Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Na, kai banalybės ir standartinės "valdiškos" frazės ne man, o to kažko ypatingo, nuoširdaus, šilto širdis tuo momentu nepadiktuoja, tai aš pasirenku Ex pasiūlymą patylėti smile.gif. Tas pats ir iš kitos pusės man - banalybių girdėti visai netrokštu biggrin.gif Tai pagalvojus, taip ir gaunasi visai nesąmoningai pagal posakį: elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavim elgtųsi.
Atsakyti

Na, kai banalybės ir standartinės "valdiškos" frazės ne man, o to kažko ypatingo, nuoširdaus, šilto širdis tuo momentu nepadiktuoja, tai aš pasirenku Ex pasiūlymą patylėti smile.gif. Tas pats ir iš kitos pusės man - banalybių girdėti visai netrokštu biggrin.gifTai pagalvojus, taip ir gaunasi visai nesąmoningai pagal posakį: elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavim elgtųsi.

Tai tame ir esmė, kad Dusia ir elgiasi taip, kaip nori, kad elgtųsi su ja. Kaip aš sakau, kiekvienas pasimatuojam tą situaciją savaip. Jei vieniems tai banalu, kitiems gi - gyvenimo moto. 

Atsakyti
Ačiū už tiek dėmesio. wub.gif wub.gif
Vaikai užauginti,į pasaulį paleisti,tik mb rūpi kaip susitvarkys be manęs?Daugiau,gyvenimas gražus. wub.gif
Luety ir aš norėčiau,jei jauna būčiau tokio sarafano.Ko gero megzta iš kelių siūlų kamuolių,sutinku dabar,galvojau kaip čia sumegzta?Na dukrai reikia tokio ir dar vieną išsirinko,mano galva tai ne,bet jai gražus.Lauksiu kitos savaitės siūlai atkeliauja iš Itlijos,pardavėjai jau pasirodžiau ko noriu. ax.gif
Parduotuvėje apžiūrėjau mezgimo žurnalus,modeliai jau beveik visi vasariniai,va kam reikia ruoštis. ax.gif
Mukute,man irgi šiandien kartumas burnoje,tai nepietauju,vakar gal riešutų nakčiai padauginau ir apelsinų dviejų neatsilaikiau. ax.gif
Atsakyti
Ingrida ,bet tai stiprus tavo organizmas.Man uz\valgius ant nakties riesutu pasekmes but visai blogos.Ir labai jau reikia tau keist iprocius.Manau kad dauguma jau cia seniausiai pakeite,anksciau sveikatos bedos priverte.Beveik niekas nebevalgo saldumynu ,pieno produktu arba labai ribotai,ar fruktu bei riesutu ant nakties.Apelsinai puiku,bet ne ant nakties,taigi trukdo miegot,riesutai gi brinksta skrandyje,nemalonu.Kai jau liga istiko reikia pagaliau persitvarkyt iprocius.Finnita la dolce vita.
Atsakyti
Galiu valgyt riešutus ir vakare. Ilgai ir valgiau. Galiu viską valgyt ryte, per pietus, vakare ir naktį. Tik ilgalaikiui tie uždegiminiai procesai, įtariu, sąnariams nelabai patinka. Ir tas svoris su tokiom galimybėm.. verysad.gif. Kartais pagalvoju, kad geriau jau negalėčiau visko ir visada ryti biggrin.gif
Atsakyti
AA,ačiū paklausiau jau saldumynus,miltus išmečiau iš meniu.Pagailėkite,riešutų neatimkite. ax.gif Ryte ,aš jų nenoriu,dieną nėra kada vagyti,na ką lieka vakras,kai nusiraminu atsisėdu megzti,žiūrėti filmo. ax.gif
Nesu turėjųsi problemų su virškinimu,gal tik kasa yra (čia aš taip manau,seniau nuo riešutų,dabar ir to nejaučiu)Mano dabar kefyras kasdien beveik po butelį pamėgau ir sūris Džiugas. wub.gif
Atsakyti
Oho, kokį šaršalą sukėliau blink.gif
Luety, aš nesikabinėju. Džiaugiuosi, kad nors kelios iš jūsų suprato mintį. Kaip aiškiaregiai virtuozai sugebat taaaip giliai knaisiotis politikoj, virbaluose, mezginiuose, skiepuose ir marmaluose, traukiat iš gelmių niekam nežinomas tiesas, randat tam pateisinimą ir tiesą, o savo (didelės?) širdies kertelėj nesugebat rasti kažko savito, tikro, jaukaus, nuoširdaus.. Ir nesivarginat, kartojat savo mintinai atkaltą sausą mantrą, numetat ją kaip sudžiūvusį, apgraužtą kaulą - bus ir taip gerai... Pliusiukas uždėtas. Vualia...
Kurioms nedaėjo - nedaeis. Vadinasi tos jūsų gelmės ne tokios gilios ir turtingos. Na, tokios jau esat, ką dabar..
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Balta.
Atsakyti

