Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos smile.gif

Mergina o mamukas serga ar tik dėl kompanijos reikia prižiūrėti.
Ingrida recepte pasigedau daaaaaug česnako, nes krevetės ir česnakas tai kaip dvyniai biggrin.gif
Pou širduke, kas spaudžia dūšelę, mažiukei negerėja ar ?
O aš gal trauksiu midijas su kiautu ax.gif jeigu jėgų užteks bo šiandiena jau kaip kosėjau ryte iki apsim....
Atsakyti

Muka,  yr reikalų su vaikais :( Jei kas geriau, tai žiūrėk kažkas kitur išlenda. O paskui naktimis visokius planus renčiu, statu, tik va kad nuo manęs mažai kas priklauso.

Tai kartais užbanguoja pilkoji, kaip Luety sako.

Negerėja dar visai?

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 27, 11:21)
<p>Muka,  yr reikalų su vaikais verysad.gif Jei kas geriau, tai žiūrėk kažkas kitur išlenda. O paskui naktimis visokius planus renčiu, statu, tik va kad nuo manęs mažai kas priklauso.</p><p>Tai kartais užbanguoja pilkoji, kaip Luety sako.</p><p></p><p>Negerėja dar visai?</p>

Pou tu puikiai žinai nuo tavęs mažai kas nepriklauso, galbūt patausotumei save, esi labai labai savo šeimai reikalinga...o tu va nemiegi ir t.t. būk gera atsimink tu esi jiems reikalinga ir be pilkosios o dar ana greit juoduoja..
Man šiandien nekažką ir kartumas burnoje (geriu silimariną) ir jau apsirenkti nešlapiai nepavyko nieko tik 4 diena geriu dar liko cielos 10 smile.gif
O tu jeigu tik kuom galiu padėti rašyk... mažu....
Atsakyti

Labas rytas,

pas mus palyginti silta,4 silumos.
Naujo nieko,apart,kad gamta jau pradeda alsuot pavasariu po truputi,po zingsneli ir diena ilget jau zymiai.Norisi jau kist rankas i zeme. biggrin.gif biggrin.gif
Kreveciu,juros produktus valgau tik "per asaras",kai jau negali atsisakyt.Jokio skonio nei midijose,nei krevetese nematau.Kai pridedi daug cesnako,atrodo guma su cesnaku valgai.Nu neskanu man.MB kerta,jam skanu.Nevalgau is solidarumo savo zodiako zenklui,veziui. biggrin.gif biggrin.gif
Iki siol nesuprantama,kaip galima pasigaut "povidla" biggrin.gif kas menesi ar tris,gavus 2-3 durius su visokiais busteriais.Nu man nesuprantama tai,pykit nepykit.Syki as paskiepyta nuo tymu,pvz.as nesergu,o jei pasigaunu netycia,tai persergu lengvai ir visiems laikams,tokia teorija,ar ne?Tai taip pat oro laseline liga,nu o kam tada badytisytis nuo to"povidlo",jei sergi ir sergi ir kiek zinoma,ne taip jau ir lengvai.Nu mistika gryna.Nepykit,bet man iskart nesuejo visi atsakymai ,uztai ir nesibadziau,bet dabar,kuo toliau,tuo labiau nesueina.Gal jam joks "povidlas",paprasciausias persalimas.Kodel jus iskart liga diagnozuojate,ar nebera gripu,bronchitu,persalimo ligu.Siaip kalnuose persalt galima,bet,nemanau,kad jis vaziavo be siltu rubu.Be to gi esi visada judejime,ant slidziu arba kokioj kavinej,namie.Kur jau cia persalsi.Nu gal...?Siaip musu laikais,jei persirgdavai gripu,tai budavo ilgam,kol vel neateidavo koks stamas,kokiam tu neturi imuniteto.Bet jaunimas siaip grudintas,sportuoja,turi imuniteta virusams.Nu duok Die sveikatos tavo suneliui. 4u.gif 4u.gif Nieko nenoriu pasakyt,iki siol ieskau atsakymu ir nerandu,kad irodyt sau kai ka. ax.gif
Atsakyti
Pas mus irgi siandien jau lietingas minkstas oras.Priauge rukolos dafiga,bus cez\ario salotoms.
Megstu juros maista.Pirmais metais is godumo midiju kibirais prisilaupydavau ,ot budavo darbo nuvalyt ,kol nedaejo ant graz\to dratvinio sepecio uz\det biggrin.gif
O kaip kepsi tame aparate tai nesuprantu ,nes krevetes ir midijos kepamos ant smarkios ugnies ,trumpai.Galima amerikietiska pieniska versija gamintis,labai skanu.
Mukute tau gali pradet fibrinas is bronchu eit ,jei ten tokio yra,tai gal ko smarkiai bronchus pleciancio israse? O gal jie ir be recepto ,pati nusipirk.
Luety ,netaip galvoji.Labiausiai kenkia staigus temperaturu kontrastai.Uz\tenka susilus ,suprakaitavus su tais prakaituotais rubais isdz\iut.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 27 sausio 2023 - 10:59

