Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 01 28, 18:49)
apipirkom visa suni, zaislu pripirkom, lova nauja. Labai sunkiai jis i mus demesi lauke fokusuoja. Viskas jam aplink rupi


Turit būti įdomesni už viską aplink, kad šuniui su jumis būtų įdomiausia smile.gif bet kiek auksiukų matau, tai praktiškai visiems aplinka įdomesnė ))
Papildyta:
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 29, 10:22)
O balandėlius šiandien irgi gaminsiu. Kažkaip panašiai valgom biggrin.gif


Ir aš vakar dariau )) pas mane sūnelis balandėlių gerbėjas - puodo per dieną nelieka. Jei nespėjam paragaut tik pagaminus - psio, vakare nebėr ))
Atsakyti

Ps apie siūlus mezgėjoms... iš praktikos.

Turiu dvi kepures, vieną 100 pr  merino, kitą 90 merino, 10 kašmyro. Tai ta su 10 pr kašmyro yra žymiai šiltesnė, mielesnė ir visa kaip  -esnė. O atrodo tiek nedaug... Dabar varvinu seilę į kojinių siūlus su 5 pr kašmyro.  Nežinau ar atlaikysiu nepirkus :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 29, 09:42)
labai dažnai girdžiu- ..... ko čia sportuoji, sena jau sporto klubui,  prisigalvoji su tomis kelionėm...


Rimtai kažkas taip sako? blink.gif kažkaip net įžeidžiančiai skamba..
Tai o ką tada veikt, jei nei megzt, nei sportuot, nei keliaut, nei mylima veikla (daržas, bitės ir pan) užsiimt? Kas belieka?
Pas mane tik MB pabumba, kad neapsimoka daržų augint, pigiau nusipirkt. Bet ateina pavasaris, pirmas paprikas sėja ))
Atsakyti

O man kažkoks va perdegimas. Neūinau ar auginsiu. Matyt ta pilkoji užklojo. Kažkaip visko per daug.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 29, 08:42)
<p>Labos,  Apie mišrainės neišmanau, nedarau... neišsimokiau savo šeimynos baltų mišrainių valgyti. Man ji niekad nepatiko. Vakar prisiviriau šaltienos.  Bus skanu. JustDi klausimas apie keliones tiesiogiai man. Niekas daugiau temoje nekeliauja.  Mudviems su MB patinka. Dažniausiai kartą metuose savaitę pasišildom. O šiaip radę laisvą minutę kažką pamatom. Mudu dar esam aktyvūs žmonės, 15 km per diena ar  300 laiptelių į bokštą mums ne bėda. Gražu, smagu , įdomu... geriau negu namie ant sofos. Mums. Gyvenimas man yra įspūdis, jausmas, o ne krištolas sekcijoje...  kiekvienam savo. Aiškintis nesiruošiu! Kam netinka, tegul nekeliauja, o ne dyvijasi iš keliaujančių biggrin.gif  biggrin.gif  Šaliko liko kelios eilutės. Nusmigau vakar nebaigus. Šiandien pabaigsiu, iškalbsiu... gal sugalvosiu ko naujo noriu- reikia. Ir pabaigai... labai dažnai girdžiu- kam augini, yra nusipirkti, kam mezgi, visko yra pirkti, kam tos bitės, medaus nevalgai, ko čia sportuoji, sena jau sporto klubui,  prisigalvoji su tomis kelionėm... o man smagu gyventi, o ne ant sofos sėdėti ir pročkeles gerti  wub.gif​ </p>


Labai piktai susiskaite tavo postas. Ne pasiaiskinimo prasiau, klausiau, galvojau, gal mes ko nezinom ir pasidalinsit patirtim. Del aktyvumo, tai mums patinka walking holidays kalnuose, gamtoje. Organizuoja beveik visos salys, ten tikrai grazu. Dar su dzipu kartais pervaziuojam kalnais per Prancuzija ir Ispanija. O va miestu tai neprisijaukinam. Mano akim didmiestis yra didmiestis. Tai ir pagalvojau, gal turit paslapciu kuom megaujates mieste, kad daznai taip keliaujat. 4u.gif

Smagu, Dusia, kad turi savo hobiu. Visi zmones turi ir ne visi sedi and sofos ir prockeles geria mirksiukas.gif Pasaulyje yra daug keliu, ir nei vienas nera geresnis uz kita, tiesiog jie skirtingi.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 29, 12:41)
<p>O man kažkoks va perdegimas. Neūinau ar auginsiu. Matyt ta pilkoji užklojo. Kažkaip visko per daug.</p>


Na, neauginsi vienus metus, ir nieko tokio 4u.gif svarbu, kad kitos bėdos apsistvarkytų 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Sveikos  :4u:   Vakar pasisakiau mamai apie misraine tai prizyze, kad atvaziuotume, tai vaziuojam pietu pas mama su misraine  :D  tai balandeliai palauks vakaro, tikiuosi turet gryzus dar jegu padaryti tai bus ramu pora dienu  :unsure:  

