Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Luety @ 2023 01 28, 12:35)
Mano vyrui zvimbia nuo kamsciu ausyse,bet jis ir kurcias beveik. ax.gif  tongue.gif
Labas rytas,

skaitau,isivaizduoju ir zvengiu,aciu uz gera doze juoko si ryta. bigsmile.gif  bigsmile.gif

Nu, plia, man su klausa tvarkoj, visus pletkus girdžiu lotuliukas.gif Ir jokių vyno kamščių ausyse neturiu.

Ko žvingauji? bigsmile.gif mudvi su A.Alta čia labai rimtai plepam. Gerus laikus prisimenam. Pomidorų temoj skaldė anekdotus iš savo gyvenimo biggrin.gif buvo smagu.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 01 28, 09:43)
Nu, plia, man su klausa tvarkoj, visus pletkus girdžiu lotuliukas.gif Ir jokių vyno kamščių ausyse neturiu.

Ko žvingauji? bigsmile.gif mudvi su A.Alta čia labai rimtai plepam. Gerus laikus prisimenam. Pomidorų temoj skaldė anekdotus iš savo gyvenimo biggrin.gif buvo smagu.


Prisiminimai gerai.Dabar visi laukia pasaulio pabaigos,kiti karo,kiti kitokios pabaigos ir juoktis nebemoka.
Atsakyti
Na tas juokas buvo ,tesiog ironiskas poz\iuris i savo gyvenima. biggrin.gif
Atsakyti

Labas diena jau pas jus turbut  :4u: as nesenai atsikelus  :rolleyes: taip gerai pamiegojau siandien l. Uzsimaniau baltos misraines, o zadejau kugeli kept  :D kazkaip turbut nelabai dera, reiks lekt iki lt pardes pirkt agurkeliu su zirneliais. Man su angliskais ne tas skonis  :mmm: 

Gyvūnų ir aš nemačiau ir nauja versija neatsidarė.Filmuką tik per yotubę pažiūrėjau. ax.gif
Atsidarė nauja versija šiandien,pamačiau.Katės žvilgsnis piktas?

Katinas piktas nes megztuka uzdejau, tai taresi kaip cia greit as ji nuimsiu. Labai draugiskas ir geras Ramzis mano, supykes buna tik kai suo atsistojas su uodega per nosi maskatuoja  :D  :D 

Taip ir padariau ) ir pamačiau pagaliau )
Kokie ūsai garbanoti kačiuko bigsmile.gifniekad šios veislės nesu gyvai mačiusi, iš pažįstamų niekas neturėjo.
Ir šuniukas fainuolis wub.gif

Mano mylimiausia veisle Sphynxai. Musiskis isvis realiai suns charakterio. Namo pareini visada pasitinka, is paskos vaiksto, zaist nori. Pirkom tik del to, kad plauku nebutu (dabar nusipirkom suni, tai plauku uztektu turbut daug Sphynxu aprengti). Dabar galvoju noreciau dar vieno katinelio tokio, bet reik stabdyt jau siek tiek. Biski veliau  :D 

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 28, 12:43)
Tavo amz\iuje jau nebegalima visko nurasyt psichosomatikai.
O prirasys ne nesamoniu , kas pagal algoritma dirbtinio intelekto,tau priguli.
Paturbins ,z\odz\iu.


A.Alta, kažkodėl tikiu, kad su savo nervais, su galva, su stresu sugebėsiu susitvarkyt pati. Be tablečių. Visada sau kartoju "aš galiu". Ir tempiu tą man duotą vežimą. Ale ten viršuje mato, kad vis dar patempiu, tai vėl krauna. Nepasakosiu viešai ko vėl prikrovė, bet pakankamai. O aš pozityvi vien todėl, kad mano pakrautas girgždantis vežimas nerieda atgal, o, kad ir lėtai, bet į priekį. Reiškia, gyvensiu.


QUOTE(Luety @ 2023 01 28, 12:47)
Prisiminimai gerai.Dabar visi laukia pasaulio pabaigos,kiti karo,kiti kitokios pabaigos ir juoktis nebemoka.

Luety, surūgėliai yra tie, kurie iš prigimties yra gnydos. Tokiems nereikia priežasties. Jie visur atras negatyvo, net anekdote.
Atsakyti
Kaip ir kaip norėtume pasaulis su mumis nesibaigs biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nei aš , nei mano aplikoj niekas pasaulio pabaigos nelaukia, visi gyvena tongue.gif biggrin.gif
Pasakykit kada ta pabaiga ? Šampės užsipirksiu , su Petru prie vartų geriau susikalbėsiu bigsmile.gif biggrin.gif Jei jau pasaulio pabaiga , tai tik su šampe angel.gif

Ex , ko gero kaklo krauajgyslės užspaustos ar kažkas tokio . Turiu pora draugių su zvimbiančiom galvom, bėdos kakle , ne galvoje ...
Ar sutapimas, ar kas - viena vegetarė, ant salotų gyva , kita pusiau vegetarė...
Luety , yra dabar gerų klausos aparatų , tik kainuoja daug ... Bijau sumeluoti kainos, bet tikrai ne mažiau 2000 ausiai. Pagal raides sureguliuoja, ką girdi ko ne... Paskui dar kainuoja išlaikymas jo.
Juo ilgiau "negirdi" , tuo labiau smegenys užmiršta garsus.