Va su rukola aš nesusidraugauju, ypač namine. Per aitri man.

Muka, ačiū. Bet vaistų mes neišrasim. Gal alternatyvūs, vėl formulę pakeitus, pradės veikt. To labiausiai ir tikiuos.

Prašyk, kad vyras vis pamasažuotų, kad gerėtų plaučių oringumas, kad išjudėtų visi kakiai. Nors prie mikoplazmos eiga visai kitokia paprastai, sausas neproduktyvus kosulys labiausiai būdingas ir žiauriai kerta per kojas, nėr jėgų.

Atsakyti

Labos smile.gif

Mergina o mamukas serga ar tik dėl kompanijos reikia prižiūrėti.
Ingrida recepte pasigedau daaaaaug česnako, nes krevetės ir česnakas tai kaip dvyniai biggrin.gif
Pou širduke, kas spaudžia dūšelę, mažiukei negerėja ar ?
O aš gal trauksiu midijas su kiautu ax.gifjeigu jėgų užteks bo šiandiena jau kaip kosėjau ryte iki apsim....

 Perskaiciau, sedziu galvoju kokia mama serga? paskui gi prisiminiau, kad sakiau mama ziuresiu. Tai as turejau omeni tuos muzikos apdovanojimus mama  :hihihi:  :hihihi:  Ziuresiu siandien ant sofkes su vyno taure kaip gi lietuvos damos viena uz kita labiau nesamoniu prigalvojo uzsidet is to mandrumo  :flirt2:

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 27, 10:56)
Uz\tenka susilus ,suprakaitavus su tais prakaituotais rubais isdz\iut.

Nu tikrai ne visiems ir ne visada. Manau, kad nuo imuniteto priklauso. Kitas dalykas, kad tie imunitetai daugumos ne kažką, o paskutiniu metu ir visai ne kažką.
Atsakyti
Pas mane kaz\kokia rukola pati uz\siseja,tai nelabai israiskingo skonio,aciu dievui.Brokoliai aitresni.
Atsakyti
Panašiai AA ir rašė,suprakaitavo,paskui sugalvojo pasideginti nusirengė ir perpūtė. bigsmile.gif Rūbai šlapi.Apie kovidą pradėjo galvoti,kai kaimynas kambario pravėmė visą rytą,bet ir viskas.Mes su mb sakome,vaikas kai augo iš visų trejų visai nesirgo,tai dabar atsiima už visą vaikystę. ax.gif Sportuoja tikrai,į darbą dviračiu važinėja,maistą žiūri. bigsmile.gif Ir dabar viena diena tik temperatūra buvo,dabar tik gerklė,na bet sėdi kambaryje. ax.gif
Na ir diena.Ne gi visa bus?Skalbiankės šlangas iškrito iš klozeto,valiau kelis kibirus vandens,mezginį ardžiau,skalbiankės praeidama nulaužiau dėžutę,užkliudžiau kur pilasi milteliai.Dar tik rytas.Būna dienų............ blink.gif
Mergina,aš irgi galvoju su mezginiu,žiūrėti Mamą. mirksiukas.gif
Mieste,kai turėjau šitnamį ,pasisėdavo rukola,nepykčiau ir dabar jei taip būtų. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 27 sausio 2023 - 11:41
Krevetės ,manau 200 laipsnių kaip rašoma per 8 minutes iškeptų.Mėsą šiaip kepu 180 laipsnių 20 minučių ,apverčiu ir dar 5 minutes.Būna sultinga,iškepųsi savo sultyse,be jokių riebalų. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 27, 11:05)
Va su rukola aš nesusidraugauju, ypač namine. Per aitri man.


Va naminė ir man stipriai per aitri. Bet parduotuvinę labai mėgstu.

Sveikatytės vaikiukams 4u.gif 4u.gif
Atsakyti