Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(ate42 @ 2023 01 25, 22:21)
Laba,
Suprantu Ingridą.
Pamenu vaikystę- pieniškos kleckučių sriubos lėkštė prieš nosį. Mama visa pikta šalia, kad valgyčiau. Ašaros į lėkštę krenta. Šaukštas sriubos- trys gurkšniai vandens. Šsukštas sriubos- trys gurkšniai vandens......
Dsugiau nebepamenu, gal nevirė....


Nabagytės jūs. Manęs nieks nevertė valgyt, jei nenorėjau.
Atsakyti
Ate-draugė. 4u.gif Prie bet kokios lėkštės sriubos,verkdavau.Druskos nereikdavo,sūri visada būdavo.Babytė su lėkštėmis lakstydavo kieme,prie draugų,šaukštą atkišųsi.Šešerių metų pažiūriu į savo nuotrauką,atrodo iš Buchenvaldo konslagerio paleista,pečių kaulai į priekį atsikišę. biggrin.gif Mane gi į darželį išleido tik metus prieš mokyklą,babytė augino,tai išlepinta buvau.
Saintlina ir dabar nevalgai svogūnų?Daug ko nevalgiau,kol pati nepradėjau gaminti,aš juk ištekėjųsi,nieko nemokėjau,nei valgyti gaminti,nei daržų sodinti.Vyras pirmu numeriu leido į kulinarijos kursus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 25, 22:40)
Užtai dabar kaip tinka šaltiena... Tik tingiu virt biggrin.gif


Dėk į greitpuodį ir nereiks vargt, pati išvirs smile.gif aš dar nepasiekiau to levelio, kad šaltienos norėčiau.Bet karštam pavidale šaltienai skirtą mėsą mielai suvalgau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 25, 22:49)
Saintlina ir dabar nevalgai svogūnų?
Daug ko nevalgiau,kol pati nepradėjau gaminti,aš juk ištekėjųsi,nieko nemokėjau,nei valgyti gaminti,nei daržų sodinti.Vyras pirmu numeriu leido į kulinarijos kursus. biggrin.gif


Nea. Jokiam pavidale. Ir namie gamindama jų niekur nededu. Jei kam trūksta, patys svogūnų pasismožina.
O kulinarijos kursai tai faina thumbup.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Aš taip pat labai nevalgi buvau. Pas Močiutę važiuodavom penktadienį po darbų Kaune. Ji klausia, ką valgyt padaryt, o aš sakau "Močiute, aš nenoriu valgyt, antradienį valgiau". Giminėj legendos sklandė apie mano nevalgumą.

Man skanu buvo barščiai. Ir verkdavau, jei prie pietų stalo prie Močiutės tekdavo atsisėst, nes man užsisukus, ji grietinės įdėdavau. Jei mėgdavau, tai nereiškia, kad daug suvalgydavau. Porą šaukštų ir gana.

Apetitas atsirado gal 10-11 klasėj. O kaulai buvo išsikišę iki nėštumo. Juk suaugusi sverdavau 40-44 kg. O dabar užtat koks burunduks.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Baisiausia,būdavo,kai pas uošvius nuvažiuodavome.Jie abu Sibire kalėjimuose prasedėję,tai valgydavo labai riebiai.Koldūnai buvo atėję iš ten bet jau padažas padažas,bliūdas gritinės ir sviestįo,valgydavau tik su grietine. bigsmile.gif
Dabar kai pagalvojau labai jau mėgau kursus.Kokių aš tik nebaigųsi.Net kaimo turizmo,važiavome į Slovakija žiūrėti sodybų. ax.gif Net mokiausi austi. bigsmile.gif
Atsakyti

Labos, 

Niekada niekas nevertė valgyti vaikystėje. Ir aš savo vaikų neverčiau. Išalks pavalgys , nemačiau mirusių iš bado vaikų prie pilno stalo...

Paskutinė diena Belgijoje. Katės pasiilgau, darbo ne...

Atsakyti
O man kazkaip netipiskai uz\ejo noras ant z\moniu paburbet.Turkijai paskelbus ir ivykdz\ius tapti brangesniu atostogu segmentu ,visi ekonominio vartotojai bando persiorentuot i bulgarija biggrin.gif Su reikalavimais ,kuriuos galima but teikti turkijai , o ne Bulgarijai.O svarbiausia ,kad kainos Bulgarijos irgi paskelbtos jau nebeekonomines.Z\odz\iu chaosas ,betvarke ir balaganas.
O Z\mones priprate prie tvarkingo sustyguoto gyvenimo,jokiu expromtu biggrin.gif
O va cia viskas geriausiai ir gaunasi vietoje expromtu biggrin.gif
Bet z\iuriu kad jau nebepasitiki savo jegom,kad susiras autobusa,susiras skyle pernakvot,ot ispindejo visi. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 26 sausio 2023 - 10:18
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 26, 09:52)
<p>Paskutinė diena Belgijoje. Katės pasiilgau, darbo ne...</p>


