Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(IngridaB @ 2023 01 30, 21:31)
Nepykite,Saintlina,bet sostinėje visi važiuoja kaip išprotėję.Ir per beveik kasdien žinias sako ,kad kokios avarijos ten įvyksta.Gerai,kad yra aplinkelis,bet jau pakliuvus į centrą,verkti norisi. blink.gif


Čia kad nepratus.. aš kai kasdien makaluojuosi, man normaliai smile.gif Nors irgi džiaugiuosi, kad į/iš darbo per centrą nereik važinėt, nes kamščiuose labai ilgai užtrukčiau.
Į procedūras rytais reik prisistatyti? Iki septintos išvažiavus nepakliūsi į nesąmoningą judėjimą smile.gif Kurioj vietoj centre gyvensi? Iš centro tau paprasčiausia būtų Kalvarijų gatve važiuoti, ten visąlaik tiesiai iki pat Santariškių, jokio streso nebus.
O gal koks autobusas tinkamas šalia pravažiuoja? Irgi neblogas variantas būtų - Santarose stotelė šalia pat ligoninės.
Aš šiandien irgi į ten pat važiuoju - tėvą vežu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 31 sausio 2023 - 06:43
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 30, 20:05)
Ne nu man jau per daug šiandien nuotykių,o mama žiūriu patenkinta,sako aš mėgstu nuotykius. mirksiukas.gif


Kieta mama thumbup.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tai mama kai nevairuoja,ji gal ir nesuprato gale sėdėdama,kas vyksta. biggrin.gif
Aš gyvensiu įvairiai pas visus tris.Iš pradžių pas dukra Lazdinuose,šalia ligoninės Lazdynų,ten lengva aplinkeliu,bet vakar sugebėjau per anksti nusukti namo.O sūnus netoli stoties gyvena,nežinau gatvės,netoli įžymioji maxima iš senų laikų,kur visą parą dirbo.Kita dukra Čiurlionio gatvėje šalia visai Vingio parko gyvena irgi kviečia,o aš taip noriu namie likti. ax.gif
Nenorėčiau nei už ką sostinėje gyventi,tas tautų įvairumas,kai pas mus toks lietuviškas miestas.Į svečius retkarčiais dar dar ,bet ir tai slegia. ax.gif
Tiksliai nežinau dar kada procedūros,penktadienį 14 valandai,tai čia iš namų atvažiuosiu. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Smagiai tu čia, Ingrida, su savo extrymais biggrin.gif Gerai, kai viskas gerai baigėsi, galima dabar ir pasišypsot.

Šiaip Vilnius, Kaunas visai normalūs miestai, eismas mane tenkina, ir greitis labai patinka. Jei visi šliaužtų kaip sraigės, tai miestas užsikimštų. O kad avarijų yra, nu tai ir autostradoje jų yra.. Kai buvau Panevėžy, nu nėra ten mašinų beveik tokiam dideliam mieste. Kaimas kaip ir pas mus. Vairuodamas gali sms rašyt..

Vakar prieš pat sutemstant dar kartą pėdinau šuns ieškot. Tai tik tuščiai prisivaikščiojau, jei koks kieno šuo ir buvo, visi pasislėpę. Ieškot specialiai daugiau neisiu, šuo žino kur namai, jei gyvas, atplauks pieno puta...

Anksti keliausi šįryt, galvą skaudėjo, be tabketkos - niekaip. Dabar jau pramušė. Gyvensiu. Eisiu kavos, matau Ingrida skanių zefyriukų pabarstė.
Atsakyti
Labas rytas,
Ingrida 4u.gif Nelakstyk ...
Pgalvojau sakyti ar ne, bet pasakysiu ... Kažkaip nelabai tikiu , kad žmogus po intraveninės chemijos sugebėtų pats vairuoti . Medicina nestovi vietoje, gal šiais laikais ? Mano patirtys pakankamai senos...
Šiandien ir mudu važiuojam iki Vilniaus. MB teta vėl ligoninėje .
Apsaugok viešpatie mane nuo tokios senatvės. Nors metų nėra tiek jau daug , bet bėdų daug . Vasara , kai turi užsiėmimo ( važiuoja į sodą ) kaip ir viskas gerai ... O žiema užsisėdi namie , prasideda bėdos.
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 31 sausio 2023 - 08:37
Vakar klausinėjau ,ar galėčiau vairuoti?Sakė po spinduliuotės nieko nejausiu,po chemijos,po dviejų-trejų parų pasijaus.Bet kiekvienam individualu.Vaikai siūlosi vežioti,kai negalės taksi kviesti,nenoriu aš apsunkinti jų. ax.gif Autobusu nesinori virusų iš šalies. ax.gif
Ex,manu šanūkė kažkur gastroliuoja.O gal kas priglaudė,uždarė? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 31, 09:36)
Kažkaip nelabai tikiu , kad žmogus po intraveninės chemijos sugebėtų pats vairuoti . Medicina  nestovi vietoje, gal šiais laikais ? Mano patirtys pakankamai senos...