Turit būti įdomesni už viską aplink, kad šuniui su jumis būtų įdomiausia smile.gifbet kiek auksiukų matau, tai praktiškai visiems aplinka įdomesnė )) Papildyta: Ir aš vakar dariau )) pas mane sūnelis balandėlių gerbėjas - puodo per dieną nelieka. Jei nespėjam paragaut tik pagaminus - psio, vakare nebėr ))
aha jiem smegenys issijungia kai pamato sunu arba zmoniu  :rolleyes: o jei dar vaikas neduok dieve pakalbins, tai bus geriausia diena ever  :yahoo:  :yahoo: 

Ps apie siūlus mezgėjoms... iš praktikos. Turiu dvi kepures, vieną 100 pr  merino, kitą 90 merino, 10 kašmyro. Tai ta su 10 pr kašmyro yra žymiai šiltesnė, mielesnė ir visa kaip  -esnė. O atrodo tiek nedaug... Dabar varvinu seilę į kojinių siūlus su 5 pr kašmyro.  Nežinau ar atlaikysiu nepirkus :D​ 
As vyro megztukui dabar nupirkus siulu su 10 proc kashmyro, tai tikrai dadeda silumos siului. As kaledom mamai mezgiau kojnes is 100proc kashmyro. Brangios gavosi, bet jau kokio gerumo uzsidet miegot  :wub:  :wub:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merginasumezginiu: 29 sausio 2023 - 14:36
JustDi, tikrai nenorėjau piktai atsakyti . Jei taip pasirodė - atsiprašau . Aš aplamai nesu piktas žmogus ax.gif
Mylim ir mudu kalnus ( ne žiemą , nes bijau slidinėti ) , bet patinka ir miestai ... Visada randam kažką naujo , kažką gražaus . PVZ Briuselis ir Gentas turi labai aukštus ir erdvius ( plačios gatvės) senamiesčius . Nemačiusi tokių. Briugė žema ir raudona ( plyta ir čerpių stogai ). Ir labai baisus miestas Belgijoje netoli aerouosto -Šarlerua biggrin.gif
Kelionė yra nuotaika ir jausmas ... Man. Gaudai gražias akimirkas . Bažnytėlė, gatvelė, vaizdas, žmonės ... Visuma.

Apie sporto klubą net temoje buvo užklausę ką aš 50+ ten veikiu biggrin.gif Taigi ten jaunimo vieta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Sporto klubas man ne hobis ar malonumas , tai sveikata...
Kaip ir su bitėmis, gavau kažkada temoje pastabų ko aš su jomis "vargstu" ...

Pou - visai nieko neauginsi , ar tik paprikų ?
Jau visai norėčiau kažką pasėti biggrin.gif Bet žemių Kaune neturiu ir neperku smile.gif Be pusės vasario nieko nesėsiu.









Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 29, 14:56)
Jau visai norėčiau kažką pasėti  biggrin.gif Bet  žemių Kaune neturiu ir neperku smile.gif Be pusės vasario nieko nesėsiu.


Nee, aš tai visai dar nenoriu ) šalta dar, tamsu. Neaugs niekas vis tiek. Lauksiu ir aš pusės vasario. Nors nelauksiu, pats ateis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 01 29, 14:35)
aha jiem smegenys issijungia kai pamato sunu arba zmoniu  rolleyes.gif o jei dar vaikas neduok dieve pakalbins, tai bus geriausia diena ever 


Maniškis tai vaikų dėmesio stengiasi visaip kaip išvengti )) ir aplamai prie svetimų žmonių net artyn neina. Ypač, jei kas paglostyti nori smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 sausio 2023 - 15:27

Nee, aš tai visai dar nenoriu ) šalta dar, tamsu. Neaugs niekas vis tiek. Lauksiu ir aš pusės vasario. Nors nelauksiu, pats ateis smile.gif
Papildyta:

Maniškis tai vaikų dėmesio stengiasi visaip kaip išvengti )) ir aplamai prie svetimų žmonių net artyn neina.

Mano rankos nori, bet protas sako anksti :D​ .

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 29, )
Mano rankos nori, bet protas sako anksti biggrin.gif​ .</p>


Pas jus ten Kaune pavasaris, tai rankos ir nori smile.gif pas mus sniegas. O vakar kaime buvau, ten kiek sniego blink.gif į mišką net nelindau, nes pilnus batus per viršų sniego prisėmiau vos nuo vėžių porą metrų nuėjusi.
Bet užtat šiltnamy žliūgė žaliuoja )))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 sausio 2023 - 15:32
QUOTE(saintlina @ 2023 01 29, 15:31)
Pas jus ten Kaune pavasaris, tai rankos ir nori smile.gif pas mus sniegas. O vakar kaime buvau, ten kiek sniego  blink.gif  į mišką net nelindau, nes pilnus batus per viršų sniego prisėmiau vos nuo vėžių porą metrų nuėjusi.
Bet užtat šiltnamy žliūgė žaliuoja )))


Tai Kaunas jau netoli Baltijos jūros, pas mus visada šilčiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Su kojinėmis niekada nemiegu.
Atsakyti