Atsakyti
Tai gal cia pilvo mikroflora iki galvos atejo maisto reikalaut biggrin.gif Jei jau telepatiskai su burna nepavyksta kontakto uz\megsti.
Ir negalvokit ,kad nervai ir kraujagysles kaip elektros ar optiniai kabeliai.Visai ne.Greiciau kaip minu laukas ar sensoriu sistema.Todel ataugos ,uz\spaude nerva ir panasus folkroriski teiginiai yra neteisingi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 28 sausio 2023 - 12:38

Labas rytas,

Ex, neurologas paskirtų ištirti galvos smegenų kraujotaką, kaklo kraujagysles. Gal ten bėda.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 28, 13:48)
<p>Labas rytas,</p><p></p><p>Ex, neurologas paskirtų ištirti galvos smegenų kraujotaką, kaklo kraujagysles. Gal ten bėda.</p><p></p><p></p>

Aš buvau, tyrė man galvos kraujagysles, sakė tyrimai geresni negu pas kai kuriuos jaunesnius, nei jokių problemų nėra, plokštelių irgi nėra. Švaru. Dar šiek tiek anksčiau ir galvos magnetinį darė, dėl migrenos, irgi viskas labai gerai, nėra prie ko prikibt. Tai va, todėl ir nusistačiau sau diagnozę, kad nervai ištampyti. Nes neturiu priežasties daugiau pas kokius kitus gydytojus eit ir nežinia ko ieškot.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 28, 13:29)


Ex , ko gero kaklo krauajgyslės užspaustos ar kažkas tokio . Turiu pora draugių su zvimbiančiom galvom, bėdos kakle , ne galvoje ...


Niekas nei mano kakle, nei galvoje, nei žemesnėse vietose neužspausta. Tikrino. Visur buvau ligų ieškot. Bet vistiek jaučiuosi kaip Freken bok.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 28, 12:36)
Tai gal cia pilvo mikroflora iki galvos atejo maisto reikalaut  biggrin.gif Jei jau telepatiskai su burna nepavyksta kontakto uz\megsti.
Ir negalvokit ,kad nervai ir kraujagysles kaip elektros ar optiniai kabeliai.Visai ne.Greiciau kaip minu laukas ar sensoriu sistema.Todel ataugos ,uz\spaude nerva ir panasus folkroriski teiginiai yra neteisingi.


Nieko aš neteigiu smile.gif
Tikrai ne ataugos tam kakle, nesigilinau į ligas, bo ne daktarė ...
Tyrėsi moteriškės, ligų galvoj ieškojo . Paskui rado kakle pakitimus, ant to daktarai nurašė. Dabar anos ramios, nes žino nuo ko ... Ir daktarai ramiai gyvena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 28, 10:29)
Kaip ir kaip norėtume pasaulis su mumis nesibaigs  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Nei aš , nei mano aplikoj niekas pasaulio pabaigos nelaukia, visi gyvena tongue.gif  biggrin.gif
Pasakykit kada ta pabaiga  ? Šampės užsipirksiu , su Petru prie vartų geriau susikalbėsiu  bigsmile.gif  biggrin.gif Jei jau pasaulio pabaiga , tai tik  su šampe angel.gif 

Ex , ko gero kaklo krauajgyslės užspaustos ar kažkas tokio . Turiu pora draugių su zvimbiančiom galvom, bėdos kakle , ne galvoje ...
Ar sutapimas, ar kas - viena vegetarė, ant salotų gyva , kita pusiau vegetarė...
Luety , yra dabar gerų klausos aparatų , tik kainuoja daug ...  Bijau sumeluoti kainos, bet tikrai ne mažiau 2000 ausiai. Pagal raides sureguliuoja, ką girdi ko ne... Paskui dar kainuoja išlaikymas jo.
Juo ilgiau "negirdi" , tuo labiau smegenys užmiršta garsus.


Turi jis aparatus ausyse,nesioja,be ju ne jis,bet as isdurneciau.
Sakai viena,girdi kita.
Aparatas naujai pakeistas,dirba gerai,nesioja visa diena beveik.Ir viskas nemokamai.Buvo.Nes aptarnavimo grandis sutriko per plandemija ir iki siol neatsigavo.Gerai,kad nesugedo dar.Bet,manau,yra kazkoks metodas sureguliuot,jei reiktu,tik kol nereikejo,tiksliai ir neieskojom.Senatve toks dalykas,kad protezais apsikrauni.Akys protezai ant nosies,protezai ausyse,burna-protezai dantys biggrin.gif biggrin.gif nu zodziu... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 28 sausio 2023 - 13:32

Tie nemokami ir LT yra...

Aš kalbu apie gerus protezus ausyse, kuriuos pagal audiogramą kompu sureguliuoja. Jie kainuoja.

Atsakyti