Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Pou @ 2023 02 01, 11:10)
<p>Muka, aš verdu iš kojų ir mentės. </p><p>Anyta iš vištienos verta - skaniai gaunasi, tokia šviesesnė. Maniškė gaunasi sodresnio skonio, bet aš dar daug prieskoninių daržovių įmetu.</p>

mano mama su jautiena kulnine verda...bet va galvoju, kas dar...ačiū už pasidalinimą 4u.gif Vištineos jau nenoriu šaltienos smile.gif
Vakar kepiau žuvį alpinę šalvį jau kokia skani žuvis wub.gif žuvies nemegėja bet ši nuostabi ax.gif
Atsakyti

Luety ,tai tu megzk ,taigi kas tau uz\draus.SORRY,SORRY ,SORRY.
Pou ,nuomoniu susikirtimas nera blogai,diskusijos nera blogai.
Ex atkreipe demesi pavirsutiniskuma.Ir jinai turi teise.Aisku moraliniai kazusai yra sunkios temos, bet gerbiu z\mones,kurie nebijo tiesos ir sunkumu.O tiems kurie sugeba nuslyst pavirsium,pavydz\iu. biggrin.gif

Asmeniškai aš nebijau tų temų, nes pas mane namuose pasirinkimai kasdien būna. Dėl to ir blūdiju naktimis pastaruoju metu, nes na nėra vieno teisingo kelio.

Tik tiek, kad gal Ingridai nesmagu. O va man asmeniškai nesinorėtų, kad jai būtų nesmagu.

Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 02 01, 09:48)
O tokiai seselei, kuri sako, kad gali valgyt viską, gal pasakyčiau: miela ponia, net visiškai sveikiems žmonėms nereikėtų visko valgyt, o ką kalbėti apie sergančius...


Ta seselė dirba tokioj vietoj, kur dažnai džiaugiamasi, jog žmogus išvis kažką suvalgyti nori. Taip kad kategoriškumų negali ir netuti būti.
Atsakyti

mano mama su jautiena kulnine verda...bet va galvoju, kas dar...ačiū už pasidalinimą 4u.gifVištineos jau nenoriu šaltienos smile.gif
Vakar kepiau žuvį alpinę šalvį jau kokia skani žuvis wub.gifžuvies nemegėja bet ši nuostabi ax.gif

Muka, gerai kad priminei, taip, jei būna, aš taip pat paršioko kulniukus dedu. Bet dedu ir liesesnės mėsos pramaišiui. Kartais dedu karką, jei nebais riebi būna. Vėliau riebalą nugraibau.

Reiks ir man pabandyt, vis paskaitau apie ją, pasisukioju ir lieku ištikima upėtakiui arba lašišai. Sesuo sakė, kad dar labai skani menkė kažkokia juodadėmė, jei neklystu.

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 02 01, 09:54)
Kavasucitrina,kad tos prieinamos zinios yra labai pavirsines ir dabar bile kas gali skelbti savo tiesas,tezes ir niekas nesistengs ju uz\gincyti.

Gali skelbt bile kas, bet skaityt reikėtų ne bile ką.
Atsakyti
Muka dėl šaltienos:
Koja, ausis ( jei mudviems , sūnus nemėgsta) , karkutė nedidelė ir koks jaučio kauliukas su mėsa - krūtinkaulis ar kt. Daug gaunasi iš tiek mėsos. Vištienos MB nemėgėjas. Parduotuvinės. O naminė jau per brangi šaltienai gaunasi .
Luety parodysi kojines ? Aš vakar menkai pamezgiau.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 02 01, 10:22)
Ta seselė dirba tokioj vietoj, kur dažnai džiaugiamasi, jog žmogus išvis kažką suvalgyti nori. Taip kad kategoriškumų negali ir netuti būti.

Mano nuomone, ne tik gali, bet ir turi būt. Ir aš prie savo nuomonės lieku ir kurį laiką tikrai liksiu. Kas bus toliau - negaliu garantuoti, kaip kas atrodys. Bet nemanau, kad kas šioje srityje pasikeis.

Nu ką, jau seniai pastebiu, kad čia diskusijos ir skirtingos nuomonės nepageidautinos. O dėl manęs tai visos temos ir visos nuomonės įdomios. Kam pritariu, kam ne, bet vis tiek įdomu. Kaip matau, liekam prie mezgimo, orų aptarinėjimo ir šiaip kažko nekalto, kad tik kažkam neužkliūtų biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už pasidalinimą reikės iki pardės gal ryt...nuslinksiu nes MB kosmosas išaiškinti kokią mėsą pirkti tongue.gif
Sėklas pakilnojau vakar, susideliojau, sąrašiuką pradėjau darytis tai ką pavasariui tipo ruošiuosi...
Prie darbų darbiniu tik atsimušu, nėra jėgų kažkaip ... gal kitą savaitę ....
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 02 01, 10:33)
Mano nuomone, ne tik gali, bet ir turi būt. Ir aš prie savo nuomonės lieku ir kurį laiką tikrai liksiu. Kas bus toliau - negaliu garantuoti, kaip kas atrodys. Bet nemanau, kad kas šioje srityje pasikeis.

Nu ką, jau seniai pastebiu, kad čia diskusijos ir skirtingos nuomonės nepageidautinos. O dėl manęs tai visos temos ir visos nuomonės įdomios. Kam pritariu, kam ne, bet vis tiek įdomu. Kaip matau, liekam prie mezgimo, orų aptarinėjimo ir šiaip kažko nekalto, kad tik kažkam neužkliūtų biggrin.gif

Siaip tai musu amz\iuje deretu jau sugebet priimti kritika ir priesinga nuomone.
O siaip ,kas sprendz\ia kieno postai pageidaujami ,kieno ne?
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 02 01, 10:36)
reikės iki pardės gal ryt...nuslinksiu nes MB kosmosas išaiškinti kokią mėsą pirkti  tongue.gif


esu mačiusi, kaip vyrukas parduotuvėj fotografavo prekystalį su mėsa ir siuntė žmonai. O tada per garsų ryšį ji vadovavo, ką jam reik paimti ))
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2023 02 )
lieku ištikima upėtakiui arba lašišai. Sesuo sakė, kad dar labai skani menkė kažkokia juodadėmė, jei neklystu.</p>


Aš menkės gerbėja smile.gif gaunu norvegijoj sugautos, tai ta man labai skani. O upėtakio nemėgstu - milijonas kaulų mane pribaigia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 02 01, 10:45)
Siaip tai musu amz\iuje deretu jau sugebet priimti kritika ir priesinga nuomone.
O siaip ,kas sprendz\ia kieno postai pageidaujami ,kieno ne?


O tu paskaityk kelis ps atgal.
Yra uždara temos kur galima koliotis ir įžeidinėti .
Šitoje prašyčiau išlaikyti pagabą !
Kažin kodėl visos kitos dyyydelės supermamų temos sugriuvo ? Ar reikia ir šitą temą sugriauti ?

Ko gero ir šita tema bus uždaryta pasiekus maksimalų nejautrumo , įžeidinėjimo aiškinimo kaip gavoti , rašyti , sakyti , gyventi ir tt kiekį.

Man kaip senbuvei skaudus Luety postas ax.gif tiek metų atlikėm temoje, nors labai dažnai nuomonės būdavo priešingos ...

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 02 01, 09:29)
Apie žilumą -  aš gimiau žila smile.gif kuokštą žilų plaukų turiu nuo gimimo .


Klasiokę turėjau su žilų plaukų sruoga smile.gif
Atsakyti