Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ex, jokios senos triobos ir tavęs nežinau biggrin.gif Ir manai, kad pomidorai sueis prirašymui? biggrin.gif Nu lyg ne suvalkietė, ale tik ir žiūri, kaip chaliavai prasisukt lotuliukas.gif
Šuniuko tai gaila, labai verysad.gif

O balandėlius tai būtinai lengvai apkepu - nu man nekeptų ta lavono spalva tai labai neapetitnai atrodo biggrin.gif
Atsakyti

Vakar ir šiandien braidžiojau po visą savo aūlą, ieškojau savo šuns. Pėsčiom ėjau visur, tikėjausi, kad geriau viską matysiu eidama. Šiandien dar toks oras fainas, vėjas su šlapiu sniegu į akis drebia, kol visur apėjau, grįžau namo kaip sniego senis. Neradau šuns. Žmonės sako, gal vilkai suėdė, gal pasiklydo, gal šunys sudraskė, gal šuniui dimensija ir pasiklydo...🤦‍♀️ Ko tik neprigalvojo. Tik blogai, kad vis prisninga, jei šuniui kas atsitiko, tai nerasiu jo kai tiek sniego. Pavasarį gal..

Kaip gaila suniuko  :cry2: labai tikiuosi pargrys...  :( 

As saviskio katino net neleidziu i lauka, nebent vasara silta diena ir pati sedziu terasoi, tada leidziu pagulet ant kedes pamiegot ant saulutes, bet taip tai labai baisu, kad pasiklys, negrys ar kokios lapes uzpuls..  :(​ 

Atsakyti
Mezgimo tema:
MSM kokiais virbalais mezgi kojines ? Aš arba 5 jei HELIX , arba abi kartu Magic Loop būdu.
Ingrida mezga 5, Luety virbalais su valu , bet po vieną ...
Galvoju ar reikia man čia nusipirkti tuos tris , lenktus. Vieni sako smagu kiti sako nesąmonė.
rolleyes.gif
Atsakyti

Mezgimo tema:
MSM kokiais virbalais mezgi kojines ? Aš arba 5 jei HELIX , arba abi kartu Magic Loop būdu.
Ingrida mezga 5, Luety virbalais su valu , bet po vieną ...
Galvoju ar reikia man čia nusipirkti tuos tris , lenktus. Vieni sako smagu kiti sako nesąmonė.
rolleyes.gif

Kojnes mezgu dazniausiai su Chiaogoo 2.5 virbalais fiksuotu valu. Dar kartais labai retai turiu chiaogoo dpn virbalus. Sekancias kojnes dar bandysiu megzt Hiya Hiya virbalais, gavau dovanu kaledoms, maciau, kad ju 2.5 numeriui tinka plonytis valas tai sakiau isbandysiu kitoms kojinems  :rolleyes:

 

As Helix'o zinokit dar nesu bandzius  :D as mezgu kojnes po viena, jei pvz mezgu is siulu likuciu tada mezgu po dvi, bet ant atskiru virbalu - viena ant valo, kita su 5-ais virbalais  :hmm:  :hihihi: nemoku as abieju iskart megzt kazkaip nors tu ka, man ten per daug confusing, as pati save 'subalamutinu'  :hihihi:

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 30, 14:09)
Mezgimo tema:
MSM kokiais virbalais mezgi kojines ? Aš  arba 5 jei HELIX  , arba abi kartu  Magic Loop būdu.
Ingrida mezga 5, Luety  virbalais su valu , bet po vieną ...
Galvoju ar reikia man čia nusipirkti tuos tris , lenktus. Vieni sako smagu kiti sako nesąmonė.
rolleyes.gif


As mezgu ir penkiais ir su vbalu,bet abieju kartu,nesiryztu,man kazkaip per daug galvojimo,nebeliks megavimuisi laiko mezgant,vien tik galvot,kad nesuklystum.Esu mezgus tais lenktais virbalais kojines,tai man ,pagal mano ranka jie per trumpi,nesuciupineju,cia tie,kur turi per viduri truputi valo.Dar turejau lenktus be valo vidury,tokius plastmasinius,tai iskart perluzo.Nutariau,kad tai ne man,cia tik menedzmento ismislas ismelzt pinigus.O dabar,kai pripratau pie hiyahiya virbalu,kitokiu ir nenoriu.
Atsakyti
Man abiejų kartu mezgima yra visiškas galvos išjungimas, žinau kad bus vienodos, ty jokio skaičiavimo ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 30, 15:16)
Man abiejų kartu mezgima yra visiškas galvos išjungimas, žinau kad bus vienodos, ty jokio skaičiavimo ...

