna išmoksi 4u.gif
Aš žakarą mezgiau jauna būdama. Kažkiek.
Prieš du metus atsiradus daugiau laiko mezgimui nepabandžiau ar prisimenu dar ...

:4u:  :4u:  Siulai Katia Cashmere 10. Seip pamaciau pas patres siulai as ta visa Katia produkcija, pabandysiu galvoju vyro megztiniui. Nu ir penktas kamuoliukas kekvienam bent minimum po viena mazga  :unsure:  :oh:  :oh: Kazkokia prasta partija man papuolus...

Reiks bandyt zakarda, esu daug knygu nusipirkus su aprasymais ju, man taip grazu tie megztukai rastuoti margi  :bigsmile: 

Mesa su daug kaulu ir kremzliu ilgai letai verdama vandenyje,kad kolagenas pasileistu.Kuo silpnesnis karstis ,tuo geriau.Jei buljonas nepalieka lipnaus jausmo ant pirstu deti z\elatinos,paprasta.Prieskoniai ir druska pagal skoni.

Reiks bandyt tikriausiai  :bigsmile: tik kazkaip mazesni kieki nes nezinau kur deti reiktu, nebent mamai vezt  :ax: tik va man klausimas kur ir kada sudeda tas morkas, gi nevirsi ju ilgai kartu  :ax: vandenio pakeist nereik niekad? ar ta pirmini nuvirima po to ispilt ir det vel? nu va klausimu visokiu prasideda  :ax: 

Atsakyti
Oi kaip mėgau žakardą.Kaitolioji siūlus ir žiūri koks gaunasi rezultatas.Man primena siūvinėjimą kažkiek. ax.gif Gaila akys jau ne jaunystės,taip mėgau ir siūvinėjimą. ax.gif
Mergina,o mama ne vienmetė su mūmis būtų ?Internete nesilanko,galėtų ateiti kartu su tavimi?Jei tik noro yra. 4u.gif Aš čia irgi naujokė,bet išdrįsau pakviesti,nepykite. 4u.gif
Atsakyti

Oi kaip mėgau žakardą.Kaitolioji siūlus ir žiūri koks gaunasi rezultatas.Man primena siūvinėjimą kažkiek. ax.gifGaila akys jau ne jaunystės,taip mėgau ir siūvinėjimą. ax.gif
Mergina,o mama ne vienmetė su mūmis būtų ?Internete nesilanko,galėtų ateiti kartu su tavimi?Jei tik noro yra. 4u.gifAš čia irgi naujokė,bet išdrįsau pakviesti,nepykite. 4u.gif

As ir siuvinejima labai megstu, dabar biski maziau, bet vistiek pasiuvineju  :wub: 

Mama mano dabar labai isijautus i lipdyma is molio. Pottery zodziu. Pries gerus metus teta uzkviete mus eit su ja kartu pasimokint is to molio lipdyt. Nu zodziu susiradom mes cia koledza, uzsirasem visos i vakarinius mokymus ejom karta i savaite vakare. Tai mes su teta neuzkibom, man mezgimas ar seip is siulu kazkas vistiek labiau 'sava'. Tetai pasirode per purvina, o mama taip uzsikabinus, kad tik laisva minute lekia ta moli sukt  :D 

Nusipirko dabar kilna, tai kept prades. As vis prasau, kad man padarytu siului bliuda (yarn bowl taip vadinama) bet vis dar laukiu  :rolleyes:  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 02 01, 11:51)
Saintlina žinok mislinau ir aš taip MB nusiųsti, ale kaip pardė beveik kieme tai nuslinksiu o man pačiai bus ale pramoga  smile.gif

MSM tikrai jeigu mėgsti šaltiena laisvai gali išsivirti tik va bėda bais jos daug išeina..


tai bent pasiimt vyriškį kartu, krepšius parneš smile.gif

pas mane šaltienos daug neišeina. Aš pusę suvalgau kol karšta, tada dar su šuniu kremzliukais pasidalinu, ir lieka vyrui visai nedidelis indelis šaltienos )) max dviem kartam ))
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 02 01, 13:05)
tai bent pasiimt vyriškį kartu, krepšius parneš smile.gif

pas mane šaltienos daug neišeina. Aš pusę suvalgau kol karšta, tada dar su šuniu kremzliukais pasidalinu, ir lieka vyrui visai nedidelis indelis šaltienos )) max dviem kartam ))

Oi nešikas būtinas 4u.gif
MSM morkas dedamos vėliau maždaug prieš 40 min., po pirmo užvirimo nupilu ir dar kartą užpilu šaltu vandeniu tik užvirė mažini kaitrą iki tol kol vos vos burbuliuos ir verdi 3-4 valandas, pvz česnaką dedu žalia jau į mėsą supjaustyta, kiti verda. Svogūną metu cielą paskui išimu ir išmetu.
Nors pamsilinau mano dukrai irgi ne kažką būtų su šaltiena, išvis jai su gaminimu nelabai sękasi.. ale žentui gerai valgyti parduotuvinius koldūnus ax.gif šeštadienį MB darys cepelinus tai ir mamukas su tata užkviesti ir dukra su žentu... na maytisme kaip jam čia seksis sakė manęs į virtuvę neileis ax.gif
Atsakyti