Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

As visokio chlamo labai nemegstu.Visokiu vienos funkcijos aparatu.Seimos labui teko mikrobange isigyt,tai ta tai faina,turi visokiu funkciju,vista gerai iskepa,turi visus tuos konvekcijos ir kitus tobulumus.
Fainiausias daiktas pas mane yra lauko virtuve.Ten yra dujine ,nes namuose tai bijau ta keista duju baliona laikyt biggrin.gif
Atsakyti

Koks Kaune minkštas oras, lengvai sninga, medžiai balti. Gražu.

Atsakyti
Labos ,
Namie tongue.gif
Šiandien ir pas mane žuvies diena. Upėtakį kepsiu . Nesu mėgėja nei krevečių nei midijų. Mano šeimyna mėgėja. Midijas moku ruošti tik "gyvas", ty kai perki iš gaudytojo ar kitaip sakant augintojo . Čia ne Lietuvoje žinoma. Ruošiu su baltu vynu . Nieko ten lupinėti nereikia, tik gerai išplauti . Šaldytų nelebai perku .
Ingrida, tuos keksiukus kur vakar buvai įdėjusi recepta aš kepu su juodais serbentais. Man skaniausi, nes turi serbentas rūgštelės. Mėlynė ar šilauogė ne tas. Bandžiusi su visokiom.
Greičiausiai susergama : žmogui žmogui ... Nei sušalimas nei sušilimas tiek neveikia. Sėdėk namie atsiribojęs nuo visų, sunkiai virusą pagausi. Šaip tai nėra blogai tą imuninę sistemą treniruoti . O jei žanynas veikia normaliai , tai ir virusai nebaisūs . Slidinėjimo kurorte žmonių daug ...

Aplamai žmonių yra daug smile.gif išskyrus Lietuvą biggrin.gif Visada iš Europos grįžus kyla klausimas, o kur žmonės ?

Mama ir kt laidų jau daug metų nežiūriu. Koktu pasidaro po 15 min...
Bet aš jau sena, prie "babų" galiu save priskirti .
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 27, 13:51)

Mama ir kt laidų jau daug metų nežiūriu. Koktu pasidaro po 15 min...
Bet aš jau sena, prie "babų" galiu save priskirti .