man butu taip imanoma megzt tik lygias kojines,be jokiu rastu.Kitaip neisivaizduoju,kaip isjungus prota relaksuot. bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū Luety,paskaičiau. 4u.gif
Šindien juokais gydytojos net paklausiau ,gal dingo mano "draugas",tris kartus guldė tomografui.Trečią kartą jau net paklausiau,juokais,jei nesimato taip?
Pirmą kartą reikėjo eiti dar dvi klizmutes statytis,paskui vėl gerti psulitrį vandens,tada per maža dar pūslė,dar gerti ir vaikščioti,kad išsivaikščiotų.Privalgiau iš vakaro,priragavau,dukrai atvažiavus pyrago,keksiukų,kepenėlių,krevečių ir še tau.
O kelias tragedija,gerai dar yra angelas.Ukmergėn pakeliui užsukome norėjau pagriebti kelis maišus anglių,pas mus mokvežoje nebėra,o intike rodo,kad čia yra.Neradau tų anglių,išvžiuojant iš Ukmergės į greitkelį,kaip sumėtė mšiną,sukausi vilkeliu ir vienintelė mintis tik nespausk staigiai stabdžio,pradėjau lėtai stabdyti abs suveikė.Iš paskos mašina važiavo,sustojo ir žiūri kaip baigsis.Porą minučių stovėjau šalikėlėje,galvoje prabėgo visas gyvenimas.Paskui lenkiant furą,vėl ratas pagavo sniegą,jaučiu kaip traukia į furą,šiaip taip išvairavau.Atgal iš dukros įsukau ne ten kur reikia,varau į centrą,vėl sūnui paskambinau su jo komentarais telefonu per garsiakalbį išvairavau irgi turėjau avarinę situaciją,įsukau ne ten kur reikia sustojau ir užblokavau kelią,pypsina visi,galvoju manykite ką norite blondinė atvažiavo. biggrin.gif
O snigo Vilniuje visą dieną,grįžome į savo mylimiausią miestą,ramu,gatvės žinomos. wub.gif
Ne nu man jau per daug šiandien nuotykių,o mama žiūriu patenkinta,sako aš mėgstu nuotykius. mirksiukas.gif
Balandėlius apkepu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 30, 18:05)
Ačiū Luety,paskaičiau. 4u.gif
Šindien juokais gydytojos net paklausiau ,gal dingo mano "draugas",tris kartus guldė tomografui.Trečią kartą jau net paklausiau,juokais,jei nesimato taip?
Pirmą kartą reikėjo eiti dar dvi klizmutes statytis,paskui vėl gerti psulitrį vandens,tada per maža dar pūslė,dar gerti ir vaikščioti,kad išsivaikščiotų.Privalgiau iš vakaro,priragavau,dukrai atvažiavus pyrago,keksiukų,kepenėlių,krevečių ir še tau.
O kelias tragedija,gerai dar yra angelas.Ukmergėn pakeliui užsukome norėjau pagriebti kelis maišus anglių,pas mus mokvežoje nebėra,o intike rodo,kad čia yra.Neradau tų anglių,išvžiuojant iš Ukmergės į greitkelį,kaip sumėtė mšiną,sukausi vilkeliu ir vienintelė mintis tik nespausk staigiai stabdžio,pradėjau lėtai stabdyti abs suveikė.Iš paskos mašina važiavo,sustojo ir žiūri kaip baigsis.Porą minučių stovėjau šalikėlėje,galvoje prabėgo visas gyvenimas.Paskui lenkiant furą,vėl ratas pagavo sniegą,jaučiu kaip traukia į furą,šiaip taip išvairavau.Atgal iš dukros įsukau ne ten kur reikia,varau į centrą,vėl sūnui paskambinau su jo komentarais telefonu per garsiakalbį išvairavau irgi turėjau avarinę situaciją,įsukau ne ten kur reikia sustojau ir užblokavau kelią,pypsina visi,galvoju manykite ką norite blondinė atvažiavo. biggrin.gif
O snigo Vilniuje visą dieną,grįžome į savo mylimiausią miestą,ramu,gatvės žinomos. wub.gif
Ne nu man jau per daug šiandien nuotykių,o mama žiūriu patenkinta,sako aš mėgstu nuotykius. mirksiukas.gif


Balandėlius apkepu. ax.gif

Tai kaip su ta tomografija?Kada rezultatai?Tikrai pasimelsk savo angelui sargui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 30 sausio 2023 - 20:40
Tai aš jau šviesta tomografu,nieko naujo nerado,dabar nustatinėjo vietą spinduliavimui tikslią.Penktadienį pirma chemija,nuo pirmadienio spinduliavimas ir pakomentuos gydytoja kiek kartų čia mane mučys. ax.gif
Atsakyti
Oi, Ingrida, nepavydžiu tau šiandieninių nuotykių... Aš tai išvis bailė pasidarius žiemą per sniegus ir lijundras važinėt. Nes turėjus visokių patirčių biggrin.gif Nu, kai labai reikia tai reikia, tik jokių staigių judesių - nei gazo staigiai, nei stabdžio staigiai. Tolygiai, ramiai, lėtai. Bet baisiai neramu važiuot. Na, o kai į Vilnių prireikia važiuot, tai ar žiema, ar vasara - naktis bemiegė biggrin.gif Bijau, kai nežinomi keliai ir didelis judėjimas.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 30, 20:50)
Bijau, kai nežinomi keliai ir didelis judėjimas.

Nepykite,Saintlina,bet sostinėje visi važiuoja kaip išprotėję.Ir per beveik kasdien žinias sako ,kad kokios avarijos ten įvyksta.Gerai,kad yra aplinkelis,bet jau pakliuvus į centrą,verkti norisi. blink.gif MB mokėsi sostinėje jaunystėje,jis gaudosi geriau,man visada iš naujo tamsus miškas.Galvojau važinėti kasdien į procedūras pati,dabar jau bijau. ax.gif Sūnus 15 išvažiuoja į pietus atostogauti su marčia 10 dienų,lieka jų butas ir mašiną palieka,bet gi centre gyvena,man iš jo iš viso nuvažiuoti ir grįžti neįmanoma būtų. ax.gif Kaip gera kaimuke gyventi. wub.gif
Atsakyti