Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Sveikos,

Muka, Klaritromiciną paskyrė?

Dusia, kaip oras, ar šilčiau?

Kava, vienų tikriausiai nenaudočiau, mikse tikriausiai paklausesnis būtų (pomidorai, bazilikas, česnakas) pvz. miksas makaronams. O tu ateity pomidorus aliejuje nenori paleisti?

Mergina, sveika prisijungus :4u:

Na, meilės žmonėms auksiukai turi su kaupu.

Aš nevairuoju, bet naudojam navigaciją.

Atsakyti
Vaikystėje skanu buvo pomidoras su druska.Dabar išponėjome. ax.gif Oi dar mocerela su baziliku,aliejus ir pomidoras,gali ir mėsos nebūti. mirksiukas.gif
Atsakyti

Misiniai prieskoniu dabar labai populiarus reikalas, daug paklausos jiems  :4u: 

Namo is darbo mintinai kelia zinau bet vistiek visada be isimciu jumgiu navigacija. Patinka kai parodo ar kur avarijos ar kamsciai yra - galima laiku apvaziuot  :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 25, 13:51)
<p>Sveikos,
</p><p>Muka, Klaritromiciną paskyrė?
</p><p>Dusia, kaip oras, ar šilčiau?
</p><p>Kava, vienų tikriausiai nenaudočiau, mikse tikriausiai paklausesnis būtų (pomidorai, bazilikas, česnakas) pvz. miksas makaronams. O tu ateity pomidorus aliejuje nenori paleisti?
</p><p></p><p>Mergina, sveika prisijungus 4u.gif
</p><p>Na, meilės žmonėms auksiukai turi su kaupu.
</p><p>Aš nevairuoju, bet naudojam navigaciją.
</p>

aha tą patį po 1000 mg į dieną t.y. 2 tabletės.
Atsakyti

aha tą patį po 1000 mg į dieną t.y. 2 tabletės.

Pilvo nepaleido, nepykina?

Atsakyti
Ačiū smile.gif. Darysiu ale Bruschetta - ten vis tiek pomidorų daugiausiai įeina.
Pou, ne, su aliejumi manęs kažkaip netraukia smile.gif
O vasarą man tik vien pomidoras - jokių ten grietinių ir svogūnų skonio gadinimui biggrin.gif
Atsakyti

Ačiū smile.gif. Darysiu ale Bruschetta - ten vis tiek pomidorų daugiausiai įeina.
Pou, ne, su aliejumi manęs kažkaip netraukia smile.gif
O vasarą man tik vien pomidoras - jokių ten grietinių ir svogūnų skonio gadinimui biggrin.gif

Na taip, šiek tiek kita kryptis būtų. Bet va kokiose mugėse, manau turėtų būti paklausu: mažyčiai stiklainiukai, dar kokios užtepėlės, pesto įvairios variacijos. Tiesiog, kartais žmogus nori nusipirkti mažmožį, kiek kitokį, įdomesnio skonio.

Kaip pavyzdys - Šerkšno medus. Mažos talpos, kaina išties nemaža, o perka.

Atsakyti

O man tai zinokit vistiek skaniau agurkas nei pomidoras  :D  :D  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Man tai abu skanūs. Neturiu prioriteto.

Agurkus masiškai vyras vasarą su medum naikina, bet jis su dirbtiniu medumi valgo. Neklauskit kodėl. Jis ir bulvinius blynus su uogiene valgo.

Man skanūs neperaugę, mažyčiai, traškūs. Pomidorai saldžiarūgščiai. Va tuomet valgau grietinę. Bet skanu ir tiesiog vieni ar su svogūnų laiškais ir agurkais, citrinų sultimis, prieskoniais pamaklioti.

Atsakyti

Aha tie maziukai traskus patys skaniausi. Pomidorai man skanus tik vasara, veliau jei dar pirktinis tai plastmases skonis tik…

agurkas su medum skanu, bet va uogiene su bulviniais blynais jau ne man butu  :D 

man teta kaledom atsiuntus naminio medaus, tai nepalyginsi su pirktiniu. Valgau saukstais nors ir viena  :wub: 

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 25, 14:29)
<p>Man tai abu skanūs. Neturiu prioriteto.



man irgi abu. Bet pavasarį tai skaniausi ridikėliai ))
Papildyta:
medus su baltu sūriu, niam niam.. skystas, varvantis.. wub.gif kai medus sutirštėja, ir sūrio nebeperku ))
Atsakyti

Oi, Merginos, mano vyras ne su pirktiniu medumi valgo, o pirktiniu dirbtiniu. Iš esmės - cukraus sirupu. Jam labai skanu, o aš kai paragavau, dupą suklijavo nuo saldumo.

Saintlina, kažkodėl atsivalgiau ridikėlių. Pasėju, užauginu ir išdalinu.

Atsakyti