Sveika,sugrįžųsi namo. 4u.gif
Neturime atsilikti nuo jaunimo. mirksiukas.gif Nei kad žiūrėsiu,nei kad kausysiu įdėmiai,fonas,mezgant. mirksiukas.gif Vistiek klientų reikia laukti,neisi miegoti. ax.gif
Oras tikrai minkštas,eisiu avietes nukarpyti,kasmet karpau vasarį,,nežinau kas bus po mėnesio? ax.gif
Ex,kaip salotos šiltnamyje,aš vis dar laukiu vistiktai,užtenka svogūnai susodinti. ax.gif
Atsakyti
Ingrida, nuo kokio jaunimo ?
Mano vaikai jauni, pas abu stovi televizoriai , bet televizijos kabelio nėra... Jie tikrai nežiūrės MAMA ar kitokių laidų.
Nuo kokios 15 metų kai metė žiūrėti teliką, tai dar ir nepradėjo...
Iš FB naudoja tik MS.
Nuotraukos 5-6 metų ten senumo.
Mane bara, kad per daug esu FB biggrin.gif
Atsakyti
Tai mano vaikai irgi nei vienas nežiūri tv,čia tik tarp kitko. biggrin.gif Ir lietuviški jiems atlikėjai nerūpi.Kad jie keičiasi kasdien vis.Jie stebisi,kad mes tokie tarybiniai,žiūrime dar tv.Na kad gerų būna laidų dar su patarimais. ax.gif
Va ir Vilniaus gimtadienio koncertą tai nepamatytūmę,jei tv. ax.gif
Sūnus iš viso fb neturi,bendraujame per skype.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 27 sausio 2023 - 14:01
Tai dabar jau ir televiz\orius tarybiniu tapo? Tipo netarybiniai vakarai tv nez\iurejo?
Siaip tai adolfas hitleris ar ne 1937 jau tv turejo.
Atsakyti
Aš tai žiūriu TV, bet tikslingai – įsijungiu, kai noriu kažką pažiūrėt ir iš karto išjungiu, kai tik baigiasi. Nemėgstu, kai balbatuoja dėl fono. Va, vakar krepšinį žiūrėjau (geriau būčiau nežiūrėjus biggrin.gif ), dar kokį Lietuvos balsą ar kitą muzikinį projektą pažiūriu, Auksinį protą dar vis žiūriu, nors dėl antipatijos vedėjams kažin, ar ilgai dar žiūrėsiu. Kartais „galvOk“, va, dar Euroviziją žiūriu, nu dar kažką atsiminčiau. Nei Mamos, nei tėtės nežiūrėsiu. Ir Vilniaus gimtadienio koncerto ne. O dėl tų gerų patarimų tai kokias laidas, Ingrida, turi galvoje? Gi pilnas internetas patarimų, kai kažko prireikia, tai ir susirandi.
O šiaip kiek tenka skaityt ir girdėt, tai TV naudojasi vis mažiau žmonių. Ir aišku, didžioji dalis nežiūrinčių - jaunimas. Bet ir vyresni dažnai nežiūri.
Atsakyti
Man kaip žirafai per ilgą kaklą kol daėjo... biggrin.gif Taigi Ingridos keksiukai pagal konkretų įkeltą receptą. Tai mano nuomonė tokia: jei retai valgyt ir po nedaug (nes riešutų nemažai susidaro ir omega 6 per gausu), tai normaliai. Tik vis tiek tie visi saldikliai man ne prie dūšios ir tiek rolleyes.gif Tik taip - kai kurie geresni už visus likusius. Ksilitolis lyg ir prie geresnių.
Atsakyti
Ir maniškiai vaikai tv neturi )) pas mus MB mėgsta vietoj fono tv. Aš viena jo išvis nejungiu. Pas mane audioknygos skamba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 27, 15:04)
Tai dabar jau ir televiz\orius tarybiniu tapo? Tipo netarybiniai vakarai tv nez\iurejo?
Siaip tai adolfas hitleris ar ne 1937 jau tv turejo.

Tai kad netarybiniai žmonės nežiūri tv.
Mama tai iš viso ištikima tv. ax.gif
Kavute,sekmadienį su Kelmickaite pradedu rytą,paskui kaimo puslavalandis,dabar apie aplinkos puosėlijimą,tada Čepulio klajonės.Mano sekmadienio rytas.
Gaila Beata labai nepatogiu laiku rodo,nebe žiūriu,arba mediatekoje paieškau.Ir įaugę į kraują pusę septynių žinos per tv3.Mūsų vakarienė. mirksiukas.gif
Ką padaryti su 50 kg vynuogių besėklių,žalių,apart vyno? ax.gif
Atsakyti

As nesuprantu kodel tas televizorius blogai, as tai megeja savo televizoriaus  :hmm: ir youtube pasiziuri, ir sestadienio vakarais dabar eurovizija paziuret, sekmadieniais lietuvos balsa, sioks toks poilsis nuo visokiu Netflix gaunasi. Aisku as planuoju megzt, tai mama ziurejimas toks is idejos gaunasi, kad vyras suprastu jog bus telikas ijungtas ir manes nuo softkes su klausimais ir norais netrugdyt  :rolleyes:  :hihihi:  :hihihi:  

O seip tai as pastebejus, kad dabar pas jaunima mada uzejus, kad uoj telikas tai tik nesamones, o patys sedi instagrame visa vakara kur realiai tos pacios nesamones ratu tik is kitu zmoniu  :mastau:​ 

Atsakyti