Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 01 25, 09:23)
jeigu jau taip kategoriškai, tai apsieikit geriau be katės smile.gif Maniškis savas kates myli, o į svetimas tiesiog nekreipia dėmesio - palaidas ramiai praeina pro bet kokią katę.

Tai jau jo, teks apsieit. Jei gyvensiu ilgiau, nei šitas šuva, tai kai jo jau nebus, tada bus pirmiau katė, o paskui šuva. Ar abu iš karto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 01 24, 21:02)
<p>Smagu kad yra daugiau mezganciu  4u.gif as labai noriu Katia cashmina siulu, man jie tokie grazus  wub.gif bet ir nezinau ka megzt is ju reiktu hmm.gif</p>


Labas rytas,

nauji veidai,ir dar is UK.Sveika,prisijungus.Tokiu kaip Katia cashmina siulu tai as nezinau,yra tik Katia cashmere.Bet ju sudetyje tik 10% kashmiro ir merino tik 40%,tai antra puse sudeties ten ne kazka.Manau,kad tai tik mados reikalas,visi dabar perka... biggrin.gif biggrin.gif
Siaip su siulu pardem Uk labai prasti reikalai,gal tik mano mieste.Is dvieju buvusiu nelabai ypatingu,viena sia savaite isvis uzdaro.Pirkt on lain galima,bet man norisi visada pasiciupinet,palaikyt rankose.Liks tik hobbi craftai,kuriuose ir taip geru siulu nebuna.Vyrauja acrylic.
Siulu norisi visada,kai ju buna namie pasirinkimas,ateina ir mintis ka megzt.
O mane kankina viana kliente.Rasineja vel laiskus,derisi zemesne kaina iki nukritimo,moko mane marketingo. bigsmile.gif bigsmile.gif ...bet i savo nauda.Nusibodo,reiks graziai atfutbolint.
O siaip,vakar buvo santechnikai,vonioj karsto vandens kranas lasejo,tai istate maisytuva,su nauja kriaukle,dziaugiuos,kaip vaikas,nes pries tai buvo du atskiri kranai,kurie amzinai man keldavo problemas,per 20 metu nesusigyvenau su jais.
Paprikos dygsta jau,siandien ieskosiu seklose ankstyvu pomidoru ir bandysiu ikist kelias seklytes.Zeme jau kelios dienos kambaryje,atsilus.

Atsakyti
36% RWS Wool
34% Organic Cotton
16% Recycled Polyamide
14% Polyamide
Daiva
rws wool - tai labai ekologiskai augintu aviu vilna , labai retai isduodamas toks sertifikatas
Daiva
recycled polyamide - perdirbamas poliamidas , tai naujas mados ,, topas ,, ...... labai brangus buna siulai , jei buna 100% butent toks poliamidas
Mano siūlų pardavėja siūlo tokių siūlų naujų.Galvoju pabandymui žalsvų kilogramą. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 25, 09:29)
Tai jau jo, teks apsieit. Jei gyvensiu ilgiau, nei šitas šuva, tai kai jo jau nebus, tada bus pirmiau katė, o paskui šuva. Ar abu iš karto biggrin.gif


pas mane kai gyveno dvi rusiukės ir vėliau už jas įsigytas dalmatinas, tai šuva per duris nėjo, jei tarpdury katė sėdėdavo )) Virvutes iš to šuns katinybės vijo.
O jei kartu šuniuką ir kačiuką įsigyt, tai turbūt tikrai geras variantas. Tik vis dėlto reiktų, kad šuo be medžioklės instinkto būtų.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 25, 08:13)
36% RWS Wool
34% Organic Cotton
16% Recycled Polyamide
14% Polyamide
Daiva
rws wool - tai labai ekologiskai augintu aviu vilna , labai retai isduodamas toks sertifikatas
Daiva
recycled polyamide - perdirbamas poliamidas , tai naujas mados ,, topas ,, ...... labai brangus buna siulai , jei buna 100% butent toks poliamidas
Mano siūlų pardavėja siūlo tokių siūlų naujų.Galvoju pabandymui žalsvų kilogramą. ax.gif


Tutetu but kieti siulai.Poliamidas priduoda siulam kietuma,gryna avies vilna ir taip jau nebuna svelni,cotonas irgi neminkstina.Idomu.
Atsakyti

Labas rytas visoms  :4u: skanios kavos. Nors jus tikriausiai savas jau isgeret su tuo valndu skirtumu :rolleyes: 