Labas rytas,

visoms gražios ir geros ar bent geresnės nei ankstesnė.

Atsakyti
Na ex ,tas gilumas ir savitumas yra labai ant ribos su nepopuliarumu,siaip jau biggrin.gif
Taip jau yra kad z\mones nori but megiami ir faini biggrin.gif
Tas niekam nez\inomas tiesas tai turbut as cia traukiu? Bet as stengiuosi jomis dalintis ir pateikiu jas kiek imanoma atsakingiau .Ir dar ,jei niekas placiai nez\ino,tai nebutinai yra tai netiesa.Tesiog nepopuliaru,kritiska ,pavojinga.O kas jau cia lekia minu laukais savo noru.O beto ir laiko z\enklas -konformiz\mas ir hedoniz\mas.
Ingrida,ne mes tave maitinam,ne mums ir atimt.Bet maistas ant nakties yra priesas miegui.Taip jau yra.
Atsakyti
Žinau AA,dukra man vis kala į galvą,gerk vandenį kai norisi valgyti.O ką paskui naktį kilnotis tulikan?Nuo vandens man apetitas dar labiau kyla.Dabar dukra buvo peržiūrėjo mano racioną.Pirkau miltus visokius,apžiūrėjo,palaimino,kviečių sęlenas turi jos angliavandenių,bet valgant su jogurtu,kuris turi 5 procentus cukraus,kažką ten panaikina,tai galiu abu valgyti drąsiai. ax.gif
Dabar gydytojos ar seselės klausiau ką galima valgyti su mano liga.Sako viską,sakau na bet cukraus ne.Ji nusijuokė,sako druska irgi maitina draugą. ax.gif Viskas baigiau. biggrin.gif
Labai pasiteisino naminis pomidorų padažas su česnaku,kitais metais mažiau sodinsiu,nieko turgelin,viskas sueis į stiklainius.Pou ,tiek prisigaminote burokėlių,ar mažėja? ax.gif
Vakar užsisakiau spalvotų siūlų,pas kitą pardavėją.Pasedėjus internete viską galima susirasti. mirksiukas.gif Na turėsiu ką veikti pas dukrą,sočiai apsirūinau.Jie dirbs man reikės netrukdyti. ax.gif Su šanūku apsikabinę,megsime.
Atsakyti

Ingrida,

taip, mažėja. Bet mes žinok daug ir dalinamės, ką padarom. Ir tėčiui, vyro dukrai nuvežėm. Sesei šiaip užaugintų daviau, bet anksčiau sode išvirdavom ir duodavau arba pagamindavau.

Mūsų šeima tiesiog mėgsta burokėlius ir kaip garnyrą, ir barščius, ir šaltibarščius. Vakar kaip tik barščius viriau - vyras tris kartus valgė.

Ir aš viriau naminį padažą su paprikom, svogūnais, česnaku - skaniai pasigardina. Vakar tiko į barščius.

Atsakyti