Kas katę prižiūri?
Atsakyti
Labas rytas,
nu ir prirase,kol perskaiciau.
Dar i ta pacia tema,as labai nevalgi buvau,atvirksciai Kavaisucitrina.Man barsciai,kopustai,vistiena,bet kokia mesa budavo asaru marios.Valgydavau pieniska kleckuciu su malonumu,tik su cukrum,ant duonods su kiaules taukais,pildavausi cukraus,jei rasdavau namie cukraus sviesto ir grietines,visada mamai nesant namie,kepdavau saldainius,jei rasdavau pieno buteliu,lekdavau parduot ir pirkdavau ledu...gryn angliavandeniai mane domino,daugiau niekas.Du mano anukai taip pat.Bet sveriau vestuviu diena tik 48 ant savo 172 ugio.Dabar buciau su tokiais parametrais madinga manekene,deja sveriu 1,5 karto daugiau ir vargstu su mazinimu svorio.Trauka saldumynams ,greitiems angliams islikus didele,bet zinioz trukdo juos ryt.Nepamirskit,as gimus 7 metai po karo.Iskasena. biggrin.gif
Merginasumezginiu,as is Eastbourne.Trys valandos su trupuciu masina nuo jusu.
Atsakyti
Labos smile.gif

Oi prie stalo niekas nevarydavo, pati pirma prie bliūdo, buvau ėdri ax.gif ir viską mėgstanti biggrin.gif Močiutės džiaugsmas wub.gif aš darželio net nelankiau ir močiutė iš 9 aukšto mane dabodavo tipo, kad kas nenuskriaustų tongue.gif
AA na nenoriu sutikti kad visi išpindėjo, tiesiog tame versle sukuosi jau tuoj bus 30 metų ir tikrai yra žmonių kurie patys organizuojasi keliones, atostogas...bet kodėl nepasinaudoti, kas jau sukūrta sustiguota, jeigu man nereikai pamatyti, bet aš noriu Palangą iškeisti į ten kur žinau, kad bus šilta ir nelis. Jeigu man atostogos yra jūra, saulė, geras aptarnavimas ir knyga biggrin.gif tai aš renkuosi tai...žinia turkai užlankstė kainas iki aukštumų bet aš va dairausi į Kretą, tik va bijau, kad spalio pradžioje nebus taip šilta kaip Antalijos regione unsure.gif
Pou ačiū už pasidalinimą patirtimi 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 01 26, 11:24)
Labas rytas,
nu ir prirase,kol perskaiciau.
Dar i ta pacia tema,as labai nevalgi buvau,atvirksciai Kavaisucitrina.Man barsciai,kopustai,vistiena,bet kokia mesa budavo asaru marios.Valgydavau pieniska kleckuciu su malonumu,tik su cukrum,ant duonods su kiaules taukais,pildavausi cukraus,jei rasdavau namie cukraus sviesto ir grietines,visada mamai nesant namie,kepdavau saldainius,jei rasdavau pieno buteliu,lekdavau parduot ir pirkdavau ledu...gryn angliavandeniai mane domino,daugiau niekas.Du mano anukai taip pat.Bet sveriau vestuviu diena tik 48 ant savo 172 ugio.Dabar buciau su tokiais parametrais madinga manekene,deja sveriu 1,5 karto daugiau ir vargstu su mazinimu svorio.Trauka saldumynams ,greitiems angliams islikus didele,bet zinioz trukdo juos ryt.Nepamirskit,as gimus 7 metai po karo.Iskasena. biggrin.gif
Merginasumezginiu,as is Eastbourne.Trys valandos su trupuciu masina nuo jusu.

oi priminei Luety tikrai ir aš kepdavau wub.gif o man makaronai wub.gif ir po šiai dienai labai patinka ax.gif
Atsakyti
Mukute ,atnaujimus reikia diegtis.Sukurta sustyguota patyre pandemija,paskui kara.
Turkijoje pats prez\identas pareiske,kad nebebus ekonominis segmentas.
Aisku iskart atsirado daugybe statybu pigesnese vietose,turbut bus ir pigiau.O turkai megsta greit styguotis ir imt nauda is visko.Ir aptarnavimo bei svetingumo biz\nis jiems kaz\kaip i mentaliteta iauges biggrin.gif
O va pas bulgarus priesingai.Viskas priklauso nuo to kaip konkreciam z\mogui nuotaika.
Tiek kad visgi pilna ir apgyvendinimo ir transporto tik su stygavimu blogai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 26 sausio 2023 - 11:00
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 26, 11:59)
Mukute ,atnaujimus reikia diegtis.Sukurta sustyguota patyre pandemija,paskui kara.
Turkijoje pats prez\identas pareiske,kad nebebus ekonominis segmentas.
Aisku iskart atsirado daugybe statybu pigesnese vietose,turbut bus ir pigiau.O turkai megsta greit styguotis ir imt nauda is visko.Ir aptarnavimo bei svetingumo biz\nis jiems kaz\kaip i mentaliteta iauges biggrin.gif
O va pas bulgarus priesingai.Viskas priklauso nuo to kaip konkreciam z\mogui nuotaika.
Tiek kad visgi pilna ir apgyvendinimo ir transporto tik su stygavimu blogai.

ar galima tautos mentalitetą pakeisti ....nemanau kad taip....arba 40 metų po dykumą vedžioti, kad išmirtų karta
Atsakyti