Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 01 23, 14:34)
O jei džiovinti be druskos ir prieskonių, tiesiog natūralią mėsą? Išdžius taip pat?

Nežinau, nebandžiau. Tai tik išdžius - ne kur dėsis.
Atsakyti

Ne toks gydymas skirtas buvo, kaip ir aišku jau buvo. Muka, tikiuosi, kad viskas bus stipriai geriau.

Bet šie a/b tau trenks per vantrobas. Maždaug ketvirtą parą turėtum jaustis stiprėlesnė, bet dabar gali čiut ir pablogėt.

Atsakyti
Ačiū Mergaitės už linkėjimus,apkabinimus.Dar mano gydymas neprasidėjo,paskirtos tik datos.Po savaitės dar kartą tomografas,kitą penktadienį,vasario 3 chemija pirma ir nuo vasario 6 penkioms savaitėms gydymas,darbo dienomis.Dabar galvoju ar negalima viską buvo atlikti telefonu? ax.gif Toks nerimtas apsilankymas.Gydytojo klausiau ar neužsivilkins viskas dar labiau?Sakė čia niekas greitai nevyksta,o man atrodo kad be pabaigos.............Čia viskas greičiau,nes jie patys registruoja,jei aš pati registruočiaus dar ilgiau būtų. blink.gif
Išeilės bent visas vaistines aplankiau šliai vėžio instituto.Ir žinote kur gavau vaistus?Prie namų.Gintarinėje vaistinėje patikrino mūsų miestą,sako yra pas jus.Susiskambino,grįžome pavakry ir pasiėmėme stebuklingai vaistus. mirksiukas.gif
Na prasinblaškėme,papietavome pas dukriuką ir namo.
Pasiėmėme 22 dėžes vynuogių,rytoj turėsime ką veikti ir 10 kg šiluogių.Manau šiluoges galiu valgyti?Dar ir užšaldysiu. bigsmile.gif
Viskas,galėsiu jau egzti,šiandien virbalų neturėjau rankose. ax.gif
Tiesa Prome buvome cukraus,mačiau visokiausių miltų,tik dabar nežinau ko noriu? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 23 sausio 2023 - 20:49
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Patinka man tokia žiema. ax.gif
Vakar jau sėklų šiek tiek,gėlių svogūnėliai vazonams rinkiniai visai nieko.Jau sudėti į dėžutes sodinimui,tik užpilti žemėmis ir vazonan.Galvoju dar kitokius rinkinius,jei bebus įsigyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai tikiuosi ,kad odos ir sanariu problemos kilo is tos mikoplasmoz\es ir su klaforanu viskas isispres.Gydymo metu stenkis nenaudot jokiu greitu angliavandeniu,valgyk riebia z\uvi,dz\iovintas slyvas ir paprikas su feta.Uz\geriant raugintu kopustu rasalu.Gert bakterijas kartu su antibiotikais neverta ,nes jos dar neprisitaikiusios,vistiek pirmos numirsta.Jas gert reikia po gydymo.
Atsakyti

Labos,

Briugėj. Briugė visa raudonų plytų, Gentas pilkas. Gražu. Ir šalta čia. Sutikta lietuvaitė sakė , kad praėjusią savaitę buvo  +15. Dabar apie 2-3 dienomis, o naktimis apie 0. Bet nelyja...

Ingrida, man irgi atrodo labai ilgai , du mėn?

Gražios dienos :4u: 

Atsakyti

Sveikos,

šalta ir pas mus. Kažkokia žvarba neišpasakyta.

Dusia, labai gražu ten. Tik man Belgija - pavasario šalis, kai šilta ir gali vaikščioti nesusitraukęs, nes vis tiek nuo tų visokių kanalų drėgmė eina. Arba rudens, nes tuomet ji visa nusidažo. Kažką gražaus prisiminimui nusipirk iš nėrinukų ar gobeleno - ten jie nuostabūs.

Atsakyti
Sveikos! Ar priimsit ir mane cia siltai prie zidinio paplepeti 4u.gif

Atsakyti

Muka, kaip jautiesi šiandien?

Pou keliaujam mudu kada darbų LT mažiau.  Nėra blogo oro, yra prasta apranga...  Man svarbu MB nuo kompo išvežiau. Galvas pravėdinsim, senatvę atitolinsim

Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 01 24, 14:27)
Sveikos! Ar priimsit ir mane cia siltai prie zidinio paplepeti  4u.gif


Jei jau mezginiu, tai prie kompanijos turėtum tikti ))
Atsakyti
O mergina ,tai cia keliskart jums 18?
Atsakyti
Su mezginiu rankose prie zidinio plepet daug smagiau biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti