Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kaip keistai, man ir rodo, per nauja versija ir per telefona ir per kompiuteri 

Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 01 27, 17:25)
<p>Kaip keistai, man ir rodo, per nauja versija ir per telefona ir per kompiuteri </p>

Nusistaciau nauja versija telefone ir paziurejau,ir mano spejimai pasitvirtino. biggrin.gif biggrin.gif Ar ne ta pati??
https://www.youtube.com/@DMerkelyte
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 27 sausio 2023 - 19:57
Mano telefonas nenori atidaryt naujos versijos išvis. Reiks kompo ieškot smile.gif
Atsakyti
Vos spejau paziuret,norejau atsakyt naujoj versijoj,nesusigaudau,tai vel istryniau,gryzau prie senos versijos. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Nusistaciau nauja versija telefone ir paziurejau,ir mano spejimai pasitvirtino. biggrin.gifbiggrin.gifAr ne ta pati??
https://www.youtube.com/@DMerkelyte

Aha  :4u:  as gi ir cia Merginasumezginiu  :mirksiukas:​ 

Atsakyti
As pasirasius i sita kanala,tai kazkaip iskart pagalvojau,nu kur man girdetas tas nikas. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kai tik draudžiama,taip norisi kokios Naujiena pyrago,ar senovinio Napoleono. ax.gif
Peržiūrėjau mergina ,filmuką,ačiū.Labai gražūs plaukai,simpatiška mergina. wub.gif
Atsakyti
nelemta man merginos gyvūnus pamatyt smile.gif telefone per kitą naršyklę atsidaro nauja sm versija, bet merginos foto rodo kaip priedus, kurių atsidaryt 'neturiu teisės'. O kompas išvis naujos sm versijos neatidarinėja. Gal interneto tiekėjas kažkokius nustatymus uždėjęs?

Labas rytas smile.gif
Atsakyti

Saitlina, atsidarius naują versiją telefone prisijunk...  kai neprisijungęs, tai neturi teisės nuotraukų matyti.

Atsakyti
Gyvūnų ir aš nemačiau ir nauja versija neatsidarė.Filmuką tik per yotubę pažiūrėjau. ax.gif
Atsidarė nauja versija šiandien,pamačiau.Katės žvilgsnis piktas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 28 sausio 2023 - 08:51

Aprengtas katinas, koks turi būti žvilgsnis??? Žudantis  :D  :D   :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 28, 08:47)
<p>Saitlina, atsidarius naują versiją telefone prisijunk...  kai neprisijungęs, tai neturi teisės nuotraukų matyti.</p>


Taip ir padariau ) ir pamačiau pagaliau )
Kokie ūsai garbanoti kačiuko bigsmile.gif niekad šios veislės nesu gyvai mačiusi, iš pažįstamų niekas neturėjo.
Ir šuniukas fainuolis wub.gif
Atsakyti