Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 29, 14:56)
Apie sporto klubą net temoje buvo užklausę ką aš 50+ ten veikiu  biggrin.gif  Taigi ten jaunimo vieta  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Sporto klubas  man ne hobis ar malonumas , tai sveikata...
Kaip ir su bitėmis, gavau kažkada temoje  pastabų ko aš su jomis "vargstu" ...

Kas taip kalba jaunimas? ax.gif MB dabar vaikšto,dieną vien pensininkai,mama dar galvoja,kasmet žiemą lanko po kovido truputi atsargesnė tapo.
Mano kašmyro trys babinos laukia,kada sėsiu prie mezgimo mašinos. ax.gif
https://www.part.lt/...9840995c371.jpg
Žentuką aprengsiu šiltai.
https://www.part.lt/...ca642977339.jpg
Beatos apelsinų pyragas apsivalgymas. wub.gif Keto keksiukai,su šilauogėmis, dukrai ir mb patiko,man sausoki,miltai moliūgų. ax.gif Krevetės irgi su oro gruzdintuve suėjo,gerai. ax.gif
Atsakyti

Mes pasibuvom su mama, skaniai labai English roast dinner pavalgem visi, aisku prisivyninom gerai kad vyras vairavo  :D

Ryt nereik vaziuot i ofisa, vadinas galiu ilgiau pamegzt, nereik viduri nakties keltis  :yahoo:

balandeliai suraityti, ryt ramiai istroskinsiu, bus skanus pietus  :wub:

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vėjas,baisulingas lauke,o man į sostinę reikia. bigsmile.gif Dar į miestą grįžti ,mamos pasiimti,pažadėjau pas dukrą nuvežti į svečius.Ukmergėn užsukti,ten anglių dar yra parduotuvėje,pas mus nebėra.Gerai pamaišyti su malkomis,kai labai šalta sename name. ax.gif Tiek ir miegota......... ax.gif
Mergina,seniai UK jau gyvenate?O Lt iš kur išvažiavote?
Luety,nerandu laiško? ax.gif
Atsakyti
vėjas ir pas mus didelis. Ir sninga. Vėl žiema smile.gif

Ingrida, geros kelionės 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Ingrida saugios kelionės 4u.gif Kaune lyja- sninga. Tokiu oru nesmagu vairuoti. Nors didieji keliai visada būna nuvalyti .
O aš miegojau kaip kūdikis vėl smile.gif Vis nepavyksta anksčiau atsikelti ir su kate pamegzti . Miegligė.
Vakar baigus šaliką pradėjau kojines... Iš tinginystės, bo tingėjau galvoti .
Luety ką mezgi- neri ? Tašiukus ?
Muka kaip sveikatos ? Tikiuosi gerėja ?
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti

Labas rytas visoms  :4u:  Grazios, darbingos ir svarbiausiai greitos darbo savaites  :hihihi: 

Siandien kaip dziaugiausi, kad nereikia vaziuot is ofiso, dirbu is namu, tai galejau bent 2:30valandos ilgiau pamiegot, nors vistiek neuzteko, buciau dar pamiegojus  :mastau: 

Kazkas sestadieni su akim pasidare, turejau issimt lesius ir kankinuosi dabar su akiniais, bet beproto galva pradejo skaudet, akyse raibuliuot, net pamegzt normaliai negalejau..  :sad: 

Mergina,seniai UK jau gyvenate?O Lt iš kur išvažiavote?

Mes Lietuvoje is Kauno. Isvaziavom pries kokius 13 metu turbut, jau skaiciu pameciau  :mastau: nu mano daugiau nei puse gyvenimo UK nugyventa  :hihihi:​ 

Atsakyti
Ingrida, pamiršau pagirti Tavo megztuką wub.gif wub.gif wub.gif Gražios pynės wub.gif

Merginasumezginiu, galvoju kad reiktų temoje trumpinti tavo nika į MSM ?
Vaje kokia tu jauna 4u.gif Tai ko gero įsivaikinti galėčiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mano vaikui šiemet 28 , mergaitei 25 .
Tiesa dukra pradėjo megzti , pusę šaliko numezgusi . Kiek matau visai dailiai . Mezga ripsu . Bet pagal mezgimą ne į mamą - aš laisvamezge, dukra mezga kietai .
Atsakyti

Ingrida, pamiršau pagirti Tavo megztuką wub.gifwub.gifwub.gifGražios pynės wub.gif

Merginasumezginiu, galvoju kad reiktų temoje trumpinti tavo nika į MSM ?
Vaje kokia tu jauna 4u.gifTai ko gero įsivaikinti galėčiau biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif
Mano vaikui šiemet 28 , mergaitei 25 .
Tiesa dukra pradėjo megzti , pusę šaliko numezgusi . Kiek matau visai dailiai . Mezga ripsu . Bet pagal mezgimą ne į mamą - aš laisvamezge, dukra mezga kietai .