Apsaugok viešpatie mane nuo tokios senatvės. Nors metų nėra tiek jau daug , bet bėdų daug . Vasara , kai turi užsiėmimo ( važiuoja į sodą ) kaip ir viskas gerai ... O žiema užsisėdi namie , prasideda bėdos.
Gražios dienos  4u.gif

Dusia, esu tikra, kad tu tai žinai - chemija chemijai nelygu, žmogus žmogui irgi nelygu. Yra kurie atvažiuoja ir parvairuoja namo patys, yra, kurie gali tik sėdėt silpni ir be jėgų ir juos kažkas parveža. Yra trečia kategorija žmonių, kurie autobusu atvažiuoja/išvažiuoja.

Nereikia ir senatvės. Būdama normalaus amžiaus pasėdėk mėnesį fotelyje be fizinės veiklos, iškart "senatvę" pajausi.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 31, 09:44)
Vakar klausinėjau ,ar galėčiau vairuoti?Sakė po spinduliuotės nieko nejausiu,po chemijos,po dviejų-trejų parų pasijaus.Bet kiekvienam individualu.


Ex,manu šanūkė kažkur gastroliuoja.O gal kas priglaudė,uždarė? 4u.gif  4u.gif

Taip, Ingrida, po spindulių nieko nejausi. Po chemijos irgi tiesa, po dienos ar dviejų pajausi. O gal po pirmųjų chemijų nieko irgi nepajusi. Bet jei ką, nuo pykinimo yra leidžiami vaistai. Nebijok, praeina per keletą dienų visi blogumai, po to kaip ir gerai viskas. Na, individualu.. Ten bus žmonių, gal su kuo išsikalbėsi, bus drąsiau.

Tavo šanūkė jauna, tai gal ir gastroliuoja. Mano šanūkė jau senolė, tai gal tik jos akys nori biggrin.gif Dar vis tikiuosi kad pareis.
Atsakyti
Ex žinau nedaug ...
Mano patirtys senos 10-12 metų atgal artimi sirgo .

Ingrida , viskas bus gerai 4u.gif Gal dabar atėjo tas laikas, kai reikia leisti savimi pasirūpinti ?
Atsakyti
Pas mane šanūkas.O auklėjamas kaip,vakar mus pamatė nutrūko nuo auklėjimo,tai net ant stalo užšoko iš laimės.Paskui pusženntis į vietą pasodino ir klausė,sėdėjo,mažutis. wub.gif
https://www.yarnspir...gPqpfnTON-8l-pI
Dukra nori tokio megztuko,mano pynės ją storina.Čia kaip suprantu gabalais megzta?Ieškau dabar tokių siūlų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 31 sausio 2023 - 09:20
Merginos, damos, ponios. Labai prašau neįsižeiskit. Drįstu pasakyt, kad žodžiai, nuraminimas "viskas bus gerai", yra labiausiai nevykęs koks begali būti. Tai pats nemokšiškiausias žodžių derinys. Tai tarsi atmazkė baigti pokalbį, tarsi nesugebėtum žmogui rasti tinkamų žodžių pasakyt. Jūs, sveikosios, to "viskas bus gerai" nejaučiate realiai. Nesufleruosiu ką sakyt, jūs turite tai pajausti širdimi. Arba geriau patylėt...
Atsakyti
Ni tak sidiš , ni tak svistiš....

Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 01 31, 09:22)
Merginos, damos, ponios. Labai prašau neįsižeiskit. Drįstu pasakyt, kad žodžiai, nuraminimas "viskas bus gerai", yra labiausiai nevykęs koks begali būti. Tai pats nemokšiškiausias žodžių derinys. Tai tarsi atmazkė baigti pokalbį, tarsi nesugebėtum žmogui rasti tinkamų žodžių pasakyt. Jūs, sveikosios, to "viskas bus gerai" nejaučiate realiai. Nesufleruosiu ką sakyt, jūs turite tai pajausti širdimi. Arba geriau patylėt...

Super thumbup.gif

Jau taip miegojau... Kaip niekad. Be jokio prabudimo iki 8 val. O lauke saulė!!! Seniai matyta, net nuotaika kita rolleyes.gif
Atsakyti