Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 01 24, 15:37)
Su mezginiu rankose prie zidinio plepet daug smagiau  biggrin.gif  bigsmile.gif

Sveika. 4u.gif 4u.gif
Apie save gal plačiau?Bent iš kokio miesto? mirksiukas.gif
Megsime kartu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 24, 16:04)
Sveika. 4u.gif  4u.gif
Apie save gal plačiau?Bent iš kokio miesto? mirksiukas.gif
Megsime kartu? mirksiukas.gif

As gyvenu anglijoje, Swindon mieste.
Turiu katina sphynxa kuriam 4 metai. Auksini retriveri kuriam suejo 7 menesiai.

Tai vienas nuo silumos bega lauk o kitam tik ir duok pagulet ant radijatoriaus biggrin.gif

Vaiku neturiu tad galiu daug laiko skirti mezginiams. Siuo metu mezgu pirmaji vyro megztini, nes jau nusibodo pastovus burbuliavimas kad jam taip nieko apart keliu kojniu nesu numezgus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 01 24, 18:11)
Turiu katina sphynxa kuriam 4 metai. Auksini retriveri kuriam suejo 7 menesiai.


Apie mezgimą nieko nesuprantu, o va kates ir šunis labai myliu smile.gif mano džiaugsmas - kolis smile.gif
Atsakyti

As kazkaip tingus zmogus - katinai mano gyvunai. Suo buvo didele svajone vyro, tai kai isigijom namus atsirado ir suo. Tai dabar eina ratais aplink neduoda katinui ramiai per dienas miegot  :D​ 

Atsakyti
Labas, merginasumezginiukateiršuniu 4u.gif
Aš irgi noriu katės. Ale mano šuva griežtai nepasirašo.
Va, prie mezgimo tai nežinau, kada grįšiu ir ar grįšiu, Gaaaal, jei pensijos sulauksiu...
O apskritai tai ruošiuosi naujam hobiui - iškristumėt sužinojusios biggrin.gif. Seniai svajoju, bet pasimokyt smarkiai reikėtų. Dabar bus biškį proga, tai žiūrėsiu.
Ir pradedu pasiruošimą Kaziukui Vilniuje... rolleyes.gif
Atsakyti

Labas, merginasumezginiukateiršuniu 4u.gif
Aš irgi noriu katės. Ale mano šuva griežtai nepasirašo.
Va, prie mezgimo tai nežinau, kada grįšiu ir ar grįšiu, Gaaaal, jei pensijos sulauksiu...
O apskritai tai ruošiuosi naujam hobiui - iškristumėt sužinojusios biggrin.gif. Seniai svajoju, bet pasimokyt smarkiai reikėtų. Dabar bus biškį proga, tai žiūrėsiu.
Ir pradedu pasiruošimą Kaziukui Vilniuje... rolleyes.gif

koks bus hobis?  :4u: 

musu katino deja niekas neklause kokia jo nuomone butu apie suns isigyjima. Pirma menesi jis vargsas galvojo, kad tas suo cia sveciuojasi ir vis tikejosi, kad jo seimininkai atsiras ir isves lauk ta suni. Veliau siek tiek bande ciaudet ir vaisint alergija suniuj. Dabar jau lyg susitaike su ta mintim, bet suo vistiek prasileidzia per ausi kekviena kart kai labiau lyst pradeda  :D  :D 

Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 24, 20:30)
Aš irgi noriu katės. Ale mano šuva griežtai nepasirašo


O tu duok jam pačiam katę išsirinkt ))
Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 01 24, 20:59)
<p><p>koks bus hobis?  4u.gif </p><p></p><p>musu katino deja niekas neklause kokia jo nuomone butu apie suns isigyjima. Pirma menesi jis vargsas galvojo, kad tas suo cia sveciuojasi ir vis tikejosi, kad jo seimininkai atsiras ir isves lauk ta suni. Veliau siek tiek bande ciaudet ir vaisint alergija suniuj. Dabar jau lyg susitaike su ta mintim, bet suo vistiek prasileidzia per ausi kekviena kart kai labiau lyst pradeda  biggrin.gif  biggrin.gif </p>

Oi, apie hobį dar per anksti rolleyes.gif
Tai ir aš neklausčiau, tik kas iš to - pripjaus ir tiek.
QUOTE(saintlina @ 2023 01 24, 21:21)
O tu duok jam pačiam katę išsirinkt ))

Išsirinkt, kurią pripjaut? biggrin.gif
Mano šuva, tiksliau kalė, labai myli žmones ir žiauriai nekenčia gyvūnų. Nu, gal kitą šunį toleruotų, jei charakteriai sutaptų biggrin.gif Bet katės griežtai ne. Ir man dramų bei lavonų nereikia.

Ingrida, čia tau https://zum.lrv.lt/l...gauti-es-parama
Tik parama tai visiškas mizeris... unsure.gif
Atsakyti
Ačiū Kavute,įmečiau šeimynai.Tikrai mizeris,iki 10000 eurų.Ką su tiek nuveikti? bigsmile.gif (Bijau ir planuoti labai)
Bet ir paslaptinga mūsų Kavutė? mirksiukas.gif
Žiūrinėju naujus siūlus,nežinau net pati ko noriu?Tik jaučiu daug laisvo laiko bus mezgimui?
Galvoju ,o ko aš pati negalėsiu vairuoti,nesinori vaikų apkrauti.Pažiūrėjau,kai mb vairavo,kaip iki Santariškių,paskui iki dukros kelią nuvažiuoti,gal gi nepaklysiu.Pirmadienį bandysiu važiuoti viena jau,tomografui. ax.gif
Atsakyti

Smagu kad yra daugiau mezganciu  :4u: as labai noriu Katia cashmina siulu, man jie tokie grazus  :wub: bet ir nezinau ka megzt is ju reiktu :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merginasumezginiu: 24 sausio 2023 - 23:02
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 24, 22:29)

Galvoju ,o ko aš pati negalėsiu vairuoti,nesinori vaikų apkrauti.Pažiūrėjau,kai mb vairavo,kaip iki Santariškių,paskui iki dukros kelią nuvažiuoti,gal gi nepaklysiu.Pirmadienį bandysiu važiuoti viena jau,tomografui. ax.gif


navigaciją įsijunk ir važiuok drąsiai. Tik ramiau būtų važiuoti ne piko metu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 24, 21:38)

Išsirinkt, kurią pripjaut? biggrin.gif



jeigu jau taip kategoriškai, tai apsieikit geriau be katės smile.gif Maniškis savas kates myli, o į svetimas tiesiog nekreipia dėmesio - palaidas ramiai praeina pro bet kokią katę.
Atsakyti