Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos 4u.gif
AA ačiū už rekomendacijas, bandysiu natūraliom priemonėm o paskui jau ratai eis į trasą smile.gif
Merginasumezginiu tūpk arčiau židinio mirksiukas.gif
Dusia vakar pristačiau balansus savivaldybei dabar kažkike ramiau, sunkiai man deliojosi, bet vis sau sakaiu juk čia preliminarus, nes tik pridaviau iš pakampių pradėjo lįsti galai ....
Silpna vos atvairavai iki namų, bet kaip Pou rašė po keturių dienų gerės biggrin.gif
O aš su navigacija nemoku važiuoti rimtai na neišeina man kažkoks pusrutulis smegendėžės nedirba blink.gif
Luety man irigi kosmosas tie du kranai biggrin.gif
Atsakyti

Prisiskaicius jusu zinuciu tai bijosiu palikt dviese dabar suni su katinu  :D  :D 

musu zinokit gerietis, pamato zmogu lauke (o jei dar vaika) tai krenta ant zemes vizgina uodeda i visas puses, jei dar paglosto tai is laimes apsisisiot pasiruoses. Aisku dar plius ir pamirsta kas jo seimininkai, galetu su bet kuo namo eit  :D  :rolleyes: bet kiek skaitau tai cia ne vienas musu toks auksinis retriveris. 
Jei jis taip nesisertu as turbut dar viena auginciau. Dabar baby kaili meta. Siurbt tenka turbut minimum 3 kartus per diena  :blink: 

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 25, 10:54)
Oi,priminėte turėjome dogę negrynaveislę,tai mūms visštas vakarais suvarydavo į ūkinį.Vieną vakarą parvažiavome į butą nusimaudyti,vargšiukė vrinėjo vištas,tos neklausė,perkando,perkando,suguldė į krūvytę.


va ir neklausyk didesnių.
Atsakyti
Dabar aš su tokiu biškį rinkos tyrimu biggrin.gif
Ar naudojate / norėtumėte naudoti pomidorų miltelius?
Atsakyti
Naudociau turbut ,ant duonos su alyvuogiu aliejum,cesnaku ir tie milteliai ,na bruscheta butu biggrin.gif
Atsakyti

Visada važiuoju tik su navigaciją. Vaze ir kamščius parodo... nuo telefono esu priklausoma. Kelionėse mieste vaikštom tik su telefonu. Ir viešu transportu keliaujam telefono pagalba. Moku skaityti žemėlapius, bet telefonu patogiau. Muka, svarbu pilvelis atlaikytų, užmuši tą bakteriją :4u:  Tiek planų ką megzti,  o laiko kruopos. Grįšiu darbai laukia. Tuoj pavasaris, mergos atsibus...  Aš iš tų tingių žmonių, kuriai šuns nereikia. Gana katės.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 25 sausio 2023 - 11:57
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 25, 11:50)
Naudociau turbut ,ant duonos su alyvuogiu aliejum,cesnaku ir tie milteliai ,na bruscheta butu biggrin.gif

Ta, prasme, prieskonių mišinys su pomidorais? Nu, ten su svogūnais, česnakais, ciberžole ir kt.?
Čia irgi idėja. Darbo daugiau, bet gal fainesnis reikalas smile.gif
Ačiū.
Atsakyti

Jei pamatyciau fainu ideju kaip tuos miltelius pomidoru panaudot tai manau pirkciau.

Dabar uzsimaniau bruschetos  :D  :wub: 

Windsore turim labai faina italu restoraneli, visada su mama/sese lekiam ten pasedet, vyno rose labai skanaus turi, bruschetta skania daro, makaronai naminiai ech  :rolleyes: reiks vaziuot pas mama ir eit ten  :D​ 

Atsakyti
Bet tai paguglinau - ogi tų receptų bruschettos kokių tik nori... unsure.gif
Mergina, o panaudojimas tai sriuboms, padažams, marinatams, ant sumuštinio pabarstyt... Į kitus prieskonius įmaišyt gal smile.gif
Žodžiu, matau, kad prisidžiovinus pomidorų gal kiek ir per daug, tai reikia sugalvot, kur padėt, nu ir kad nupirktų dar reikia biggrin.gif
Atsakyti
Kavute-nežinau. ax.gif Man asmeniškai pomidorai tik vasarą su svogūnais ir grietine skanu. ax.gif
Užsipirkau siūlų,juodų lauksiu iš Italijos atvykstant. ax.gif
Nusipirkome naują ledų aparatą,mūsų sugedo,pirktiniai ledai fui,vienas cukrus(aš ir nebe valgau).Mano be cukraus vien tikra kakava,šokoladiniai.Tuo labiau pilna dar uogų šaldiklyje. mirksiukas.gif
Ananasų vynas jau į pabaigą rūgti,dėsis bresti.Du vienodi kibirai skirtingi skoniai.Viename labai jaučiasi ananaso skonis,kitame,ne. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 25 sausio 2023 - 12:16
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 25, 11:42)
Dabar aš su tokiu biškį rinkos tyrimu biggrin.gif
Ar naudojate / norėtumėte naudoti pomidorų miltelius?


jei neturėčiau prikonservuotų - naudočiau.
Papildyta:
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 01 25, 11:00)
<p>musu zinokit gerietis, pamato zmogu lauke (o jei dar vaika) tai krenta ant zemes vizgina uodeda i visas puses, jei dar paglosto tai is laimes apsisisiot pasiruoses. Aisku dar plius ir pamirsta kas jo seimininkai, galetu su bet kuo namo eit  biggrin.gif  rolleyes.gif bet kiek skaitau tai cia ne vienas musu toks auksinis retriveris. 
Jei jis taip nesisertu as turbut dar viena auginciau. Dabar baby kaili meta. Siurbt tenka turbut minimum 3 kartus per diena  blink.gif </p>


tai junior kailį mes dar baisiau ))) bent jau su koliais taip. Bet kolio ir kailio daugiau, tai tas junior šėrimasis kažkas tokio buvo. Bet vėlesni šėrimaisi jau tikrai gerokai mažiau ryškūs.

Apie kitą šunį sakyčiau, kad išaugs tą norą prie visų eit, bet retriveris turbūt nelabai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 25, 12:15)
Kavute-nežinau. ax.gif Man asmeniškai pomidorai tik vasarą su svogūnais ir grietine skanu. ax.gif



o man skaniausia ant sumuštinio - duona, sviestas, pomidorai ir druska wub.gif jokių ten grietinių. O svogūnų tai jau išvis apšviesk ir apsaugok )) Parašiau ir užsimaniau tokio sumuštinio.. kiba reiks važiuot į parduotuvę po darbo.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 25, 10:08)
Bet tai paguglinau - ogi tų receptų bruschettos kokių tik nori... unsure.gif
Mergina, o panaudojimas tai sriuboms, padažams, marinatams, ant sumuštinio pabarstyt... Į kitus prieskonius įmaišyt gal smile.gif
Žodžiu, matau, kad prisidžiovinus pomidorų gal kiek ir per daug, tai reikia sugalvot, kur padėt, nu ir kad nupirktų dar reikia biggrin.gif


Prieskoniuose net labai naudociau,ir siaip,as nedziovinu,bet nusipirkam raudonos paprikos prieskoniu,gana skanu ant mesos,duoda spalva,tai pomidoru dziovintu skonis irgi gal butu nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 25 sausio 2023 - 12:44