Labas rytas,

nauji veidai,ir dar is UK.Sveika,prisijungus.Tokiu kaip Katia cashmina siulu tai as nezinau,yra tik Katia cashmere.Bet ju sudetyje tik 10% kashmiro ir merino tik 40%,tai antra puse sudeties ten ne kazka.Manau,kad tai tik mados reikalas,visi dabar perka... biggrin.gifbiggrin.gif
Siaip su siulu pardem Uk labai prasti reikalai,gal tik mano mieste.Is dvieju buvusiu nelabai ypatingu,viena sia savaite isvis uzdaro.Pirkt on lain galima,bet man norisi visada pasiciupinet,palaikyt rankose.Liks tik hobbi craftai,kuriuose ir taip geru siulu nebuna.Vyrauja acrylic.
Siulu norisi visada,kai ju buna namie pasirinkimas,ateina ir mintis ka megzt.
O mane kankina viana kliente.Rasineja vel laiskus,derisi zemesne kaina iki nukritimo,moko mane marketingo. bigsmile.gifbigsmile.gif...bet i savo nauda.Nusibodo,reiks graziai atfutbolint.
O siaip,vakar buvo santechnikai,vonioj karsto vandens kranas lasejo,tai istate maisytuva,su nauja kriaukle,dziaugiuos,kaip vaikas,nes pries tai buvo du atskiri kranai,kurie amzinai man keldavo problemas,per 20 metu nesusigyvenau su jais.
Paprikos dygsta jau,siandien ieskosiu seklose ankstyvu pomidoru ir bandysiu ikist kelias seklytes.Zeme jau kelios dienos kambaryje,atsilus.

As tuos kashmina pamaciau pas patre live facebooke, ikelsiu suradus foto, ten toks pereinantis i kita spalva. Man patiko labai…  :wub:  

As cia siulus tai tik online perku… drops jei reik arba zaisliukam kokiu tai perku woolwarehouse. Hobbii siulu nesu pirkus virbalus tik. O toliau tai etsy siulus dar buna paziuriu. As megstu dazytus rankom tai ten pasirinkimo buna ju arba instagrame randu kas patinka.

O jei jau noriu i fizine parduotuve tai vaziuoju i Richmond ten yra tribe yarns. Tai ten graziu siulu daug ir galima paciupinet, bet kiek nuvaziuoju tiek man bankrotas  :unsure: tai sita geri labai stengiuosi riboti.

Esu bandzius pomidorus augint vienais metais, pipirus ir dar kazka ten. Tai pomidoru gerai buvo. Ziurkes lipdavo man per tvora vogt tu pomidoru  :hmm: katinas is proto ejo!

Atsakyti

Va tie cashmina 

https://www.katia.co...e-cashmere-yarn

 

Priedas  710C9212-E8D8-4E21-A806-9D044A9077FE.jpeg   827KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 25, 10:18)
pas mane kai gyveno dvi rusiukės ir vėliau už jas įsigytas dalmatinas, tai šuva per duris nėjo, jei tarpdury katė sėdėdavo )) Virvutes iš to šuns katinybės vijo.
O jei kartu šuniuką ir kačiuką įsigyt, tai turbūt tikrai geras variantas. Tik vis dėlto reiktų, kad šuo be medžioklės instinkto būtų.

Tai va, o kaip žinot, kokie instinktai prabus? biggrin.gif Mano pirmas šuo - bernozenenhundė, labai jau lėtapėdė ir gerietė, bet nusivežėm kada pas mamą, o ji vištas kieme paleidus buvo - nu ir pasigavo vieną pietums biggrin.gif. Paukščiukus visokius išėjus pasivaikščiot irgi gaudydavo. O kadangi mano šunys bus (jei bus) prieglaudiniai mišrūnai (dabar irgi toks), tai išvis nežinia, kaip su tais instinktais bus. Galvoju, jei kartu augs nuo mažens, tai gal susidraugaus biggrin.gif
Atsakyti
Siulai labai brangus,jei dvieju matkiuku uztenka megztiniui,tai dar galima pirkt,o siaip,but gerai juos paciupint.

Kavute,Lt mes turejom vokieciu avigani ne grynaveisli,laikem voljere.Isigiju maza katiniuka,o jis isejes i kiema ilindo per skylute i voljera ir suva ji perkando per pilviuka.Verkiau kokia savaite.Bandem gydyt,kur tau,neimanoma buvo.Su tais sunimis nezinia,kaip jiems uzeis.
Atsakyti
Oi,priminėte turėjome dogę negrynaveislę,tai mūms visštas vakarais suvarydavo į ūkinį.Vieną vakarą parvažiavome į butą nusimaudyti,vargšiukė vrinėjo vištas,tos neklausė,perkando,perkando,suguldė į krūvytę.O ką bebarsi?Ji dirbo savo darbą.Kaime pasigavo kažkur šunį,11 šuniukų atsivedė,kol visus išdovanojome,paskui jau sutvarkėme ,kad jokių šuniukų.Galvojome ,nusaugosime. biggrin.gif biggrin.gif
Mergina,labai gražūs siūlai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 25, 10:37)
Tai va, o kaip žinot, kokie instinktai prabus?  biggrin.gif  O kadangi mano šunys bus (jei bus) prieglaudiniai mišrūnai (dabar irgi toks), tai išvis nežinia, kaip su tais instinktais bus.


su veisliniais paprasčiau, bet prieglaudinio tikrai niekad neatspėsi...
Atsakyti

Labos,

Smagu nauji žmonės temoje :4u: . Sveika prisijungusi :wub: .

Muka dingusi? Tikiuosi viskas gerai pas Tave Mukut?

Važiuojam šiandien į pajūrį... 

Atsakyti