Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos,
Nei šuniuko nei katinėlio nematau unsure.gif
Dusia kur geriau Egle Birštone ar Druskininkuose ? Gal turi patirties?
Atsakyti

Birštone viskas nauja. Bet dabar ir Druskininkų Eglė atremontuota,  sūnus buvo, sakė labai faina. Aš senai buvusi Druskininkuose. Vis į Birštoną važiuojam.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 28, 10:40)
<p>Birštone viskas nauja. Bet dabar ir Druskininkų Eglė atremontuota,  sūnus buvo, sakė labai faina. Aš senai buvusi Druskininkuose. Vis į Birštoną važiuojam.</p>

Ok Aciu 4u.gif
Atsakyti
Laba, damos.

Naujokei 4u.gif Prirašymas buvo? Vyno, torto buvo? Ne? Taip sausai??? blink.gif Nu, klausyk, panele mergele... visada yra galimybė pasitaisyt bigsmile.gif

Ingrida, mano salotos taip ir stovi su keletu lapelių, kad ir po agro, nenori augt - šalta. Turbūt taip ir stypsos užmigusios kol ateis daugiau šilumos, tada pajudės. Ai, lidle yra jau užaugusių. Man tinka. Ir agurkų turiu. Kietaviškių augintų tongue.gif Bet man jie skanūs. Kažkaip negaliu apsieit be žalumynų.

Maitinu paukštelius saulėgrąžomis ir moliūgų sėklom. Kartą pamiršau įpilt, tai žiūriu kad viena zylutė prie lango prilipusi ir spoklina į mane piktą akį pakreipusi. Supratau, kad nusidėjau.

Naujo nieko beveik. Savanoriškai perėjau sveikatos patikrą visaip kaip, ieškojau ligų. Na, susirūpinusi buvau, kad galvoj žiogai groja.. Nieko nerado. AniČnieko. Jokių nukrypimų tokiam amžiuj. O mano amžius... hm... irnesakyk.gif Na, kas turi blusų, kas erkių, o aš - žiogų su smuikeliu. Tik ta jų muzika nekažką.

Dingo mano šuniukas. Išėjo pirmadienį kažkur į svingerių vakarėlį ir nepareina. Pavažinėjau, prisivaikščiojau, paieškojau, bet nesimato niekur. Laukiu. Kas belieka.
Katė nedurna, namie prie židinio padus ir ūsus raito.
Atsakyti
Ex ,naujoke musu anukiu amz\iaus,nezino tokiu korupcioniz\mu biggrin.gif
O beto maz\ai kas cia tortus bevalgo,o z\iema vyno irgi maz\ai kas geria.O man tai baisu delto,kad a vdrug pasaulio pabaiga, o as girta.
As tai z\alumynus atbulais dantim,nes reikia.O agurku nez\adu pirkt ,yra raugintu sociai.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 28, 11:56)
Ex ,naujoke musu anukiu amz\iaus,nezino tokiu korupcioniz\mu biggrin.gif

O beto maz\ai kas cia tortus bevalgo,o z\iema vyno irgi maz\ai kas geria.O man tai baisu delto,kad a vdrug pasaulio pabaiga, o as girta.
As tai z\alumynus atbulais dantim,nes reikia.O agurku nez\adu pirkt ,yra raugintu sociai.

A.Alta, ko naujokė nežino - išmokysim. Baikos, jei tiek tereikia.

Jūs galit tortų nevalgyt - man daugiau liks bigsmile.gif Ir vyno galit negert.. Mudvi su Ingrida išlaksim kiek bus ax.gif
Oooo... prisimenu tave kadaise pomidoriniais laikais prisiurbusią vyno, drybsančią bulvių vagoj ir su ufonautais bendraujančią lotuliukas.gif kaži ar berūpėjo tau pasaulio pabaiga tada..
Atsakyti
Tada pasaulio pabaiga nebuvo taip arti ,ex. biggrin.gif
O dabar labai arti.
Bulviu cia i vagas nesodina,ten pomidorai tlacocatokutla buvo biggrin.gif Galvoju isigyt ,saldus ,idomios konsistencijos jie buvo.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 28, 12:18)
Tada pasaulio pabaiga nebuvo taip arti ,ex. biggrin.gif
O dabar labai arti.

Bulviu cia i vagas nesodina,ten pomidorai tlacocatokutla buvo biggrin.gif Galvoju isigyt ,saldus ,idomios konsistencijos jie buvo.


Taip, tu teisi.

Va, būtent tie pomidorai ir buvo pas tave ant bangos biggrin.gif 👍 liežuvį gali nusilaužt su tokiu pavadinimu. Tik man atrodo, tu čia jį šiek tiek paturbinai. -kutlos lyg nebuvo. Nu, bet ne esmė. Svarbiausia pomidorų alėja, vynas, žydras dangus virš galvos ir viskas dzin.
Atsakyti
O tau toj galvoj z\vimbt pradejo gal po kokios keliones lektuvu,ar kalnuose kokiuose buvai? Man taip buna,bet griz\us i iprastini juros lygi,praeina.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 28, 09:32)
O tau toj galvoj z\vimbt pradejo gal po kokios keliones lektuvu,ar kalnuose kokiuose buvai? Man taip buna,bet griz\us i iprastini juros lygi,praeina.


Mano vyrui zvimbia nuo kamsciu ausyse,bet jis ir kurcias beveik. ax.gif tongue.gif
Labas rytas,

skaitau,isivaizduoju ir zvengiu,aciu uz gera doze juoko si ryta. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Nea, su lėktuvais viskas ok, nealergiška aš jiems. Pamąsčiau, kad man tas karlsonas zvimbt atskrido po visų stresų. Nes labai artimų žmonių laidotuves turėjau kas 1-1.5 metų. Matyt nerviškai zvimbia.. 🤦‍♀️ Pas neurologus nenoriu eit. Prirašys tablečių kokių nesąmonių.
Atsakyti
Tavo amz\iuje jau nebegalima visko nurasyt psichosomatikai.
O prirasys ne nesamoniu , kas pagal algoritma dirbtinio intelekto,tau priguli.
Paturbins ,z\odz\iu.
Atsakyti