MSM tinka  :D  :4u: 

As ir kietai mezgu, nu tiksliau patinka kai mezgamos akys prie virbalo buna arti. Gal reiktu didesnius virbalus rinktis jei kieciau mezga, kad pats mezginys nebutu toks kietas  :rolleyes:  :)​ 

Atsakyti
Labos :0
Pas daktarūūūūs prapuolusi ...nedarbingumas iki 02.09. Na labai pykina mane nuo tų antibų verysad.gif ir kartumas burnoje nesvietiškas... na bet nieko liko puse ...
Jusdy pranešk kaip pas daktarus sekėsi? ale kaip čia tau su tais patempimais tik ką buvo koja dabar petys... čiupk 4u.gif O kaip TB po sąnario keitimo?
Ingrida eina sau kaip gražu.
Mergina ir man in dukras tiktum smile.gif Tiesa balandėlius ar kepate prieš troškinant ir ar darote su ryžiais. Aš kepu ir be ryžių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 30, 08:12)
Labas rytas,
Ingrida saugios kelionės  4u.gif  Kaune lyja- sninga. Tokiu oru nesmagu vairuoti. Nors didieji keliai visada būna nuvalyti .
O aš miegojau kaip kūdikis vėl smile.gif Vis nepavyksta anksčiau atsikelti ir su kate pamegzti . Miegligė.
Vakar baigus šaliką pradėjau kojines... Iš tinginystės, bo tingėjau galvoti .
Luety ką mezgi- neri ? Tašiukus ?
Muka kaip sveikatos ? Tikiuosi gerėja ?
Gražios dienos  4u.gif


Labas rytas,

as si ryta irgi kazkaip gedingai ilgai miegojau,net iki8,man tai nebudinga,as megstu anksti su kava prie kompo pabut,viena ax.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Dusia,pabaigiau du tasiukus,dabar atsipusiu kiek,turiu pakankamai pridejus,ir vakar emiau megzt iskart Shaby kojines,pagal vienos rusaites schema,jau buvau tokias mezgus,bet marciukei patiko per kaledas,tai atidaviau jai,o dabar noriu pakartot keliu spalvu.Veliau idesiu foto.Ne savo,o autores. bigsmile.gif
Mergina su mezginiu,daug mezgi vienu metu,ar tik viena daikta?Maciau viena video,kalbejai apie zaisliuku naujametiniu lyg mezgima,ar as ka maisau?Maciau ir vaikams zaisliukus nerei.Man jau jie atsibodo,nebegaliu net paziuret.
Ingrida,dabar imeciau i asmenines zinutes.Nieko ten ypatingo,bet prie tavo ligos kiekvienas siaudelis svarbus.
Grazus megztinis,is kur tiek kantrybes,o ir greitis tavo mezgimo kosminis.

Kojines bus cia https://www.instagra.../p/CGZd-ZrAUdB/

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 30 sausio 2023 - 11:51
Oi muka,laikykis.Nors pagaliau gal baigsis tos ligos,gal viskas ir buvo ta mikoplaz\ma,nes ji ir sanarius paz\eidz\ia ir ta atipine bronchopneumonija sukelia.
Bulgariski balandeliai is raugintu kopustu lapu ,su ryziais.Tokie ryskiai rugstoki.Kepti ,as tai su pomidoru padaz\u darau.
Atsakyti

Sveikos,

Dusia, apie viską galvoju, kad norisi pertraukos. Nežinau, mėnesį pagalvojimui turiu. Matyt, kad pavargau čiut čiut.

Muka, aš nekepinu, dedu ryžius ir morkų įtarkuoju į faršą. Kameroj 6 nedicki yra, reiktų ištraukti - prieš porą savaičių vyniojau, visuomet dar kelis užšaldau.

Atsakyti