Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Instagrame gali pasirinti kas Tau įdomu.
Televizija - tai ką tau rodo ...
Man geriau geras filmas negu patyčių kultūra per TV. Kai daininkai patampa politikų įkaitais ar bankų klapčiukais, kažkaip neskanu ...Prieš kokis 6-7 metus ėmė lysti . Nesipiktinu tuo , tik tai ne man .
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 27, 11:13)
Sveika,sugrįžųsi namo. 4u.gif
Neturime atsilikti nuo jaunimo. mirksiukas.gif Nei kad žiūrėsiu,nei kad kausysiu įdėmiai,fonas,mezgant. mirksiukas.gif Vistiek klientų reikia laukti,neisi miegoti. ax.gif
Oras tikrai minkštas,eisiu avietes nukarpyti,kasmet karpau vasarį,,nežinau kas bus po mėnesio? ax.gif
Ex,kaip salotos šiltnamyje,aš vis dar laukiu vistiktai,užtenka svogūnai susodinti. ax.gif



O as gruodyje kasmet karpau.Idomu,kaip teisingiau? hmm.gif

QUOTE(saintlina @ 2023 01 27, 13:08)
Ir maniškiai vaikai tv neturi ))  pas mus MB mėgsta vietoj fono tv. Aš viena jo išvis nejungiu. Pas mane audioknygos skamba smile.gif


Is kuir siuntiesi audioknygas?Gal Fb yra kokia grupe kur dalinasi?Man butu labai smagu mezgant klausytis.Kiek radau audioteku,visur prastas pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 01 27, 15:26)
Is kuir siuntiesi audioknygas?Gal Fb yra kokia grupe kur dalinasi?Man butu labai smagu mezgant klausytis.Kiek radau audioteku,visur prastas pasirinkimas.


Iš rutracker.org ten jūra knygų, tik dauguma rusų kalba. Bet yra nemažai ir anglų. Tik ten torrentų sistema. Jei esi naudojusis kada, žinosi.
O kitur - taip, arba labai mažas pasirinkimas.
Atsakyti
Audio knygos man sunkiai , bo nuplaukia mintys biggrin.gif
Skaityti labai mėgstu . Skrisdama knygą beveik peskaičiau. Aš greitai skaitau ...

Merginasumezginiu ką mezgi dabar ?
Man reikia vaikui šaliką pabaigti ... Paskaidė kartu su maninimi , truputi pamezgiau . Prie virbalų su valu niekas nesikabina rankiniam bagaže.
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 01 27, 15:26)
O as gruodyje kasmet karpau.Idomu,kaip teisingiau? hmm.gif



LT sako geriau karpyti pavasarį , prieš sprogimą. Nes stiebai sniegą sulaiko , šilčiau šaknims, kai sniego daugiau. Yra tokia teorija... O pas jus kada nežinau .
Atsakyti

Audio knygos man sunkiai , bo nuplaukia mintys biggrin.gif
Skaityti labai mėgstu . Skrisdama knygą beveik peskaičiau. Aš greitai skaitau ...

Merginasumezginiu ką mezgi dabar ?
Man reikia vaikui šaliką pabaigti ... Paskaidė kartu su maninimi , truputi pamezgiau . Prie virbalų su valu niekas nesikabina rankiniam bagaže.
Papildyta:

LT sako geriau karpyti pavasarį , prieš sprogimą. Nes stiebai sniegą sulaiko , šilčiau šaknims, kai sniego daugiau. Yra tokia teorija... O pas jus kada nežinau .

As dabar mezgu vyrui megztini pagal Steven West aprasyma. Issirinkau tamsiai melynus siulus. Kai juos gavau prisiminiau, kad sviesus plaukus metantis suo namie gyvena, tai jau tas mezginys man baigia paskutinius nervus isnaudot, nes jauciuosi daugiau plaukus nuo jo renkanti negu mezganti. :oh:  :ax:

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 01 27, 16:26)
O as gruodyje kasmet karpau.Idomu,kaip teisingiau? hmm.gif

Aš irgi girdėjau viena ausimi,kad geriau pavasarį.Na gal žiemos jau nebus.Nukarpiau,mieste tokio lauko jau pernai nekarpiau,užteko tų aviečių.Didelius stumbus žirniams surenku,nereikia jokių pagaliukų,jau keli metai naudoju.
Tai gera lauke padirbėti. wub.gif
Niekas minčių neturi vynuogėms?Na ką į ateitį darysime vyną,ilgalaikis turtas. mirksiukas.gif Dabar reikės vyno rūsio? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 01 27, 16:14)

As dabar mezgu vyrui megztini pagal Steven West aprasyma. Issirinkau tamsiai melynus siulus. Kai juos gavau prisiminiau, kad sviesus plaukus metantis suo namie gyvena, tai jau tas mezginys man baigia paskutinius nervus isnaudot, nes jauciuosi daugiau plaukus nuo jo renkanti negu mezganti. doh.gif  ax.gif</p>

Tamsūs siūlai ir šiaip sunku megzti.
Jei turėsi noro parodyk savo augintinius...
Mano katė juoda, britukė. Visada šeriasi ...
Atsakyti

Dusia37, 27 Sau 2023 - 14:21, parašė: Tamsūs siūlai ir šiaip sunku megzti. Jei turėsi noro parodyk savo augintinius... Mano katė juoda, britukė. Visada šeriasi ...

caras Ramzis su mano megztu megztuku, cia is nuotraukos kaip matote jis nelabai patenkintas buvo  :hihihi:

ir ‘maziausias’ seimos narys Tobis. Jau tuoj uz mane didesnis bus  :hihihi:


Pridėta:

Atsakyti
O jau katino ausys 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ir kantrybė. Mano Milka 10 sekundžiu aprengta gali pabūti . Pati išlenda iš bet kokio rūbo .Kai sterilizavom bandžiau rengti ... Ne jai . Teko su gaubtu savaitę kankinti .
Šuniuko žvilgsnis, kai suprantu visus suvysto ... Lesius turi konkurentą grožio konkurse biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man nerodo foto..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 27, 13:37)
Iš rutracker.org  ten jūra knygų, tik dauguma rusų kalba. Bet yra nemažai ir anglų. Tik ten torrentų sistema. Jei esi naudojusis kada, žinosi.
O kitur - taip, arba labai mažas pasirinkimas.

ir as nematau
Atsakyti
Mano telefone nauja supermamų versija - rodo .
Atsakyti